تعداد بازدید : 351025
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۷/۱۰ ۱۳:۴۱:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۱:۵۲
(ویرایش)

سلام به همه ی کسانیکه اینجا هستین میخواین درمان بشین. شما که اینجارو پیدا کردین نصف بیشتر راه رو رفتین. دیگه بقیه اش به خودتون و اراده و هدفتون بستگی داره.anim2-smilies-azardl2

لادن جان عزیزم شما که تمرین داشتی دیگه چرا اینجوری میگی. وقتی این همه پیشرفت داشتی واسه چی میذاری ناامیدی بهت غلبه کنه.anim2-New-6 سرزنش ها و سرکوفت ها همیشه هست این تویی که باید افکار ذهنیت رو در مسیر درست پیش ببری.وقتی درمان بشی افسردگی کم کم از بین میره و وقتی رابطه سالم و بدون درد داشته باشی به ارگاسم هم میرسی که البته رسیدن به ارگاسم لزوما فقط با دخول نیست love

۱۳۹۷/۷/۱۰ ۱۳:۵۵:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۴ ۱۸:۳۰:۵۷
(ویرایش)

سلام.من ده ماهه ازدواج کردم.اول از دخول ترس داشتم و اصلا امکان دخول نداشت. بعد از شش ماه تصمیم گرفتم برم دکتر تو شهر خودمون .وقتی معاینم کرد گفت باید به دلیل تنگی زیاد جراحی بشم اونم با بیهوشی کامل.البته ژل لیدوکایین داد گفت بازم امتحان کن اگه نشد بیا برا جراحی.چون از جراحی میترسیدم یه دکتر دیگه رفتم اونم همینو گفت.باکلی تحقیق تو اینترنت و سایتای مختلف یه دکتر تو تهران پیدا کردم ویه ماه پیش رفتم  پیششون.بهش مشکلمو گفتم.معاینم کرد و گفت نیازی به جراحی بیهوشی کامل نداره همین الان میتونم برات انجام بدم.که منم قبول کردم و دو برش برام زد و بعدم معاینه م کرد و گفت الان واژنم باز شده.بعد 72 ساعت میتونی دخول داشته باشی.ولی بعدش م بخاطر ترسم امکانش انجام نشد. که با این سایت آشنا شدم.تو تموم این مراحلم همسرم بهم کمک میکرد .ولی حین دخول بدنم قفل میکرد و نمیتونستم.دیروز بالاخره دیلاتورو درست کردم و سایز 8 به راحتی برام برام وارد شد.امروز ده رو درست کردم که اینم برام وارد شد.بعد11/5 رو درست کردم.اولش به یخورده سخت بود.ولی بعد چنددقیقه وارد شد و عقب جلو هم انجام شد.امیدوارم زود مشکلم حل بشه.

۱۳۹۷/۷/۱۰ ۱۳:۵۶:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

لادن

راست میگه ماه پیشونی. برو بخش خاطرات واژینیسموس، قدیمی‌ترین صفحه‌شو باز کن. با خاطره‌ای روبه‌رو میشی که مطمئنم مو به تنت سیخ میکنه! زنی که بعد ۱۵ سال درمان شده خاطره‌شو نوشته!!

هر موقع حرف و درددل داشتی بیا همینجا بنویس. ما گوش میکنیم به حرفات 🌷

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۷/۱۰ ۱۳:۵۹:۲۰
(ویرایش)

Star 89

آفرین چه پیشرفت خوبی 👌👌

فقط یهویی تغییر سایز زیاد نده. با یازده و نیم که راحت شدی برو دوازده. یا نهااایتا دوازده و نیم. اگه فاصله قطر دیلاتورا زیاد باشه یهو واژنت استپ میکنه.

چه عملی کرده که ۷۲ ساعت بعد میتونستی دخول داشته باشی؟!! 🤔🤔 من تا سه هفته بعد عمل واسه نشستن هم مشکل داشتم که! 😂😂

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۷/۱۰ ۱۴:۰۳:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۳۱ ۱۰:۴۱:۴۳
(ویرایش)

sh ,ماه پیشونی و اعظم و تارا ی مهربونم 

از مهربونیا و دلگرمی و همدردیتون واقعا ممنونم 

میدونم ولی این حرفایی که دکترا میزنن انگار آدمو از پرتگاه بلند میندازن پایین ... ما خودمون میدونیم این مشکلات از خودمون و این ترس کوفتیه ولی خوب چیکار کنیم ...

من دقیقا اونقدر ترسو بودم که حتی یه گوش پاک کن هم نمیذاشتم بره داخل ولی الان با عتماد به نفس بعد از 3 ماه به سایز 9 رسیدم ولی اون دکتر نفهمید که با حرفاش منو داغون کرد...

بهم کمک کنید که این کابوسا و این روزای شرمندگی و حال داغونم زودتر خوب بشه ....

خدا
۱۳۹۷/۷/۱۰ ۱۴:۱۳:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۴ ۱۸:۳۰:۵۷
(ویرایش)

Sh.آبان

مرسی از راهنمایی.

با آمپول لیدوکایین بیحس کرد ناحیه واژنم رو بعد دو برش زد.تو مطبش این کارو انجام داد.گفت اصلا نیازی به بیهوشی نداشت این کار که دکترای شهرت بهتون گفتن.سرپایی هم میشد انجام داد.تازه فرداشم رفتم سرکار😂

۱۳۹۷/۷/۱۰ ۱۵:۰۴:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام دوستان.

امیدوارم حال همگییییی عالی باشه.

من از امروز میخوام شروع کنم.

از همین الان

دعا کنید برام این ماه مثل این یکسال و نیمی که گذشت نباشه و وسط کار دوباره کم نیارم.من واقعا به کمک و پشتیبانی و انگیزه دادناتون نیاز دارم.

بعد از تمرین میام گزارش میدم.

فعلا

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۱۰ ۱۶:۲۱:۰۴
(ویرایش)

خب من اومدم.

اول سایز 0 درست کردم.یعنی دور  ۴/۵ سانت. 

بعد رفتم سر تمرین دیدم لوبریکانتم تموم شده و خبر نداشتم.cry

مجبور شدم با روغن زیتون امتحان کنم ببینم چی میشه.ولی اصلا داخل نمیرفت.فقط ۳ سانت اونم به زور. یه جورایی گیر میکنه و انگار روغن باعث میشه بچسبه به اول واژن.

همون ژل فقط خوبه.

پوووووف اینم از روز اول.sad

خسته نباشم 

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۱۰ ۱۷:۱۸:۳۵
(ویرایش)

لادن

میفهمم عزیزم. ما همه مثل همیم، یه عالمه واژه‌های "لوس، ترسو، طلاقت میدنا، خجالت بکش زن گنده، تحمل کن و..." کنج قلبمون سنگینی میکنه. اما همه اینا رو بریز دور. چون تو درمانو پیدا کردی و همه روزای تلخت تموم شده. چند قدم تا موفقیت فاصله داری فقط 💪💪💪

Star

چه جالب! دستش درد نکنه پس 😊

مرضیه

ببین این همه فکر منفی نداشتیما!! کگل رو مرتب انجام میدی؟ قبلش تو آب گرم نشستی؟؟ خودتو کاملا شل و رها گرفتی؟؟ اگه جوابت به همه اینا مثبته و بازم فکر میکنی پیشرفتت خوب نبوده (در صورتیکه با این چیزایی که من تا حالا از ماه پیشونی جون یاد گرفتم فک میکنم پیشرفت بدی هم نبوده ) میتونی یه سایز پایین‌تر رو امتحان کنی. عزیزم خیلیا با یه دونه گوش پاک کن شروع کردن. تو که دور ۴/۵ رو چند سانت داخل بردی چرا فکر میکنی بد بوده؟؟

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۷/۱۰ ۱۷:۲۶:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۲۲:۳۵:۵۹
(ویرایش)

سلام دوستان

من دوباره اومدم....

تموم عزمم رو جزم کردم که موفق بشم،کلا دیلاتور یا انگشت یا آلت رو فقط میتونم نهایتا ۴ سانت وارد کنم...

راستش تابه حال پیش پزشک نرفتم برای معاینه تا نوع پرده رو بدونم!

همش میترسم حرفی بشنوم که ناامیدم کنه...

به نظرتون حتما باید برم؟؟؟worry

۱۳۹۷/۷/۱۰ ۱۷:۳۲:۱۸
(ویرایش)

نه داخل آب گرم ننشستم ولی کگل زیاد کار کردم حتی همون موقع.

من اولین بارم نیست که شروع میکنم.تو کامنت های قبلی گفته بودم که.حدود ۱ سال و نیم با اپلیکاتور کرم که سایز ۴ هست و با یه دیلاتور که ابتداش ۴ و انتهاش ۵ بود کار کردم.حتی باهاشون نسبتا روون شده بودم و راحت میتونستم عقب جلو کنم.البته کوتاه کوتاه.

ولی امروز اصلا داخل نمیرفت.بااینکه همون اپلیکاتور کرم رو هم امتحان کردم و نرفت.مطمئنم بخاطر روغنه هست.به اندازه ی ژل روان کننده و لیز نیست.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۱۰ ۱۷:۴۱:۳۶
(ویرایش)

السا جان

اگه تاحالا ۴ سانت وارد کردی قطعا پرده رو رد کردی چون بکارت همون ورودیه و مشکلت از پرده نیست که لازم باشه دکتر بری.

عضلاتت ضعیفه هنوز و جلوی دیلاتور رو میگیره.کگل خیلی کار کن.البته اگر بیش از حد هم شیب بگیری گیر میکنه ها

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۱۰ ۱۸:۰۳:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۲۲:۳۵:۵۹
(ویرایش)

مرسی مرضیه جان از راهنماییتvalentine

اتفاقا خودم متوجه هستم کگل چقدر موثره،دارم بیشتر کار میکنم امیدوارم منم بتونم موفق بشم

البته یکساله ازدواج کردم ولی خیلیییی بهتر شدم این روزا دارم بیشتر کار میکنم اما خب دانشجو هم هستم سه روز در هفته صبح تا غروب وقتم پرهcryولی چون ترم آخرم امیدوارم بتونم موفق بشمstar

اینجا رو خیلی دوست دارم انرژی میگیرم وقتی میبینم همتون به همدیگه کمک میکنین بدون اینکه همدیگه رو بشناسین...

درسته که ندیدمتون ولی خیلی دوستون دارم...

۱۳۹۷/۷/۱۰ ۱۹:۲۴:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام

خداقوت به همگی anim2-ad54ad

ماه پیشونی جان و دوستای دیگه که کمک میکنن خداقوتvalentine

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۷/۱۰ ۱۹:۲۹:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

السا

تا هرجا وارد میشه همونجا نگهش داره. با یک انگشت انتهای دیلاتور رو نگه دار و سعی کن در همون حال کگل کنی. اون فشار کمی که انگشت وارد میکنه کمک میکنه دیلاتور با کگل بیشتر بره داخل. تلاشت رو بکن. یکی دوسانت دیگه بره برای سایزهای پایین کافیه.

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران