تعداد بازدید : 351533
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۷/۱۰ ۲۳:۲۷:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۳ ۰۳:۲۸:۴۶
(ویرایش)

سلام بچه ها من بعد از چند روز اومدم گزارش بدم.چند روز نتونستم تمرین کنم چون موقعیتشو نداشتم.

امروز دوباره تمرینمو شروع کردم فکرکنم 1 ساعت و نیم تمرین کردم.دیگا خسته شدم.اگه یادتون باشه من مشکلم این بود که دیلاتور رو نمیتونستم بیشتر از 3.4 سانت داخل کنم و همش به یه سدی برخورد میکرد که حس میکردم واقعا هیچوقت داخل نمیشه ازش

امروز با دیلاتور دور 7 شروع کردم خیلی باهاش کار کردم بازم همون 3.4 سانتو تونستم.گفتم برم سایز پاینی رو یکم باهاش کار کنم شاید شد.اخه من هرسایزو 3.4 سانت داخل میکردم می دیدم مشکلی نیست میرفتم سایز بعد.خلاصه با تلاش و مرارت زیاد دیلاتور دور 6 سانت رو تونستم تا 6.7 سانت داخل کنم و خیلی خوشحال شدم.فقط موقع عقب جلو کردن درد داشتم.بار دوم سعی کردم یه سانت کمتر از قبل داخل رفت.دیگه گذاشتم کنار تا فردا

خوشحالم خلاصه به این نتیجه رسیدم واژنم بسته نیست راه داره😀

فقط یه سوال دارم.شما هم میخواید دیلاتورارو داخل کنید درد دارید؟من اون 3.4 سانت اول درد ندارم بعد ازون خیلی کند داخل میره چون درد زیاد دارم یه میلیمتر یه میلیمتر داخل میکنم

۱۳۹۷/۷/۱۰ ۲۳:۴۷:۰۰
(ویرایش)

راستی بچه ها یه سوال دیگه تا الان تمرین میکردم سوراخ پرده م کوچیک بود قابل دیدن نبود ولی امروز بعد تمرین تو اینه نگاه کردم یکم زور زدم کاملا سوراخش باز شد خیالم راحت شد😀 فقط چرا پشتش یه چیز گوشتی دیده میشه ؟اون چیه؟

سوال سوم😁😁 من وقتی دیلاتورو بیشتر از 5 سانت داخل میکنم موقع کگل حس درد و فشار دارم .آیا طبیعیه؟

۱۳۹۷/۷/۱۰ ۲۳:۵۱:۱۶
(ویرایش)

وای من چقدر حرف میزنم یه تجربه ای رو هم یادم رفت بگم

به نظرم اونایی که مثل من دیلاتورشون زیاد داخل نمیره این روش منو امتحان کنن شاید کمکشون کنه

من کاملا حالت دراز کش خوابیدم دوتا بالش زیر زانوم گذاشتم

دفعات قبل تو تمرینا دیلاتور رو شیب می دادم کامل ولی ایندفعه سعی کردم کمتر شیب بدم و بعد از اینکه 3.4 سانت داخل شد دیلاتور رو صاف کردم حتی یکمم رو به بالا گرفتمش دیدم یه راهی باز شد.حالا شاید فرم واژن من اینجوری باشه ولی به نظرم خودتون انقدر کار کنید با دیلاتور تا مسیرشو پیدا کنید ممکنه نیاز باشه صاف تر بگیریدش با تمرین میتونید پیدا کنید راهشو

بی صبرانه منتظرم فردا بشه برم ادامه تمرین

۱۳۹۷/۷/۱۱ ۰۹:۲۸:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

لادن ۱۲۳

اصلا به حرف اون مثلا دکتر توجه نکن،منم این برخوردا باهام شده ولی نه به این شدت.من نمیدونم ناامیدیت برای چیه؟سایز ۹هستی این خیلی عالیه،نذار افکار منفی آزارت بده،با خودت اینو تمرین کن،واقعا بیشتر راهو رفتی،حیف بخوای ناامید بشی از تمرینا،حتی اونایی که سالها بانو هستن و واژینیسم نداشتن هم به سختی اونی که وارد کردی اسمش اسپکولوم هست رو تحمل میکنن

یه پیشنهاد برای خانومایی که میخوان هرنوع معاینه مربوط به ناحیه تناسلی بشن،مامای خوب شهر یا منطقتون رو پیدا کنین و اول پیش اون برین،ماماها خیلی مهربونن و آدمو درک میکنن

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۷/۱۱ ۰۹:۵۱:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۱:۵۲
(ویرایش)

ترانه جان ابتدای واژن هست دیگه. ورودی واژن یه شیب ملایم به سمت پایین داره که دیلاتور رو باید با همون شیب وارد کنی وقتی حس میکنی دیگه نمیره و به مانع برخوردی زاویه رو یه مقدار تغییر بده و کگل کن که خیلی موثر هست. حس درد و فشار وقتی تازه تغییر سایز میدی طبیعیه چون دیواره واژن داره از انقباض خارج میشه

۱۳۹۷/۷/۱۱ ۱۰:۳۹:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۳۱ ۱۰:۴۱:۴۳
(ویرایش)

اون شب وحشتناکم گذشت و با دلگرمی های شما رفقا دیشب عزممو جزم کردم و بعد از سرکار رفتم دیلاتور سایز 10 رو درست کردم چون برام سایز 9 فقط چند ثانیه اولش نمیره ولی یکم بازی میدادم و نفس عمیق و کگل میکردم روان می شد و تا انتها می رفت و بعد سایز 10 رو از وسطای تمرینم شروع کردم و برام اونم اوکی بود و از امروز باز سایز 9 و 10 رو مرتب انجام میدم که اونم اوکی بشه... من میتوووووووووونم 

از دلگرمی هاتون بازم ممنونم و به رفقای جدید هم میگم که شک نکنید این راه تنها و بهترین راه ممکنه ... 

خدا
۱۳۹۷/۷/۱۱ ۱۱:۰۶:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۷ ۱۳:۲۵:۳۵
(ویرایش)

سلام وعرض ادب ، برای کسی که اولین بار وارد این سایت شده و هیچ کاری تا حالا واسه درمان انجام نداده چه پیشنهادی دارید ؟ من 8 ماهه ازدواج کردم چندبار سعی کردیم دخول داشته باشیم که انگار به دیوار بسته برخوردیم و همسرم هم حالت تحریکشو از دست داد بعد نشستیم با هم گریه کردیم و حالا نمیدونم باید چه کار کنم ؟ من همیشه به شدت از سکس میترسیدم و وحشت داشتم همسرم خیلی خوب باهام رفتار میکنه اما خودم خیلی نگرانم واسترس دارم

۱۳۹۷/۷/۱۱ ۱۱:۱۸:۳۷
(ویرایش)

دادگر جان نگران نباش همه ما همبنجوری هستیم صفحه اول انجمن رو بخون برو پیش دکتر پرده تو معاینه کنه بعد بیا شروع کن به تمرینا .اصلا نترس اینجا با تمرین میتونیم رابطه عادی و نرمال داشته باشیم فقط صفحه اولو بخون و سوال داشتی بپرس

۱۳۹۷/۷/۱۱ ۱۱:۲۹:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام ترانه جون.

آفرین دختر دیدی گفتم یه انحنا وسط کار بدی موفق میشی.

اون سد که بعد از سه چهار سانت سر راهه مثانه ست و چون عضلاتت هنوز انقباض داره جمع میشه دور مثانه و واژن و مسدود میکنه.خیلی کگل کار کن.منم اولا مشکل تو رو داشتم ولی با تمرین زیاد راهشو پیدا کردم.این دردی هم که داخل داری بخاطر همون عضلات سفتت هست.

بببین میرسی به اون وسطا هرجا گیر کرد نگه دار چندبار کگل بزن و بعد همین که رها کردی یکم فشار بده داخل.این کگل وسط کار خیلی کمک کننده ست بعد از رها کردن تا چند ثانیه ی اول عضلات دیگه منقبض نیستن و راحت میره داخل.اولش یکم ماهیچه ها چون سفت اند و غریبن با دیلاتور درد خفیفی میگیره ولی بعد از چندبار تمرین دیگه درد نداری و چون مسیر واژنت میاد دستت خیلی راحت میره داخل.

اون چیز گوشتی هم دیواره ی واژنه که به شکل چین خوردگیه.

منم دیروز که موفق نشدم ولی ان شالله امروز شروع میکنم با دور ۴/۵ سانت.و بهد میام خبرشو میدم

برام دعا کن

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۱۱ ۱۱:۳۹:۰۴
(ویرایش)

خواهش میکنم السا جان.

من تجربم فقط تا سایز ۵ سانت زیاده.چون یکسال و خورده ای فقط تا همین سایز تمرین کردم😅

ببین مشکلی که تو داری مثل ترانه ست.چیزایی که براش نوشتمو بخون.ترانه انجام داد و موفق شد تو هم میتونی 

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۱۱ ۱۵:۰۸:۱۹
(ویرایش)

عزیزم نیاز به مشاور نیست لازمه همسرتون حتما بره پیش پزشک اورولوژی.دکتر بعد از بررسی دارو میده که انزال رو تعویق بندازه.

تاحالا دخول نداشتین؟یعنی شما واژینیسموس داری؟

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۱۱ ۱۵:۵۳:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳۰ ۰۱:۳۱:۳۴
(ویرایش)

سلام خانومای خوشگل

من بعد از 3 روز تمرین نکردن بدلیل تنبلی امروز خواستم همون سایز6.5 داخل کنم اما حتی وارد هم نمیشد با تلاش زیاد وارد شد البته همراه با درد و سوزش...من تا هفته دیگه پریود میشم تمرین هرروز ادامه میدم...

بچه ها وقفه بین تمرینات اصلا خوب نیست

من قبلا که هنوز توی این سایت نیومده بودم چند بار دکتر رفتم همشون حرفهاشون مث همه...ترس نداره لوس هستی از این حرفها...از مطب دکتر که میومدم بیرون یه پیاده روی طولانی میکردم و...حرفهاشون یادم میرفت...

اینجا همه مثل هم هستیم...این دکترها بعضی وقت ها خیلی حرف میزنند ولی همیشه که حق با اونا نیست...یه قدرتی بالاتر از اونا وجود داره.............. هروقت یکی چرت و پرت گفت بیخیال باشید قرار نیست که با همه بحث کنیم...

با انرژی به سوی تمرین بیشتر

۱۳۹۷/۷/۱۱ ۱۵:۵۷:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۲ ۲۰:۰۲:۲۵
(ویرایش)

سلام بچه ها من پريودم تموم شد ديروز باز امتحان كردم

با ژل و كاندوم ديلاتور يك و راحت ميدم تو 😊 

الان وقتي تو ميدم كافي ٢ بار؟ 

يا بايد هي عقب جلو ببرم؟

و اينكه امروز برم سايزه ٢؟ 

۱۳۹۷/۷/۱۱ ۱۵:۵۸:۵۱
(ویرایش)

سلام شینا جان مطمئنی مشکل شوهرته؟منم مثل تو فکرمیکردم چون شوهرمنم نعوظش هیچ مشکلی نداشت ولی موقع دخول یهو دچار مشکل میشد چون من میترسیدم.اون بیچاره هم فکرمیکرد واقعا مشکل داره.تا زمانی که تصمیم گرفتیم با انگشت امتحان کنیم که اونجا فهمیدم من ترسم زیاده چون منم حس میکردم نمیترسم ولی اوتقدر خودمو جمع میکردم که شوهرم میگفت بخدا یه سد محکمی هست که انگشتم داخل نمیره

توهم برا فهمیدن با انگشت شوهرت امتحان کن به نظرم.اگه دیدی مشکلی نیست و یکی دوتا انگشتش راحت تو میره بعد به این تتیجه برس که اون مشکل داره

درهرصورت ما اینجا هستیم کمک میکنیم همه مثل همیم.نتیجه رو بگو بهمون

۱۳۹۷/۷/۱۱ ۱۵:۵۹:۳۳
(ویرایش)

مرضیه جون مرسی از نظرت عزیزم من رفتم تمرین ایشالا تو هم موفق شی

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021