تعداد بازدید : 350930
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۷/۱۵ ۱۱:۴۶:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۱۷ ۱۵:۵۷:۲۷
(ویرایش)

Sh.آبان

ایشالله امروز موفق میشم.اعتماد دارم به خودم.و اینکه چون همسرم همراهمه حتما به زودی جواب میگیرم

۱۳۹۷/۷/۱۵ ۱۳:۵۴:۴۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلام به همگی و خدا قوت بخصوص به sh.آ بان مهربون 

ممنوووووووونم ازت بابت کمک هات😇😘😇😘😇😍

بچه ها یه نکته خیلی مهم، بخدا اگر به این نکات توجه نکنین،

یا تمرینتون کند پیش میره یا واژنتون اذیت میشه یا تو اقدام به

مشکل برمیخورین، پس با دقت هرچی‌ میگیم و رعایت کنین!

۱. کگل مرتب و روزانه

۲. تمرین تو هردو پوزیشن هم زن زیر ، هم زن رو!!!!

دقیقا همین دو سه روز پیش یکی رفت اقدام چون با یه پوزیشن فقط تمرین کرده بود، اقدامش با مشکل مواجه شد و کلی ضد حال خورد و در نهایت با همسرش به دعوا و قهر کشیده شد!

پس بخاطر اینکه تمرینتون و سریع پیش ببرید از یه پوزیشن نزنیم. هردو رو تمرین کنین!!!!!

۳. تا سایزی و تا انتها نبردین داخل و تند تند ( خودتون میدونین من چی میگم) عقب جلوش نکردین،سایز عوض نکین!!! هول نباشین، میرید جلوتر به مشکل برمیخورید!!!!

۴. روزانه بیشتر از دوساعت تمرین نکنین واژنتون خسته میشه!

۵.برای شروع از سایز دور ۴ یا ۵ شروع کنید!

۶.فاصله سایزها در نهایت ۱ سانت باشه!

۷. برای پوزیشن زن رو، وقتی دیلاتور تو بدنتونه تغییر پوزیشن بدین و عقب جلو کنین تا بدنتون با اون پوزیشن هم اخت بشه.

۸. کلا دیلاتور و ول کنین از واژن خارج میشه، پس طبیعیه!

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۷/۱۵ ۲۲:۵۶:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

واقعا مرضیه جان،پریودی بد چیزیه:(عقب میفته تمرینا

۱۳۹۷/۷/۱۶ ۰۶:۵۵:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

خواهش میکنم ماه پیشونی جان ❤❤😊

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۷/۱۶ ۰۸:۵۴:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ۱۱:۲۷:۰۳
(ویرایش)

بچه ها سلام

من امروز اولین تمرینم رو با سایز 5 راحت انجام دادم . یعنی هر دو پوزیشن و رفت و آمدیشو. خیلی خوب بود.تو ده دقیقه انجام شد.

امروز بازم تمرین کنم.سایز ببرم بالا؟

۱۳۹۷/۷/۱۶ ۰۹:۴۸:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۳۱ ۱۰:۴۱:۴۳
(ویرایش)

سلام به همه 

من سایز 10 هستم و احساس میکنم بچه ها از سایز 9 به بعد خیلی انگار روان تر میشه و خودش لیز میخوره میره تو ... من وسطای تمرین دیشب رفتم سایز 11 

حالا لطفا بهم بگید که تا چه سایزی باید پیش برم؟ و اینکه من معمولا از یه مدل پوزیشن استفاده میکنم و کاملا دراز میکشم و یکم به پاهام ارتفاع میدم با بالشت و تمرین میکنم و نهایتا یکم میچرخونم خودمو...

میشه درباره پوزیشنا و حالات بدن کامل توضیح بدید؟

خدا
۱۳۹۷/۷/۱۶ ۱۰:۱۸:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

لادن ۱۲۳

باید تا سایز هدف ک میشه سایز همسرت پیش بری 

تو دوتا پوزیشن زن زیر (ک الان انجام دادی) و زن رو ب حالت دستشویی حتما تمرین کنی

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۷/۱۶ ۱۰:۲۱:۲۲
(ویرایش)

لادن جان تا اونجایی که من تو صحبت هتی بچه ها خوندم تا سایز 13یا14 و یا اندازه آلت همسرت باید تمرین کنی

حتما هم باید دو پوزیشن انجام بشه. 1. زن رو 2.زن زیر

زن رو مثل حالت دستشویی .زن زیر هم مثل حالتی که خودت گفتی

حالا باز بچه های با سابقه بالار بهتر میتونن راهنمایی کنن

۱۳۹۷/۷/۱۶ ۱۱:۰۱:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۱۲:۴۱:۲۰
(ویرایش)

سلام دوستان من ميخوام شروع كنم با ديلا كار كنم. ولي همش حس ميكنم حتي سايز اولم نميتونم وارد كنم. كسي مثل من بوده يكم بهم روحيه بده😩

۱۳۹۷/۷/۱۶ ۱۱:۳۵:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

ناحید ۴۰

عزیزم تمرین زیر یک ساعت، یا بیشتر از دو ساعت نتیجه مطلوبی نداره. خیلی خوبه که تو شروع راحت بودی، ولی چرا فقط ۱۰ دقیقه؟!!

Raana

همه چیز دقیقا همونطوری پیش میره که فکر میکنی! پس فکرای خوب بکن و تمرینتو شروع کن. 😊💪

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۷/۱۶ ۱۲:۰۸:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۱۲:۴۱:۲۰
(ویرایش)

بچه ها من تونستم. تونستمممممم. سايز اولو وارد كردم خيلي راحت تر از چيزي كه فكرشو ميكردم. اصلا باورم نميشه. اصلا حسش نميكردم. يكم عقب جلو كردم ولي چون خيلي هيجان داشتم ديگه ادامه ندادم. بعده ناهار باز انجام ميدم. 

به نظرتون سايزايه بالاتر هم به همين راحتي ميره توو؟

دوتا پوزيشنم انجام دادم راحت بود😍😍😍😍

۱۳۹۷/۷/۱۶ ۱۲:۳۰:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۱۷ ۱۵:۵۷:۲۷
(ویرایش)

من فعلا راحت نیستم.احساس میکنم میخوره به یه چیزی و اجازه نمیده بیشتر وارد بشه.چیکار کنم من آخه؟؟؟؟؟

۱۳۹۷/۷/۱۶ ۱۳:۴۴:۰۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Raaana

به به مبارکه، میبینم موفقیت حاصل شده🤗🤗🤗 هر سایزی با توجه به انقباضته، مهم اینه شاخ غول اولین تمرین و شکستی، و دیدی که راه واژن بازه ، با همین فرمون برو جلو و تو هر دو پوزیشن تمرین کن و کامل با این سایزت راحت شو.

Mahta

اونی که میخوره بهش انقباضه، باید کگل کنی، خودتو رها کنی، خوب ژل برنی، نفس عمیق بکشی، حواستو پرت کنی تا اروم اروم وارد شه. 

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۷/۱۶ ۱۳:۴۹:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۳۱ ۱۰:۴۱:۴۳
(ویرایش)

Raana  , Mahta_24 جان

من اونقدددددددددر ترس داشتم که حتی الان 2 سال از زندگیم میگذره و 1 سال اول حتی یه گوش پاک کن ساده هم نمیتونستم وارد کنم و اونقدر خودمو سفت میکردم و پاهامو میچسبوندم به هم که حتی فکرشم نمیتونید بکنید و چه روزای زجر آوری رو تحمل میکردم ولی الان سایز 10 سانت برام راحته البته نه اولشا به اندازه 5 دقیقه اول نه ولی بعدش انگار یه راهی باز شده و راحت میره ...

ازتون خواهش میکنم نفس عمیق بکشید و کگل کنید و ژل فراوان بزنید و آروم آروم برید جلو 

در ضمن من چون خیلی استرس داشتم همیشه و حتی بعضی اوقات الان هم ، من با یه دستم دیلاتور رو تمرین میکردم و با یه دستم با گوشیم بازی میکردم و موزیک گوش میدادم و کلا حواسمو پرت میکردم و بعد اونقدر ریلکس میشدم و یه موقع هایی می رفت داخل و بعدش من میفهمیدم .

تنها راه و بهترین راه همینه شک نکنید 

خدا
۱۳۹۷/۷/۱۶ ۱۳:۵۳:۱۵
(ویرایش)

یعنی یک ساعت با همون سایز 5 که برام راحته؟

مداوم؟ یا وقفه بندازم؟

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران