تعداد بازدید : 351544
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۷/۱۱ ۱۶:۴۴:۳۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سودا جون

سلااااااااام، خدا قووووت😇😇😇

Sh.آ بان

ممنوووووون که انقد با صبر و خوب بچه هارو راهنمایی میکنی و نکات و بهشون یاداور میشی😘😘😘😘

و ممنون از تک تکتون که باعث دلگرمیه همید😋، میدونم که با حمایت ها و کمک های همدیگه اینجا بانو میشید و خوشحال میرید دنبال زندگیتون،البته که اگه درمان شدید و موندید واسه کمک هم عالی میشه😍😍😍😍

📢 چند تا نکته که از حرفاتون برداشت کردم و گفتم کلی بگم که همه بخونن.📢

۱. سایزای دیلاتور و یک سانت یک سانت افزایش بدید.💪

۲. کگل کگل کگل، عالیه ،حتما رعایت کنید و مرتب روزانه انجامش بدید،هم کگل کوتاه هم کگل بلند.anim2-a2d3

۳. تنبلی ندااااااارییییییییییم.anim2-New-6

۴. من خودم شخصا از گوش پاک کن شروع کردم و چند روز هم روش معطل شدم، پس اینطوری نیست اگر روز اول تمرین نتیجه دلخواه و نگرفتید سریع فاز غصه و نا امیدی بگیرید!😑

۵.بازم یه تجربه دیگه که میدونم خیلیای دیگه ام مثل من بودن، ببینین بعد سه چهار سانت انگار یه گیری اون وسط هست که اگه ردش کنید دیلاتور خیلی بیشتر وارد میشه قد هفت هشت سانت، اصطلاحا میگن سر میخوره، اون انقباضه. با دیلاتور هی محکم بهش ضربه نزنین که خدای نکرده واژنتون اسیب ببینه. اروم هولش بدید و کگل کنید. من هی باسنمو تکون میدادم یهو میرفت تو .😎

۶. بین تمریناتون وقفه نندازید.😒

۷. یکم قبل پریود یکم بعد پریود واژن بدقلق میشه،غصه نخورید که چرا دیلاتور تو نمیره.🤕😓

۸. مهم مهم 👈👈 تا زمانی که دیلاتور و نتونستین تو واژنتون تند تند عقب جلو کنید اصلااااااااا تغییر سایز ندین !!! 👉👉👉

۹. تیز و زبل بازی اینجا تو تمرین با دیلاتور اگه بخواید تند تند سایز عوض کنید و دو سانت دوسانت اضافه کنید و جواب بد و عکس میده! 😕😬

⛔️ یجا استپ میکنید مجبورید برگردید سایزای پایین، یا اقدامتون نا موفق میشه!!!🤦

۱۰. نشستن تو اب گرم و یکم نمک هفته ای دو سه بار و حتما داشته باشید!🚿🛁🛀

اصولی پیش برید، بذارید زمان درست و مناسب طی بشه.

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۷/۱۱ ۱۶:۵۱:۴۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

شینا 

طبیعیه، ما این ترس و اغلب به همسرامون منتقل کردیم ،چون دیدن چهرمونو که چجوری فراری بودیم یا درد کشیدیم یا هولشون دادیم .....، اگر میتونن دستشون یه دستکش جراحی کنن، از داروخانه بگیرن، و بهش ژل بزنن که خیس ام نشه دستشون.

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۷/۱۱ ۱۷:۱۷:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۳ ۰۳:۲۸:۴۶
(ویرایش)

بچه ها من 1 ساعت و ده دقیقه تمرین کردم دیگه تموم کردم بقیه رو میخوام بذارم شب .

اومدم گزارش بدم

من با دور 6 سانت کار میکنم.اولش گفتم برم یه بار دور 5 سانتو چک کنم ببینم چطوریه.دیدم همونکه اوایل بیش تر از 3.4 سانت نمیتونستم داخلش کنم راحت تا ته داخل رفت فهمیدم پیشرفت کردم روحیه گرفتم.

و اما اینکه تو این 1 ساعت فقط دوبار تونستم دیلاتور دور 6 رو داخل کنم..4سانت اولو راحت میره داخل بدون اینکه اذیت بشم اما 3.4 سانت بعدی رو به سختی میتونم داخل کنم درد داره حتی میخوام کگل کنم هم دردم میگیره اما بعد از چند دقیقه مرارت و تحمل داخل میکنم فقط تو عقب جلوش درد دارم حتی وقتی داخله تکون هم بخورم یا دستمو عوض کنم درد میگیره که باید بیشتر روش کار کنم و نیاز به تمرین بیشتر دارم. .

فقط به نظرتون طبیعیه تو 1 ساعت 2 بار فقط تونستم داخل کنم؟و اینکه چرا موقع کگل هم گاهی درد دارم؟

شب دوباره تمرین میکنم که سایز 6 رو روون بشم دعا کنید.من هدفم 14 هست خیلی کار دارم

۱۳۹۷/۷/۱۱ ۱۸:۲۰:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

شینا جان تو اگه واژینیسموس بودی چطور خود به خود درمان شدی؟شاید چون خیلی وقت از تمرین دخول نکردنتون گذشته ذهنت آروم گرفته و خودت فکر میکنی ترست رفع شده ولی ممکنه موقع اقدام اصلی دوباره منقبض بشی .و در این صورت اگر همسرت درمان شده باشه با برگشت وضعیت تو ممکنه دوباره اونم برگرده ها.حتما با دو یا سه تا انگشتای همسرت همزمان امتحان کن.که اگر تو هم خدایی نکرده هنوز مشکلت رفع نشده بود کنار درمان شوهرت درمان بشی.

بالای همین صفحه سبز نوشته انجمن درمان واژینیسموس ۹۷ بزن روش میری صفحه اول اونجا شماره تماس از خانم خیابانی هست.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۱۱ ۲۰:۰۹:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ۱۱:۲۷:۰۳
(ویرایش)

سلام به همگی

بچه ها من یه شرحی از خودم براتون میدم لطفا راهنماییم کنید

من متاهلم سه سال و نیم که ازدواج کردم و خونه خودم هست مدوسال و نیم هم عقد بودم.تو دوران عقد بخاطر ترس از بارداری همش خودم رو سفت میکردم و نمیذاشتم دخول صورت بگیره بعد از ازدواج اون حالت باهام موند و تا الان دخول ناقص داشتم یعنی ممکنه از هر 20 تا نزدیکی یکیش موفق باشه اونم نه تا انتهاو اینکه من فقط از پوزیشن پشت میتونم و اگر از جلو بخوام دخول کنم همش میخوره به یه چیزی.الانم قصد بارداری دارم. به نظرخودم واژینیسموس هستم.

البته پبش دو تا دکتر زنان رفتم که متاسفانه برخورد خوبی نداشتن و نتونستن من رو معاینه کنن . دفعه سوم پیش یه خانوم دکتر مهربون و آرومی رفتم  و فهمیدن که من میترسم دست خودم دستکش کردن و من با انگشت اول امتحان کردم بعد ایشون به راحتی تونستن با اون وسیله من رومعاینه کنن حتی پاپ اسمیر هم گرفتن و گفتن مشکلی ندارم فقط لوله رحمم کوتاه هست.

ولی من همچنان میترسم. همسرم خیلی خوبه ولی تاکی میخواد کوتاه بیاد!!!!!

لطفا راهنمایی کنید از کجا شروع کنم.

ممنون

۱۳۹۷/۷/۱۱ ۲۱:۱۴:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ۱۱:۲۷:۰۳
(ویرایش)

بچه ها الان تمام موارد رو خوندم . فعلا تمرینات کگل رو شروع کردم تا بعد.

۱۳۹۷/۷/۱۱ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلاااااام احوالتون؟

خب گزارش امروز من از این قراره که :

۲ بار تمرین کردم یه ساعت ظهر یه ساعتم الان.با سایز ابتدا ۴/۵  و انتهای ۵/۵.اولش یکم بد قلقی کرد ولی درکل خوب بود.فقط من باهیچیش مشکل ندارم جز عقب جلو کردن.میشه ها ولی اروم اروم و همونم دردناکه و تو عقب کشیدن انگار تو واژنم آتیشه.و مخصوصا ورودی واژنم موقع عقب جلو کردن درد و سوزش داره

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۱۱ ۲۳:۵۸:۳۶
(ویرایش)

مرضیه چه جالب من ورودی رو اصلا درد ندارم انتهارو درد دارم .تازه میخوام عقب جلو کنم خودش کم کم درمیاد زحماتمک به باد میده 😂😂😂😂😂😂😂

یه کوچولو باید تحمل کنیم دیگه عیب نداره.

بچه ها بیاین گزارشاتونو بدید.منم میرم دور دوم تمرینمو انجام بدم به امید مووفقیت😍😊👌

۱۳۹۷/۷/۱۲ ۰۰:۰۰:۵۱
(ویرایش)

ناهیدجان

افرین ..شروع کن به تمرین هرروز بیا گزارش بده مشکلی هم بود بگو اینجا هرکی هرجور بلده کمک میکنه

۱۳۹۷/۷/۱۲ ۰۱:۴۴:۴۳
(ویرایش)

سلام 

گزارش تمرین دوم امروزم

حس میکنم اونقدر اماده نبودم چون یکم خسته بودمو خوابم مبومد ولی گفتم یه امتحانی بکنم.

اول با دیلاتور دور 5 شروع کردم من که با 6 کار میکردم با کمال تعجب دیدم 5 برام سخت شده .به زور تا نصف داخل کردم بعد گفتم حالا با 6 برم ببینم چی میشه.بازم با کمال تعجب 6 راحت رفت داخل

البته مثل همیشه 2.3 سانت اخر برام خیلی سخته علتشو نمیدونم .میخوام با کگل بندازم تو تا حدی موفق میشم ولی همون کگل کردن هم درد اوره.

دوباره دراوردم سایز 5 رو داخل کردم دیدم راحت تر شد و با کگل تا اخر بردم داخل اما عقب جلو کردن برام دردناک بود.کلا حس کردم بعد ازون داخل واژنم دردناک شده دوباره 6 رو خواستم بندازم دیدم یه دردی دارم انگار که واژنم خسته شده دیگه تمرینو تموم کردم.چون دوبار امروز تمرین کرده بودم

خلاصه اینکه تحمل میکنیم تا موفق بشیم.امیدوارم فردا بتونم 5 و 6 رو روون بشم.

۱۳۹۷/۷/۱۲ ۰۷:۵۴:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

ترانه و مرضیه

من یه احتمال کوچولو میدم که شما نیاز به کگل بیشتر دارید. شاید ماهیچه‌ها هنوز ضعیف هستن. و اینکه احتمال زیاد انقباضتون هم زیاده هنوز.

من خودم همیشه از چندین سایز قبل‌تر شروع میکردم. مثلا وقتی رو سایز یازده بودم، ربع ساعت اول تمرین این سایزا رو دونه به دونه میزدم: ۷، ۷/۵ ، ۸، ۸/۵، ۹/۵، ۱۰ و ۱۰/۵ . (سایز ۹ خراب شده بود!! و به خاطر همین ورود ۱۰ اولش سخت بود!) سایز ۷ و ۷/۵ خیلی راحت داخل میشدا، ولی باز من دو تا شو میزدم.

اولش که سایز تمرین وارد میشه (فرض کنیم همون یازده) ثابت تو واژن نگهش دارید. بدون هیچ حرکتی، حتی بدون کگل، یواش یواش ماهیچه‌هاتونو شل کنین. بعد یواش حرکتش بدید.

قبل از اینکه برید سایز بعدی (که تو این مثال میشه یازده و نیم)، تو دو سه تا از تمرینا، ده دقیقه آخر سایز یازده و نیم رو وارد کنید، بدون حرکت فقط ثابت نگهش دارید. این یه کم واژنو آماده‌تر میکنه.

در نهایت اینکه به واژن فشار نیارید. و بیشتر کگل کنید 😊🌷🌷

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۷/۱۲ ۰۹:۴۱:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

سلام بچه ها من نبودم تازه اومدم ی سر بزنم ی چیزی یادم افتاد گفتم بگم بهتون 

وقتی دیلاتور رو وارد میکنید ۳ ۴ سانت ک میره داخل یکم عقب جلوش کنید بعد واژنتون باز تر میشه و دیلاتور بیشتر وارد میشه 

یعنی از همون اول با فشار تا ته دیلاتور رو ب زور وارد نکنید هر چند سانت چندباری عقب جلو کنید انقباضتون کم میشه

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۷/۱۲ ۱۳:۵۳:۴۱
(ویرایش)

سلام ممنون از توضیحاتتون.

ترانه مرسی از کمک روحیت.اره واقعا درسته باید یکم تحملمونو ببریم بالا .

خب من الان یک ساعت تمرین کردم و کاری که sh.آبان گفت رو کردم یعنی اول دیلاتور قبلیم که اپلیکاتور هست و  سایزش ۴ سانت هست رو چندبار وارد کردم و بعد رفتم همون سایز خودم ( ۴/۵_ ۵/۵).این دفعه یه بالشت کوچیک هم زیر باسنم گذاشتم خیلی بهتر بود.امروز سوزش و درد کمتر داشتم.و راحت تر بودم.خداروشکر🤗

فقط یه سوال؛من فقط به حالت زن زیر تمرین میکنم.الان زن رو را امتحان کردم ولی داخل نمیره.چه کنم؟ 

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۱۲ ۱۴:۱۷:۲۳
(ویرایش)

مرسی بچه ها الان بیشتر از کگل استفاده میکنم سعی میکنم دوسه سانت اخرو با کگل کوتاه بدم تو. ولی کگل هم یکم دردناکه برام.

گذشته از اینا اگه دست به دیلاتور نزنم یکم اون تو بمونه برا خودش میاد بیرون😁😁 واژنم دافعه داره باید دستم روش باشه بیرون نیاد زحماتم خاک و باد نشه😀😀😀

۱۳۹۷/۷/۱۲ ۲۳:۵۵:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۲۰ ۱۰:۴۳:۴۱
(ویرایش)

سلام

خانوما من باید سونوگرافی واژینال بشم

با شرایط واژینیسموسی که دارم میتونم انجامش بدم؟ لطفا اگه کسی میدونه جواب بده

اصلا داخل میره؟من میتونم؟من دخول نداشتم، در حال درمانم با سایز یک!

خدا همه جا هست.
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران