تعداد بازدید : 350997
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۷/۱۳ ۰۰:۲۰:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام .

تمرین دوم امروزم هم انجام شد.خداروشکر خوب بود مثل ظهر.

سوزش و دردش کمتر شده بود موقع عقب جلو کردن.ولی فقط ابتدای واژنم یکم درد میگیره حین تکون دادن.یعنی همون بکارتم.کاش میشد عمل کنم برش دارم و راحت تمرینامو ادامه بدم.

دو تا سوال دارم.یکیش اینکه فقط زن زیر کار میکنم و زن رو اصلا دیلاتور وارد نمیشه .اشکالی نداره آیا؟؟؟

و دوم اینکه سرعت و مقدار عقب جلو کردن مهمه؟

من اینجور که حساب کردم یه عقب و جلو کشیدنم دو ثانیه طول میکشه( یعنی عقب یه ثانیه، جلو یه ثانیه) اونم به اندازه ی یک سانت

این خوبه یا خیلی کنده؟

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۱۳ ۰۸:۰۵:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۱:۵۲
(ویرایش)

مرضیه جان

این درد ک میگی واسه همون انقباضات دیواره واژن هست  چون معمولا پرده چیزی نیست که این درد و مقاومت ک میگی ایجاد کنه معمولا بدون درد و خونریزی کنار میره. مگه اینکه پرده ات ضخیم و تیغه ای باشه 

۱۳۹۷/۷/۱۳ ۰۹:۳۲:۳۰
(ویرایش)

اعظم جون اخه کل واژنم درد نمیگیره.فقط ورودیش یکم درد داره.انگار که تنگه و چسبیده به دیلاتور و عقب جلو که میکنم انگار با دیلا عقب جلو میشه.

من یه مدت زیر نظر متخصص بهداشت باروری بودم برای درمان واژینیسموسم. اگه پرده تیغه ای یا ضخیم داشتم میگفت دیگه.نه؟😟

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۱۳ ۱۱:۳۲:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۱۸ ۰۱:۱۰:۰۲
(ویرایش)

سلام به همه دوستان.

من خیلی وقت بود نیومده بودم انجمن.

خداروشکر این انجمن فعال هست و هر روز خانوما دارن درمان میشن.
چند روز پیش تو اینستا یه کامنت برای خانم خیابانی گذاشتم و بابت درمانم تشکر کردم، بعد از اون کلی پیام دریافت کردم که خانوم ها ازم کمک خواستن، منم بهشون انجمن رو معرفی کردم فقط خواستم بدونم روند درمان مثل قبل هست یا تغییری کرده؟

خدایا من تنها تورو دارم ، کمکم کن
۱۳۹۷/۷/۱۳ ۱۳:۲۵:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

مرضیه

عزیزم من پرده‌مو با عمل برداشتم، ولی تقریبا تا یه ماه بعد از اقدام دقیقا تو همون ورودی واژن درد داشتم، ولی کم‌کم دردش کم شد تا تقریبا الان از بین رفته.

تو حالت زن زیر دیلاتور رو وارد واژنت کن و تو همون حالت بچرخ. هر دوش رو تمرین کنی بهتره. موقع اقدام راحت‌تری.

سرعت هم واسه سایزای تازه کمتر باشه، وقتی راحت شدی و خواستی سایز عوض کنی به کم سرعتو بیشتر کن.

ترانه

آره خب همینطوریه، منظورم این نبود که با دست نگهش نداری! منظورم این بود که اولش که وارد شد عقب و جلو یا کگل نکن چند ثانیه، یه کم واژن جا باز میکنه بعد شروع به حرکت دادن کن. اونم با سرعت کم.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۷/۱۳ ۱۳:۵۹:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۱:۵۲
(ویرایش)

مرضیه جان پس باید زیاد کگل کنی  هم کوتاه هم بلند. یعنیا روز و شب کگل کنی کمهanim2-65d6a5d6s

عضلات کف لگن به تمرین احتیاج دارن

کگل خوبه اگه عادت کنی برای آینده هم خوبه از افتادگی احتمالی  رحم و مثانه  هم جلوگیری می کنه

۱۳۹۷/۷/۱۳ ۱۵:۲۱:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

من دور۶سانتو ۶سانت داخل کردم،ولی دارم دیگه پریود میشم

۱۳۹۷/۷/۱۳ ۲۲:۰۴:۴۷
(ویرایش)

سلام به همه 

ممنون از پاسخ هاتون.

چشم دیگه دائمُ الکگل میشم 😅

امروز متاسفانه یه بار به مدت یک ساعت تونستم تمرین کنم .همه چیز مثل دیروز پیش رفت.بازم شکر.

Sh.آبان عزیز امروز همین کارو کردم ولی وقتی به حالت زن رو شدم دیلا پرید بیرون.

واااااای این پوزیشن خیلی درد داره و سفته و میاد بیرون.😣

آقا یه چیزی.تو رو خدا بهم نخندینا ولی من دقیقا نمیدونم تو حالت زن رو باید چجوری بشینم.😓😷

میگم یوقت بد میشینم که فشار میاره و داخل نمیره.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۱۴ ۰۶:۵۹:۰۷
(ویرایش)

مرضیه

خب باید دیلاتور رو با دست بگیری! ولش کنی میاد بیرون دیگه!

اگه اشتباه نکنم باید به حالت دسشویی بشینی! 🤔🤔 فشارش تو این حالت بیشتره و دیلا زود میاد بیرون، ولی باید با دست نگهش داری.

ببین من این پوزیشنو میرفتما، ولی خیلی کم، میگفتم همین که میتونم برم بسه. بعد که رفتم اقدام تا مدتها این پوزیشن برام خیلی سخت بود. پس بهترین کار اینه که قشنگ باهاش راحت بشی

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۷/۱۴ ۲۱:۱۸:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳۰ ۰۱:۳۱:۳۴
(ویرایش)

سلام

من میخوام پریود بشم واژنم بد قلق شده اصلا نمیتونم تمرین هارو انجام بدم یبار تمرین کردم 2روز پیش خیلی درد داشت و با سایز 6 که راحت بودم اذیت شدم...بخاطر دردهای قبل پریود هم نمیتونم تمرین کنم

۱۳۹۷/۷/۱۵ ۰۱:۴۳:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۱۷ ۱۵:۵۷:۲۷
(ویرایش)

سلام دوستان من تازه امروز تمریناتمو شروع کردم با سایز ۷ ولی زیاد خوب پیش نرفت.امیدوارم روزهای آینده بهتر بشه.

۱۳۹۷/۷/۱۵ ۰۷:۰۲:۴۵
(ویرایش)

Mahta

عزیزم چرا با سایز ۷ شروع کردی؟! با سایزای پایین‌تر شروع کنی بهتره. واژنت باید کم‌کم آماده بشه

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۷/۱۵ ۱۰:۱۵:۰۵
(ویرایش)

سلام به همه.

من متاسفانه دیروز وقت و مکان تمرین نداشتم.امروزم معلوم نیست بتونم.ای خدا پس کی میتونم برم سایز ۶؟cry

دیگه نمیخوام با سایز ۵ تمرین کنم.😭

Judy Abbott و تارا تنها

امان از این پریودی.تا میای گرم تمرین بشی از راه میرسه

.کاش یه دوماه نمیشدیم تا تمرینامون تکمیل بشه بعد.

ترانه تهرانی

عزیزم نیستی !چطور پیش میری؟ 

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۱۵ ۱۰:۵۳:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۱۷ ۱۵:۵۷:۲۷
(ویرایش)

Sh.آبان

سلام.دکتر بهم گفت از این سایز شروع کنم

۱۳۹۷/۷/۱۵ ۱۱:۳۰:۴۷
(ویرایش)

Mahta

اگه برات سخت بوده به نظرم با سایز پایین‌تر شروع کن. اعتماد به نفست هم بیشتر میشه. برای سایز بالاتر هم آماده میشی

صبح میشه این شب 😊
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران