تعداد بازدید : 350914
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۷/۲۰ ۲۰:۳۸:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۲ ۱۶:۴۰:۵۶
(ویرایش)

با سلام میشه کمکم کنین

از این ستون به اون ستون فرج
۱۳۹۷/۷/۲۰ ۲۰:۴۱:۵۴
(ویرایش)

من سه ماهه ازدواج کردم اما بعد از سه بار تلاش باز نشد دخول انجام بشه، چون بهش فشار اومد یذره بگه بینی داشتم و می‌سوخت امروز،  احساس گردم یذره بریده شد. نمیدونم چرا اینجوره.بنظرتون با ژل روان کننده و بی حسی میشه انجام بدیم؟

۱۳۹۷/۷/۲۰ ۲۰:۴۴:۱۱
(ویرایش)

همش میترسم شوهرم اذیت شه بخاطر این مشکل، هردفعه افسرده میشم و میترسم. نمیدونم چرا یدفعه سفت میشه و اجازه دخول نمیده واژن! 

۱۳۹۷/۷/۲۰ ۲۰:۴۵:۴۹
(ویرایش)

،این چیزا که حرفشو میزنین یعنی چی! مثلا کگل چیه؟ دلاتور چیه؟

۱۳۹۷/۷/۲۰ ۲۰:۵۳:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۱۲:۴۱:۲۰
(ویرایش)

sh.ابان

يني هردفه موقع شروع با سايز پايين تر شروع كنم؟من سايزايه پايينمو از بين بردم هردفه با همون سايز شروع ميكنم و مشكلي ندارم. يني اشتباه انجام دادم تا الان؟

۱۳۹۷/۷/۲۰ ۲۱:۴۵:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

Raana

نه عزیزم اشتباه انجام ندادی. واسه این میگم که با خیال راحت تغییر سایز بدی! سایزای پایینو از بین نبر. معمولا بعد پریود یه عقب‌گرد میکنه واژن.

زوج جوان

عزیزم صفحه اول انجمن رو مطالعه کن.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۷/۲۰ ۲۲:۳۷:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام دوستاااااان

وای چقد دلم تنگ شده بود براتون.

دو روز اینترنت نداشتم بیام اینجا.

تبرییییییییییییک میگم به دوتا بانوی جدیدمون.

خداروشکر که موفق شدین.

انشاءالله همیشه موفق و شاد باشید.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۲۰ ۲۲:۴۹:۲۷
(ویرایش)

Help

ببین درستش اینه که نگرانی و ناراحتیتو باهمسرت درمیون بذاری ولی نه با جنگ و جدل.بلکه با پنبه باید سر ببری.

یه موقعی که دوتاتون حالتون خوبه اول حسابی از عشق و حس و حال بینتون و از زندگیتون و ارامشی که باهم دارید تعریف کن.بعد بگو که از این که واژینیسموس داری خیلی ناراحتی و در عذابی ولی باید با صبر و کنار همدیگه درمان کنین.بعد ازش بپرس با مشکلی که برای تو پیش اومده یعنی واژینیسموس مشکلی داره؟کمبودی حس میکنه تو رابطه ی بینتون ؟اگه جوابش منفی بود بگو من چنین چیزی دیدم و خیلی ناراحت شدم بیشتر از دست خودم.چون فکر میکنم تقصیر منه.حق داری .من شرمنده ام.ولی این راهش نیست.اینجوری زندگیمون بهتر نمیشه من درمان نمیشم.خیلی ناراحتم اصلا نمیدونم چی بگم.بعدم از عوارض دیدن این چیزا بگو (اگرم نمیدونی قبل از صحبت تو نت سرچ کن عوارضشو وبعد براش توضیح بده)

اینجوری خودش پشیمون و شرمنده میشه و دور این چیزارو خط میکشه.این یه سیاسته که به همسرت حق بدی و بگی حق با توئه ولی....     اینجوری مرد تسلیم میشه.

ولی اصلا با بدی بهش نگو

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۲۰ ۲۲:۵۶:۵۲
(ویرایش)

من که اعصابم خیلی خورده.متاسفانه دو روزه نتونستم تمرین کنم.🙁

بچه ها بنظرم همینجا بهتره تا تلگرام.اینجا مراجعینی که میان یا خواننده ی خاموشن دسترسی دارن به همه ی حرفا و تجربیات.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۲۱ ۰۰:۵۰:۵۸
(ویرایش)

من هنوز دکتر نرفتم ولی احساس میکنم مشکلم همینه

۱۳۹۷/۷/۲۱ ۰۰:۵۳:۰۷
(ویرایش)

اول یکبار ژل لوبریکانت میگیرم و لیدوکایین میزنم که بی حس هم بشه اگه باز دخول نشد این روش شمارو شروع میکنم

۱۳۹۷/۷/۲۱ ۰۰:۵۳:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۲ ۲۰:۰۲:۲۵
(ویرایش)

مرسي واقعا هنگ كردم نميدونستم چيكا كنم 

۱۳۹۷/۷/۲۱ ۰۰:۵۷:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۲ ۲۰:۰۲:۲۵
(ویرایش)

ميدونم مشكلي نبود البته الان خيلي كم شده هر ١٠ روزه 

ولي ميگفت مشكلي نداره باهاش 

۱۳۹۷/۷/۲۱ ۰۵:۴۹:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۱ ۱۸:۲۸:۰۶
(ویرایش)

با سلام به همگی؛ چقدر خوبه آدم با افرادی که یه زمانی با مشکلی که داره دست و پنجه  نرم میکردن آشنا بشه؛ من شش ماهه ازدواج کردم؛ از قبل هم سه سال با همسرم دوست بودم و با هم معاشقه داشتیم؛ توی ماه اول تلاش کردیم رابطه برقرار کنیم اما با حالت های ترس شدید و نفس تنگی و خونریزی آلت فقط نصفه رفت داخل . به پزشک مراجعه کردم و گفت فقط نصف پرده زده شده و احتمالا دفعه بعد هم خونریزی داشته باشی ؛ و توی ماه پنجم بعد از یه عالمه کار روی روانم و تلقین که میتونم بلاخره پرده کامل زده شد که خونریزی و آفت فشار داشتم؛ بعد از اون عملا هزار و یک برنامه ردیف میکنم تا وقت خالی با همسرم نداشته باشیم البته ناخودآگاه. همسرم خیلی با حوصله و آرومه  البته اطلاعی از این مشکل نداره؛ لطفا کمکم کنید.

۱۳۹۷/۷/۲۱ ۰۷:۲۱:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

Help

حتما همسرت مراعات شرایط تو رو کرده عزیزم. حرفای مرضیه خیلی خوب بود. در کنار اونا منم یه تجربه خودمو بگم بهت. مساله اینه که ما -تا قبل درمان- نمیتونیم وظیفه همسری خودمونو کامل انجام بدیم. پس باید از راه دیگه جبران کنیم.

من قبل درمان واقعا سرد و بی‌حس شده بودم. تو هر رابطه بغض میکردم. اما نمیذاشتم همسرم بفهمه. تازه کلی شرایط رو محیا میکردم که ترغیبش کنم به رابطه. حتی روزی دو سه بار!!! همیشه فکر میکرد من احساس نیاز میکنم!! ولی در واقع میخواستم هیچ کمبودی تو زندگی با من حس نکنه. بارها هم اینو میگفت... وقتایی که من از ناتوانی خودم گریه میکردم میگفت من که مشکل و کمبودی ندارم! الان میگه چرا مثل قبل درمان گرم نیستی؟!!!

پس شوهرتو دریاب. سخته، میدونم. ولی براش دلبری کن. بیشتر از حد نیازش تامین‌ش کن. تا قبل از اینکه عادت کنه به پو.رن.

اگه همه این کارا رو کردی و باز سایت پور.ن رو دیدی، اون وقت برو باهاش حرف بزن.

Mahi

عزیزم صفحه اول انجمن رو مطالعه کن.

صبح میشه این شب 😊
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031