تعداد بازدید : 350932
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۷/۲۵ ۰۱:۳۲:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

تارا تنها

مهم نیست که چقد طول بکشه،مهم اینه که راه درمانو پیدا کردی و تو مسیرشی،فقط ادامه بده،با اراده و انرژی مثبت پیش برو،نکات رو رعایت کن💪💪💪

مرضیه ۷۱

اگه شکم و ران درگیر بشه یعنی کگل رو اشتباه انجام میدی،اگه سعی کنی درست انجام بدی،بعد مدتی خود به خود شکم و ران آزاد میشه

سبا گل

بعدش دیگه انشاله اقدام هست،منتها تمام نکاتی که توی تمرین با دیلاتور انجام میدادیم رو باید رعایت کنی،مهم ترین چیز هم حفظ آرامش،قبلش با آخرین سایز تمرین کن،معاشقه یادتون نره و بهترین پوزیشن هم حالت زن رو،میتونین زیر زانو بالشت بذارین واسه راحتی،خوبیه این حالت اینه که همه چی تحت کنترل خودته💪💪💪

فک کنم ایندفه کلی بانو داریماااااا،ببینم چیکار میکنین دخترا😝😝😝

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۷/۲۵ ۰۷:۲۸:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

Raana

عزیزم سایز ۹ و ۱۰ برای همه بد قلقه. ما هم همینطوری بودیم. پس نگران نباش و تمرینو ادامه بده. حتما واژن‌گشایی کن.

لادن

اقدام تمرینی به هر تصمیمی برای اقدام میگیم! وقتی اقدام تمرینی با موفقیت انجام شد دیگه اسمش فقط میشه اقدام!  😊

به این دلیل بهش میگیم اقدام تمرینی که اگه موفق نشد کسی نگران نشه و فکر نکنه آسمون به زمین اومده. بهتره تا سایز همسرتون پیش برید و بعد اقدام کنید. من قبل از رسیدن به سایز همسرم رفتم اقدام و تا یه ماه اول تو شروع رابطه درد زیادی داشتم. پس بهتره تا سایز هدف تمرینا رو پیش ببرید.

انتخاب پوزیشن هم بستگی به خودتون داره. بعضیا میگن زن رو بهتره چون کنترل دست خودته. ولی من بعد یه ماه و نیم هنوز نمیتونم با زن رو شروع کنم!! من خودم کل اتفاقات روز اقداممو تعریف کردم!! فکر کنم صفحات ۸۰ اینا بود! 🤔🤔 کلا تو مواقع بی‌کاری‌تون صفحات انجمن رو بخونید خیلی کمک میکنه.

پونه

نههه من حالا بچه نمیخوام! 😂😂

ترشحاتت پنیری شکله؟؟ منم یه ترشحات لزج شیری رنگ دارم که به نظرم ترشحات جنسیه! چون فقط موقع رابطه هست. درد زیر شکم نداشتم. ولی دهانه واژنم درد شدید میگرفت که بعد یه ماه خوب شد. خیلی خارش دارم من. که همش هم یادم میره تو آب نمک بشینم!!! 😔

پونه. لادن.

میدونی، بستگی به نوع واژینیسموس داره! بعضی از خانمای واژینیسم دوست ندارن انگشت خودشون رو توی واژنشون فرو کنن! -از جمله خود من!!- در واقع من قبل از این انجمن با همین روش انگشت آشنا شدم. سه چهار ماه زودتر از پیدا کردن اینجا. ولی اونقدر برام آزاردهنده بود تمرین با انگشت که رهاش کردم!!

و حالا بدون در نظرگیری این مساله هم، نظر من اینه که حتما با دیلاتور پیش برید. چون سایز دیلاتور رو میشه یک سانت به یک سانت یا حتی نیم سانت به نیم سانت تغییر داد، ولی انگشت یه دفعه تغییر زیادی میکنه.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۷/۲۵ ۰۷:۳۷:۰۳
(ویرایش)

لادن

عزیزم اقدام تمرینی‌ه دیگه. ممکنه موفق بشه یا نشه. برای چی داغون بشی؟؟ دوباره تمرین میکنی و دوباره امتحان میکنی. اونقدر این کارو میکنی تا بشه! کار نشد نداره 😊

مرضیه

نزدیک پریودت نیست؟؟

آزالیا

برای پیدا کردن عضله‌ای که باید منقبض کنی، یه بار موقع ادرار سعی کن با انقباض جلوی ادرارتو بگیری. بعد که پیداش کردی کگل رو شروع کن. تمرینات وارسی رو هم قبل استفاده از دیلاتور باید انجام بدی عزیزم.

سباگل

طبیعیه. منم همینطور بودم. الانم قبل هر رابطه با انگشت همسرم واژن‌گشایی میکنیم. که اولش ورود یه انگشتش هم برام درد داره یه کم. ولی بعد خوب میشه.

توی اقدام با هر پوزیشنی که خودت راحت‌تری شروع کن. اکثرا میگن زن‌رو بهتره به خاطر کنترل خودت. ولی مثلا من بعد یه ماه و نیم هنوز نمیتونم با زن رو شروع کنم!! پس برای هر کسی فرق داره

تارا تنها

رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود

رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود

موفقیت نزدیکه عزیزم. من به سایز ۷ که رسیده بودم اونقدر ذوق داشتم نگو 😊

البته بعد پریودت هم عادیه. من به سایز ۹ رسیدم، پریود شدم برگشتم سایز ۵!!! عادیه اینا.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۷/۲۵ ۰۷:۵۱:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۳:۲۶:۵۷
(ویرایش)

سلام آبان جون

نه پنیری نیست دقیقا عین ترشحات جنس بقول تو منتها خیییییلی زیاده حالا من ک دو روزه کلوتریمازو استفاده میکنم خیلی خوب شده ولی درد زیر شکمم زده بود دیشب به پهلوهام چنان تیری میکشید که نمیتونستم گلاب به روتون دسشویی کنم

منم دوس دارم حالاحالاها عقده این هفت ماهو دربیارم و حال کنم و به بچه فک نکنم ولی خب شوهرم خییییلی دوس دارهینی هفتاد درصد ذوقش از موقع اقدام واسه بچست😉

بعد راجع ب انگشت من خودم اولین مامایی که رفتم اول عروسیمون گفت انگشتو امتحان کن اااااصلا نمیتونستم ولی کم کم با دیلاتورها که کار کردم تونستم انگشت هم وارد کنم انگشت خخخخیلی بی دغدغست و قشنگ احساسش میکنی و فرم واژنت دستت میاد و ترست میریزه از آلت چون جنسش تقریبا عین آلته 

آخ آخ دوس دارم عکس دیلاهام بذارم ببینید😃😃😃اولین دیلایی که ساختم شاید باورتون نشه ولی دورش دو سانت هم نبود اندازه یه نی نوشابه، نمیدونید همونم چچچچچقد دست و پاهام میلرزید وقتی وارد شد از ذوق به شوهرم زنگ زدم

happy

خوشحاااااااالم
۱۳۹۷/۷/۲۵ ۰۸:۳۴:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۱ ۱۵:۱۸:۲۴
(ویرایش)

سلام بچه ها 

منم یک سال و نیم واژینیسموس بودم و تو همین انجمن درمان شدم 

اومدم بگم که هیچکدومتون ناتوان نیستید همتون می تونید و میشه . من بهتون قول میدم 

فقط کگل رو خیلی زیاد انجام بدید . من پشت میزم سرکار هم انجام میدادم خیلی خیلی موثره 

و همش به خودتون روحیه بدید بگید اگه همه تونستن پس منم میتونم و باور داشته باشید 

و قبلش هم کارهای ریلکسی انجام بدید مثل شل کردن دونه دونه عضلات و تمرینات تنفسی 

۱۳۹۷/۷/۲۵ ۰۹:۳۱:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام شیوا جان.

الهی، شما بانوی شماره ی ۱۵ هستین؟😃

کاش میدونستیم بانوی شماره ۱ کی بوده!!!!🤔

خوشبحالتون که خیلی وقته از شر این بیماری راحت شدین.

واسه ما هم دعا کنید.

خیلییییییی ممنون از دلگرمی و انرژی مثبتی که دادید.❤😙

ان شالله همیشه زندگی گرم و عاشقانه ای داشته باشید.

فقط یه سوال میشه بپرسم؟

معذرت میخوام میگم بعد از درمانتون تا حالا دیگه علائم واژینیسموس برنگشت؟من همش نگرانم نکنه دوباره بعد از چندسال برگرده

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۲۶ ۱۵:۵۶:۱۶
(ویرایش)

سلام خانما روز بخیر.

من دیروز و پریروز نتونستم تمرین کنم.و اگر یادتون باشه تا سایز ۶_۷ پیش رفته بودم.

الان تمرین کردم اول با سایز ۴/۵ شروع کردم.خیلی سخت داخل رفت.تقریبا نیم ساعت داشتم باهاش کار میکردم تا یکمییییی روان بشه.بعد رفتم سایز ۵/۵_۶ اینم مثل همون با سختی پیش رفت.اصلا باورم نمیشه.یکساعت داشتم بااین دوتا کار میکردم سایز الانمم که ۶_۷ هست را حتی نرسیدم کار کنم چون یکساعتم تموم شد. سر در نمیارم چرا اینجوری شدم؟😢

اصلا انگار واژنم بخصوص ورودیش تنگ تر شده.هرچقدرم کار میکردم باز به اندازه ی قبل روان نشد.

تا پریودیمم هفت روز دیگه وقت هست هنوز.

خیلی ناراحتم.چرا عقب گرد کردم؟😔

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۲۶ ۱۷:۴۶:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

سلام من پریودم تموم شد امروز ۷سانتو داخل کردم فقط۴سانت داخل شد نشد که نشد بیشتر بره داخل:(

۱۳۹۷/۷/۲۶ ۱۸:۴۲:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۱۲:۴۱:۲۰
(ویرایش)

سلام من چندروزه خيلي كند پيش ميرم. اوايل خيلي سريع پيشرفت ميكردم. حالا امروز سايز نه و نيم اذيتم كرد. اولاش كه فقط يه سانت ميرفت تو ديگه نميرفت. بعدش يكم روان شد. دقايق اخر ديگه خوب شد. امشب اگه بتونم سايز ده و نيم رو تمرين ميكنم. هنوز شوهرم رو همراه نكردم. به نظرتون اشكالي نداره؟ 

۱۳۹۷/۷/۲۶ ۲۰:۵۷:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۹ ۰۱:۱۹:۰۱
(ویرایش)

سلام، من عضو جدیدم، میخوام تمرینات رو از فردا شروع کنم، کسی مث من تازه وارد هست؟ 🌹🌹

زیبا باش، با یک "حرف خوب"
۱۳۹۷/۷/۲۶ ۲۲:۵۱:۱۲
(ویرایش)

mim

سلام عزیز خوش اومدی.

آفرین خیلی خوبه.ان شالله موفق میشی.🤗

فقط با طریقه ی درمان آشنایی ؟مراحلو میدونی؟

تمرینات کگل و وارسی رو انجام دادی؟

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۲۷ ۰۰:۵۹:۳۰
(ویرایش)

مرضیه

عزیزم احتمالا به خاطر وقفه‌ای که افتاده هستش. نگران نشو.

شایدم به خاطر نزدیک شدن به پریودت.

کلا سعی کن زیاد فشار نیاری و با آرامش پیش بری.

تارا تنها

بعد پریود واژن بد قلق میشه. و اینکه وقفه هم افتاده خودش باعث عقب گرد میشه‌

نگران نباش. و با انگیزه پیش برو.

Raana

خب واژینیسموس تو احتمالا خفیف‌تر بوده و شروع رو راحت پیش اومدی. الانم تا کاملا روون نشدی سایزتو نبر بالاتر

به علاوه اینکه سایز ۹ تا ۱۰ کلا بد قلقه. خیلیا سر این سایز اذیت شدن، از جمله خود من. یه کم روش بمون و تمرین کن تا راحت بشه برات.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۷/۲۷ ۱۵:۵۰:۵۳
(ویرایش)

سلام عصر بخیر.

امروزم مثل دیروز بود.انگار برگشتم به دوهفته پیش که تازه شروع کرده بودم.🙁

امروز با سایز ۴/۵ و ۵/۵_۶ کار کردم.

آبان جان یعنی میگی بخاطر نزدیک بودن به پریوده؟

بچه ها یه سوال.تو بارداری هم وضعیت مشابه همین نزدیک پریودی میشه؟؟؟یعنی واژن تنگ تر و جمع تر میشه و کار با دیلاتورایی که راحت شده بودیم باهاشون دوباره سخت میشه؟؟؟

اخه من همیشه یه هفته تا ۱۰ روز قبل از تاریخ پریودیم درد زیر شکم خیلی داشتم.ولی این دفعه خبری از درد نیست.میگم نکنه باردار شدم این وسط😕

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۲۸ ۰۹:۱۶:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۱ ۱۵:۱۸:۲۴
(ویرایش)

سلام بچه ها 

بعد درمان برنمی گرده دیگه نگران نباشید 

شما شاخ غول رو یک بار برای همیشه می شکندید 

فقط من تا یه مدتی اولش باز آروم باید پیش می رفتیم . اگه س ک س تون مداوم باشه خیلی بهتره و فاصله نندازید تا عادت کنید و عادی شه 

۱۳۹۷/۷/۲۸ ۱۳:۳۸:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۹ ۰۱:۱۹:۰۱
(ویرایش)

سلام بله اشنایی دارم، مشکل من خیلی شدید نیست یعنی میتونم دخول داشته باشم ولی با درد شدید، از سایز 7 سانت شروع کردم  باهاش راحتم درد ندارم، دارم یخورده تمرین میکنم ک برم بالاتر، 3 ساله ازدواج کردم هنوز نتونستم :(

زیبا باش، با یک "حرف خوب"
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران