تعداد بازدید : 350926
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۷/۲۴ ۱۲:۳۷:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۳۱ ۱۰:۴۱:۴۳
(ویرایش)

سمی جان 

سلام 

عزیزم میخواستم بدونم منظورت از اقدام تمرینی چیه ؟ و مراحل پایان تمریناتو اگه میشه برامون توضیح بده 

مثلا من که سایز 11 هستم تا کجا پیش برم و اینکه از کی دخول رو شروع کنم؟ و اگه دخول موفقی نداشتم چیکار باید کنم؟ 

در حین دخول چه مواردی باید رعایت کنم و تو چه پوزیشنی باشم سریعتر به نتیجه می رسم؟

کاش دوستانی که به نتیجه رسیدن بیشتر اینارو توضیح بدن 

خیلی ممنونم 

خدا
۱۳۹۷/۷/۲۴ ۱۳:۱۰:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۳:۲۶:۵۷
(ویرایش)

ناهید40

عزیزم این رو باید قبول کنیم و به باور برسه برامون که سوزش یه چیز کاااااملا طبیعیه و کامل قابل تحمل واسه همه سوزش داره من خودم فک میکردم من تنها سوزش دارم وقتی مقالات رو خوندم دیدم از نظر علمی ککککااااملا طبیعی و حتمی هست سوزش فقط ما باید بپذیریمش و بهش اهمیت ندیم که اینم فقط وقتی امکان پذیره که بتونیم راحت خودمون رو شل کنیم همه مشکل همینه که نمیتونیم شل کنیم

من خودم که رفتم اقدام اگر کمکای شوهرم نبود نمیتونستم دردو تحمل کنم اون هی راهنمایی میکرد به محضی که سفت میکردم میگفت شل کن وقتی هم که شل میکردم واقعا دردش راحت و قابل تحمل بود و تازه اینکه دردش لذتبخش بود 

خوشحاااااااالم
۱۳۹۷/۷/۲۴ ۱۳:۱۴:۰۲
(ویرایش)

آبان جان عزیزم چه خبر چیکار میکنی نرفتی اقدام برا بارداری؟

آبان جان من بشششششدت ترشحات سفیدرنگ دارم بعد اقدام البته بدون سوزش و خارش فقط زیر دلم درد میکنه 

شما هم همینجوری بودی؟

خوشحاااااااالم
۱۳۹۷/۷/۲۴ ۱۳:۱۹:۱۱
(ویرایش)

لادن جان واسه اقدام تمرینی اگر خواستی بری من هم بعد سایز ده یبار رفتم نشد بعد یازده ونیم دوازه چند روزی با انگشت تمرین کردم انگشت خخخخخخیلی خوبه و کمک میکنه که با بدنت راحت باشی و بشناسیش اول یه انگشت بعد دوانگشت بعد سه انگشت واسه شما که تا یازده پیش رفتی تو یه روز میتونی این کارو انجام بدی فقط سوز داره تحمل کن عااالیه این روش و هم اینکه شیوه آبان جان که دوتا بالش زیر زانوهات بذاری هم خیلی خوبه و کمک میکنه به شل کردن پاهات

خوشحاااااااالم
۱۳۹۷/۷/۲۴ ۱۳:۲۴:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۳۱ ۱۰:۴۱:۴۳
(ویرایش)

پونه جان ممنونم از جوابت 

ولی من همچنان دارم با دیلاتورا تمرین میکنم ولی هنوز با همسرم اصلا... چون خیلی میترسم که نشه و دیگه داغون میشم بعد این همه سال ...دلم میخواد قبلش هرکاری کنم ولی بعدش موفق بشم 

خدا
۱۳۹۷/۷/۲۴ ۱۵:۱۳:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام رفقا.عصر پاییزیتون بخیر

من دیروز نرسیدم تمرین کنم اما

امروز همه چی بد بود.با هرسه سایزم تمرین کردم.خیلی بد داخل رفتن .حتی سایز ۴ سانتم.واژنم دردمیگرفت.ورودیشم درد داشت.😢

علتش چی میتونه باشه🤔

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۲۴ ۱۶:۱۸:۴۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۹ ۲۳:۳۱:۰۹
(ویرایش)

سلام بچه ها.من تازه ب این انجمن اشنا شدم.من ۲۶سالمه...مرداد ازدواج کردم و هنوز باکره هستم...و طبق چیزایی ک خوندم فهمیدم واژینیسموس دارم.من از نظر تحریک شدن مشکلی ندارم البته چون مطمئنم همسرم تا اجازه ندم کاری نمیکنه.اما اگر برای معاشقه از پوزیشنی استفاده کنم ک اون ناحیه درگیر باشه بشدت خودمو سفت میکنم.هر وقت ب این فک میکنم رابطه با دخول داشته باشم بشدت داخل واژن تیر میکشه.و درد میگیره...ن فقط دخول...هر چیزی ک مربوط ب اون ناحیه باشه‌‌‌..مث زایمان‌‌..سوندگذاری...از نظر روانی فشار زیادی رومه....احساس میکنم یه نقص دارم ک هیچوقت درست نمیشه...:((((

من الان فهمیدم اینجا میشه خیلی چیزا یاد بگیرم...میشه منم پذیرا باشید تو جمعتون و کمکم کنید؟؟و بهم بگید باید چیکار کنم؟؟؟

طالع اگر مدد دهد دامنش آورم به کف....
۱۳۹۷/۷/۲۴ ۱۶:۴۸:۰۳
(ویرایش)

خوندم صفحه اول رو عزیزم...قدم اول ؟؟

(البته الان پریودم ولی دوسدارم بدونم تا از نظر روانی خودمو آماده کنم...آخه از تمریناتم ترس دارم)

۱۳۹۷/۷/۲۴ ۱۷:۰۶:۰۳
(ویرایش)

آزالیا جان

سلام خوش اومدی.منم دقیقا ذهنیتم مثل توعه.من تحت درمانم.شمام شروع کن ان شاءالله موفق میشی.

الان که پریودی فقط میتونی تمرینای کگل رو شروع کنی.

یعنی عضلات قسمت واژن و مقعد و مثانه رو منقبض کنی و انگار که بکشی داخل و ۳ ثانیه نگه داری و بعد رها کنی ۳ ثانیه.دوباره بگیری و همینجور ادامه بدی تا شماره ی ۲۰.

روزای اول ممکنه نتونی ۲۰ تا بزنی یا ممکنه حتی ۳ ثانیه هم نتونی نگه داری ولی با تمرین و تکرار میتونی زمانشو حتی بالای ۱۰ ثانیه هم برسونی.

فعلا اینو شروع کن.این کگل خیلی خیلی مهمه.روزی ۳ مرتبه هر مرتبه هم ۲۰ تا کوتاه زمان و ۲۰ تا بلند انجام بده

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۲۴ ۱۸:۰۶:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۸ ۱۹:۱۱:۰۸
(ویرایش)

سلام به همه

میشه بگید بعد از اینکه با سایز هدف راحت تمرین کردیم مرحله بعدی چیه؟

و چطور باید اقدام کنیم ؟

۱۳۹۷/۷/۲۴ ۱۸:۱۰:۴۳
(ویرایش)

چشم عزیززززم..ممنون 

حتما انجام میدم :)))

۱۳۹۷/۷/۲۴ ۱۸:۱۱:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۸ ۱۹:۱۱:۰۸
(ویرایش)

یه سوال دیگه

من دو روزه که دارم با سایز نه سانت تمرین میکنم ولی هنوزم موقع شروع تمرین با سایز کوچکتراز نه ، یکی دو دقیقه طول میکشه تا دیلاتور داخل بشه،بعد از پنج دقیق راحت و روون میشه. این طبیعیه؟

۱۳۹۷/۷/۲۴ ۲۱:۰۷:۴۱
(ویرایش)

آزالیا

خواهش میکنم.

فقط یه نکته ی دیگه یادم رفت بگم.اینکه موقع کگل عضله ای غیر از اون ناحیه نباید منقبض بشه.مثل عضلات شکم یا ران.نفست هم نباید حبس کنی

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۷/۲۴ ۲۳:۲۹:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

سلام من پریودیم تموم‌ شد باید برم سایز ۷خیلی کند پیش میرم.کاش واقعا یه روز بیاد که مشکلمون حل بشه

۱۳۹۷/۷/۲۵ ۰۱:۱۸:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

لادن ۱۲۳

عزیزم آخرین سایز دیلاتور باید سایز آلت همسرت باشه،تا آخرین سایز راحت نشدی نرو اقدام،یعنی باید بتونی سایز آخرو راحت عقب جلو کنی،تمرینات هم باید به حالت زن زیر و زن رو بتونی انجام بدی،البته من خودم با زن زیر تمرین کردم و با زن رو رفتم اقدام،چون همه چی تحت کنترله خودته راحت تره،بهتره قبلش با آخرین سایز یکم تمرین کنی و بعدش بری اقدام،و اینکه با همسرت راحت باش،سخت نگیر بذار همراهیت کنه،مطمین باش بهتر نتیجه میگیری💪💪💪💪

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران