تعداد بازدید : 351583
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۸/۱ ۰۹:۲۳:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۸ ۲۲:۱۸:۴۲
(ویرایش)

آبان عزیز

ببخشید ژل لوبرکنتو هم خانم استفاده میکنه هم اقا؟ و اینکه باید روی کاندوم مالیده بشه؟؟ اگه زن استفاده کنه باید دقیق داخل واژنش بشه؟ممنون میشم جواب بدی ... اخه من خوندم  رو آلت مرد بزنی آلت از جاش در میره ینی از دهانه واژن سر میخوره... مثلا واسه ما که خیلی تجربه نداریم و همیشه هم در میره کار سخت تر میشه ..نمیدونم ...انقد از این سوالا تو ذهنمه...

Nothing Special...
۱۳۹۷/۸/۱ ۱۰:۰۷:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳۰ ۰۱:۳۱:۳۴
(ویرایش)

سلام

من دیروز با سایز 6 تمرین کردم 45 دقیقه صبح و یه ربع هم شب... امروز میخوام برم سایز 6.5 همش یه احساس کشیدگی حس میکنم اخه هرچی تمرین میکنم این کشیدگی نمیره البته یه کوچولو هست کشیدگی

۱۳۹۷/۸/۱ ۱۰:۰۹:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳۰ ۰۱:۳۱:۳۴
(ویرایش)

ترانه جون افرین چه خوب پیش رفتی موفق باشی... هممون موفق میشیم

۱۳۹۷/۸/۱ ۱۰:۳۲:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ۱۱:۲۷:۰۳
(ویرایش)

سلام بچه هامن تاسایز 9 پیش رفتم که پریود شدم.جالب اینکه یه هفته جلو انداختم .آیا دلیلی داره؟

۱۳۹۷/۸/۱ ۱۱:۱۰:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام و خداقوت به همگیsmile

خلاصه  روش درمان رو برای افراد تازه وارد می ذارم:

1. اول از همه یه بسم الله و یه توکل قوی و یه عزم جزم لازم دارین. در طی این تمرینات پرده بکارت بدون درد و خون ریزی کنار میره لطفاهمسرتونو در جریان بذارید. اگر اصرار به برداشتن توسط خودشون بود بهتره قانعشون کنید ک در صورت عدم درمان دخولی  صورت نمیگیره ... پس بهتره درمان بشید و از رابطه عمیق و خوبی لذت ببرید. اگر باز هم قانع نشدن حضوری یا تلفنی با خانم خیابانی مشاوره کنید.

نکته : در طی درمان اقدام به دخول نباید انجام بشه تا اتمام تمرین چون ناکامی در این امر باعث مشکلات جنسی مردانه میشه و انگیزه و روحیتونو از دست میدید. رابطه تنها مثل نامزدی فقط لمسی و معاشقه.

2. تمرین کگل رو دقیقا مطابق صفحه اول انجمن انجام بدید . روزی 3 بار و هربار 20 مرتبه کگل بلند و 20 مرتبه کگل کوتاه. چند روزی انجام بدید و زمانی که تونستید 8 تا 10 ثانیه هر کگل بلند رو انجام بدید نقطه شروع کار با دیلاتوره. 

نکته : وارسی کنید و واژن رو پیدا کنید . جایی ک خون پریود و همه ترشحات خارج میشه واژنه ... خیلی واضحه !!!!

3.  توی تشت آب گرم کگل انجام بدید و بعد روی 1 گوش پاک رو کاندوم بکشید یا داخل دستکش جراحی بذارید و خوب آغشته به لوبریکانت کنید حواستونو پرت کنید و گوش پاک رو روی دهانه واژن بذارید و آروم رو به پایین ( در جهت مقعد ) وارد کنید هرجا گیر افتادید فقط کگل کنید و اروم جلو ببرید فشار نیارید و بعدم 3 گوش پاک کن و 7 گوش پاک کن رو امتحان کنید

نکته : دوستان راحت شدن با دیلاتور زمان نداره نداشتن سوزش و کشیدگی واژن که شاید 1 دقیقه و شاید چند روز زمان میبره راحتی ینی راحت داخل بره تند عقب جلو بشه و در دو پوزیشن زن رو و زن زیر انجام بشه. این ینی راحت و اگر راحت شد برید رو تعداد بیشتر گوش پاک کن و وقتی 7 تا رو راحت شدید روی سایز 1 ک ابتدا 5 هست

نکته : پوزیشن زن زیر : دراز بکشید پشت کمرتون بالشت بذارید و ریلکس باشید پاهاتونو کامل باز کنید درحایکه زانو خم هست و کف پا روی زمین. برای پوزیشن زن رو همونطور ک دیلاتور داخله واژنه آروم بچرخید دو زانو روی زمین باشه و دست ها هم روی زمین مثل حالت چهار دست و پا رفتن بچه ها. یاااا اینکه مثل حالت دستشویی بشینید.

4. سایز دیلاتور چیه و چجوری ساخته میشه ؟؟ دستکش جراحی رو بردارید داخل اون رو با پنبه حسابی پر کنید ک سفت بشه برای سایز پایین از انگشت کوچیک دستکش و برای سایزهای بالاتر از انگشت شست یا وسطی... دیگه یکم فکر کنید میفهمید. باید دیلاتور سفت سفت باشه صفحه اول کاااامل توضیح دادن. دور ابتدای انگشت دستکش و انتهاش رو اندازه بگیرید هم اندازه باشه چه بهتر اگرم نبود نهایتا نیم تا یک سانت اختلاف داشته باشه. دورش رو با متر اندازه بزنید و طولش هم اوایل 7 و در انتهای تمرین به 12 برسه

نکته : در گزارش ها دقیقا سایز ابتدا و انتهای دیلاتور رو بگید.

نکته : من تا سایز 14 ساختم باهمین دستکشا پس اگر کسی بگه نشد بی حوصله کار کرده اگرم واقعا نتونستید بجای دستکش در سایزای بالا از کاندوم استفاده کنید

نکته مهم : از کاندوم ساده و بدون عطر استفاده کنید. از لو.بریکانت ساده غیر معطر استفاده کنید .

نکته : اگر احساس عفونت کردید داخل آب گرم کمی نمک در حدی که آب نمکی بشه و نه شور و به اندازه حدودی نصف استکان سرکه سفید بریزید و بشینید داخلش و کگل کنید. این کار فقظ ماهی یک بار فقط ماهی یک بارررر.

نکته خیلی مهم : وقتی دیلاتور وارد میشه به خاطر انقباضات و فشار به مثانه حس ادرار دارید ک این هیچ اشکالی نداره فقط کگل کنید خوب میشه پس این مشکل نیس طبیعیه

نکته مهم : اگر خون آبه یا خون ریزی داشتید تا التیام پیدا کردن واژن تمرین رو قطع کنید و کگل زیاد تمرین کنید. و اگر طولانی شد به دکتر مراجعه کنید

5. در روزهای نزدیک پریود واژن حساسه شاید سوزش یا درد داشته باشید خیلی به خودتون فشار نیارید و بیشتر کگل کنید تا تمرین با دیلاتور

نکته : بعد از پریود اول با سایز کوچک واژن گشایی کنید و بعد سایز های بزرگترو وارد کنید.

6. در سایزهای بالا خیلی صبور باشید . اگر امکانش هست در این سایز ها با همسرتون با هم دیلاتور رو وارد کنید تا ترستون از همسرتونم بریزه

7. قبل از اقدام به رابطه حتما با سایز آخر واژن گشایی کنید. برای اقدام پوزیشن زن رو خیلی خیلی راحت تره.

نکته مهم : ماه اول ادامه درمانه . کگل همچنان انجام بشه. تعداد رابطه هم هر چه بیشتر باشه درمان کامل تر میشه.

نکته مهم : بعد از بانو شدن به دیلاتور وابسته نشید به جز دو تا 3 مرتبه اول از دیلاتور برای واژن گشایی استفاده نکنید.

نکته خیلللییی مهم : خانم هایی که همسراشون دورن یا مشغله دارن لطفا هر یک روز در میون با دیلاتور سایز آخر تمرین کنن . در ضمن قبل رابطتون هم با دیلاتور تمرین کنید.

در آخر خیلی صبور باشید و مدتی سختی رو تحمل کنید با دیلاتور دوست بشید و امید فردای روشن رو داشته باشید. امید روزهایی پر از عشق و بدون تحقیر... امید داشتن کوچولوی سالم توی دلتون ... به امید بانو شدن همتون

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۸/۱ ۱۱:۳۳:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۳۱ ۱۰:۴۱:۴۳
(ویرایش)

سلام به همه رفقا 

سودا جون ممنون از توضیحاتت 

روزهای خوبی ندارم و این حرفو حدیثای مربوط به بچه دار شدن منو داغون کرده وامیدم یکم کم شده بود ولی با حرفات کلی انرژی گرفتم...ممنون

خدا
۱۳۹۷/۸/۱ ۱۱:۴۲:۱۰
(ویرایش)

ناهید

نه عزیزم . تمرینات باعث جلو افتادن قاعدگی نمیشه. دلایل دیگه ای هست که طبیعیه. نگران نباش. تمرینات کگل رو فراموش نکن. 

judy abot

عزیزم بازم با همون سایز 6 تمرین من تا کاملا روان بشه. مگه چقدر با این سایز تمرین کردی؟ عجله نکن.

شارلوت جان

معمولا ژل رو روی آلت مرد میزنن مثل حالتی که روی دیلاتور میزنی. لیز هست ولی قابل کنترله. اگر کاندوم استفاده می کنی که میتونی روش بزنی یا از نوع روان کننده اش بخری.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۸/۱ ۱۱:۴۹:۵۲
(ویرایش)

لادن 123

خواهش می کنم گلم. عزیزم حتما می تونی موفق بشی. uphandبه حرف و حدیث های مزاحم توجه نکن و فقط و فقط متمرکز تمرینات باش.anim2-40

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۸/۱ ۱۱:۵۶:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۳۱ ۱۰:۴۱:۴۳
(ویرایش)

من 10 روز پیش رسیدم به سایز 11 و بعدش عفونت اداری و کیس و دوره پریودیم بود و متاسفانه 10 روز تمرین نداشتم و دیروز رفتم سونوگرافی و گفت خدااااااااااااااارو شکر دیگه از کیس خبری نیست و حالا فردا باید برم دکتر زنان که امیدوارم باز با حرفهاش له نکنه منو 

و بعد با قدرت هر چه تمام تر باید تمرینامو شروع کنم چون واقعا زندگیم به یک مو بنده ... برام دعاکنید خیلی زیاد 

دلم نمیخواد این زندگی تموم بشه 

خدا
۱۳۹۷/۸/۱ ۱۲:۰۵:۲۲
(ویرایش)

نفس1320

عزیزم حتما ژل استفاده کن تا روان باشه. قبل اقدام هم معاشقه داشته باشید.

اگر با ژل حسش از بین میره میتونی از روغن زیتون استفاده کنی. مهم روان شدنشه.

تارا تنها

عزیزم خونابه غلیظ باشه مال پرده هستش. پریودیت نزدیک نیست ؟ خون روشن مال اون میتونه باشه.

مطمئنا بیشتر هم میتونی وارد کنی فقط باید خودتو شل بگیری و آروم آروم هلش بدی داخل. مسیر واژنت دستت بیاد حتما میشه.

ترانه تهرانی

عزیزم واژن گاهی بدقلق میشه و بعضی آیتم ها مثل نزدیکی پریودی روی اون بیشتر تاثیر میذاره و ممکنه دیلاتوری که باهاش راحتی وارد نشه. اینجور مواقع تمرین رو کنار بگذار یه موسیقی گوش کن ریلکس کن و بعد دوباره امتحان کن.

در مورد سوزش، موقعی که یه سایز جدید امتحان میکنی سوزش طبیعیه ولی اگر با دیلاتوری که کاملا راحتی بازم سوزش داری باید بررسی کنی دلیلش چیه؟ به خاطر حساسیت به ژل هست یا خدای نکرده عفونت؟

حتما بگو کی سوزش داری؟ یا برای بررسی برو دکتر

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۸/۱ ۱۲:۰۸:۰۹
(ویرایش)

لادن جان

خداروشکر پس این مشکل حل شده. ان شاا... دکتر هم بری و همه چیز اوکیه. 

تو تا موفقیت راهی نداری. حتما موفق میشی شک نکن. کگل رو انجام بده فعلا.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۸/۱ ۱۶:۴۷:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۸ ۲۲:۱۸:۴۲
(ویرایش)

Sevda جون 

ممنونم عزیززم...قبل عروسی واسه این ترسها رفتم دکتر. ژل لوبریکانت داد استفاده میکنم ولی دهنه واژنم میزنم.شوهرمم ژل نمیزنه رو کاندوم اخه رو کاندوم ده جاش نوشته حاوی ژل لوبریکانت good

Nothing Special...
۱۳۹۷/۸/۱ ۱۸:۵۸:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

سلام به همه سودا جان نزدیک پریودم نیست ،امروز که تمرین کردم خونابه نداشتم تونستم ۷ رو ۶سانت وارد کنم،تو عقب جلو کردن مشکلی ندارم سوزش هم ندارم مشکلم داخل رفتنه:(مم خیلی کند پیشرفت میکنم اصلا با دو ماه اینا حل نمیشه زمان بره برای من.البته من خیلی ترسو هستم.و دجار افسردکی هستم و قرص مصرف میکنم،با اینکه سرعتم کمه ولی خوشحالم که تا این حد هم اومدم چون یک کوش داک کن هم نمیتونستم وارد کنم

۱۳۹۷/۸/۱ ۲۰:۴۴:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۳ ۰۳:۲۸:۴۶
(ویرایش)

سلام بچه ها من امروز فقط 45 دقیقه تمرین کردم چون موقعیتم کم بود

اول دیلاتور 5ونیم رو داخل کردم.چون باهاش واژن گشایی میکنم یکم اولش سخته ولی وقتی داخل میشه راحت عقب جلو میشه

بعد 6ونیم رو داخل کردم و عقب جلو کردم

بعد اومدم 7ونیم رو داخل کنم که دیدم موقع داخل کردنش خیلی درد و سوزش دارم نصفه انداختم دیگه چون دردم زیاد بود اوردم بیرون.دوباره هم اومدم بندازم باز نصف رفت .دیگه چون میدونستم الان روحیشو ندارم ادامه بدم، تموم کردم تا فردا بهتر تمرین کنم.

بچه ها ببینید اینکه میگم درسته؟من حس میکنم چون پردم حلقویه و کامل باز نشده (فقط هربار تمرین میکنم می بینم گشاد تر شده سوراخش) برا همین تو سایزای بالاتر تو همون ناحیه پرده یکم احساس سوزش دارم.البته مطمئن نیستم بخاطر اون باشه گفتم بپرسم نظرتونو بدونم.

۱۳۹۷/۸/۱ ۲۰:۴۵:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۳ ۰۳:۲۸:۴۶
(ویرایش)

راستی جودی منم خوشحالم میبینم هرروز تمرین میکنی و جلو میری صددرصد هممون موفق میشیم

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران