تعداد بازدید : 351587
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۸/۱۳ ۰۱:۱۰:۲۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

ستاره ۶۱۲

تو که ستاره ای و خشگله آسمون زندگی همسرت⭐️، تمریناتتو شروع کن، برای هیچ‌کدوم از ماها اولش تمرین حس خوشایندی نداشت، گریه کردیم ،فشارمون افتاده ،مردد شدیم اما روحیمونو حفظ کردیم و دل و‌ زدیم به دریا،الانم به آرامش رسیدیم ،یکی بود سال قبل یا دوسال قبل، تا دو هفته دیلاتوردو که دست میگرفت فشارش میفتاد،همش آب قند کنارش بود، بعد دو هفته دیلاتور و وارد کرد،بعد هفت سال زندگی مشترک،اون بانو شد من این ور گوشی اشک میریختم از خوشحالی،هیچی نمیشه، بدت بیاد از کگل نمیمیری که،مثل قرص و دارو و آمپول هیچکدوممون ازینا خوشمون نمیاد ولی واسه سلامتیمون لازمه،به عشق خودت اول بعدم همسرت شروع کن،با ورود اولین دیلاتور مطمینم کلی انرژی میگیری.💪💪💪

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۸/۱۳ ۰۱:۱۸:۳۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

تارا تنها 

منم ۳۱ سالمه، ولشون کن، به حرف بقیه باشه روشون بشه میگن تو نامزدی و عقد حامله شی، مهم تویی و برنامه های زندگیت، کسی نون شبش معطل بچه اوردن ما نیست، کسی ام جز ما قرار نیست جورشو بکشه،کلا بقیه دوست دارن هی تذکر بدن که بچه بیاریم انگار مثلا یادمون میره و اونا وظیفه یاداوری دارن😶😐😂😂😂🤣🤣🤣🤣 خواهر من ۳۳ سالشه تازه ماه چهار بارداریشه، بعد پنج سال از ازدواجش،راحت باش.

بچه ها تمریناتتونو کامل کنین بعد برید سراغ بارداری. اینجوری موفق تر خواهید بود،چون بچه بیاد قطعا تمریناتتون عقب میفته،و این بار سنگین  و باید هی به دوش بکشید، تمرینا میخواد مگه چقد طول بکشه،اول درمان بعد بارداری .

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۸/۱۳ ۰۳:۳۴:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۱۷:۳۵:۰۹
(ویرایش)

سلام به همگی

من ۲ سال و ۱ ماهه ازدواج کردم ولی رابطه نداشتم... واسم دعا کنید... اولش حتی ۱ گوپاک کن هم به زور داخل می کردم ولی الان به اندازه ۴.۵ و به اندازه یک بند انگشت داخل میره... حالا باید چیکار کنم... باید بیشتر داخل کنمش بعد برم سایز بعدی... 

۱۳۹۷/۸/۱۳ ۱۶:۰۱:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

بانوی آینده

آفرین خیلی خوبه ولی نباید تغییر سایز بدی چون یه بند انگشت خیلی کمه.حداقل تا ۴_۵سانت ببر داخل.دیلاتور رو شیب دار بگیر به سمت پایین.

مریم ۷۱

آفرین به پیشرفتت عزیز.پرده یه دفعه از بین نمیره به مرور کنار میره و باز تر میشه.کلا خیلی فکرتو درگیر بکارت نکن اهمیت بهش نده 

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۸/۱۳ ۱۷:۰۷:۰۲
(ویرایش)

سلام به همه.

گزارش امروز من:

نیم ساعت اول با سایز ۳/۵و ۴/۵ کارکردم و نیم ساعت دوم رو با سایز ۵/۵ و ۶.همش خوب بود.فقط سایز ۶ یکم اذیت کرد راحت عقب جلو میشدا ولی ورودی واژن خیلی تنگ بود انگار.یکم کشیدگی داشتم.

آخر شب هم باهمین سایزها تمرین میکنم

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۸/۱۳ ۱۷:۴۰:۵۴
(ویرایش)

مریم ۷۱

عه راست میگیا😃

آره واقعا ان شالله باهم بانو بشیم و شماره بگیریم.👭❤

من دیلاتورام اول و آخرشون یک سانت فرق دارن.یعنی الان سایز ۶ من تهش ۷ سانته و یجورایی با۷ هم کار میکنم.البته کند بودن من بخاطر اینه که واژینیسموسم درجه ۴ هست.یعنی دیگه فک کنم ته ته واژینیسموسو دارم🤣.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۸/۱۳ ۲۰:۳۰:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱ ۰۵:۳۸:۳۰
(ویرایش)

وای خدااااااا من اصلأ مشکلی با دخول ندارم ولی خیلی میسوزه واژنم. تازگی یه خرده دردم گرفتم. چه غلطی کنم؟

بخدا دیگه خسته شدم. نه زخم دارم، نه عفونت. تازه بوتاکسم کردم. پیش نوازشم دارم. واااااااای خدا کمک.

۱۳۹۷/۸/۱۳ ۲۳:۲۸:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۸ ۱۰:۵۳:۰۷
(ویرایش)

سلام...من بایه دنیاغم وغصه دوباره برگشتم...دلم داره اتیش میگیره...اونقدری حالم بدهست ک ترجیح میدم نگم اتفاقاتو

من برای شروع میتررررسم...اینکه چیجوری شروع کنم وچندتا سوال دارم قبل شروع...امابایدشروع کنم.دلم اندازه کل دنیاگرفته...اینهمه ازخودگذشتگی و محبت به شوهرم فقط بخاطراین مشکلم خیلی جاها ناخواسته به چشم نمیاد..دلم براخودم خیییلی میسوزه...اخه مگه گناه کردم ک این مشکلو دارم؟بخاطرمشککلم روهمسرم خیلی خیلی فشاره و سرهمین قضیه ب مشکلات متعددی تو زندگیمون برخوردیمـ...اینقدر دلم شکسته و گریه کردم تواین دوسال محرمیتمون ک دیگه حس میکنم دوست داشتنم خیلی کم شده ،حتی ب نڟرم دیگه دوست داشتنی ازطرف من وجود نداره...دیگه وقتایی ک میپرسه دوسم داری؟جواب نمیدم.چون دیگه مث قبل دوستش ندارم...دلم خیلی شکسته،خیلی شکسته،خیلی...اخه من ک سنی ندارم.تواین سن کم بااین روحیه فوق العاده حساسم چیجوری دووم بیارم بااین غم ها؟؟...دیوونه شدم اصن...این غمها رو بخای تنهایی بدوش بکشی کشنده س...میخام فقط خوب شم ک مدیونش نباشم،ک پیش خداشرمنده نباشم،امادیگه فک نکنم اون عشق ثابت برگرده...چیکارکنمممممممممممممممم؟؟؟؟

۱۳۹۷/۸/۱۴ ۰۰:۲۰:۵۲
(ویرایش)

سلام مریم جان،شما هم با شوهرت این اتفاقای تلخو داشتین؟اینقدرتلخ مثل من بوده؟؟من تاالان همش تحمل کردم ولی نمیدونم چرااین سری خیلی بدحالم گرفته شده،هرکارمیکنم حس بدم برطرف نمیشه،دیگه دوست داشتنی تو وجودم نیس،،،این دفعه واقعافرق میکنه...دلم اونقدی شکسته ک هیچ رقمه نمیتونم باهاش کناربیام و ببخشمشـ...شماهنچین تجربه هایی دلشتین؟

۱۳۹۷/۸/۱۴ ۰۰:۲۵:۳۹
(ویرایش)

فقط ی چی میخام ک ارومم کنه...این دلسردیو برطرف کنه...این حس بدو ازبین ببره....امشب دیگه رسمادیوونه میشم

۱۳۹۷/۸/۱۴ ۰۹:۴۶:۳۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

سلام به همگی
بچه های عزیز میشه راهنمایی کنید دیلاتورای سایزای بالاتر و باید با چی  بسازیم؟
من واقعا یه دلیل لنگ موندنم توی ادامه تمرینات پیدا کردن سایز مناسبه(12 و 13)
تا 11 رو با خیار میتونم بعدش دیگه سخته تازه همونم برای یه روزه چون بعدش دیگه پلاسیده میشه و نمیشه روش کاندوم کشید
تو رو خدا راهنمایی کنید چجوری دیلاتور سایز بزرگ درست میکنید؟ یعنی واقعا مملکته داریم؟ هر جای دنیا خیلی راحت میشه این چیزا رو پیدا کرد...واقعا باید جایی باشه که بشه برای مصارف درمانی این دیلاتورا بفروش برسه

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
۱۳۹۷/۸/۱۴ ۱۲:۴۳:۲۴
(ویرایش)

ژانت

عزیز چرا با خیار؟از اول باید با پنبه و گوش پاک کن دیلاتور درست میکردی وارد دستکش میکردی.

سایزای بالاتر هم همینطور درست کن.اگه داخل دستکش کرفت بکن داخل کاندوم.خیار و این مور چیزا اجسام سختی هستن کارت سخت تر میشه و ممکنه عقب بندازتت.یه گوش پاک کن بذار توی یه لایه ضخیم پنله و بپیچ دورش و با نخ محکمش کن اندازه بزن اگه کم بود دوباره پنبه بپیچ و نخ و اینقد اینکارو بکن تا سایزت بدست بیاد.خیلی راحته فقط حوصله میخواد

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۸/۱۴ ۱۲:۵۹:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۶:۴۷:۴۳
(ویرایش)

سلام دوستان

کلی ممنووووون از حرفای خوبتونflower

خیلی انرژی بهم دادین. 

بالاخره وقت دکتر گرفتم، برای دو هفته دیگه وقت داده. الان میخوام کگل رو شروع کنم با اینکه یه جوریم وقتی بهش فکر میکنم. سعی میکنم حواسمو پرت کنم

فقط نمیدونم صبر کنم تا معاینه دکتر یا بعد از چند روز کگل، کار با دیلاتور شروع کنم؟ 

۱۳۹۷/۸/۱۴ ۱۳:۰۰:۴۹
(ویرایش)

نت الهدی
سلام عزیزم امیدوارم حالت بهتر از دیشب باشه.
من کاملا درکت میکنم.نه تنها من همه ی ماهایی که این مشکلو داریم.هممون یجورایی کم یا زیاد توسط شوهرامون خواسته یا ناخواسته تحقیر شدیم زیر سوال رفتیم تحت فشار بودبم همشم بخاطر همین مشکل به ظاهر بزرگ.ولی در عین حال خیلی کوچیکتر از بیماری های جسمی دیگه.خداروشکر کن راه درمانو میدونی.
ببین میدونم فشار روحی خیلی ریادی تجمل کردی.من نمیدونم چی بینتون گذشته ولی بی شک شبیه ماجراتونو هممون داشتیم پس خودتو اذیت نکن.فکر نکن فقط خودت این مشکلو داری و چاره ای هم نداره.نه از همین امروز شروع کن.اول اول هم روی روحیت کار کن چون اگه انگیزه نداشته باشی درست نتیجه نمیگیری.مگه میشه دوست داشتن و عشق باهمچین مشکل ساده ای نابود بشه؟تو الان فقط عصبانی هستی و دلت شکسته.پس درست نیست چشماتو رو همه چیز ببندی و عشقتونو زیر پا بذاری.بشین با حال خوب و لحن درست باهمسرت در مورد مشکلت صحبت کن اشتباهات ذهنی ای که داره رو رفع کن و باهم درمانو شروع کنین باید پشتت باشه و حمایتت کنه.اگرهم دیگران زندگیتونو تحت تاثیر میذارن سعی کنین پسشون بزنین و اصلا اهمیت ندید.بخدا حرف دیگران مهمتر از زندگیتون نیست نباید خودتو ببازی.باید محکم باشی.تو زندگی مشترک از حالا تا آخر عمر هزار جور مشکل و اتفاق بد ممکنه پیش بیاد نباید بذارید رابطتونو نابود کنه باید جفتتون محکم باشید و کنار همدیگه باهمه ی مشکلات بجنگید تا هردو آرامش و عشقتون از بین نره.
الانم مطمئن باش هنوز عاشقانه دوستش داری وگرنه حاضر نبودی بخاطرش درمان بشی.فقط الان دل شکسته ای.محکم و با شور و اشتیاق باش اینجا همه کمکت میکنیم و وقتی ان شالله درمان شدی و به آرامش رسیدی خودت میبینی بیشتر از قبل عاشق همدیگه اید.این بیماری نیست فقط یه مشکله که راه حلش خیلی سادست و فقط باید محکم و باانگیزه ادامه بدی پس بخند و شاد باش و بگو من میتونم چون همه تونستن.
با امید به خدا شروع کن موفقیت نزدیکه.❤

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۸/۱۴ ۱۴:۱۰:۳۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

مرضیه 71 عزیز ممنون که اینقدر با حوصله جواب ما رو میدی و روحیه بهمون میدی.
عزیزم من تا سایز 9 رو با دستکش و پنبه درست کردم(واژن گشایی قبل از تمرین و با 9 شروع میکنم و اوکی هستم) اما سایزهای بالاتر با پنبه و دستکش نمیشه(بزرگترین دستکش سایز 8.5 بود که من انگشت وسطش و پر پنبه کردم و بیشتر از 9.5 نشد)
برای همین کاندوم برداشتم و پر پنبه کردم اما خیلی نرم شد و اصلا استحکام نداشت و راحت نبودم و نمیشد باهاش دخول داشته باشم
با خیار خیلی راحتم (البته که بالاخره خشکی و خشنی خودشو داره و به نسبت پنبه نرم نیست) حداقل نمیزاره عقب بیوفتم از تمریناتم.موز که اصلا امتحان نکردم قیافش خیلی خشنه ترسیدم کلا نتیجه عکس بده :) :| :)
الان چیزی که گفتی و تمرین میکنم بازم ممنون ا زحوصله ای که دارید

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران