تعداد بازدید : 351619
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۸/۲ ۱۸:۳۱:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۳ ۰۳:۲۸:۴۶
(ویرایش)

جودی 

دقیقا منم مثل تو میشم یه سایزی رو به بار داخل میکنم دفعه بعد نمیشه.پس طبیعیه.من انجمن پارسالو بار کردم دارم کم کم میخونمش ازوناهم استفاده میکنم.ایشالا همه باهم موفق میشیم ❤

۱۳۹۷/۸/۲ ۱۹:۲۱:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

ترانه جان منم اینطوری هستم،تازه هنوز بیشتر از۶سانت نمیتونم داخل کنم

۱۳۹۷/۸/۲ ۲۲:۱۸:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

شارلوت

خوب پس الان موفق به دخول شدی? یا با دیلاتور تمرین میکنی?

تارا تنها

عزیزم خیلی خوبه. همین طوری به مرور میتونی طول بیشتری وارد کنی. 

درجه واژینیسموس هر کسی با دیگری فرق میکنه. اصلا به زمان فکر نکن . فقط و فقط به موفقیت و لحظه خوشحالی بانو شدن فکر کن. anim2-a2d3

ترانه تهرانی

نه عزیزم سوزش مال کنار رفتن پرده نیست. فقط انقباضته که مانع میشه و تو حس سوزش داری. پس فقط سعی کن خودتو شل بگیری. وقتی دیلاتور داخله سعی کن کگل کنی خیلی کمک میکنه تا واژن جا باز کنه.

لادن123

اشکالی نداره  خیلی زود میرسی به سایزت. با سایزهای پایین تر واژن گشایی کن حتما.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۸/۲ ۲۲:۳۵:۱۶
(ویرایش)

مریم71

عزیزم کگل و بعدش کار با دیلاتور رو شروع کن. حتما موفق میشی و به همسرت بگو که میشه و خیلیا با این روش درمان شدن.

نفس1320

خیلی خوبه پس ادامه بده .

مرضیه71

عزیزم چرا مجبور به برگشت به سایز پایین تر شدی? یه جای تمرینت اشکال داشته یا کاملا راحت نشده بودی که افزایش سایز دادی. 

تمرینات رو مداوم و هر روز حداقل یک ساعت انجام میدی? 

کگل روزانه داری? 

ناامیدی نداریم حتما موفق میشی فقط ببین اشکال کارت کجاست.

بارانا

عزیزم خوش اومدی. نگران نباش قرار نیست عضلات واژن تو تمام حالات شل باشن. معمولا منقبض هستن ولی نه انقباضی که تو احساس ناراحتی داشته باشی. کگل روزانه رو داشته باشی بهت کمک میکنه که کنترل رو عضلاتت داشته باشی.

ترانه تهرانی

ممکنه چند روز طول بکشه تا با یه سایز کاملا راحت بشی. پس عجله نکن و ناامیدم نشو. تمرینات رو اصولی انجام بدی پسرفت نمیکنی. بذار کامل با سایزت راحت بشی بعد برو بعدی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۸/۲ ۲۲:۳۹:۲۱
(ویرایش)

دوستان عزیز توجه کنین:

اگر اصول تمرینات رو رعایت کنین و تمرین رو مداوم انجام بدین یعنی روزی حداقل یک ساعت, عقب گرد نخواهید داشت. عجله تو تغییر سایز باعث میشه واژن یه جایی استپ کنه و مجبور بشین از سایزهای پایین تر شروع کنین.

(البته یه وقتایی که واژن بدقلقی میکنه یا ذهنتون آماده نیست یا قبل و بعد پریودی مستثنی هست)

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۸/۲ ۲۳:۴۹:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام دوستان.ممنون از همتون که امید میدید بهم.

سودا جان هفته ی اول هرروز ۲ بار هربار ۱ ساعت کار میکردم و خیلی خوب ۳ سایز رفتم بالا ولی بعدش هی اتفاقاتی افتاد که بعضی وقتا دو روز بی تمرین میگذشت و دیگه ترتیبو بهم زد و فکر میکنم همین باعث برگشتم شده.الانم که ۵_۶ روزیه نزدیک پریودیم هست و اینم اضافه شده به اون بی نظمی ها.

حالا انشالله از بعد پریودی منظم تر پیش میرم.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۸/۳ ۰۰:۵۳:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ ۱۲:۴۱:۲۰
(ویرایش)

سلام بچه ها من چندروزه پريودم. از دوسه روز قبل از پريودي تمرينارو گذاشتم كنار. انشالله بعده پريودي مرتب تمرين ميكنم. من تو يه هفته ازسايز ٤/٥تا سايز ٩/٥اومدم. سايز ٩/٥يكم اذيتم ميكرد.ولي با عقبو جلو كردن راحت ميشد. 

دوستان درمان شده يه سوال دارم. بعضي وقتا حس ميكنم حتي بعده درمان هم نميتونم اجازه دخول بدم؟به نظرتون همچين چيزي اتفاق ميفته. حس ميكنم نميتونم سايز ١٣رو وارد كنم در اينده. ميشه يكم بهم انرژي بديد.تاحالا كسي بوده بعده كار با ديلا هم نتونسته باشه دخول كنه؟

۱۳۹۷/۸/۳ ۰۱:۰۴:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۳ ۰۳:۲۸:۴۶
(ویرایش)

سودا جان وقتی داخله کگل برام سخت میشه چون دیلاتورو حسش میکنم موقع انقباض و یکم دردناکه.

یه چیزم بگم؟من با شیب 30 درجه به سمت پایین اصلا دیلاتورم داخل نمیره باید بالا بگیرمش😂😂

تارا تنها

عزیزم یکم مسیر دیلاتورو عوض کنی شاید بهت کمک کنه یهو میرسی یه جایی که میبینی ااا همینجوری صاف داره میره تو

۱۳۹۷/۸/۳ ۰۷:۰۸:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

Raana

ببین، ما دو تا مشکل داریم، یکی انقباض واژن و یکی ذهن. اینجا انقباض واژن درمان میشه ولی اگه تو به افکار منفی توی ذهنت ادامه بدی با مشکل مواجه میشی عزیزم. پس ذهنتو آروم کن. لحظه موفقیتو تصور کن و اصلا به چیزای بد فکر نکن.

میدونم روزای تمرین چقدر سخت و طاقت فرسا هستن. ولی به این فکر کن که روزای خیلی خوبی توی راهه.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۸/۳ ۱۰:۲۷:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ ۰۱:۴۶:۰۲
(ویرایش)

سلام به همگي 

من سايز 9 هستم باهاش راحتم راحت عقب و جلو ميشه ولي هركاري ميكنم نميتونم سايز بعد رو انجام بدم اصلا داخل نميره😭

۱۳۹۷/۸/۳ ۱۲:۱۶:۳۲
(ویرایش)

Shkz

سایز بعد یعنی چه سایزی؟ اگه ۱۰ هستش، یه دونه ۹ و نیم بساز. اگه ۹ و نیمه، یه دونه بین ۹ و ۹ونیم بساز.

یا این کارو بکن که سر دیلاتور ۹ باشه و تهش ۱۰ .

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۸/۳ ۲۳:۵۹:۳۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۰۳:۱۶:۴۵
(ویرایش)

ممنون از سودای عزیز که جوابم رو دادن . خیالم راحت شد anim2-40

در جواب دوستانی که سوالات دیگه ای پرسیدن بگم که من درمان شدم و داستانم رو در قسمت خاطرات نوشتم... الان همه چی خوبه اما کمی در هنگام نزدیکی درد دارم چون شوهرم دیرتر از من ارضا میشه برای همین آخراش دیگه درد دارم . anim2-65d6a5d6s
ولی در کل مشکل واژینیسموسم با کمک این سایت و همه ی بچه هایی که قدیم باهم بودیم و مهمتر از همه خانم خیابانی حل شد . 

بچه ها نا امید نشید . ما همه همین راهی رو رفتیم که شما الان دارید میرید و فکر میکنید که مشکل شما از همه بدتره! ولی همه شبیه هم هستیم . پس از هیچی نترسید و با تلاش و امید به خدا و ایمان به اینکه میتونید راه رو ادامه بدید ..... همه ی ما تونستیم پس شما هم میتونید ..... من بانوی شب یلدا هستم اونشب رو هیچ وقت فراموش نمیکنم valentine و مطمئنم که همتون این شب رو تجربه میکنید . بهترین شب عمرتون میشه . وقتی که بعد از رابطه از شوق گریه کردید تمام این روزهایی که تلاش کردید جلوی چشمتون میاد و خداروشکر میکنید که این راه رو بهتون نشون داد
پس تمریناتتون رو رها نکنید و با اراده ی قوی ادامه بدید 
من خیلی کمتر میام اینجا ولی هیییییچ وقت اینجا رو فراموش نمیکنم love

این رمز موفقیت من بود و الانم توی رابطه انجامش میدم . هرجا دیلاتور جلو نمیره یه نفس خییییییلی عمیق بکشید تا واژن بلاخره باز بشه . من هرچقدر هم منقبض باشم ولی با یه نفس عمییییق واژنم باز میشهblink

یه روزی ، یه جایی ، یه کسی ، یه چیزی .... صبـــر داشته باش...صبـــر داشته باش
۱۳۹۷/۸/۵ ۰۸:۱۳:۰۰
(ویرایش)

مریم ۷۱

عزیزم شروع خیلی خوبی داشتی. حتما موفق میشی.

فقط حواست باشه به واژن آسیب نرسونی. فشار زیاد و ضربه و اینا نباشه. با کگل واردش کن.

نفس

خوبه. آفرین.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۸/۵ ۱۲:۲۱:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۲۲:۳۵:۵۹
(ویرایش)

سلام دوستان,من تونستم دیلاتور دور ۵ونیم سانت رو ۴سانت با کگل وارد کنم،با انگشت همسرمم همین سایز رو تونستم،البته الان نزدیک پریودمه واژنم بدقلق شده انگار!!

الان۱۰ روزه زیر شکمم وکمرم خیلی احساس درد  دارم...

ولی وقتی یه سایزی رو یه بار فقط بتونم وارد کنم دیگه دفعه ی بعد مشکلی باهاش ندارم...!

حس میکنم بیشتر ذهن و فکرم نیاز به درمان داره...

به امید روزهای خوبمون...anim2-40

۱۳۹۷/۸/۵ ۱۴:۳۵:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام دوستان.

من فعلا پریودم و کاری نمیتونم بکنم فقط درد میکشم😢😭😭

اما میام پیشرفتاتونو میخونم و کلی حالم خوب میشه☺

مریم ۷۱

آفرین تبریک میگم بخاطر موفقیتت .مهمترین مرحله رو رد کردی.همین که جرات کردی چیزی داخل کنی عین اینه که غول رو شکست دادی.افرین👏👏

ببین زیاد فشار نیار پوزیشنتم زن زیر و با بالشت زیر زانو باشه خیلییییی بهتره.شیب واژن هم خیلی مهمه.اولش حدود ۴۵ سانت ولی بعد از سه چهارسانت که دیلا وارد شد باید شیبو کمتر کنی تقریبا نزدیک به مستقیم.ولی نه مستقیم کاملا.مثل یه منحنی.

همونجور که آبان جان گفتن کگل موقع وارد کردن حتما بزن.منقبض کن و رها.درست یک ثانیه بعد از رها یکم فشار برای ورود.

السا

آفرین خیلی خوبه .اینکه با همسرت تمرین میکنی خیلی کمکت میکنه.فقط سعی کن یکم بیشتر دیلارو وارد کنی.

موفق باشید

الهی به امید تو
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران