تعداد بازدید : 351587
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۸/۱ ۲۰:۴۷:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۳ ۰۳:۲۸:۴۶
(ویرایش)

بچه ها امروز داشتم فکرمیکردم یه سوال خیلی تخصصی ذهنمو مشغول کرد راجع به واژینیسم

داشتم از خودم می پرسیدم ماهایی که میگیم از هر 10 نفر یه نفر ممکنه این مشکل رو داشته باشه چرا پس مادرا و مادربزرگای ما همه اوکی بودن و رابطه داشتن و بچه دار شدن و ... 

اخه اون موقع که همچین درمانی هنوز نبود.یه جورایی 99 درصد زنا اوایل عروسی کارشونو میکردن و تو سال اول ازدواج بچه هم میاوردن.چرا؟

۱۳۹۷/۸/۲ ۰۱:۴۳:۳۹
(ویرایش)

مریم 71

دقیقا منم همینو میخواستم بگم ماهایی که اینجاییم واقعا بحاطر خوبی و صبوری شوهرمونه که اینجاییم وگرنه ماها خیلی وقته کارمون تموم شده بود شایدم الان متنفر میشدیم از رابطه بخاطر همین چیزا

ولی یه چیز دیگه.مگه نمیگیم واژینیسم و ترس رابطه رو غیرممکن میکنه چون واژن قفل میشه؟ما خودمونم میخوایم با دیلاتور کار کنیم با زور باشه داخل نمیزه اونا چطوری با زور کار میکردن😁😁

۱۳۹۷/۸/۲ ۰۶:۵۲:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۳:۲۶:۵۷
(ویرایش)

سلام مریم جون عزیزم با توجه به اینکه شما خخخخخیلی اول راه هستید حیفه تلاش نکنید شما مث اویل من که واژینیسموسم شدید نبود و مشکلم فقط سفت گرفتن بود ولی اننننقد هی این موضوعو دامن زدم هی گفتم ترسه و چمیدونم تنگه و مال من فرق داره و ... که جدی جدی تبدیل شد به یه واژینیسموس شدید 

الان که اول راه هستی عزیز من بهت بگم اول و آخر درد داره خب ولی فقط باید درد رو بپذیری باهش دوست شی و خودتو شل کنی وقتی خودتو شل کنی دردش لذتبخش میشه حیفه که به این زودی بخوای خودتو واژی بدونی 

حالا خوب شروع کن به یک هفته کگل زدن که تو گوگل خوب سرچ کن بدونی چیه بعد کم کم میفهمی چجوری باید شل کنی خیلیا با چند روز یا یه هفته کگل درمان شدن، و اینکه به همسرت بگو اول با انگشت پرده تو باز کنه بعد برید اقدام و حتما حتما در اقدام کاندوم لوبریکانت دوبل و ژل لوبریکانت استفاده کنید و مقداری آب اسپری کنید رو آلت

باااااااور کن من اگر الان برگردم عقب فقط خودمو شل میکنم و اجازه میدم همون اول کار انجام شه، فقط به شوهرت اعتماد کن و بهش اجازه بده 

این یک هفته رو رو روان خودت کر کن که دردش لذتبخشه و به فکر لذت بردن باش و کگل رو فراموش نکن

خوشحاااااااالم
۱۳۹۷/۸/۲ ۰۷:۱۶:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

تارا تنها

عزیزم کی گفته تو کند پیش میری؟؟ سرعتت عادیه. موج منفی نده به خودت. به هدف فکر کن فقط، نه به زمان.

ترانه

باید اول روحیه‌تو آماده کنی بعد کار با دیلاتور رو شروع کنی. نمیدونم چرا ولی وقتی آدم حالش خوب نیست واژن بد قلقی میکنه!!!!

منم تو قسمت پرده احساس کشیدگی و درد داشتم. تا چند مدت بعد اقدام هم همین حسو داشتم تا کم‌کم برطرف شد.

+ بر اساس تعریفایی که میکنن، مامان و مامان‌بزرگ منم هر دو واژینیسم بودن!! و هر دو با درد و سختی براشون انجام شده.

بعدم واژینیسموس شدید و خفیف داره، خفیفش به زور انجام میشده و اینکه میبینی زنای قدیمی از رابطه متنفرن دلیلش همینه. شدیدا هم شوهرشون میرفته یه زن دیگه میگرفته!!! :(

همین الان مگه کم هستن زنایی که واژینیسموس دارن ولی نمیدونن بیماریه و همسرشون به زور باهاشون رابطه برقرار میکنه، یا طلاق داده میشن و ... ؟!!

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۸/۲ ۱۰:۰۶:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۳۱ ۱۰:۴۱:۴۳
(ویرایش)

گزارش تمرین دیروز:

من که به سایز 11 رسیده بودم ولی متاسفانه برای 10 روزی که تمرین نکرده بودم اصلا سایز 11 نمیرفت داخل و مجبور شدم باز سایز 10 رو تمرین کنم و با درد و سوزش خیلی زیاد 

خدا
۱۳۹۷/۸/۲ ۱۳:۲۲:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۷ ۱۳:۲۶:۵۷
(ویرایش)

خب پس مریم جان بهتره دیلا استفاده کنی دوس داشتم ولی انقباض رو دیلا از بین نمیبره کگل از ببن میبره دیلا فقط ترست رو میریزه و نوع فکرت رو به تدریج عوض میکنه و بیشتر به شناخت آناتومی بدنت میرسونه مثلا من فک میکردم واژن یه راه استوانه ای شکله در صورتی که واژن دوتا لایه گوشتی هست که روی هم سوار شده و موقع دخول این دوتا گوشت باید از هم باز شن

خوشحاااااااالم
۱۳۹۷/۸/۲ ۱۴:۱۳:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام بچه ها خوشحالم که پیشرفتتونو میبینم.واقعا خوش بحالتون

راستش من سه روزه که تمرینمو انجام ندادم.چون قبل پریودیمه و واژنم اعصابمو به هم میریزه بخاطر پسرفت.متاسفانه اخرین بار که تمرین کردم مجبور شدم برگردم سایز ۵/۵ حتی اینم برام یکم سخت بود.حالام اصلا انگیزه ندارم برم تمرین کنم.گفتم دیگه بعد از پریودی ایشالله.

دارم افسرده میشم.حس پیشرفت نمیکنم.تو این ماه کلا تونستم ۲ سایز فقط پیشرفت کنم یعنی تا سایز ۶ که انتهاش ۷ بود.ولی از همونم دوباره برگشتم به ۵/۵.با این سرعت فکرکنم یه سالی طول بکشه برسم سایز ۱۳😔😢

خیلی حالم بده دیگه امیدمو کامل از دست دادم.ای کاش یه دارویی چیزی داشت میخوردم یهو خوب میشدم اخه چرا من باید اینقد بدشانس باشم.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۸/۲ ۱۴:۴۶:۳۳
(ویرایش)

نا امیدی ممنوع 

ما میتونیم ... همموووووووووووووووووووووووووووون این درد کوفتی رو تمومش میکنیم 

و یه روز خبر مامان شدنمونو میایم اینجا بهم میگیم ... شک ندارم 

خداااااااااااااایا هممونو کمک کن 

خدا
۱۳۹۷/۸/۲ ۱۴:۵۹:۳۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۵ ۰۳:۱۶:۴۵
(ویرایش)

سلام . من بانوی 377 هستم . از خانم دکتر خیابانی یا دوستان مشاور راهنمایی میخواستم .
مدتیه که متوجه شدم ناخودآگاه انقباض همیشگی دارم ! یعنی در طول روز واژنم رو سفت نگه میدارم و وقتیکه یادم میاد نفس عمیق میکشم تا انقباضم از بین بره . اما خیلی زود بر میگرده و منقبض میشه!فکر میکنم که همیشه اینجوری بودم و الان متوجه این موضوع شدم. میخوام بدونم این انقباض همیشگی مشکلی برای سلامتیم نداره ؟ به طور عادی نباید منقبض باشم ؟ باید چیکار کنم؟

یه روزی ، یه جایی ، یه کسی ، یه چیزی .... صبـــر داشته باش...صبـــر داشته باش
۱۳۹۷/۸/۲ ۱۵:۰۲:۵۲
(ویرایش)

بارانا عزیز

سلام .. شما چند ساله درمان شدید؟ و باز این مشکل براتون پیش اومد؟

خدا
۱۳۹۷/۸/۲ ۱۵:۲۵:۵۵
(ویرایش)

بارانا

عزیزم مگه شما درمان نشدی؟!!

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۸/۲ ۱۵:۲۸:۵۷
(ویرایش)

مرضیه

دقیقا از لحظه‌ای که شروع میکنی به فاز منفی دادن هی پسرفت میکنی و هی پسرفت میکنی!!!

عزیزم اینکه گاهی واژن بد قلقی کنه عادیه. همه ما تجربه‌شو داشتیم. منم یه بار از سایز ۹ برگشتم ۵. چرا به خودت انرژی منفی میدی؟

تمرینتو قطع نکن. با همون سایز پایین ادامه بده. تمرین باید منظم باشه تا نتیجه درست بده.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۸/۲ ۱۶:۵۳:۳۶
(ویرایش)

بچه ها منم دوسه روزه پیشرفت نکردم یعنی عادیه؟

من امروز یه ساعت تمرین کردم

ببین دو روز پیش تو تمرینم به این صورت بود که سایز 5ونیم و 6 ونیم رو راحت بودم 7ونیم هم داخل کردم اما باهاش راحت نبودم

دیروز تمرین کردم 5ونیم سخت رفت 6ونیم هم سخت رفت ولی عقب جلو رو اوکی بود 7ونیم هم تا نصف فقط رفت

امروز 5ونیم به زور رفت داخل با کلی تلاش. 6ونیم هم خیلی سخت رفت تو عقب جلو هم زیاد راحت تبود.7ونیم که اصلا😐

به نظرتون چرا پسرفت میکنم؟

من نزدیک پریودم نیست تازه پریودم تموم شده اتفاقا.برعکس همه ک میگن بعد پریود واژن بدقلقه من روز بعد پریودم بیشتر از الانم جلو رفتم

بقیه هم اینجوری بودن؟من حس میکردم روزی یه سایز باید برم جلو نه که برگردم عقب

۱۳۹۷/۸/۲ ۱۷:۳۰:۱۱
(ویرایش)

بچه ها یه چیزم بگم من با کگل موقع کار با دیلاتور مشکل دارم خیلی سخت میشه برام .میخوام کگل کنم و دیلاتور داخل باشه احساس درد میکنم 

۱۳۹۷/۸/۲ ۱۸:۰۱:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳۰ ۰۱:۳۱:۳۴
(ویرایش)

سلام

مرضیه 71

عزیزم من هم قبل از پریود همینجوری میشم و تمرین قطع میکنم تا پریودم تموم شه...اصلا ناامید نباش میدونم کار سخت و خسته کننده ای است و مطمعن باش واسه همه همینطوره...پس بعد پریود با توان هرچه بیشتر ادامه بده...

ترانه تهرانی

بعضی وقت ها تا با یه سایز راحت بشیم طول میکشه... این که میگی 5.5 و 6.5 و7.5... اینا خودش کلی پیشرفت....با تمرین درست میشه...من امروز میخواستم سایز 6 دوباره تمرین کنم اما پاره شد سایز 7 درست کرده بودم دفعه اول با نفس عمیق تونستم داخل کنم عقب جلو هم کردم اما دوباره خواستم داخل کنم با سوزش فراوان بود 30 دقیقه تمرین کردم چون سوزش داشتم دیگه ادامه ندادم

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران