تعداد بازدید : 351605
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۸/۱۱ ۱۴:۰۶:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلامvalentine

خداقوت به همگی

چیستا جان بانو شدنت مبارک.

بهت تبریک میگم و برات آرزوی خوشبختی دارم.flower

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۸/۱۱ ۱۴:۰۸:۲۹
(ویرایش)

ماه پیشونی جان کجایی? دلمون برات تنگ شد بیا که چندتا بانو داشتیم.love

منتظرتیمstar

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۸/۱۱ ۱۴:۲۰:۵۸
(ویرایش)

تارا تنها

آفرین ادامه بده. این سایزا یکم بدقلقن. اصلا ناامید نشو ممکنه وقت بیشتری رو تمرین کنی باهاش. اما بالاخره شکستشون میدی.

raana

عالیه. عزیزم نتیجه مهمه. پس به طول دوره فکر نکن. همون نیم سانت برو جلو که بزودی موفق میشی.

نفس1320

ژل که مشکلی ایجاد نمیکنه عزیزم. بر پایه آب هست و فقط خاصیت روان کنندگی داره. 

در ثانی اگر انقباض کامل برطرف بشه تو با معاشقه قبل رابطه نیازی به ژل هم نخواهی داشت.

خورشید1234

عزیزم رسیدی به سایزهای بدقلق. باید بیشتر باهاش تمرین کنی. با همین سایز ادامه بده و همون روزی دو ساعت رو تمرین کن. بعدش خواستی افزایش سایز بدی نیم سانت اضافه کن. یعنی 9 سانت

حنانه

عزیزم فاصله بین اقدامهات زیاد هست? کگل میکنی? حتما کگل رو تمرین کن و قبلش دوش آب گرم بگیر. ژل بزن. معاشقه داشته باشید. 

فاصله رابطه هاتون رو کم کنید. 

ناهید40

آفرین عالیه. پرانرژی ادامه بده.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۸/۱۱ ۱۴:۲۵:۰۳
(ویرایش)

مریم71

عزیزم اولش که میخوای یه سایز رو وارد کنی سوزش طبیعیه. باید خودت رو کامل شل کنی. با دیدن فیلم حواست رو پرت کن کاملا. حتما موفق میشی. 

روی ذهنت کار کن . بگو که واژنت خیلی بیشتر از اینها جا داره و هیچ آسیبی با وارد شدن دیلاتور بهت نمیرسه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۸/۱۲ ۰۹:۰۱:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۲۱ ۰۹:۲۵:۵۲
(ویرایش)

سلام. به همگی. ان شاالله موفق بشید .آوا کجایی خوبی؟من همچنان منتظر تولدم بچم هستم ماه 37بارداری را دارم میگذرونم. بچه ها خیلی تلاش کنید ک ارامش نزدیکه.

۱۳۹۷/۸/۱۲ ۱۱:۰۹:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۶:۴۷:۴۳
(ویرایش)

سلام

من یه ساله که فقط میومدم و حرفاتونو میخونم الان دیگه واقعا خسته شدم از این وضعیت..

یک سال و نیم از ازدواجم میگذره و هنوز نتونستم رابطه داشته باشم. همش خودمو سفت می کنم و خیلی خیلی میترسم. حس خیلی بدی بهم دست میده. از اولین باری که برای دخول سعی کردیم دیگه نسبت به رابطه سرد شدم. دکتر رفتن رو هم پشت گوش میندازم. از دکتر هم میترسم. حتی از کگل کردن هم بدم میاد. یه بار دیلاتور ساختم و یکم سعی کردم ببرمش تو ولی اصلا تکون نمیخورد. فشارمم افتاد وسطش.

نمیدونم چیکار کنم :(

۱۳۹۷/۸/۱۲ ۱۷:۵۲:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ ۱۱:۲۷:۰۳
(ویرایش)

ستاره جان بخاطر همسرامون و آرامشی که توزندگی خودمون میاد باید تمریناتمونو انجام بدیم.

قدم به قدم واصولی برو جلومطمئنا موفق میشی.

بچه ها سایز 11 هم اکی بودم. به امید موفقیت

۱۳۹۷/۸/۱۲ ۱۸:۳۸:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

بچه ها سلام میتونم بپرسم شماها چند سالتونه؟من ۳۱هستم از بس میگن واسه بچه دار شدن دیر سده روحیمو از دست میدم،اخه نمیدونن من چه مشکلیم دارم:(((

یه وقتا روحیه میگیرم پیش میرم ولی این حرفا رو که مشنوم واقعا دپرس میشم

۱۳۹۷/۸/۱۲ ۲۰:۳۷:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلاااااااام به همگییییییی🙋‍♀️

وای که دل تو دلم نبود بیام دوباره اینجا.دلم براتون تنگ شده بود.

خداروشکر همه پیشرفتای خوبی داشتید.به بانوی جدید هم تبریک میگم.خیلی خیلی مبارک باشه ان شالله همیشه موفق و شاد باشید.😍

ناهید ۴۰ 

خوشبحالت عزیزم خیلی زود رسیدی سایز  ۱۱.واقعا خوشحالم.آفرین 👏👏

تارا تنها

من۲ ساله عروسی کردم و ۲۶ سالمه.ولی اطرافیان خیلی همش بچه یچه میکنن و شوهرمم تحریک میشه و هی غر میزنه .دو سه ماه موقع تخمک گذاری با اپلیکاتور مایع منی رو میریختم داخل ولی بچه تشکیل نشد.دکتر بهم گفت احتمال اینکه اینجوری بگیره خیلی کمه و باید آی یو آی کنی ولی نرفتم.بعد بااینجا آشناشدم و تصمیم گرفتم اول درمان بشم.این مهمتره.تمرکزتو بذار روی تمرینات و اصولی و روزی دوساعتو حتما تمرین کن.دیگه نهایت انشالله ۳،۴ ماه طول درمانت طول میکشه که اینم رو ۳۱ سال چیزی نیست.اگه مداوم تمرین کنی خیلی زود نتیجه میگیری امیدتو از دست نده و محکم پیش برو.تا سن ۳۵ سالگی وقت هست.بعد از اونم تا ۴۰ سالگی هم وقت هست فقط باید مراقبت بیشتری کرد پس به حرفای خاله زنکی و بدون اگاهی اهمیت نده.الان درمان بشی بهتر از وقتیه که بچه بیاد اونوقت دیگه اصلا وقت نمیکنی.

ستاره

عزیز هرچه زودتر تصمیمتو بگیر و پرقدرت شروع کن و امیدداشته باش.هممون مشکلمون یه چیزه این همه درمان شدند ماهم میتونیم ان شالله.فقط تنبلی رو باید بذاری کنار.اگه اصولی پیش بری و وقفه نندازی خیلی زود نتیجه میگیری.منم ۲ ساله عروسی کردم.یکسال با سایز ۳/۵ فقط کار کردم و بدون پیشرفت.اما اومدم اینجا و تو یه هفته ۳ سایز پیشرفت کردم.از همین فردا شروع کن اینجا همه کمک همدیگه میکنیم تا نتیجه بگیریم😉🤗

فقط یه نکته.اول اول باید خودتو حسابی وارسی کنی و بااندامت آشنا بشی.یه سرچ هم بکن و یکم مطلب درمورد اندام جنسی پیدا کن.یه روز کامل هم کگل کار کن و یاد بگیر اصولی انجام بدی.بعدم با یه گوش پاک کن شروع کن که روش دستکش یا کاندوم کشیدی و پر از ژل کردی. بعد کم کم سایز ببر بالا.منم خودم با گوش پاک کن شروع کردم.گزارشاتتم اگه بیای بدی کلی انرژی میگیری و اشکالاتتم رفع میشه

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۸/۱۲ ۲۰:۴۳:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

من ماه قبلیم قبل از پریودم خداروشکر ۴ سایز پیش رفتم یعنی تا ۶_۷. خداکنه تا قبل پریودی بعدیم دیگه شماه بگیرررررررم😍😉

خب گزارش امروز:

من بعد از ۱۰ روز که پریود بودم امروز تمرین کردم و فقط با سایز ۳/۵ و ۴/۵ تمرین کردم و اون دو سایز بعدیمم ان شالله فردا انجام میدم.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۸/۱۲ ۲۳:۵۸:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ ۲۰:۳۳:۱۶
(ویرایش)

دوستان سلام.این 10 و 11 که میگید دقیقا چیه من گیج شدم .قطر 10 که خیلی زیاده منظورتون طول دیلاتوره ؟؟؟

۱۳۹۷/۸/۱۳ ۰۰:۳۱:۴۴
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

بچه ها من بعد مدت ها اومدم❤️❤️❤️

هنوزم پیام هاتونو نخوندم😌😌😌 و پیشاپیش از همه عزیزایی که پیش خانم ها بودن و کمکشون کردن تشکر میکنمممممممممم😍😍😍😍

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۸/۱۳ ۰۰:۳۵:۳۲
(ویرایش)

Sevda

یمدت بود اصلا دل و دماغ هیچ کاری نداشتم،گفتم بیام اینجا ممکنه نتونم با حال خوب راهنمایی کنم🤦،خیلی خوشحالم کردی که پیگیرم شدی، حالم خوب شد❤️❤️❤️❤️❤️

۱۳۹۷/۸/۱۳ ۰۰:۳۷:۴۰
(ویرایش)

برم ببینم چه خبراست ،کدوم از خانما بانو شدن، نمیدونم شماره هاشونو گرفتن یا نه🤔😇❤️💐

۱۳۹۷/۸/۱۳ ۰۱:۰۱:۴۸
(ویرایش)

مرضیه ۷۱

افرین، با همین فرمون برو جلو 💪💪💪

مریم ۷۱

ببین سایز ۶ و ۶/۵ و باهم پیش ببر، دور شیش سانت و زمانی بذار کنار که بتونی دیلاتور و تو هر دو پوزیشن تند تند عقب جلو کنی،همزمان با ۶/۵ ام کار کن .

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران