تعداد بازدید : 350922
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ ۱۱:۵۰:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

آذر

عزیزم خودتو نگران نکن. ممکن با تغییر پوزیشن مشکلتون حل بشه.

معاشقه رو طولانی کن. موقع اقدام تو حالت زن زیر، زیر زانوهات بالش بلند بذار و زیر کمرت یه بالش کوچولو. ژل زیاد استفاده کن. قبل دخول با انگشت همسرت واژنگشایی کن.

اگه بعد همه اینا بازم درد داشتی باز نگران نشو

بعد یه مدت کم‌کم راحت‌تر میشه برات.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ ۱۲:۰۸:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلامblink

azar

درمانت کامل نشده که هنوز درد داری . با سایز هدفت کاملا راحت بودی؟ 

بعد موفق شدن سعی کردید با فاصله کم رابطه داشته باشید؟ تا انقباضت کامل برطرف بشه؟

تمرین کگل رو روزانه انجام میدی؟

شاید بهتر باشه با دو سایز آخرت تمرین کنی دوباره درکنارش اقدام هم داشته باشید.

marmar june

چه خوب که اقدام تمرینی رفتی و موفق شدی. ولی تا سایز هدفت تمرین رو ادامه بده تا درمانت کامل بشه. با همسرتم اقدام داشته باش. موفق شدی بگو تا شماره بانو شدنت رو اعلام کنم.

ارغوانی

تا زمانی که روحیه اشو پیدا کنی به تمرینت ادامه بده.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ ۱۲:۳۷:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

zahraaa

از داروخانه دستکش استریل جراحی بگیر. دو سه تا سایز داره و یک جفت تو یک بسته هست.

giti

عزیزم خوش اومدی به انجمن. اگر بتونی تحت نظر خانم خیابانی درمان بشی خیلی بهتره. یا تلفنی در مورد مشکل اندومتریوز که گفتی و واژینیسموست ازشون سوال کن. مطمئن باش با تمرینات انجمن مشکلت حل میشه. خداروشکر که راه حل درمانت رو پیدا کردی. بقیه اشم حل میشه نگران نباش.

فرزانه گلی

تمرینات فقط با مداومت تو تمرین جواب میده. اگر تصمیم گرفتی تا اخرش پیش بری شروع کن به تمرین. اولش با سایزی که راحت تری شروع کن و تا سایز هدفت پیش برو.

ملیس

تو این 9 باری که اقدام داشتی درد و سوزش داشتی؟ چرا فکر میکنی مشکلت برگرده؟ دوره درمانت بعد اولین دخول با رابطه زیاد کامل میشه. سعی کن اقدامات رو بیشتر کنی. نگران بازگشت انقباض نباش. سعی کن عضلات رو با کگل کردن کنترل کنی.

negin

خوش اومدی عزیزم. معاینه پرده شدی؟ خیلی خوبه که شروع کردی.

با هر سایزی راحت شدی یک سانت بهش اضافه کن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ ۱۶:۲۱:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲۰ ۱۳:۰۰:۴۹
(ویرایش)

امروز بعد ۳ماه رفتم بادیلاتور کارکنم.حتی سه سایز قبل تراز سایز هدفمم بزورداخل نشد😣وقتی میریم اقدام ک بهتره و راحت تر داخل میشه.فقط مشکلم اینه ک درد دارم موقع دخول.الان چیکارکنم؟تمرینارو باید ازاول شروع کنم؟😔

۱۳۹۷/۱۲/۲۳ ۰۰:۴۶:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۳ ۱۹:۴۷:۲۲
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم به لطف خدامن تازه با این سایت آشناشدم.منم یک سال ونیمه عروسی کردم وهمین مشکل سفت شدن عضلات موقع دخول را دارم البته خداروشکر مرحله ی اول یعنی برداشتن پرده ی بکارت انجام شد همون اوایل عروسیون .ولی بعد از اون دیگه ارتباط عمیق نداشتیم.لطفا راهنماییم کنید تا بتونم مراحل این کار رو باموفقیت پشت سر بذارم.الان پریودم اشکالی داره تمرینات کگل رو حالا شروع کنم؟

۱۳۹۷/۱۲/۲۳ ۰۰:۵۴:۵۵
(ویرایش)

نمیدونید چقدر خوشحال شدم وخداروشکر کردم که فهمیدم این مشکل حل میش.دکترم که رفتم گفتن از استرس عضلاتت سفت میش وقرص ضد استرس دادن که تاثیریم نداشت.شوهرمم بچه میخواد .دیگه نمیدونستم چیکار کنم.خاطرات خانمارو که میخوندم از خوشحالی گریم میگرفت چون درکشون میکردم

۱۳۹۷/۱۲/۲۳ ۱۷:۱۶:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۳۱ ۲۳:۰۹:۵۶
(ویرایش)

سلام خانومای عزیز

روزتون بخیر

جدیدا خوش اومدین و اصلا هم نا امید و عجول نباشین مطمن باشین که با صبوری و پشتکار بزرگترین مشکل هم حل میشه

آباندخت عزیزم اوضاع چطوره؟😍 بهتر شد مشکلاتت؟

من باز هم پریود شدم و کلی عقب میوفتم😩😩تا بعد از عید هم نمیتونم تمرین کنم متاسفانه

۱۳۹۷/۱۲/۲۴ ۰۰:۰۱:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام دوستان.

نازک

خوش اومدی خانمی.خوشحالم که راه درمانو پیداکردی موفقیت نزدیکه انشالله.کگل رو از همین الان شروع کن و روزی ۳ بار هربار ۲۰ تا کوتاه ۱ ثانیه ای ۲۰ تا بلند ۱۰ ثانیه ای.روزای اول ممکنه نتونی ۱۰ ثانیه نگه داری هرچقد شد اشکال نداره ولی باید سعی کنی روز به روز ثانیه هارو اضافه کنی تا برسی به ۱۰.تو کگل کوتاهی نکن که خیلی مهم و اساسیه.

شادان

مشکلاتم که انگار هنوز هستند😅. بعد از پریودم امروز اولین دخول رو انجام دادیم اونم بدون واژنگشایی اولش خیلی سخت بود مثل اولین تمرین با دیلاتور بعد پریودی که انگار واژن خرمالو خورده و گس شده و یه حس بدی داره🤣.ولی بعد یه چنددقیقه همه چی اوکی شد و خداروشکر خوب بود.فقط این زخمه رو اعصابمه الانم دم عیده دکترا درست حسابی مطب نیستند.نمیدونمم چه کرمیه که بچه ها میگفتن لااقل برم خودم داروخونه بخرم.

ای وای چرا؟ تو عید هم سعی کن تمرینو داشته باشی حتی شده روزی نیم ساعت لااقل رو همون سایزت بمونی عقب نیفتی.از الان تا بعد عید ۲۰ روزی میشه که دوباره موعد پریودت میرسه و میشه یکمااااه بدون تمرین!!حیفه

تا سایز چند پیش رفتی؟

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۲۴ ۰۳:۵۹:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ ۱۱:۴۸:۵۱
(ویرایش)

سلام دوستان جدیدم

من یه دختر سی ساله ام که دو ماهه عقد کردیم. قبل از عقد یک سال و نیم میشناختیم همو و معاشقه داشتیم ولی شدیدا مراقب بکارتم بودم همیشه ، هرچند که همسرم هیچ وقت ازم درخواست نکرده بود. اما ناخودآگاه این حس مراقبت از بکارت همیشه همراهم بوده تو این سی سال. الان که هر دومون تمایل به رابطه کامل داریم خیلی واسم ترسناکه. ناخودآگاه منقبض میشم و کمی که سعی میکنیم که انجامش بدیم پاهام شروع به لرزیدن میکنه و بدنم عقب میره و فرار میکنه. همسرم خیلی بهم آرامش میده و سعی میکنه آرومم کنه ولی متاسفانه هربار ازین ماجرا فرار میکنم و با یک معاشقه تمومش میکنیم. دوماه گذشته از زمانی که واقعا سعی کردیم دخول صورت بگیره اما هربار بی نتیجه بوده. حتی یه بار ازین وضعیت اشکم جاری شد که چرا نمیتونم. امشب گوگل کردم و به اینجا رسیدم. این علائم واژینیموس بودنم هست؟ یا باید اول به دکتر مراجعه کنم تا مطمئن شم؟ خیلی نگران این موضوع هستم. لطفا کمکم کنید.

۱۳۹۷/۱۲/۲۴ ۱۳:۱۲:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

گل اردببهشت

سلام خوش اومدی .علائمی که میگی اینکه ناخوداگاه بدن عقب میره و پاها میلرزه و این چیزا علائم واژینیسموس هست.ولی معمولا بعد از ۶ ماه تلاش بی نتیجه تایید واژینیسموس هست البته این که همیشه مراقبش بودی و همین ترس خودش عامل اصلی واژینیسموسه که متاسفانه همه داشتیم.

حالا به نظر من یکی دوماه دیگه تلاش کنید اگر موفق نشدید اونوقت تمرین با دیلاتور رو شروع کن.

اول از همه هم یه دکتر برو معاینه بکارت بشی نوعشو بدونی.بکارت تیغه دار جراحی میخواد.البته این مورد کم هست.

درضمن طی تمرینات با دیلاتور بکارت یواش یواش از بین میبره پس همسرتو در جریان بذار.

برو صفحه ی اول انجمن سبز نوشته اینجا کلیک کنید بزن روش و مطالبو کامل بخون.بعد شروع کن به تمرینات ریلکسیشن و کگل.مرتب و روزانه انجام بده موقع دخول خیلی کمک میکنه.یک هفته اینارو تمرین کن بعدش دخول. قبل اقدام دوش آب گرم بگیر و ژل لوبریکانت زیاد بزنید و با آرامش و بدون عجله ذره ذره با کنترل دست خودت سعی کن ذره ذره وارد کنید.اصلا جای نگرانی نداره مطمئن باش نه جوی خون جاری میشه نه درد زیادی داره نه از هوش میری.این فکرارو از سرت بیرون کن نمیگم درد نداره داره ولی قابل تحمل.منتطر درد وحشتناک نباش کلا ریلکس باش.

چند بار امتحان کن انشالله موفق بشید.

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۲/۲۴ ۲۱:۰۹:۰۸
(ویرایش)

ممنون عزیز دلم از راهنماییت.حتمابه امیدخدا شروع میکنم

۱۳۹۷/۱۲/۲۴ ۲۲:۵۷:۴۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۶:۴۷:۴۳
(ویرایش)

بچه ها یکم امید بهم میدین که بعد یه مدت دخول دردش از بین میره؟

موقع وارد شدن آلت درد ندارم با چندتا نفس عمیق آروم میره داخل. ولی حرکت کردنش درد داره. واژنگشایی و ژل و اینا رو رعایت میکنم. معاشقه خیلی روم تاثیر نداره ولی. :\ 

از همسرم خواستم آروم حرکت بده یا صبر کنه یه چندتا کگل بزنم ولی میگه اینطوری حسشو از دست میره و دیگه آلتش تو حالت نعوظ نمی مونه. اونوقت کار سخت تر میشه. یه اوضاع پیچیده ای شده اصن. :D 

۱۳۹۷/۱۲/۲۴ ۲۳:۴۱:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲۰ ۱۳:۰۰:۴۹
(ویرایش)

سلام دوستان

میخواستم ی تجربه شخصی رو بهتون بگم

من بجای ژل روان کننده و اینا از روغن گل سرخ استفاده میکنم هم روان کنندگیش عالیه هم ضد التهابه تازه اگ بتونین اصلشو گیربیارین عالیه

۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۱:۴۲:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

ستاره

به نظرم با چند لحظه بی‌حرکت بودن نعوظ از بین نمیره. بره هم با یه ذره حرکت دوباره برمیگرده.

به همسرت بگو اگه حین رابطه زیاد درد بکشی واژینیسموست برمیگرده!! گولش بزن 😅😅 ولی واقعا مخصوصا واسه خانومای واژینیسم خوب نیست درد بکشن.

یه مطالعه درمورد واژینیسم نوع دوم بکن و بده همسرت هم بخونه که حتی خانومایی که قبلا راحت میتونستن رابطه داشته باشن ممکنه با بیماری‌های خاص یا دردای شدید دچار واژینیسموس نوع دوم بشن.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۶:۴۰:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ ۱۶:۴۷:۴۳
(ویرایش)

مونا خانوم خوش اومدی

یه شرح حال کوچیک از خودت بده. اینکه تا حالا دخول داشتی؟ معاینه پرده شدی؟ و..  

نحوه ساختن دیلاتور ها و تمرین باهاشون و کگل رو از لینکای تو صفحه اول بخون. همسرت رو حتما در جریان تمرین بذار. و نگران نباش اگه مشکلت واژینیسم باشه مثل بقیه دوستان با تمرین مداوم زود به نتیجه میرسی. 

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران