تعداد بازدید : 350965
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱/۱۵ ۲۱:۰۹:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۰۱:۲۹:۲۵
(ویرایش)

سلام به همه ، سال نوی همگی مبارک💕

Mona khanoum:

عزیزم به هیچ عنوان ناراحت و نا امید نباش ، از حرفهای همسرت هم بهیچ وجه دلخور نباش ، بدترین حرف هم که زده باشه اصلا نشنیده بگیر ، حق بده بهش ، بالاخره توی جامعه و فرهنگ ما نصف بیشتر اهداف ازدواج همینه ، سعی کن روی خودت کار کنی ...

منم سه سال و نیم عقد بودم موفق نشدم ، میدونستم مشکل از منه ولی بهانه عروسی رو داشتم ، حدود ۲ ماه بعد از عروسی موفق شدم ، همسر منم میگفت اگه نمیتونی این موضوع رو حلش کنی بگو تا من فکر دیگه ای بکنم من میدونستم اینو میگه تا من به خودم بیام ، ولی از طرفی هم راضی به تمرینات نبود ، تا اینکه یک روز با یه ضربه که خیلی آروم بود پرده پاره شد ، تا دو روز خون میومد ، بعد کلی باهاش حرف زدم راضیش کردم که تمرین کنم ، در حین تمرین متوجه شدم هنوز پرده کامل پاره نشده بوده ، سایز ۱۰ بودم که دوباره خون دیدم ، تا سه بار که تمرین میکردم خون اومد ، تازه فهمیدم چه پرده ای داشتم من ، ولی من عزمم رو جزم کرده بودم دیگه ، به خدا من آرزوم بود تمرین کنم ، شما که میتونین تمرین کنین و همسرتون راضیه خداییش قدرشونو بدونین بزرگترین فداکاری رو دارن میکنن که تحمل میکنن اگه از رو عصبانیت و تحت فشار بودن چیزی هم میگن خونسردی خودتونو حفظ کنین و حق بدین 

ولی اینو بدونین تنها راه درمانش همینه که همینجا گفته شده

اول از همه نا امید نشین ، دوم کگل خیلی مهمه ، سوم مسیر واژن رو پیدا کنین ، چهارم سایزتون رو اصولی افزایش بدین ، تا به سایز هدف نرسیدین اقدام نکنین که نا امید نشین ، به خدا برا همه شدنیه ، به خدا حس کامل بودنش به دنیا میارزه ، انگیزتونو از دست ندین

راستی اینم بگم ، البته تکراریه بچه ها همیشه میگن ، اینکه واژینیسموس هیچ ربطی به پرده نداره ، واژینیسموس یعنی انقباض غیر ارادی عضلات که با کگل میتونیم ارادیش کنیم و خودمونو شل بگیریم

موفق باااااااشین😘😘😘

من در عرض ۵ روز تمرین بانو شدم😊
۱۳۹۸/۱/۱۶ ۰۱:۲۱:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱۶ ۱۲:۰۰:۵۵
(ویرایش)

من مشکلم وحشت از معاینه واژن توسط ماما ودکتر هستش خواهش میکنم کمکم کنید باردارم هفته 38.. 😟😟

من میتونم
۱۳۹۸/۱/۱۶ ۱۰:۵۷:۱۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

zahraaa

لوبریکانت رو تغییر بده. تو تشت آب و نمک هم بشین برای ضدعفونی.

Mona khanoum

باهاش صحبت کن و بگو بهت فرصت بده و کنارت باشه و همکاری کنه تا این مشکل حل بشه.

خودت هم سعی کن فقط به موفقیت فکر کنی. 

نگران پرده نباش یکبار دخول داشتی بدون مشکل.

taken

عزیزم الان فقط باید روی ذهنت کار کنی و به خودت انرژی بدی. اینه بذار جلو واژنت خودت رو وارسی کن .

ان شااله به سلامتی به آغوشت بگیریش.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۱/۱۷ ۱۰:۰۸:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱۸ ۱۳:۳۰:۰۴
(ویرایش)

سلام دوستان

سایز دیلاتورها به چه صورته و کجا توضیحاتشو داره ؟

۱۳۹۸/۱/۱۷ ۱۲:۴۷:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۳۱ ۲۳:۰۹:۵۶
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم عیدتون مبارک و روزتون بخیر

امیدوارم یه سال پر از خوبی و خوشی و اتفاقای عالی در پیش داشته باشین

ان شاالله تمام خانومای این انجمن به زودی زود درمانشون کامل بشه و حال دلشون خوب

از روزی که نبودم نشستم تمام پیام هارو خوندم

هم خوشحال شدم هم ناراحت، تمام دوستانی که تازه واردن خوش اومدین امیدوارم نا امید نشید و به زودی نتیجه بگیرین

خانومایی که مشکل داشتن و شرایطشون خیلی پیچیده بود واقعا متاسفم خیلی ناراحت شدم  توکلتون بخدا باشه 

نمیدونم این حرفایی که الان میخام بزنم درست هست یا نه باعث دلگرمی میشه یا دلسردی ولی بنظر خودم که این حرفا واقعیته مشکل ما خانوما اینه که همه چیزمون رو فقط میخایم فداکاری کنیم همه وجودمون رو خلاصه کردیم توی شوهر و بچه و خانواده و ... همیشه خودمون رو فراموش میکنیم اینجوریه که با کوچکترین چیزی دچار افسردگی و ناراحتی و دل شکستگی میشیم، من تو هر کامنت و پیامی نگاه میکنم اکثرا میخان این مشکلو حل کنن واسه شوهرشون واسه خوشحالی اون واسه غر نزدن اون پس خودتون چی؟ چرا نمیگیم این مشکلو میخایم حل کنیم واسه خودمون برای لذت بردنمون برای ارامشون خانوما رابطه جنسی یکطرفه نیس ک فقط به فکر دل مرداتون باشین اگر اول خودتون رو اولویت قرار بدین و فکر کنید این مشکل رو دارین برای خودتون حل میکنید دیگه کمتر از حرفا و همکاری نکردن اقایون ناراحت میشین ناراحتی داره ها ولی حداقل اونجوری دل شکستگی زیاد نداره، همه هولیم تا یکم پیشرفت میکنیم میخایم سریع به شوهرمون بگیم بیا امتحان کن تا خوشحالش کنیم غافل از اینکه چون درمان کامل نشده فقط خوومون ناراحت میشیم، انقدر بخاطر مشکلتون (مشکلمون) خجالت زده و سرشکسته نباشین پیش شوهراتون مگه گناه کردین؟ مگه خلاف کردین؟ این فقط یه بیماریه که قابل درمانه  مگه اقایون دچار مشکل نمیشن یعنی اگر شوهرتون  مشکل نعوظ داشته باشه ولش میکنید؟ نه پس برای خودتون ارزش قائل باشین تا اوناهم یاد بگیرن براتون ارزش قائل بشن ، رابطه زناشویی یه مسئله دوطرفه اس یه حسه حرمت داره شما که وسیله ارضا نیستین که الان مشکل پیدا کرده و باید دور انداخته بشه یا افسردگی بگیره قوی باشین مقتدر باشین صحبت کنید با همسرتون ولی نه با بیچارگی و شرمندگی  این یه بیماری مثل بقیه بیماری ها که درمان میشه ما خانوما چون خودمون رو رکن اصلی رابطه جنسی میدونیم الان دچار سرخوردگی شدیم که نمیتونیم مفید واقع بشیم ولی فکر نمیکنیم که همه اعصاب خوردی و درد و رنج و سختیش و تمریناش مال ماهاست

خواهش میکنم خواهش میکنم قوی باشین و اول برای دل خودتون تمرین کنید، از حرفای همسرانتون چیزی به دل نگیرین این روزا تموم میشه و مطمن باشین با درمانتون اونا پشیمون و شرمنده میشن برای کارشون انقدر عجول نباشین ترووووخداااااا  ببخشید ولی من گاهی حرصم میگیره ک میبینم طرف ۶ سانت تمرین کرده بعد میاد گریه و ناراحتی که چرا نتونستم دخول برم این مشکل درمانش بدون دخوله دخول در طول درمان کاملا ممنوعهههه حتما یه دلیلی داره که پزشکان اینو گفتن گوش بدین و صبوری کنید تا به خواسته ی دلتون برسین

ببخشید که خیلی حرف زدم🙈🙈🙈

۱۳۹۸/۱/۱۷ ۱۶:۵۲:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲۰ ۱۳:۰۰:۴۹
(ویرایش)

سلام خسته نباشیدبچه ها

من بازن رو بانفس عمیق وکگل میتونم دخول داشته باشم

ولی زن زیراصن نمیره داخل.چه کنم ؟

۱۳۹۸/۱/۱۷ ۲۰:۳۱:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱۸ ۱۸:۱۶:۴۰
(ویرایش)

سلام

بچه ها من واژینسموس دارم خواهش میکنم کمکم کنید روش کار رو خوندم وسایلشم خرید کردم

دیگه خسته شدم کارم شده گریه با شوهرم هرشب بحث دارم

اصلا پاهام نمیتونم از هم باز کنم 

۱۳۹۸/۱/۱۷ ۲۱:۵۸:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۲۹:۴۵
(ویرایش)

سلام عزیزم

اصلا ناراحت نباش همه ی ما همین مشکلاتو داریم

روش ساخت دیلارو بلدی؟

بساز و از سایز پایین که معمولا ۵سانت هست شرپع کن حالا اگه سخت بود برات کمتر کن اگه نه با همین شرو کن و طبق اصول پیش برو

من واژینیسموس شدید دارم اما لا همین تمرینا دارم پیش میرم و از پریروز تا حالا تونستم تا سایز ۶.۵ ۷ پیش برم 

۱۳۹۸/۱/۱۷ ۲۲:۴۴:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام به همه.

دوستای درحال تمرین خداقوت😉💪

تازه واردها خوش اومدین.

بچه ها حواستون باشه تمرینارو اصولی و صحیح و به ترتیب پیش ببرید وگرنه اگر با عجله و بصورت یکی درمیون دیلاتورارو پیش ببرید موقع اقدام به مشکل میخورید پس حتما حتما نیم سانت نیم سانت یا حداکثر یک سانت یک سانت سایز افزایش بدید.مطلب زیر رو با دقت بخونید و یجا واسه خودتون ذخیره کنید تا مرتب چک کنید که جاییشو فراموش نکنید.

آداب تمرینات ایناست: 

اول نکات: روزانه ۳ بار تمرینات کگل رو انجام بده.دیلاتورارو قبل و بعد از استفاده با آب گرم و صابون حتما بشور .قبل از تمرین ۱۰ دقیقه توی تشت آب گرم بشین و یا دوش آب گرم بگیر.تاآخر دوره ی درمانت اصلا نباید باهمسرت دخول حتی آزمایشی داشته باشید تا پایان انشالله.بهتره هرروز که تمرین میکنی تمرینارو با دو پوزیشن زن رو و زن زیر انجام بدی.و اینکه وقتی با هردیلاتور راحت شدی و تونستی تند تند و بدون درد و کشیدگی عقب جلو کنی اونوقت میری سایز بعد عجله هم نمیکنی واسه تغییر سایز.بعد از هر تغییر سایز سایز قبلی رو بده همسرت تا برات وارد کنه تا ترست از همسر هم بریزه.اختلاف سایز دیلاتور ها از اول تاآخرش نباید از ۱ سانت بیشتر باشه.وگرنه باعث عقبگرد میشه و زمان درمان طولانی.بهتره از سایز ۸ به بعد نیم سانت نیم سانت افزایش سایز بدی تا زودتر واژنت عادت کنه و پیشرفتت بهتر باشه.موقع ساخت دیلاتور هم سعی کن جوری بسازی که اول و آخر دیلا حدود نیم سانت الی یکسانت و نه بیشتر اختلاف سایز داشته باشن یعنی مثلا سایز ۶ ابتداش ۶ و انتهاش ۶/۵ یا ۷ باشه که موقعی که میری سایز ۷ ورودش برات راحت تر باشه.

روزانه بهتره ۲ بار تمرین کنی ۱ساعت صبح ۱ساعت عصر.هربار نباید بیشتر از ۱ ساعت طول بکشه چون واژن خسته میشه.

گزارشات روزانه هم خیلی کمک میکنه انگیزت حفظ بشه و زودتر پیشرفت میکنی.

خب حالا نکات موقع ۱ ساعت تمرین:

اول که حتما زیر پاهات بالشت بزرگ بذار که عضلات پاهات کاملا رها باشه.

دوم زیر باسنت بالشت کوچیک بذار

سوم قبل از شروع ۱۰ بار نفس عمیق بکش و آروم بازدم کن تا بدنت ریلکس بشه.

چهارم ۱۰ بار کگل کوتاه و ۱۰ تا بلند بزن.

پنجم با ژل و زاویه ی تقریبا ۳۰ درجه رو به پایین شروع کن.با کگل کوتاه باید وارد کنی یعنی یه کگل بعد از رهاکردن ماهیچه یکم فرو ،دوباره همینجور تا برسه به آخر.یعنی درکل با حدود ۵-۶ تا کگل باید دیلارو پیش ببری

ششم وقتی تاآخر رفتی باید چند دقیقه دیلاتور رو همونجور ثابت نگه داری و چندتا کگل ۵ ثانیه ای بزنی روی دیلاتور.(این کار خیلی مهمه و کمک میکنه تو بتونی انقباضات عضلات واژنتو کنترل کنی و اصل درمان واژینیسموس هم همینه)

هفتم آروم آروم شروع کن به حرکت دادنش.

هشتم وقتی روان شد سرعتو یکم ببر بالاتر

نهم دیلارو درمیاری و دوباره همین مراحلو میری.یعنی ۲-۳ بار باید دربیاری و دوباره با کگل ببری داخل و ....

یه نکته:برای در آوردن دیلا خیلیا من جمله خودم با درآوردنش مشکل دارن و انگار پوست واژنو میکشه باخودش.اگه اینجوری هستی اول یه نفس عمیق بکش و بعد همزمان با بازدم آروم بکش بیرون.اینجوری اذیت نمیکنه دیگه

از این لینک  طرز ساخت تصویری دیلاتور رو دانلود کن:

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۱/۱۷ ۲۳:۰۲:۴۶
(ویرایش)

مونا خانوم

عزیزم اصلا روحیتو نباز اولین پیش نیاز واسه تمرینات روحیه ی بالاست پس حتما حتما ترتیب یه جشن کوچوله تو خونه با شمع و شام خوشمزه و این کارای دلبرانه که خودت بلدی رو بده و با خوبی و روی خوش و منطقی با همسرت صحبت کن و بگو که تصمیمتو گرفتی که درمان بشی و یبار واسه همیشه سختیشو به جون بخری و تمام.و برای این کار حتما به کمک و حمایت و روحیه دادنای همسرت نیازه و روش درمانو کامل براش توضیح بده و حتما قسمت خاطرات سایتو بده چندموردو بخونه که خیلیا بعد ۸ سال ۱۰ سال با چندماه تمرین کامل درمان شدند.خلاصه قشنگ سنگاتونو توی یه فضای عاشقانه وا بکنید و شروع کن به تمرین.باورکن خیلی زود به موفقیت میرسی چون تو دخول کاملو داشتی.مام پشتتیم🤩🌹🌹🌹😉

شادان جان با حرفات کاملا موافقم عزیزم👏

آذر

ببین متن بالارو که واسه تازه واردها گذاشتم بخون.با استفاده از بالش پاهاتو رها کن تا عضلاتت کامل آزاد باشن و خودت با دستت آلتو بگیر و با همون کگل و نفس عمیق و یواش یواش خودت داخل کن.خیلی راحته.

اگرم اینجوری نتونستی ،به همون حالت زن رو برید وقتی آلت کامل داخل بود آروم باهم برگردید و تو برو زیر چندبار اینکارو بکنید راه میعتی واسه زن زیر و میاد دستت

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۱/۱۸ ۰۰:۲۰:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱۸ ۱۸:۱۶:۴۰
(ویرایش)

سلام

بچه ها من واژینسموس دارم خواهش میکنم کمکم کنید روش کار رو خوندم وسایلشم خرید کردم

دیگه خسته شدم کارم شده گریه با شوهرم هرشب بحث دارم

اصلا پاهام نمیتونم از هم باز کنم 

۱۳۹۸/۱/۱۸ ۰۰:۲۳:۴۳
(ویرایش)

فرناز

توضیحاتی که نوشتمو خوندی؟

دیلاتورارو طبق اون لینکی که فرستادم بساز و از سایز ۵ شروع کن.اگر دیدی نشد و هنوز ترس داشتی با گوش پاککن که روش دستکش کشیدی شروع کن.

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۱/۱۸ ۱۹:۲۱:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱۸ ۲۱:۳۸:۱۹
(ویرایش)

سلام 

من ۱ ماهه عقد کردم و ۲ ،۳ بار تلاش برای دخول داشتم دکتر هم رفتم گفت حلقویم 

دیروز خیلی تلاش کردیم که دخول داشته باشیم اما نشد 

انگار یه سدی جلوش بود که خیلی درد میگرفت 

پوزیشن هم من روی تخت بودم همسرم وایستاده بود . ایا الت باید با زاویه به سمت مقعد وارد شه ؟؟

میخواستم ببینم ایا من واژینیسموسم ؟ این مدت انقدر مطالب واژینیسموسی رو دیدم چشمم ترسیده 

۱۳۹۸/۱/۱۸ ۲۲:۳۶:۰۰
(ویرایش)

ساغر

سلام خوش اومدی.نه عزیز نمیشه با چندبار گفت واژینیسم هستی.حداقل باید ۶ ماه از تلاشتون بگذره.

یه ترس اولیه رو همه دارن .اما خیلی ها طی چندبار تلاش موفق میشن و ترسشون میریزه یسری ها که واژینیسم هستند ترسشون عمیق تره و بدون تمرینات با دیلاتور ساختگی از بین نمیره.

پس اصلا به این فکر نکن که واژینیسموس داری و نمیتونی و اینا.با ترست مقابله کن.با واقعیت روبه رو شو.ببین باید بدونی که یکمی خون میاد یکمی هم درد داره .ولی قابل تحمله اونجوری نیست که از حال بری یا جوی خون راه بیفته یا غش کنی.خونش معمولا کمه در حد خون دماغ شدن مثلا.

اینکارارو بکن خیلیییی تاثیر داره:

اول که حسابی معاشقه داشته باشید.به حالت معاینه بخواب رو تخت پاهاتو باز کن و دراز کن و دوتا بالشت قلمبه بذار زیر هر دوتا پاهات که عضلاتت رها باشن و بتونی شل بگیری خودتو.بعد ۱۰ بار نفس عمیق شکمی بکش.۴ ثانیه دم ۴ ثانیه بازدم طول بکشه.بعد کگل کار کن.۲۰ تا کوتاه و ۲۰ تا بلند.بعد همسرت بیاد و با دستت آلتو بگیر و ژل لوبریکانت زیاد بزن و بذار روی ورودی واژنت و شل کن اول، بعد ذره ذره آروم آروم فشار بیار خیلی آروم.اصلا عجله و ضربه نزنید.یکمم شیب بگیرید به سمت مقعد نه خیلی لمودی نه خیلی افقی تقریبا ۳۰درجه.هرجا حس کردی پاهات سفت شده استپ کنید و خودتو شل بگیر و نفس عمیق بکش و دوباره ادامه.اینجوری ذره ذره داخل میشه.وقتی رفت تو چند دقیقه بی حرکت بمونید تا واژنت عادت کنه و جا باز کنه.

این پوزیشن خیلی خوبه چون پاهاتو رها میکنی رو بالشت.اما اگر چندبار امتحان کردید و نشد پوزیشن های دیگه رو هم امتحان کنید مثل زن رو. شاید شما یه مدل دیگه راحت باشید.

ان شالله موفق باشی🌺

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۱/۱۹ ۰۰:۰۶:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

آباندخت

تو چقد خوبی آخه؟! ❤❤

دستت درد نکنه مهربون خانوم

صبح میشه این شب 😊
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403