تعداد بازدید : 350974
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱/۱۹ ۰۰:۱۱:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

Sh.آبان

قربونت عزیزم.نظر لطفته.کاری نکردم کهanim2-28

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۱/۱۹ ۱۷:۵۴:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۴ ۱۱:۲۶:۳۵
(ویرایش)

سلام هشت ماه هست عروسی کردم هنوز نتونستم دخول خوبی داشته باشم و به شدت ترس از دخول دارم، موقع دخول احساس سوزش و درد شدید میکنم بعد این همه وقت بالاخره متوجه شدم واژینیسموس دارم ولی خداروشکر شدتش زیاد نیس. ازتون میخوام کمکم کنید تا زودتر درمان بشم.

۱۳۹۸/۱/۱۹ ۲۱:۰۱:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

سلام به همگی

سال نو همگی مبارک 

من که تو عید تمرین نکردم 😢😢😢

حالا دوباره از امروز شروع کردم و با سایز های هشت و نیم و نه ونیم قبل از عید 10 و نیم همه وارد میکردم ولی الان اصلا نمیشه خیلی اذیت میشم حالا گفتم امشب فعلن با این دو سایز تمرین کنم تا کمی راحت بشم بعد سایز بعدی من این دوتا سایز رو هم زن رو هم زن زیر رو تمرین کردم که قبلا فقط زن زیر بود  

و میخوام تمام تلاشمو کنم که دیگه فاصله نندازم بین تمریناهام برام دعا کنید 

و دوستان یه سوال من در حالت زن رو خیلی بهم فشار میاد یعنی پاهام ضعف میره و میلرزه آیا طبیعه؟؟؟

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۸/۱/۱۹ ۲۳:۱۶:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

لیلا

شاید انقباض داری. یا شاید دیلاتور رو تو حالت بدی وارد میکنی؟

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۸/۱/۲۰ ۱۲:۴۶:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۲۹:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستان

منم تو حالت زن رو نمیتونم بیشتر از ۵.۵سانت وارد کنم هم نمیره هم اینگه واژنم هلش میده به بیرونه

بعدم اینکه دیروز ۷سانتو وارد کردم تا یه جایی رفت بعدش دیگه نرفت به شدت میسوختم.هنوز وجود پرده رو حس میکنم. با حرکت رفت و برگشت دیلا انگار تمام شیره جونم همراش درمیاد و میره تو.چیکار کنم؟تمام دیروزو درد داشتم و نتونستم یه ساعت دومو تمرین کنم انگار زخم بودم میسوخت😣

اینکه اصن راه واژنو یه وقتایی گمش میکنم تو زن رو.چیکار کنم؟

۱۳۹۸/۱/۲۰ ۱۷:۰۰:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

آبان.sh

نمیدونم والا اصلا این چند وقت انگار تمرین نکردم برام خیلی سخت شده 

فعلن دارم با همون سایزای 8ونیم و نه نیم تمرین میکنم و سایز 10 ونیم رو نمیتونم زیاد وارد کنم 

حالا همش دارم به خودم انگیزه و روحیه میدم که از این وضع در بیام 

همش وقتی فک میکنم چقدر تا سایز 16 مونده اعصابم خورد میشه 😧😧😧

لطفا اگه راهی هست که بتونم ارامش بگیرم بهم بگید 

خودم تصمیم گرفتم همه ی سایز ها رو درست کنم و هرروز نگاه کنم بگم ببین چیزی نمونده الکی مثلا😓

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۸/۱/۲۰ ۱۷:۳۶:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

زهرا

به نظرم اون چیزی که حس میکنی پرده نیست. من پرده‌مو عمل کردم (کار بسیار اشتباهی کردم البته) و الان هشت ماهه درمان شدم. ولی هنوزم توی شروع رابطه انگار یه چیزی هست!!! اون چیز، انقباضاته!

اگه توی حالت زن رو سخته برات، از دیلاهای پایین‌تر استفاده کن تو این حالت. و توی حالت زن زیر دیلا رو وارد کن و بعد بچرخ. هل دادن به بیرون هم عادیه. 

لیلا

امان از این وقفه‌ها... نگران نباش عزیزم. تو بیشتر راهو رفتی. چیزی نمونده. یه عزم و اراده میخواد.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۸/۱/۲۰ ۱۸:۳۷:۱۸
(ویرایش)

آخه دقیقا تو یک سانتی از ورودی واژم این کششو حس میکنم.خیلی حس بدیه مثه لحظه کشیدن فیتیله بینی انگار همه اعضام میخواد همراش در بیاد😂تو حالت زن رو حتی ۴سانتم وارد نمیشه 

راهش تو این حالت کدوم وریه؟با شیب چقد؟

۱۳۹۸/۱/۲۰ ۱۸:۵۶:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۲۴ ۱۱:۲۶:۳۵
(ویرایش)

سلام

من امروز تونستم دوبار تمرینمو با دیلا شماره ی سه بکنم فقط ی چیزی ک هست وقتی از ژل لوبریکانت استفاده میکنم احساس سوزش دارم 

۱۳۹۸/۱/۲۱ ۰۳:۴۸:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۱ ۰۳:۱۲:۱۱
(ویرایش)

سلام ، من ۱سالو نیمه ازدواج کردم و واژینیمسوس هستم :( یعنی فکر میکنم مشکلم با بقیه فرق داره منآنچنان  عضلاتمو منقبض نمیکنم ولی ترس عجیبی از درد دارم آستانه تحمل درد بسیار بسیار پایین از آمپول و دندونپزشکی و هرچیز دردآوری به شدت فراری :((( در مورد نزدیکی احساس میکنم اگر آلت یا هرچیزی (حتی کوچیکترین سایز دیلاتور)بخواد وارد واژنم بشه از فکر درد اینکه پرده بکارت پاره بشه نفسم بند میاد (شاید خنده دار باشه ولی تصورم از پاره شدن پرده بکارت به صدای پاره شدن یک کِش شبیهه که بیشتر از ظرفیتش کشیده بشه 😔)

الانم مشکلم علاوه بر نزدیکی ،عفونت واژنِ که پماد تجویز شده و باید اپلیکاتور وارد واژن کنم از فکرش نمیتونم بگم چه حسی دارم ☹️ پیشنهادی برام دارین؟

۱۳۹۸/۱/۲۱ ۱۱:۴۷:۱۰
(ویرایش)

سلام به همهههه🌺

لیلا

نگران نباش استرس و مشغله ی ذهنی مانع پیشرفت تمرین میشه ان شالله زود تموم میشه فکرشو نکن.روحیتو ببر بالا و پرقدرت ادامه بده.

اون فکرت خیلی خوبه همه دیلاهارو بساز و بذار جلو چشمت خیلی کمک میکنه .

زهرا

شیب واژن در حالت زن رو مثل همون زن زیر هست یعنی حدودا ۳۰ درجه به سمت مقعد.من خودم سایز ۳ و ۴و ۵ رو فقط میتونستم زن رو داخل کنم و راحت بود بقیش خیلییی دردآور بود برام و چندسانت بیشتر نمیرفت.

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۱/۲۱ ۱۲:۱۰:۲۰
(ویرایش)

مینو

خوش اومدی عزیزم.آفریییییین تبریک میگم خیلی خوبه👏👏👏🌹

ببین لوبریکانتت حاوی لیدوکائین نباشه چون اگر باشه اولش میسوزونه.اگر نبود شاید به لوبریکانتت حساسیت داری و باید عوضش کنی.

هویج فرنگی

عزیزم خوش اومدی.درکت میکنم این ترساتو دقیقا منم دچارش بودم.اون صدای پاره شدن بکارتو دقیقا منم تصور میکردم که تق صدا میده و جوی خون راه میفته و من میمیرم!البته نه تنها من و تو بلکه همه ی واژینیسموسی ها این حس و ترسهارو در پس زمینه ی ذهنشون دارند و تجربش کردند وگرنه واژینیسم نبودند.

ولی با انجام تمرینات و در نهایت دخول موفق هممون به این فکرا خندیدیم و به این نتیجه رسیدیم که تصوراتمون ۱٪هم درست نبوده.

عزیزم قرار نیست تا آخر عمر واژینیسم بمونیم.درسته؟از یجایی بالاخره باید شروع کنیم واسه مقابله با ترسمون و نجات زندگیمون.الان که راه درمانو پیدا کردی خداروشکر کن و باهمسرت صحبت کن و شروع کن. و به تمام کابوسها و غولهایی که تو ذهنت ساختی پایان بده مثل همه ی ما.

تمریناتو از سایز صفر یعنی گوش پاککن شروع کن و ذره ذره ادامه بده .بدون اینکه متوجه بشی بکارتت خودش کنار میره.

نه جوی خون راه میفته نه درد وحشتناک خواهی داشت نه صدای تق پاره شدن میاد.

وقتی رسیدی به سایز ۴ اونموقع درکنار تمریناتت درمان عفونتتم انجام میدی و با اپلیکاتور (سایزش ۳/۵ هست)کرم رو می ریزی داخل واژنت.

پس معطل نکن و تمریناتو شروع کن و بدون خیلیییی زود و راحت تو هم بانو میشی بدون هیییییچ مشکلی🤩

حتما حتما هم بخش خاطرات سایت رو برو بخون 

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۱/۲۱ ۱۳:۲۷:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

سلام به همه دوستانم 

من بعد اواخر اسفند تا سایز 13 و 14 تمرین کردم وسایز هدف 14 بود  .. ولی به دلایلی تمریناتم عقب افتاد و دوباره برگشتم سایز 12 و 13 ولی هنوز از نظر روحی هنوز آمادگی برای اقدام ندارم ..

۱۳۹۸/۱/۲۱ ۱۴:۰۰:۵۷
(ویرایش)

بانوی فردا

مرسی مهربون.معذرت میخوام  اینو میپرسما, الانم بعد دخول پوزیشن زن رو برات سخته یا اکی شد؟

ارغوانی

تا سایز هدف چیزی نمونده تو میتونییییی💪

۱۳۹۸/۱/۲۱ ۱۴:۱۹:۵۰
(ویرایش)

زهرا 

خواهش میکنم.ببین به مرور ادم راه میفته.مثلا من اولا فکرمیکردم جز زن زیر هیچ پوزیشنی نمیتونم و واسم وحشتناک بود!ولی یکماه که بگذره همه چی اوکی میشه .من چون قبلا موقع کار با دیلاتور و به فرم زن رو درد داشتم واسه همین هنوز جراتشو نکردم مستقیم برم زن رو.واسه همین ما اول زن زیر دخول میکنیم بعد تو همون حالت میچرخیم و میریم زن رو و حتی پوزیشنای دیگه.کم کم اینم میگذره و جرات مستقیم رفتنو پیدا میکنم!

ارغوانی

عزیزم چرا دل دل میکنی خیلی وقته میگی از نظر روحیه آماده نیستم باور کن باورکن آلت خیلییییی راحت تر از دیلاتوره اصلا موقع ورودش متوجه نمیشی.دیلاتور قشنگ حس میشه که یه جسم خارجی داخله واژنه و حس خوبی نداره ولی آلت کاملا برعکسه.پس روحیتو ببر بالا و با شور و اشتیاق تمرینارو انجام بده چیزی نمونده دیگه.و بعد ان شالله اقدام تمرینی کنید.به خودت و به همسرت مدام بگو تمرینیه ممکنه نشه و بازم تلاش میکنیم تا اقدام اصلی.ولی مطمئن باش با همون بار اول راحت میشه.تو میتونی گلم💪🤩🤩

امیدوارم زودی بیای خبر خوب بدی و شمارتو بگیری😉

الهی به امید تو
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران