تعداد بازدید : 351545
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۳/۱۶ ۱۵:۴۶:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۱۷ ۱۳:۵۸:۰۷
(ویرایش)

سلام دوستای عزیز ، من‌یه واژینیسموسی شدید بودم ، شوهرم تا میخواست واسه رابطه بهم نزدیک بشه جیغ میزدم ، کلی دکتر رفتم بدون اینکه بپرسن میترسی یا نه فقط گفتن پردت ضخیمه و منم مجبور شدم جراحی کردم و پردمو برداشتن ، غافل از اینکه من فقط میترسیدم و خودمو سفت میکردم و کار به پرده و اینا نمیرسید ، جراحی هم کردم ولی نشد که نشد ، یه روز توی اوج ناامیدی با اینجا آشنا شدم و تمرینامو شروع کردم ، به یه ماه نرسید خوب شدم ، من ۱۶ مهر ۹۴ عروسی کردم و اول اسفند بانو شدم و خرداد ۹۵ حامله شدم و الانم یه پسر ۱۶ ماهه ی خوشکل دارم و توی رابطه هییییییچ مشکلی ندارم ، تمریناتونو جدی بگیرید ، من واژینیسموسم شدید بود ولی به خاطر شوهرم که درکم میکرد و به خاطر خودم که داشتم داغون میشدم خیلی با برنامه و دقیق پیش رفتم و اصلا فاصله ننداختم تا بالاخره تونستم ، دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره

۱۳۹۷/۳/۱۷ ۱۴:۰۱:۲۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Mona

سلاااااااام، یه عاااااالمه ممنون که اومدی و پیام گذاشتی واسه روحیه خانما، خدا جمع خانوادتونوگرم تر و صمیمی تر کنه ان شاللهههههanim2-40

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۳/۱۷ ۱۴:۰۴:۱۹
(ویرایش)

دووووووووستانanim2-21

خانمای در حال تمرییییییییینflower

کجااااااییننننن؟؟؟ anim2-painting

چرا گزارش نمیدین؟anim2-New-6

نکنه دارین کم کاری میکنین و تمرین نمیکنین؟anim2-New-6

۱۳۹۷/۳/۱۷ ۱۶:۵۹:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۹ ۲۲:۱۶:۲۸
(ویرایش)

سلااام

من دو روزه که دارم سایز 11 رو بدون استفاده از سایز 10 وارد میکنم. امروز تونستم حرکتش هم بدم. فقط مشکلم اینه که حدود 10 دقیقه طول میکشه تا داخل بره و نمیشه آلت واقعی رو انقد معطل کرد:)) در کل خوبه امروز روحیم بهتره خدارو شکر. مرسی از راهنمایی هاتونlove

۱۳۹۷/۳/۱۷ ۱۷:۴۰:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳ ۱۲:۰۰:۴۲
(ویرایش)

سلام ب همگی ببخشید خانما میشه یه چند بار از روغن زیتون استفاده کنم بجای لوبریکانت حس میکنم ب ژل حساسیت دارم

۱۳۹۷/۳/۱۹ ۰۰:۲۷:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۱:۵۲
(ویرایش)

سلام دوستان. من بعداز مدت ها اومدم.باید بگم که تو این دو ماه هیچ کار نکردم. منتظرم ماه رمضون تموم بشه. از وقتی وارد انجمن شدم  نه تمرین داشتم نه اقدام انچنانی.عمده مشکل من این که برنامه کاری من نامنظم و من نمی تونم تایم ثابتی برای تمرین بذارم. ضمن این که من ادم سرد مزاجی هستم. و تو رابطه مشکل دارم. دیر تحریک میشم و ترشحات واژن خیلی کمه. وقتی که هم ترشح ندارم و از لحاظ ذهنی آماده نیستم ننیتوننمدخول انجام بدیم چون یه ترس هم از درد و خونریزی دارم. با این که من در حالت عادی انگشت وسط خودم میتونم ببرم تو واژنم. چیزی حدود 6 یا 7 سانت میره تو ولی پرده پاره نشده چون نه درد دارم نه خونریزی و نه مقاومتی داره. حالا به نظرتون چیکار کنم؟ anim2-wacsmiley

۱۳۹۷/۳/۱۹ ۱۲:۴۱:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۷ ۲۰:۱۵:۰۱
(ویرایش)

سلام دوستان گل من سه ساله که با این مشکل درگیرم جراحی کردم تزریق بوتاکس انجام دادم ولی اصلااااااا قفله که قفله..

سکس تراپیست هم رفتم چن جا حتی تهرانم اومدم بازم نشد

نمیدونم چجوری باید دیلاتور درس کنم یا این شماره ها چین ولی با سرنگ انجام دادم یعنی تا سرنگ 50رفتم هربار که تمرین میکنم متوجه میشم که یه مشکلیه توی ورودی واژن که باید انقد کگل کنم بره داخل..

خلاصه که اصلا اصلا دردم برطرف نمیشه حتی تو تمرینا یه دردی میاد سراغم درجا حالت تهوع میگیرم چیکار باید بکنم ابجیای گل؟

از یه طرفیم بخاطر شرایط خانوادگی مجبورم که نی نی بیارم ولی نمیخوام قبل اینکه لذتشو بفهمم نی نی بیارم میشه کمکم کنین؟

۱۳۹۷/۳/۲۰ ۰۳:۴۲:۴۲
(ویرایش)

Puneh

سلااام، الان وضعیتت چطوره؟ دکتر رفتی؟ خوب تا ۲۳ ام کلا سه روز مونده، الان سایز چندی؟

سان شاین

آفرین خیلی خوبه با همین فرمون برو جلو، نگران نباش داری میرسی اخراش، الت بطور طبیعی زودتر وارد میشه و بسختی دیلاتور نیست نگران نباش.

الهام_۴

سلام آره میتونی، فقط سعی کن روغن طبیعی باشه.

اعظم90

سلام، از بعد ماه رمضون حتما شروع کن، یه بخشی از سرد مزاجیت بخاطر ترسته،  ببین تو تمرین مهم اینه هر روز تمرین داشته باشی، هر کی که تو طول روز تونستی، باید بیشتر از نیم ساعت باشه تمرینت، دیلاتور و درست کن و شروع کن، کگل فراموش نشه.

مسی فر 

سلام خوش اومدی، بیزحمت سرنگت و بذار کنار و دیلاتور بساز تا هم به واژنت آسیب نزنی هم اصولی پیش بری. مواد لازم واسه دیلاتور، پنبه + دستکش جراحی، از داروخانه بگیر از اونا که یه حفتجتو یه بسته است، انگشت کوچیکه دستکش و پر پنبه کن دورش بشه ۴ سانت، تهش ببند، کلیت دیلاتور نه شل باشه نه سفت. روش و لوبریکانت بزن و بفرست تو واژنت. صفحه اول انجمن و بخون حتما . گزارش عملکردتم بهمون بگو تا کمکت کنیم.

۱۳۹۷/۳/۲۰ ۰۹:۳۲:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲ ۱۶:۲۸:۵۴
(ویرایش)

سلام من همچنان درگیر سابز ۴ دیلاتور هستم راحت ۸تا۹ سانت رو وارد میکنم ولی برا عقب جلو گیر میکنم پنج سانت بیشتر عقبذجلو نمیشه. منقبض میشد زیاد 

حال مانند برفی است که در دست داری اگر از ان درست استفاده نکنی اب خواهد شد
۱۳۹۷/۳/۲۰ ۱۱:۳۱:۵۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۹ ۱۵:۳۱:۳۵
(ویرایش)

سلام ماه پیشونی خانوم و آواجون. ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در این روزهای پر برکت

یک نکته ای که من جدی نگرفته بودم علیرغم اینکه به لحاظ علمی می دونستم و شما عزیزان هم توصیه می کردید نشستن در آب گرم و نمک قبل از تمرین بود که این اواخر برای سایز 13 امتحان کردم و فوق العاده تاثیر داشت و به همه دوستان در حال تمرین توصیه می کنم که حتما جدی بگیرند چون خیلی کمک کننده است در ریلکس کردن عضلات. موفق باشید .

الهی به امید تو...
۱۳۹۷/۳/۲۰ ۱۲:۱۵:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۵ ۲۲:۴۳:۵۷
(ویرایش)

سلام دوستان من همین امروز وارد سایت شدم و هیچ اطلاعاتی درباره درمان واژنیسم ندارم.ممکنه راهنماییم کنید؟

۱۳۹۷/۳/۲۰ ۱۲:۵۸:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۷ ۲۰:۰۹:۴۵
(ویرایش)

سودا جون سلام

بله چند سال پيش معاينه پرده شدم، دكتر گفت نوع پرده عادي هست.

چشم سعي ميكنم همين امروز وسايل رو بخرم و كم كم تمرينات رو شروع كنم

ولي خيلي ميترسم

از درد پاره شدن پرده ميترسم😓

۱۳۹۷/۳/۲۰ ۱۵:۳۷:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

خانما توی آب گرم باید بشینیم یا اب و نمک؟

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۳/۲۰ ۱۹:۴۶:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۹ ۲۲:۱۶:۲۸
(ویرایش)

سلام دوستان

اومدم یه خبر خوش بدمanim2-4d564ad6

بالاخره موفق شدم با همسرم دخول انجام بدم . من تا سایز 11 11.5 تمرین کرده بودم و سایز همسرم 12 هستش. اصلا برنامه اقدام نداشتم ولی یه لحظه به خودم گفتم بزار امتحان کنم نهایتش هر جا دیدم نمیشه ادامه نمیدیم. ولی در کمال تعجب دخول انجام شد و خیلی خیلی از دیلاتور راحت تر داخل رفت. من موقع تمرین با دیلاتور یه فشاری حس میکردم که با آلت چنین فشاری رو حس نمیکنم. خیلی ممنونم ازتون سودا جون و ماه پیشونی جون. خیلی مدیونتونم که کمکم کردین flowerlovevalentine.

یه تجربه خیلی مهم برای من این بود که هرگز تاریخ اقدام تعیین نکنید یا به همسرتون نگین فلان روز بریم اقدام. چون ممکنه بهتون استرس وارد بشه. در عوض هر وقت هر لحظه که خودتون حس کردین ریلکسین و آمادگیشو دارین برین واسه اقدام . آقایون خدارو شکر همیشه آمادگیشو دارن لازم نیست از قبل بدونن استرس وارد کنن:))

۱۳۹۷/۳/۲۰ ۲۳:۱۲:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۰۱:۲۹:۲۵
(ویرایش)

تبرییییییک مییییییگم سان شاین جون خیلی خوشحال شدم، مبااااااارکه عروس شدی 😍

کلا چند وقت تمریناتت طول کشید؟ من شوهرم میره ماموریت نمیتونم باهاش تمرین کنم کم کم دارم به این فکر میکنم با دیلاتور تمرین کنم همه زود جواب میگیرن باهاش

واااای خدا رو شکر کلی امیدوار شدم مرسی💕

من در عرض ۵ روز تمرین بانو شدم😊
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران