تعداد بازدید : 351118
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۳/۲۶ ۲۰:۱۹:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۰۱:۳۲:۵۵
(ویرایش)

سلاااااااامanim2-4d564ad6

بالاخره تونستم anim2-thumbsupsmileyanim 

من واژینسموس خفیف داشتم، ولی خب خیلی ذهنم درگیر این بود که چرا نمیتونم، بااینکه میخوام ولی چرا پاهام قفل میشه،

بالاخره با صبوری همسر گلم تونستم...خییییییلی حال خوبی بود، خداروشکر

از خدا میخوام همهههه ی خانومای گل این حس رو تجربه کنن، واقعا خیلی برای خودم بزرگش کرده بودم، واقعا خییییلی راحت تر از اون چیزی بود ک فکرش رو میکردم...

من امیدم به خدامه 😊
۱۳۹۷/۳/۲۶ ۲۰:۵۰:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱ ۱۶:۳۲:۲۸
(ویرایش)

بچه ها من هم واژينسموسي بودم كه با تمرينات تونستم رابطه ارو برقرار كنم منتهي نميدونم چرا بعد از پريود دچار مشكل شدم و آلت داخل نرفت و الانم كلي غصه ميخورم كه من چون سه بار تونستم رابطه داشته باشم الانم موندم چيكار كنم دوباره تمريناتم رو شروع كنم يعني اميدوارم دوباره موفق بشم انقد خوشحال بودممم اما الان باز نااميد شدم اومدم اينجا شما راهنمايي كنيد

۱۳۹۷/۳/۲۶ ۲۲:۱۴:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۱۸ ۰۹:۴۰:۴۰
(ویرایش)

سلام بچه ها... من امروز واژنم خيلي بد قلقي كرد ، كلا از اول درد داشتم، نميدونم چرا؟!!!  احساس ميكنم شايد به خاطر اينه كه دارم به تاريخ پريودم نزديك ميشم. سايز ديلاتورم فك كنم ٤ هستش ، دورش ٩ سانته... چرا آدم تا مياد راه بيوفته ميخوره توو پرش😔

۱۳۹۷/۳/۲۷ ۰۱:۱۵:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳ ۱۲:۰۰:۴۲
(ویرایش)

سلام مهرو جان دلیلش همون پریوده چند روز قبلش یکم اذیت میشی دو روز بعدش هم همینطوره اول بایه سایز کوچکتر واژن گشایی کن بعد برو سایزی ک هستی ریلکس ادامه بده 😉

۱۳۹۷/۳/۲۷ ۰۹:۰۹:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

بچه ها این سوالای منو یکی جواب بده بی زحمت

چرا بعضیا دیلاتوراشون سایزش با سایزی ک صفحه اول انجمن هست فرق میکنه سایزا یک سانت باید بره بالا یا یک سانت و نیم؟

کم و زیاد بودن میلیمتری سایز ها ایرادی داره؟

چ زمانی میشه سایز عوض کرد 

من میتونم دیلاتور سایز اولو حرکت بدم اما اروووووم باید خیلی رون شه تا بتونم برم سایز بعدی؟

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۳/۲۷ ۰۹:۱۱:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۱۸ ۰۹:۴۰:۴۰
(ویرایش)

ممنونم الهام جان🙏🏼 چشم 🌷

۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۲:۳۱:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها

فاطمه جون بانو شدنت مبارک باشه.. هر روز یا یک روز در میون رابطه داشته باش تا انقباضت برنگرده.😍😍

مهسا جون یه کم زمان می بره.. بالاخره برای مدتی رابطه دخولی نداشتین اما الان سعی کنین به مرور برگرده به حالت قبل.. به شوهرت گرمیجات بده بخوره و خودت هم محرک باشه با ناز و ادا و لباس..

مریمی جان بعد از پریود واژن بدقلقی داره .باز هم سعی کنین دخول داشته باشین.تمرین به اون شکلی که قبلا می کردی نیاز نیست اما این دفعه قبل از رابطه میتونی با آخرین سایز چند دقیقه تمرین کنی و بعد دخول داشته باشین همین کافیه.وقتی بانو شدین دیگه باید سعی کنین دیلاتور رو بذارین کنار.مگر چند دفعه اول برای راحت بودن کارتون.نباید جوری باشه که فکر کنی بدون تمرین نمیتونی ... اعتماد ب نفس داشته باش تو میتونی.. از ژل روان کننده استفاده کنین.حتما تو دوره تخمک گذاری راحت تر انجام میشه بدون تمرینanim2-a2d3

مهرو جان همونجور که خودت گفتی میتونه به خاطر نزدیک بودن به پریودت باشه.اگر این سایز اذیتت می کنه یه کم کوچیکترش کن و هر دفعه برای افزایش سایز، نیم سانت الی یک سانت سایزت رو افزایش بده

الهام جون استانداردش یک الی یک و نیم هست همونجور که خوندی.. بسته به روال تمرینت میتونی هر طور راحتی افزایش بدی الزاما اینجور نیست که سایز بعدیت یک و نیم افزایش بدی.. راحت باش.بدن ها متفاوته .یکی انقباضش بیشتره و باید کمتر افزایش بده اما یکی انقباضش کمتره و میتونه راحت تر افزایش بده😊 به میلیمتر هم توجه نکن.. هر زمان که با یه سایز راحت شدی هم دخول هم عقب جلو کردنش میتونی سایزتو افزایش بدی.. فقط عجله نکن.

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۳:۱۷:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۳:۱۷:۳۰
(ویرایش)

سلام دوستان

من سایز 8 هستم. ورودش با کمی سوزش رفت ولی نمیتونم عقب و جلو کنم انگار کیپه داخلش چجوری مشکلم حل میشه ؟ وقتی داخله کگل هم کردم ولی خیل تاثیر نداشت بنظرتون بخاطر زل هست؟ لوبریکانت زدم اگه روغن بچه موثره میتونم امتحان کنم؟

این هم بگذرد
۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۴:۴۵:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

سلام به همه دوستان

من به دلیل پریودی نتونستم تمرین کنم . سایز 8 هستم امیدوارم که مشکلی پیش نیاد .

ممنون که هستید و جواب سوال های ما رو می دهید .

۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۴:۵۸:۲۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Rizaaaaan

سلااااااام، چه خوبه که اومدی انجمن، ممنون که به بچه ها کمک میکنی.

Tara tanha

اگه منظورت از سایز هشت، دور هشت سانته، همینطوریه، در کل این سایز بدقلقه یکم، انگار توی واژن سفت میچسبه به دیلاتور، نگران نباش طبیعیه، با تمرین و کگل درست میشه، به ژل لوبریکانتت آب اسپری کن تا چسبنده نشه و روون بمونه، از روغن بچه ام استفاده نکن، چون اون روغنا واسه استعمال خارجیه.

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۵:۰۵:۳۲
(ویرایش)

فدات ماه پیشونی جون😍 خیلی نکات رو یادم رفته ولی تا هرچی یادم باشه کمک می کنم دوست دارم بقیه هم مثل ما موفق بشن و رابطه داشته باشن😀

خدا قوت به شما و سودا جان😊

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۵:۰۷:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

ممنونم از راهنماییتون rizan عزیزم بازم بیا کممکمون بزرگوار.

💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۵:۲۸:۴۲
(ویرایش)

قربانت سپیده جان.چشم حتما😍

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۶:۴۲:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

Rizanجان ممنون هز راهنماییت 

متاسفانه من عجله میکنم برای تغییر سایز 

الان کمی موقع عقب و جلو کردن بهم مقعدم وارد میشه نمیدونم تغیبر سایز بدم یا نه؟

واژنم بدقلق هم شده یهو قفل میشه و هیچ جوره وارد نمیشه تا دوباره ریلکس کنم

اینجوری دیر پیش میرم ک😭😭😭😭

من چون تازه عروسی کردم نمیخوام زمان بگذره و طولانی شه مشکل نداشتن دخول

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۷:۴۰:۰۷
(ویرایش)

الهام جون الان مهم تر از هرچیزی اینه که بتونی آرامشت رو حفظ کنی.با عجله کاری پیش نمیره هیچ، بدتر استرس هم به خودت وارد می کنی.اصلا اصلا عجله نکن.بذار با سایزت راحت بشی.چند روزه داری تمرین می کنی و الان دور دیلاتورت چند هست؟تمام اصول تمرین رو رعایت می کنی؟حواست رو پرت می کنی موقع تمرین؟

من تونستم
شما هم میتونین
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران