تعداد بازدید : 351017
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۷:۴۶:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۸ ۰۱:۳۲:۵۵
(ویرایش)

ممنوووون rizan جان😀😀

حتمن عزیزم همین کارو میکنم 😄💃💃

من امیدم به خدامه 😊
۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۸:۵۹:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۸ ۱۱:۰۲:۳۹
(ویرایش)

سلام آوا جان ممنونم عزیزم

۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۹:۰۱:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۸ ۱۱:۰۲:۳۹
(ویرایش)

سلام خانوما 

برای شروع چه سایز دستکشی باید بگیرم؟

و چه عددی جلوی اسمم قرار بدم

۱۳۹۷/۳/۲۷ ۲۰:۱۲:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

سلام ماکارونی جان خواهش عزیزم..خیلی وقت پیش تگت کردم چراانقده دیراومدی پس.

فعلا شماره ای لارم نیس بزاری تاانشاءالله بانو ک شدی شماره میدن بهت..

سایز دستکشم 7 ی7ونیم بگیر بجنب گلی  🌷🌷

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۷/۳/۲۷ ۲۲:۴۴:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۱۸ ۰۹:۴۰:۴۰
(ویرایش)

بچه هااا من امروز لك ديدم فكر كنم ديگه نتونم تمرين كنم تااا بعد از پريودم😐 تازه راه افتاده بودم😐

۱۳۹۷/۳/۲۸ ۰۲:۱۸:۴۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

سلام من بعد از مدتها تمرین کردم سایز دور هشت سانت راحت بودم سایز دوز نه سانت اولش یکم اذیت کرد بعد روون شد روز بعد که تمرینش کردم یکم طول کشید تا داخل شد عقب جلو کردنش هم سوزش داشتم انگار میچسبید لوبریکانت گرفتم زیاد جالب نبود خیلی میچسبه ایزومد خیلی خوبه که کم گیر میاد سمت ما، کاش ی گروه تلگرامی داشتیم اونجا هر روز گزارش میدادیم اینجا انگار یادمون میره بیایم گزارش بدیم

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۷/۳/۲۸ ۰۹:۵۶:۳۹
(ویرایش)

سلام irana جان...منم سايز دور ٩ سانتم كه فعلا به خاطر لكبيني قبل از پريودم نميتونم تمرين كنم😐 ولي منم دقيقا از سايت دور ٩ سانت كه روشو كاندوم ميكشيم همين احساس سوزش و چسبندگي رو دارم كه من خودم فك ميكنم به خاطر كاندوم باشه چون تا تمرين هاي قبل ديلاتور با دستكش بود و دستكش انگار سر و ليزتر بود، و من خيلي راحتتر بودم، توي توضيحات انجمن هم نوشته كه كاندوم يه مقدار اصطكاك داره،بچه هاي اينجا به من براي اين مشكل گفتن كاندومتو عوض كن كه من فعلا نميتونم چون پريودم . ايشالا بعد از پريودم كاندوم رو هم عوض ميكنم و اين غول ٤ ساله رو كه با منه تا پريود بعديم شكست ميدم و ميام اينجا خبر بانو شدنمو ميدم ميدونم كه هممون ميتونييييييييييم فقط با تلاش و اميد ...💪🏻💪🏻💪🏻😊😉

۱۳۹۷/۳/۲۸ ۰۹:۵۹:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

امروز چهارمین روز تمرینم با دور ۶ سانته البته دو روز تمرین داشتم و ی وقفه یک هفته ای بینش و باز دو روز تمرین

دوروز اول راحت شده بودم با این سایز اما بعد پریود سختمه و من ک سوزش نداشتم الان با سوزش همراهه و ی پوزیشن رو راحت نیستم😢

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۳/۲۸ ۱۰:۱۶:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

هورااااا تغیبر سایز دادم ب دور ۷ سانت 

خیلی راحت وارد شد و عقب جلو میشه

کاش همینطور بمونه و سخت نشه😍😍😍😍

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۳/۲۸ ۱۱:۲۲:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

سلام

مهرو جان ان شاالله این دیگه آخرین پریود قبل از بانو شدنت هست😉

ایرانا جان خیلی وقت پیش شروع کردی به تمرین یادم هست... بجنب دختر از اون موقع خیلیا بانو شدنا😊

الهام جون خب اون بخاطر بعد پریودت بوده اذیت میشدی الان دیگه راحت تر تمرین می کنی😀

بچه ها سعی کنین با هر سایزی که تمرین می کنین تو دو پوزیشن زن زیر و زن رو تمرین باشه و حتی الامکان تمرین پایان هر سایز به شوهرتون هم بدین وارد کنه ترستون بریزه

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۳/۲۸ ۱۱:۲۷:۰۴
(ویرایش)

مرسي rizan جانم🙏🏼🌷 دعا كن برام همينطور بشه😊🙏🏼

۱۳۹۷/۳/۲۸ ۱۵:۱۹:۲۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Fatemeh98 بانوووووووووanim2-4d564ad6anim2-thanks

یه عاااااااالمهههههه مبااااااااارکههههه،  ان شالله زندگیتون پر از  عشششق و شااادی باشه  anim2-thanks

شماره 530 و بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

تو‌ ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کنanim2-painting

تو بخش خاطراتم ، خاطرت و بنویس. anim2-smilies-azardl3

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۳/۲۸ ۱۵:۳۵:۱۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

مهسا ۵۲۹

ببین طبیعیه، چون هربار همسرت و بخاطر واژینیسموست پس زدی، باید به اونم فرصت بدی، بالاخره حس خوبی از این هربار پس زدگی نداشته، اونم بدنش دچار استرس شده و تو ذهنش این بوده نکنخندوباره برم طرفش نذاره، باهاش حرف بزن، اروم اروم خودت بدنش و اماده کن و سریع انتظار دخول عالی و نداشته باش، باید به اونم زمان بدی.

Rizan

ماشاللههههه خودت تو اتاق روحیه یه پا استاد شدی، خوشحالیم که پیشمونی.

Puneh

من نمیام گروه تلگرامی، چون اینجا زیر نظر خانم خیابانی هست و اگر مشکلی پیش بیاد ایشون نظارت دارن، اما گروه تلگرامی ای بخواد زیر مجموعه ماماسایت باشه ایشون راضی نیست،ما ام همه مدیون کمک ایشون هستیم ، واسه همین اینجا برای کمک در خدمتیم ولی اونجا نه . بیزحمت لینک گروهم پاک کن ممنونمlove

Elham.R

هرجایی عجله کنی تو تمرین، یجا بالاخره واژن گیرت میندازه و کار دستت میده، یا وسطای تمرین واژنت استپ میکنه،یا اقدامت ناموفق میشه ،یا درد و سوزش بعد اقدام میاد سراغت، هول نباش، با ارامش، آهسته اما بدون وقفه و پیوسته ( جز در زمان پریودی) و اصولی تمرین کن تا بهترین رابطه رو تجربه کنی.

مهرو و irana

این سایزایی که شما هستین کلا سایزای بدقلقین، نگران مباشبن، از این سایزها به بعد باید صبوریتون بیشتر بشه، اگر لوبریکانتتون رو دیلاتور خشک میشه سعی کنین یکم ابآتمیز روش اسپری کنین دوباره حالت روونی و پیدا میکنه، 

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۳/۲۸ ۱۶:۲۵:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۹ ۱۳:۴۷:۱۹
(ویرایش)

سلااااام به همگي

من واژينيسم هستم و چهارشاله ك ازدواج كردم و شديدا نياز به كمك دارم.دو سال پيش اينجا عضو بودم و تمرين ميكردم تا سايز ده پيش رفتم ك متوسفانه دچار مشكل شدم(اطراف واژنم چند تا دونه ريز زد) كه حدود شش ماه درگيرش بودم تا كاملا از بين رفت

ولي بعدش كاملا انگيزم رو از دست داده بودم و گاهي تميرين ميكردم اما نتيجه اي برام نداشت تا حالا

كه واقعا خستم از همه چي ميخوام از اول شروع كنم دوباره بچسبم به تمرين. ولي نياز به كمك شماها دارم كه با انگيزه بتونم شروع كنم🙏🏻

ممنون ميشم كمكم كنيد

خدايا به اميد تو
۱۳۹۷/۳/۲۸ ۱۶:۲۹:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۹ ۱۳:۴۷:۱۹
(ویرایش)

توي سه چهار ماه اخير ماهي دو يا سه بار تمرين كردم اما يه دردي مانع پيشرفتم ميشد

حتي دكتر هم رفتم و سونو داخلي انجام دادم و گفت هيچ مشكلي نداري.ولي نميدونم چرا يه ناحيه از داخل واژنم وقتي ك ديلاتور وارد ميكنم دردناركه!!! همين درد لعنتي باعث شد من انقدر سرد بشم نسبت به تمرين

خدايا به اميد تو
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران