تعداد بازدید : 351532
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۳/۲۰ ۲۳:۵۰:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۹ ۲۲:۱۶:۲۸
(ویرایش)

مرسی عزیزم . منم هر وقت یکی میومد خبر بانو شدنشو میداد کلی خوشحال میشدم .

راستش من از قبل عید تمریناتمو شروع کردم . اما بخاطر تعطیلات عید و مسافرت و نامنظم بودن پریودم هی فاصله میفتاد وسطش. ولی از بعد تعطیلات عید دیگه به طور جدی ادامه دادم و 2 ماه اخیر هر روز (غیر از روزای پریودم) به طور مرتب یه ساعت تمرین کردم. شاید فقط دو سه روزشو که مورد ضروری پیش میومد تمرین نکردم. من چون تو افزایش سایز عجله کرده بودم  یه پسرفت هم داشتم . یعنی تا سایز 11.5 رفته بودم بعد مجبور شدم برگردم دوباره از 9.5 شروع کنم. ایندفه تا کامل با یه سایز راحت نشدم نرفتم بعدی . تمرین کگل هم هر روز سه نوبت انجام میدم .

با دیلاتور چون افزایش سایز کم کم صورت میگیره خیلی راحت تره و ترس ادم میریزه .

یه چیزی که خیلی توی کم شدن انقباض هام موقع تمرین کمکم میکنه تنفس از طریق شکمه که توی ورزش یوگا و مدیتیشن میگن. وقتی آروم از طریق شکم نفس عمیق میکشم به طور محسوس باز شدن انقباض واژنمو حس میکردم.

۱۳۹۷/۳/۲۱ ۰۸:۱۵:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام به همگی خداقوتanim2-40

ماه پیشونی جان خداقوت عزیزمanim2-bunnyearsmiley

anim2-thanksanim2-thanks

سان شاین بانوووو مبارکه.

عزیزم امیدوارم همیشه شاد باشی و لبت خندون باشه. 

آفرین بهت تبریک میگم

روند درمان رو کامل کن حتما.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۳/۲۱ ۰۹:۱۵:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

مهنازخانم

سعی کن تو این مواقع نفس عمیق بکشی. دیلاتور رو ثابت نگه دار و یک ربع بیست دقیقه کگل انجام بده . بعدش آروم آروم حرکتش بده. حتما این سایز رو شکستش میدی. ادامه بده💪

نشمینه

چه خوب. پس بزودی با خبرهای خوب میای. عزیزم اصلا نگران اقدام نباش. خیلی راحت تر از دیلاتور هست . 

برای بالا بردن اعتماد بنفست میتونی قبل اقدام با سایز همسرت ده دقیقه تمرین کنی بعد بری اقدام.

قبلش دوش آب گرم بگیر یا تو تشت آب گرم بشین. از روان کننده استفاده کن حتما.

نفس عمیق بکش و با کگل سعی کن آلت رو وارد کنی. 

پوزیشن زن رو برای بار اول بهتره چون خودت کنترل همه چیز رو داری. البته اگر خودتم با این پوزیشن راحتی.

صحرا

خوش اومدی به انجمن. عزیزم اول خودت یه توضیحی بده. چند وقت هست ازدواج کردی تا حالا اقدام داشتی? معاینه نوع پرده شدی?

صفحه اول انجمن رو بخون مطالب آموزشی و علائم و روش تمرین رو توضیح داده.

گلی

اصلا اون قسمت واژن عصب نداره که بخواد درد کنه. این تلقین اشتباه هست که برامون جا انداختن که با درد و خونریزی پرده کنار میره. 

اصلا نگران پرده نباش تو طول تمرین کم کم کنار میره و اصلا شاید متوجه نشی.

زودتر شروع کن عزیزم.

Elham.R

عزیزم قبل تمرین بهتره تو تشت آب گرم بشینی و ریلکس کنی. 

هفته ای یکبار هم تو توش یک قاشق نمک بریزی بشینی ضدعفونی میکنه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۳/۲۱ ۱۰:۱۲:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

مرسی سودا جونم ک همیشه جواب سوالاتو میدی😍

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۳/۲۱ ۱۴:۵۰:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

سلام نشمینه جون.خداقوت عزیزم💜💜

نگران نباش استرس الکی ب خودت راه نده..فوقش نشد متوقف میکنی دوباره ی کم تمرین میکنی..امامطمئن باش نشد نداره .

خاستی اقدام کنی اصن نگو باخودت ک امشب اقدام میکنم و حتماباید بشه.بزن بیخیالی بگو امشب اقدام تمرینی میکنم ببینم تاچه حد رسیدم..مطمئن باش خیلی راحته..اب گرم و نمک حتماقبلش بشین..ده دقیقه واژن گشایی کن.کگل بزن.بیخیال باش😘😘

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۷/۳/۲۱ ۱۴:۵۰:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۴ ۱۶:۲۰:۳۲
(ویرایش)

سلام نشمینه جون.خداقوت عزیزم💜💜

نگران نباش استرس الکی ب خودت راه نده..فوقش نشد متوقف میکنی دوباره ی کم تمرین میکنی..امامطمئن باش نشد نداره .

خاستی اقدام کنی اصن نگو باخودت ک امشب اقدام میکنم و حتماباید بشه.بزن بیخیالی بگو امشب اقدام تمرینی میکنم ببینم تاچه حد رسیدم..مطمئن باش خیلی راحته..اب گرم و نمک حتماقبلش بشین..ده دقیقه واژن گشایی کن.کگل بزن.بیخیال باش😘😘

خداهميشه بامن است...♥
۱۳۹۷/۳/۲۱ ۲۰:۵۱:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۹ ۲۲:۱۶:۲۸
(ویرایش)

مرسی سودا جون . هنوز دارم تمرین با دیلاتور رو ادامه میدم برای نتیجه بهتر. امروز دیلاتور سایز 12 رو وارد کردم و اصلا هم اذیت نشدم که فکر کنم بیشتر بخاطر ارامشیه که گرفتم، بهتر میتونم ریلکس کنم. قبلش همش استرس اقدام رو داشتم واسه خودم غول ساخته بودم.

۱۳۹۷/۳/۲۲ ۰۳:۲۷:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۱۸ ۰۹:۴۰:۴۰
(ویرایش)

سلام دوستان من امشب وارد سايت شدم خيلي هم دلم گرفته و خيلي داغونم...    ٤ ساله كه ازدواج كردم ، ٦ ماه بعد از عروسي به توصيه ي يك دكتر نادون جراحي شدم و همه چيز بدتر شد ، يه سال قبل پيش يه سكس تراپيست رفتم و با انگشت بهم تمرين داد بهتر شدم ولي به دخول نرسيدم... 

قبل از عيد توو بهمن ماه تمرين با ديلاتورها رو از انگشت اول به توصيه ي خانم خياباني شروع كردم و تا ديلاتور انگشت سوم رسيدم... ولي به دليل اينكه تايم آزاد ندارم همش بين تمرين هام وقفه ميوفته و اعصابم به شدت ضعيف شده ، الان احساس ميكنم همون ديلاتور انگشت سوم هم برام سخت و دردناكه، خيلي نا اميد شدم، كارم شده گريه، دخول برام شده يه آرزو، تحت فشارم ... در كل خيلي ريختم بهم ... اگه ممكنه كمكم كنيد

۱۳۹۷/۳/۲۲ ۰۵:۳۰:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۲۳ ۰۱:۰۵:۲۹
(ویرایش)

من هم به این مشکل مبتلا هستم.

البته در نهایت با زور و دعوا و.... دخول کامل انجام شد.اما تاثیری توی بهتر شدن وضع من نداشت. با اینکه سه ماهی هست که موفق شدیم برا اولین بار دخول داشته باشیم.اما بااین وجود هنوز هم موقع دخول انگار ی سد جلومونه و بعد از ی ربع هم که با فشار و درد و سوزش وارد میشه باز کلی درد دارم وگاهی هم انقدر طول میکشه تا دخول انجام شه که آلت تناسلی همسرم قابلیتشو از دست میده....

با وجود اینکه به رابطه علاقه دارم اما همش دوس دارم زودتر شوهرم ارضا شه و رابطه رو تمام کنه.... 

هرگز تسلم نشو
هرروز معجزه ای تازه رخ میدهد
۱۳۹۷/۳/۲۲ ۰۸:۳۵:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۳ ۱۷:۱۰:۲۵
(ویرایش)

سلاااام دوستان

خسته نباشییییید...امیدوارم روزای خوبی رو بگذرونید

منم مثل شماها این مشکل ترس رو داشتم

بعد دو سال و نیم از ازدواجم ، ۴، ۵ ماهه که مداوا شدم😊😊😊

الان خیییییییلی خوشحالم ...گفتم خوشحالیمو با شما هم قسمت کنم

امروووز بیبی چک من مثبت شدددددددد

برام دعا کنید عصری میرم دکتتتر😊😊😊

((گفتم شاید صحبت من باعث انرژی مثبت بشه برای دوستانی که تازه شروع کردن...به تمریناتون ادامه بدین با جدیت...شماها میتونیییییید...))

۱۳۹۷/۳/۲۲ ۱۰:۲۸:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۹ ۱۵:۳۶:۴۴
(ویرایش)

سان شاین جان تبریک میگم عزیزم مبااااارک باشه خیلی خوشحال شدم مشکلت حل شد ...انشاله مشکل همه ما حل بشه... flower

۱۳۹۷/۳/۲۲ ۱۳:۰۷:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۱۸ ۲۰:۱۵:۴۸
(ویرایش)

سلام به همه ، من بعد از پنج ماه ترس از تمرین امروز تصمیم قاطع گرفتم که مشکل چند ساله م رو حل کنم... اما همون چند ماه پیش فقط گوش پاکن رو موفق شده بودم... الان هم با اولین انگشت شروع کردم... منتها هر کاری کردم نصفه بیشتر نمیره... الانم یکم شکمم درد گرفته.. وقتی هرکاری میکنم نمیره احساس اضطراب بم دست یده و باعث میشه لرزش دست و تکون پا بگیرم و مانع تمرین میشه... کگل هم روی این قسمت تاثیر نداره ..اولش موقع ورود خیلی موثره..

۱۳۹۷/۳/۲۲ ۱۷:۴۴:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱ ۰۱:۱۶:۱۲
(ویرایش)

سلام عزیزم علت اینکه تا نصفه بیشتر نمیره چون تمرینات رو عقب  انداختی و بازم داری خودتو سفت میکنی.لطفا آرامشتو حفظ کن ،قبلش برو حمام وان ولرم، روان کننده فراووون بزن.تمرین گکل انجام بده و آروم چرخشی بده تو درضمن به موسیقی مورد علاقتم گوش بده واقعا تاثیر گذاره.ناامید نشو خدا کمکت می‌کنه.

💜من خدارو دارم...میدونم تا رسیدن به رویاهام چیزی نمونده!💜
۱۳۹۷/۳/۲۲ ۲۱:۰۴:۴۷
(ویرایش)

مرسی عزیزم، اره ممکنه... اخه میدونی همون موقعم گوش پاک کن نصفه بیشترش میرفت..ولی کامل نه...

۱۳۹۷/۳/۲۳ ۰۵:۰۸:۲۵
(ویرایش)

سلام....امشب ساعت3 دوباره امتحان کردم5سانت رو، البته خیلی خسته بودم و تمرکز نداشتم اما راحت تر از ظهر بود.. مشکل اینه که بازم هرچ کردم کامل نرفت تو..

مامااان..نکنه ناامید بشم..تلاشمو میکنمlove

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران