تعداد بازدید : 351056
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۳/۲۳ ۰۷:۴۲:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

Elham.R

خواهش میشهlove

سان شاین

چه خوب. در کنارش با همسرت هم اقدام داشته باشین. با فاصله کم باشه تا کاملا راحت بشی.

مهرو

خوش اومدی به انجمن. عزیزم خودت بهتر راه حل مشکل رو میدونی. اینکه تمرینات رو مداوم انجام ندادی واسه همین عقب گرد داشتی.

به نظرم یه تصمیم جدی بگیر برای آرامش خودت و همسرت که تمرینات رو تا آخرین سایز به طور مستمر انجام بدی. یه زمانی رو تو طول روز به تمرین اختصاص بده. 

تو تا انگشت سوم رفتی خیلی زود نتیجه میگیری. 

اینجا گزارش روزانه تمرینت رو بنویس تا خودت رو ملزم کنی . ما هم کمکت میکنیم.

با انرژی شروع کن.💪👌

میترا

خوش اومدی به انجمن. عزیزم مطالب آموزشی صفحه اول رو بخون و تمرینات رو شروع کن. با این تمرینات این حس درد و سوزش هم برطرف میشه. نگران نباش این مشکل بزودی حل میشه.

فقط تمرینات رو مستمر انجام بده تا به سایز همسرت برسی.

sami

عزیزم بهت خیلی خیلی تبریک میگم. ان شاا... به سلامتی در آغوشش بگیری. ممنون که اومدی و به بچه ها روحیه دادی🌹

fatima74

عزیزم چرا داری با انگشت تمرین میکنی? 

با همون دیلاتور تمرین رو شروع کن و سایز به سایز که راحت میشی برو جلو. تو بر ترست غلبه کردی و تونستی واردش کنی پس بقیه اش رو هم میتونی.

الان دیلاتور پنج رو تا چه طولی وارد کردی? سایزهای اول تا طول چهار پنج سانت وارد بشه خوبه. تلاشت رو ادامه بده و با انرژی پیش برو.🌷

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۳/۲۳ ۱۱:۵۰:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۹ ۲۲:۱۶:۲۸
(ویرایش)

مرسی ارغوانی جان هر کی تمرینو شروع کنه قطعا نتیجشو میبینه انشالله زود زود خبر بانو شدنتو بشنوم love

پونه جان منم با همسرم همین مشکلو داشتم در عین حال که غذاب میبردم که این مشکلو دارم اما دوست داشتم بیشتر تو تمرینا درکم کنه و اگه پسرفت دارم یا کند پیش میرم ناراحت نشه که متاسفانه میشد. دیگه این اخرا مستقیم بهش گفتم روحیه تو خیلی رو من تاثیر داره وقتی ناراحت باشی تمرینم نتیجه درست نمیده و خیلی برام سخت میشه. اونم سعی میکرد بیشتر باهام همراهی کنه. مشکل ما اینجوری بود که وقتی در این مورد باهاش حتی صحبت میکردم کلا اعصابش بهم میریخت میگفت ولش کن .

اگه تمرینا کند پیش میره اصن ناامید نباش. واسه منم خیلی کند بود به نظر خودم. چند ماه طول کشید.

۱۳۹۷/۳/۲۳ ۱۵:۱۸:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

پونه جان من پریود بودم و تمرین نکردم اگه خدا بخواد از فردا شروع میکنم 

من سایز ۶ سانت رو ۸ سانت داخل و عقب جلو میکردم الان نمیدونم ک وضعیت چطوره و باید این سایزو باز تمرین کنم یا نه

عزیزم ناراحت نباش همونجور ک ما تو تمرین کند پیش بریم خودمون ناامید میشیم همسرا هم ناامید میشن و سخته کنترل احساسات ک بخوان ب روشون نیارن 

من مطمئنم ما میتونیم💪

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۳/۲۴ ۰۸:۲۹:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

من دیلاتور درست کردم از امروز جدی برم سراغ تمرین💪

دوستان دیلا ها اگه میلیمتری کوچیکتر یا بزرگتر از سایز ها باشه ایراد داره؟

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۳/۲۴ ۱۰:۴۲:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۱۸ ۲۰:۱۵:۴۸
(ویرایش)

سودا جان من با انگشت تمرین نمیکنم.... baby

اصلا ازون بیشتر از دیلاتور میترسم.. وگرنه میزاشتم همسرم یکبار ترسم رو بریزه..

راستش دیلاتور دور5 سانت 2 سانت میره تو.. امروزم تمرین داشتم..ولی بیشتر نشد..cry

امروز دیگه سوزش نداشتم..good

ولی نمیدونم چرا بیشتر نمیره..almostcry

۱۳۹۷/۳/۲۴ ۱۰:۴۴:۵۱
(ویرایش)

احساس میکنم قضیه ی همون سدراه و ایناس..

خیلی مسخره شده چپ و راست کنم..بچرخونم یاهرکای کنم تاثیر نداره..oops

۱۳۹۷/۳/۲۴ ۱۲:۱۲:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۱:۵۲
(ویرایش)

من امروز رفتم واسه دیلاتور سازیanim2-4d564ad6تا واسه بعد ماه رمضون اماده بشم. با انگشت کوچیک دستکش 7.5 یه دیلاتور با دور 5 سانت ساختم تا شروع کنم. چون انداز دور انگشتاش خودم شده و قبلا باهاش راحت بودم.یه سوال. فقط پنبه کافیه برای داخلش یا باید گوش پاک کن هم داخلش بذارم؟ و اینکه دور بالاتر مثل 13 یای14 رو میشه با دستکش ساخت؟ میشه یه توضیح در مورد ساخت دیلاتور بذارین. صفحه اول رو هم خوندم.سپاس از همهflower

۱۳۹۷/۳/۲۴ ۱۳:۵۸:۲۷
(ویرایش)

سلام اعظم جون...

نگران سایزای بالا نباش فکنم با کاندوم بشه ساختشون..

تودیلاتورا شنیدم میگن که گوش پاکن وسط پنبه ها بزاری بهتره...منکه نذاشتم..همینطوری فقط پنبه ست ولی محکم و توپره...

۱۳۹۷/۳/۲۴ ۱۴:۰۵:۲۶
(ویرایش)

بچه ها واسم دعا کنید...از طرف خانواده ها خیلی برای بچه تحت فشاریم...خیلی دلم گرفته....

دعا کنید هم مشکل همه حل بشه..

هم اینکه بعد از حل مشکلمون مشکلی برای نی نی اوردن نداشته باشیم...

التماس دعا لحظه افطار امشب، توروخدا بچه های اینجارو یاد کنید،تو نماز عید فطرتون بعد از سی روز روزه گرفتن واسه همه دعا کنید خدا قبول میکنه ان شاءالله

پیشاپیش عید بندگیتون مبارکاanim2-bunnyearsmiley

۱۳۹۷/۳/۲۴ ۱۴:۱۹:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۷ ۲۰:۱۵:۰۱
(ویرایش)

سلام دوستای گلم امیدوارم حال همتون خوووووب باشه 

من بعد ماه ها تمرین بالاخره تونستم بزور دخول داشته وای باورم نمیشه بعد سه سااااال..دخولم دردناک بود یعنی خیلی طول کشید و سوخت تا از یه حلقه ای که هم من و هم همسرم حسش کردیم رد شه..ولی بالاخره رد شد..درد میکشیدم با هربار عقب و جلوکردن ولی اصلا بروم نیاورم که بعد سه سال همسرم بتونه لذت ببره..خواستم بدونم اونایی که بانو شدن اونام درد داشتن یا من فقط اینجوریم؟

دوستای گلم من واژینیسموسم خیلی شدید و حاد بود اصلا نا امید نشین همونطور که گفتم من تو این سه سال دوبار جراحی رفتم یبار تزریق بوتاکس و هیپنوتیزم و ...یه مشکلی هم که داشتم بیخیالی همسرم بود اصلا راجع بهش نه حرف میزد نه نظر میداد میگفت برام مهم نیس ما میتونیم همینجوری تا اخرزندگی کنیم ولی همینم منو تاسرحد مرگ عذاب میداد..خلاصه که بالاخره تونستم..دخول انجام شد هرچند دردناک ولی دردشو تحمل میکنم چون دیگه خسته شده بودم از حسرت نگا کردن به زندگی زناشویی مردم😢😢

امیدوارم و دعا میکنم تو شب و روزای عزیز که خدای بزرگ هیچ دختری سر این موضوع خصوصی غیرقابل درک برای مردم و عذاب اور تو تنهایی خودش زجر نکشه....و هیچ دختر پاکی سر این بیماری شماتت نشه به حق امام زمان..

به امید بانو شدن همه ابجیای گلم..

۱۳۹۷/۳/۲۴ ۱۴:۳۹:۳۴
(ویرایش)

تبررریک عزیزم...anim2-a2d3anim2-28

مرسی از دعای قشنگت...الهی آمین...kiss

ببخشید میپرسم..خون زیادی اومد؟؟ راستش من خیلی از خون میترسم...sad

۱۳۹۷/۳/۲۴ ۱۵:۵۳:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

مهرو جان اینجا انجمن هست

سوالاتت رو اینجا بپرس

من تونستم
شما هم میتونین
۱۳۹۷/۳/۲۴ ۱۵:۵۷:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۱۸ ۰۹:۴۰:۴۰
(ویرایش)

ممنونم عزيزم خيليييييي لطف كردي. 

۱۳۹۷/۳/۲۴ ۱۶:۰۱:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۹/۱۸ ۰۹:۴۰:۴۰
(ویرایش)

سلام ،من
٤ ساله ازدواج كردم،اولاي ازدواجم نميدونستم مشكلم واژينيسموسه،پيش يك دكتر زنان رفتم و دو ماه بعد از عروسيم به توصيه اون پزشك نادون جراحي پرده شدم چون نتونسته بودم رابطه داشته باشم اون دكتر كلي حرف بارم كرد كه بي عرضه ام و نازم زياده و از اين حرفا.... با اون جراحي هم مشكلم حل نشد، تا دوسال چند تا دكتر زنان و ماما رفتم كه اصلا نميفهميدن درد من چيه فقط ميخنديدن و در نهايت ژل و قرص خواب تجويز ميكردن، تا يك سال پيش رفتم پيش يك سكس تراپيست كه دخول با انگشت رو به من و همسرم ياد داد تا حدودي خوب بود ولي باز به دخول با رابطه ي طبيعي نرسيد، كل زندگيم شد غصه و عذاب وجدان در قبال همسرم تا بهمن ماه ٩٦ كه رفتم پيش خانم خياباني و بهم راه حل هارو ياد دادن ولي من به دليل اينكه تايم آزادم كمه هميشه بين تمرين هام وقفه ميوفته و سست و تنبل ميشم و گريه و غصه شروع ميشه... البته اينم بگم كه تا ديلاتور دور  ٧.٥ سانت با دستكش پيش رفتم والان  باسايز ٩ دارم تمرين ميكنم كه روشو كاندوم كشيدم ، ولي چند تا مسئله بودكه ميخواستم بپرسم :
اول اينكه از وقتي جدي شروع كردم به تمرين وقتي كگل تمرين ميكنم احساس ميكنم ادرارمو زياد نميتونم نگه دارم و تكرر ادرار و سوزش ادرار دارم،دوم اينكه خيلي كم احساس ميكنم دهانه ي واژنم خارش داره، و سوم اينكه  با سايز ٩ كه شروع كردم و روشو كاندوم كشيدم نميدونم چرا احساس ميكنم كاندوم با بدنم اصطكاك داره ، انگار دستكش سرتر و ليزتر بود و رفت و آمدش داخل واژن راحتتر بود. ممنون ميشم يك نفر راهنماييم كنه.

۱۳۹۷/۳/۲۴ ۱۶:۱۴:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ ۱۲:۳۲:۳۲
(ویرایش)

خواهش می کنم مهرو جان

برای ادرارت یه چکاب شو مطمئن بشی عفونت ادار نداری.

هفته ای یک بار توی تشت آب نمک بشین برای ضدعفونی.از کاندوم ساده استفاده کن برای تمرین.و قبل و بعد از هربار که تمرین می کنی حتما خودت رو بشور.کانوم رو هم بنداز دور هربار

خارش واژنت اگر ادامه داشت حتما به پزشک مراجعه کن معاینه بشی

من تونستم
شما هم میتونین
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031