تعداد بازدید : 321439
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۱/۳۰ ۲۳:۲۱:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۲۹:۴۵
(ویرایش)

عزیزم تکنیک insert چیه؟

۱۳۹۸/۱/۳۰ ۲۳:۴۷:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۲ ۰۸:۳۴:۳۲
(ویرایش)

ابتدا ناحیه ی تناسلی رو لمس کن و با همه جاش به خوبی آشنا شو . واژن رو پیدا کن

میتونی جلوی آینه اینکارو انجام بدی

سعی کنید اگه موقع لمس خودتو‌منقبض میکنی برعکس خودتو منبسط کنی و بعد انگشتت رو آروم وارد واژن کن تا ترست بریزه

و بعد وقتی خودت با خودت راحت شدی با همسرت اینکار رو انجام بده

این تکنیک insert هستش عزیز دلم

نشد نداره !
۱۳۹۸/۱/۳۱ ۱۱:۰۴:۳۵
(ویرایش)

ممنون عزیزم.ترس منم از همسرم هست ترس از انگشت خودمو دیلا برام ریخته.حالا باید بازم تلاش کنم

۱۳۹۸/۱/۳۱ ۱۶:۲۷:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

katherine

عزیزم بهت تبریک میگم. خداروشکر که موفق شدی.

ولی این روشی که میگی ( فقط با کگل و بدون تمرین با دیلاتور) برای همه قابل تعمیم نیست. درسته باید روی ذهن کار بشه و ریلکس کرد اما درجه واژینیسموس هر کسی با دیگری متفاوته.

یک نفر باید تا سایز همسرش تمرینات رو ادامه بده یک نفر مثل شما با تمرینات کگل نتیجه بگیره.

یک نفر سه روز طول میکشه تا با یک سایزی راحت بشه یکی دیگه دو روزه کاملا روان میشه.

پس بهتره حتما همه طبق قوانین انجمن پیش برن تا به نتیجه برسن.

ممنون که تجربیاتت رو بیان کردی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۱/۳۱ ۱۶:۳۲:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

دوستان در حال تمرین توجه کنید:

تا اونجایی که میتونید بین تمرینات وقفه نندازید. هر روز تمرین کنید تا زودتر به نتیجه برسید. 

مطمين باشید با تمرینات انجمن موفق میشید.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۱/۳۱ ۲۰:۵۴:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۴ ۰۸:۰۹:۱۴
(ویرایش)

Katerine

ممنون از حرفهای قشنگت 

بچه ها من اولین باری که دستم رو تو خودم داخل کردم ذوق مرگ شدم چون واقعا اصلا قکر نمیکردم سوراخی وجود داشته باشه من فقط فکر میکردم یه دیوار محکم جلو واژنمو گرفته ولی واقعا تصور ذهنی خیلی مهمه من الان میتونم انگشت سوم شوهرمو وارد کنم وخیلی خوشحالم مطمئنم که موفق خواهم شد واز زندگی لذت خواهم برد

علت واژینیسموس منم احتمالا ترس از پاره شدن پرده در زمان عقدم بود چون باشوهرم رابطه داشتیم وقتی ارضا میشد(بدون دخول)من خودمو سفت سفت میکردم که نکنه مایع منی بریزه دم واژن و وارد بشه ومن باردار بشم وابروم بره و....

روابط جنسی همه چیز نیست اما واقعا روی همه روابط دیگه میتونه تاثیر بذاره وعدم ارضا کم کم زوج ها رو از هم دور کنه از خدا میخوام به حق امام زمان که امشب شب میلادشون هست همگی تو این راه موفق باشن ودرمان بشن و واقعا از ماما سایت سپاسگزارم که در مرحله اول منو با مشکلم آشنا کرد

راستی چطوری میسه راحت تر وارد اینجا شد من باید برم سال ۹۷ بیام صفحه اخر بزنم رو لینک تا بیام اینجا جایی در مورد تایپک ۹۸ ننوشته

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۱/۳۱ ۲۱:۰۰:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۴ ۰۸:۰۹:۱۴
(ویرایش)

راستی بنظرم در ورزش کگل هنگام منبسط کردن باید یکم به خودمون زور وارد کنیم درسته؟مثل وقتی که میخواییم مدفوع کنیم

این ورزش اگه همیشه ادامه بدیم از بی اختیاری ادرار درسنین بالاتر جلوگیری میکنه هم چنین تو زایمان طبیعی هم خیلی کمک کننده است

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۲/۱ ۱۱:۴۱:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلاااام به همه ی دوستای خوبم

کاترین جان روش شما درسته فقط بچه ها دقت کنید در کسایی که فقط ترس دارن و مشکل واژینیسم ندارند یا واژینیسموس خفیف دارند این روش خوبه.البته من دیدم بعضی پزشکها اول این راهو به بچه ها میگفتن انجام بدن اگر نشد تمرین با دیلاتور.دوست خود من هم بااین روش درمان شد.

بچه هایی که از طرف شوهراشون اجازه ی تمرین با دیلاتور ندارند این روشو انجام بدن ممکنه کندتر پیش برن ولی جواب میگیرن.البته بازم میگم بجز کسایی که مشکلشون حاد تره.

به همین روش که کاترین گفت اول آشنایی با اندام تناسلی بعد ورود انگشت خودتون بعد ورود انگشت کوچیک همسر بعد انگشت اشارش بعد دو انگشت و بعد هم اقدام.

نسرین

نه عزیز نباید زور بزنی موقع کگل.بلکه باید عضلات لگنو منقبض کنی جوری که به سمت بالا یعنی به سمت ناف کشیده بشن.مثل وقتی میخوای جلوی ادرار و مدفوع رو بگیری.زور زدن که برعکس این قضیه ست.

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۲/۱ ۱۱:۴۳:۲۸
(ویرایش)

بچه های درحال تمرین درچه حالید؟کجایید پس؟گزارش کار نمیدیدا.

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۲/۱ ۱۲:۰۵:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

خودمو چشم نزنم این چند روز سعی کردم روزی یک ساعت رو حتما تمرین کنم چون واقعا دیگه اعصابم نمیکشه برای وقفه انداختن طول کشیدنش الان یک سال و دو ماه شده 😤 

و اینکه الان سایز 10 هستم و خیلی راحت نشدم باهاش

ولی امیدوارم هر چه زودتر بتونم سایز سایز عوض کنم 

برام دعا کنید 🙇😚

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۸/۲/۱ ۱۷:۴۱:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۳۱ ۲۳:۰۹:۵۶
(ویرایش)

کاترین جان عزیزم من خیلی جلوتر از اینا هستم که گفتی تمرینات اینسرت بود چی بود اونارو خیلی وقته گذروندم من تا سایز ۹ دیلا هم هستم الان منتها فقط حس کردم تو تمرین کگل شاید اشتباه میکنم، مرسی که تجربیاتت رو در اختیارمون میزاری و کمکمون میکنی عزیزم امیدوارم همیشه حالت خوب باشه و زندگیت پر از عشق باشه

اباندخت سلام عزیزدل چطوری خانوم؟ چطوری پیش میری عزیزم با رابطه؟ تغییری چیزی نداری،

من فعلا پریودم و مشغول تلاش برای کگل درست منتظرم زود تموم بشه و با تمام نیرو تمریناتو از سر بگیرم

۱۳۹۸/۲/۱ ۲۱:۱۷:۵۵
(ویرایش)

لیلا

عزیزم درستشم همینه حداقل باید روزی یکساعت تمرین میکردی نکنه قبلا کمتر از یکساعت بوده؟؟اگه روزی ۲ بارشم بکنی که عالیه و زودتر پیش میری.سعی کن دیگه وقفه نندازی و پر اراده و محکم و قوی ادامه بدی.تو میتونی عزیزم.یه مدت سختی بده به خودت و تمام .سایز هدفت چنده؟

شادان

ای بابا هنوز با کگل درگیری؟😂تو نت یه سرچ بکن درموردش شاید بهتر توضیح داده باشه.

منم دیگه رفتم تو فاز اقدام واسه بارداری و همش منتظرم.ماه قبل که نشد این ماهم تا دوهفته دیگه معلوم نیست .دعاکنید واسم تو این ماه شعبان یه بچه ی سالم و صالح خدا بهمون بده. دیگه خودم و همسرم طاقت نداریم تازه تا بیادهم ۹ ماااااه طول میکشه😩

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۲/۲ ۰۱:۱۸:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

آباندخت

نه قبلا هم یه ساعت رو سعی میکردم انجام بدم ولی به خاطر فاصله های که افتاده یه کم عقبم

سایز هدفم 15 ،16 ست 

خیلی  دوست دارم یه سر برم پیش خانم خیابانی تا هم با خودم صحبت کنه هم با شوهرم و هم اینکه به خاطر این دیلا ها من خارش و عفونت گرفتم 

ولی نمیدونم هزینه هاشون چطوری اگه کسی میدونه لطفا به منم بگه ممنون

راستی عزیزم چقدر از عروسیت گذشت که موفق شدی بانو بشی ؟شرمنده میپرسم ها

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۸/۲/۲ ۱۱:۰۴:۳۰
(ویرایش)

سلام عزیزم .ویزیتشون قبل عید 100بود الان 250هست

۱۳۹۸/۲/۲ ۱۱:۳۲:۲۳
(ویرایش)

لیلا

خواهش میکنم عزیزم.۲سال و ۵ ماه دقیق!