تعداد بازدید : 321413
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۲/۱۷ ۰۱:۱۸:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۲ ۰۸:۳۴:۳۲
(ویرایش)

بچه ها من پوزیشن زن رو اون اوایل راحت نبودم

به نظرم زن زیر راحت تر بود

هنوزم به نظرم واسه شروع زن زیر بهتره

البته با ارامش و نه با فشار

نشد نداره !
۱۳۹۸/۲/۱۷ ۱۲:۱۸:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۴ ۰۸:۰۹:۱۴
(ویرایش)

سلام  مهربونها

ممنون از این همه لطف وتبریک...

من دیشب دوباره امتحان کردم راحت تر از دفعات قبل بودم ولی چندتا نکته

۱.چرا هیچ خونی نیومد؟ایا پرده من ارتجاعی بوده؟اوایل ازدواج یکی دو دفعه رابطه به زور شوهر داشتیم که خون کمی اومد ایا این همون خون بوده؟

۲.من واقعا میترسم از پوزیشن زن زیر چون کنترل همسرم دست خودم نیست با این موضوع چطور کنار بیام؟

۳.بچه ها من هیچ لذتی از رابطه نمیبرم چیکار کنم؟

۴.روابطم باشوهرم در طول روز واقعا خوب نیست مثلا دیشب بخاطر اینکه سحر خواب موندیم وموقع اذان بیدار شدیم کلی ناراحته ومنو مقصر میدونه در صورتی که سه چهار ساعت قبلترش حین رابطه منو میپرستید ...

۵.نکته اموزشی:  بچه ها منقبض یعنی سفت کردن وجمع کردن کاری که همه ما میکنیم واجازه دخول نمیدیم

منبسط:برعکس اونه یعنی ریلکس گرفتن شل کردن وکمی زور زدن به بیرون که دهانه باز بشه ورزش کگل هم یعنی جمع این دوتا هی شل کن هی سفت کن

آباندخت عزیزم:ازته دل ارزو میکنم یه نی نی سالم وخوشگل تو دلت باشه

بقیه گل دخترها...تمرین تمرین تمرین حتی اگه وقت ندارید زهراجون شما در طول روز کگل بزن مرتب وبقیه دوستان

خیلی حرف زدم بچه ها اگر یک مشاور خوب سراغ دارید بهم معرفی کنید غیر حضوری...واقعا اوضاع زندگیم آشفته و روی هواست...

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۲/۱۷ ۱۴:۵۳:۲۱
(ویرایش)

نسرین اقبالی

ببین نسرین جون، چرا فکر میکنی باید خون بیاد ؟؟؟

خیلی از زنها خونریزی ندارن حتی با وجود پرده، بستگی داره چقد مرطوب باشه واژن و راحت باشی موقع سکس

دوم اینکه : من همیشه به همسرم میگفتم پوزیشن زن زیر چون خیلی با حوصله و با دقت و آروم و با ناز و نوازش وارد میکرد و خیلی با ملاحظه بود و میدونستم اگر خودم بخوام پوزیشن زن رو برم امکان درد داشتن بیشتره

پس به همسرم اعتماد میکردم

سوم اینکه چرا لذت نمیبری؟

یعنی لذت بخش نیست دخول اصلا؟

هیچ احساسی بهت دست نمیده؟

درد داری یا نه؟ شاید بخاطر درد باشه

البته ببین تو لذت بردن خیلی چیزا نقش داره و شاید مهم ترینش آمادگی روانی و عشق و علاقه به سکس پارتنره ، خیلی ازدواج نکردن ولی خیلی لذت میبرن از سکس، رو مساله ی عشق و علاقه تمرکز کن، نمیتونی با کسی سکس داشته باشی ولی عاشقش نباشی و این مدلی در غالب اوقات لذت بخش نیست

چهارم اینکه

با اینکه روان شناسی خوندم و تو کلینیک کار میکنم ولی من نمیخوام توصیه یا قضاوت یا پیش داوری کنم و هیچ پیشنهادی هم ندارم برای ارتباطت با شوهرت

این موضوع تقصیر تو نبوده

مشکلی هم نداری

تازگیا هم داره رابطه ی جنسیت خوب میشه

پس شوهرت باید اخلاقشو عوض کنه

و اگر اینکار رو نکنه تو درنهایت زیر فشار این سرزنش ها فرسوده میشی

همه ی مردا تو تخت خواب مهربونن و میپرستن زنهارو

مهم اینه که ببینی باقی موارد چقدر احترام و عزت تورو نگه میدارن

نکته ی اموزشیت هم عالیه

منلسط کردن بهترین راهه

من که خودم فقط با این روش درمان شدم 

نشد نداره !
۱۳۹۸/۲/۱۷ ۱۵:۰۱:۱۵
(ویرایش)

بچه ها ما ازدواج میکنیم که عشق و علاقه و صمیمیت و لذت و حمایت بگیریم

لطفا اجازه ندید که شوهرا مثل بچه ها روتون تحکم کنن، سرزنشتون کنن، احترام و عزت نفستون رو بشکنن

اینطوری پیش برید 👇

در نهایت شخصیتتون خورد میشه و دیگه جمع کردنش مشکله

هر انسانی عزیزه و عزت نفس داره

متاسفانه اکثر زنهای ایرانی یه میل بیمارگونه به کمتر بودن و تحت سلطه و استثمار بودن دارن

جمع و جور کنید خودتونو

هر مشکلی هم که داشتین این حق رو ایجاد نمیکنه که شوهراتون باهاتون بدرفتاری کنن

این حق رو ندید چون در نهایت یک عمر توسری خور مرداتون میشید و بهشون یاد میدید که هرچی شد بیا بزن تو سر من

اخه چرا زنهای ایرانی آگاه نمیشن؟! 

نشد نداره !
۱۳۹۸/۲/۱۷ ۱۵:۳۸:۴۵
(ویرایش)

ممنون عزیزم برای راهنماییت

خب اره یکم درد وهمراه ترس دارم کامل عرقم میزنه دفعه اول که پاهامم مث بقیه بچه ها شروع به لرزش داشت میتونم بگم که اره هیچ لذتی نمیبرم فکر کردم بیمارم اما یدفعه با دیلاتور که تمرین میکردم وروان شده بود خیلی لدت بردم وفهمیدم که لذت یعنی چی ...وهمون شد انگیزه برای ادامه تمریناتم 

اما الان ذهنمم خیلی آشفته است چون زندگیم بهم ریخته است برام دعا کنید

نمیدونم شاید من رفتار با همسرم رو بلد نبودم که زندگیم داره به این جاها کشیده میشه ...شایدم اون خیلی متوقع هست حالا که این غول بزرگ واژینیسموس رو شکست دادم غول بزرگتری سر راهم قرار گرفته واقعا نمیدونم باید چیکار کنم جز خدا وشماها دوست دیگه ای ندارم یک مشاور پیدا کردم فردا وقت دارم...امیدوارم زندگیم خوب شه

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۲/۱۷ ۱۶:۵۹:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۱۳ ۱۸:۰۴:۳۱
(ویرایش)

سلام دوستان...منم این مشکل لعنتی رو دارم.خودم نمیتونم حلش کنم😢😢خسته شدم..اینجا عضو شدم با کمک شماها حل بشه..امروز خواستم تمرین کنم.دو دقیقه هم نشد.اصلا هم داخل نرفت.انگار یه چیزی جلوشو گرفت..دکترم رفتم .معاینه کرد چیزیم نیس..کمکم کنید خسته شدم😔

۱۳۹۸/۲/۱۷ ۱۷:۰۴:۴۳
(ویرایش)

نسرین جان

عزیز دلم من با تمام وجود تحسینت میکنم که اینطور واژینیسموس رو تحت کنترل خودت گرفتی ❤

من قبل از اینکه ازدواجم رسمی بشه با همسرم، تصمیم داشتم با همسرم رابطه داشته باشم  و چون اون موقع ایران بودم نتونستم برم دکتر تا بفهمم مشکلم چیه و خیلی اذیت شدم

هیچ کسی رو نداشتم تا حتی یه راهنمایی ساده بخوام ولی اومدم تو همین تاپیک و حرفای بقیه رو خوندم و کمک گرفتم از یکی از دوستان ، خدا خیرش بده ، بدن اینکه هیچ سوال اضافه ای بپرسه شماره ش رو گذاشته بود و  وقتی بهش پیام دادم با تمام وجود کمکم کرد

و چون نمیتونستم به راحتی برم دکتر و بگم من خارج از ازدواج رسمی رابطه داشتم مجبور شدم متکی به خودم باشم و خودم خودمو درمان کنم و همین روش انبساط منو نجات داد

و البته همسرم هم خیلی خیلی حمایتم کرد ، از همه جهت ، بهم روحیه داد ، حتی یک بار بهم نگفت که مشکل دارم و حتی جوری هم رفتار نکرد که این احساس رو داشته باشم ، خودش رو موظف میدونست بهم کمک کنه و امکان لذت بردن از سکس رو برام فراهم کنه ، هرگز حتی سر یه موضوع ساده صداش رو حتی یک بار هم بالا نبرده و همیشه احترام منو نگه داشته،  به من تعهد قانونی نداشت و میتونست بخاطر این موضوع خیلی ساده بزاره بره ولی تا اخرش کنارم موند و کمکم کرد تا به تمام مشکلات غلبه کنم

اینارو نگفتم که بخوام مث بعضی ازین خانوم های بی فضیلت که تنها داراییشون شوهرشونه تعریف کنم از خودم و شوهرم

اینارو گفتم که بگم

من مطمعنم که ارزش های وجودی خودت رو خوب میدونی

یادت باشه وقتی کسی باهات بدرفتاری میکنه تو مقصر بدرفتاری طرف مقابلت نیستی

خیلی از مردها از همسرشون تو شرایط بدتر ازین حمایت کردن پس انتظار رفتار درست و حمایت کاملا انتظار درستیه و باید این انتظار رو داشته باشی

هر انسانی مسئول اعمال خودشه و مادامی که کسی رفتاری رو انجام میده روش کنترل داره

حتما جلسات مشاوره رو با همسرت برو

هیچ کس به تنهایی نمیتونه یه رابطه رو خوب کنه مگر اینکه طرف مقابلش هم همونقدر و به همون اندازه تلاش کرده باشه

من مطمعنم که با همکاری همدیگه رابطتون از همیشه عاااالی تر میشه ❤❤

نشد نداره !
۱۳۹۸/۲/۱۷ ۱۷:۵۳:۲۸
(ویرایش)

ممنونم عزیزمsad

من خیلی ناراحت وسرخورده ام بیش از این اینجا چیزی نمیگم که حال بقیه گرفته نشه...اما امروز متوجه شدم شوهرم برای انجام طلاق بایک وکیل مشورت کرده...حالا مطمئنم دلیل مشکلات ما واژینیسموس نبود...خدایا هرچی خودت صلاح میدونی برام مقدر کن 

خدایا حال دوستهای من تو این انجمن رو هم خوب کن...

بچه ها شاید انگیزه من برای ادامه تمرینات فقط وفقط این بود که به شوهرم ثابت کنم من عیبی ندارم ونقطه ضعفی دستش ندم به هر حال خوب یابد انگیزه قوی برای من بود وکمک کرد که موفق بشم...اینکه زندگیم ادامه داشته باشه یا نه رو نمیدونم  برام مهمه که تونستم خودمو ثابت کنم بهش...

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۲/۱۷ ۲۰:۳۲:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام به همه.خداقوت

مهرسا

عزیزم باید با هر سایز اونقد تمرین کنی که بتونی روان و راحت و  تند و بدون درد و کشیدگی عقب جلو کنی.و بعد میری سایز بعد اگر عجله کنی و این اصلو رعایت نکنی بعد به مشکل میخوری و عقبگرد خواهی داشت.بله زاویه هم باید تقریبا ۳۰درجه باشه یعنی سر دیلا به اندازه ۳۰ درجه از خط افقی به سمت مقعد یعنی پایین باشه.وقتی دیلا داخل کردی چندبار کگل بزن روش و بعد آروم و ریز حرکت بده با تمرین زیاد میتونی تند ترش کنی.

سحر

خوش اومدی.صفحه ی اول انجمنو کامل بخون و تمرین وارسی و کگل رو شروع کن بعد وسایل ساخت دیلاتور رو تهیه کن و بیا تا شروع کنیم

نسرین 

عزیزززززم خیلی متاسف شدم بابت این موضوع.واقعا نمیدونم چجوری میتونم کمکت کنم.ان شالله که کارتون به جدایی نمیکشه.اگه زندگیتو دوست داری با همسرت صحبت کن ببین واژینیسموست که حل شده مشکل چیه که میخواد جدا بشید؟

حتما برو مشاوره

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۲/۱۷ ۲۲:۰۶:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۸ ۰۰:۰۱:۰۶
(ویرایش)

سلام به همه دوستان

به تازه بانو شده ها از صمیم قلب تبریک میگم و واقعا براتون خوشحال شدم که مشکلتون حل شده😘❤💐

امیدوارم منم از تمریناتم هرچه زودتر نتیجه بگیرم😍🙏

نسرین جان واقعا متاسفم که این موضوع برات پیش اومده بنظرم یه مدت فقط به شوهرت توجه و محبت کن و از همه لحاظ براش هیچی کم نذار ،شاید بخاطر مشکلات قبلی که داشتیت رابطتون سرد شده با توجه و محبت زندگیتو نگه دار عزیزم.از خدا میخوام که به حق این ماه عزیز کمکت کنه و دیگه این موضوع برات دردسری ایجاد نکنه🙏❤

دوستای عزیزم منم تا سایز ۸با انتهای۱۰پیش رفتم(البته چون دیدم تو سایز ۸ واژنم راحته ۲سانت بیشتر کردم انتهاشو)که دیلا کاملا داخل شد فقط یکم درد داشتم که قابل تحمل بود.فعلا با همین سایز تمرین میکنم تا اینم برام روان بشه بعد سایزمو بالا تر میبرم😍😍😍😍

راستی منم با نظر اون دوستانی که گفتن منبسط کردن خوبه و نتیجه میده موافقم منم با منبسط کردن خیییییییلیییییی خوب پیش رفتم

خواهش میکنم برام دعا کنید تا بتونم به سایز هدفم که۱۲سانته برسم😘🙏

با آرزوی موفقیت همه دوستان گلم😘❤

خدابزرگه...
۱۳۹۸/۲/۱۷ ۲۲:۳۱:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۵ ۰۳:۰۰:۲۳
(ویرایش)

سلام بچه ها 

بیاید که بانو داریم امشبanim2-4d564ad6

من امشب بانو شدم .امیدوارم هرکی دچارشه درمان شه و لذت بعدش رو تجربه کنه.

خیلی خیلی خوشحالم خداروشکر که نتیجه تمریناتم رو دیدم .

نا امید نشید و تمرین کنید که راه درمان همینه شک نکنید 

ازخانم دکتر اعظم خیابانی هم بی نهایت سپاسگزارم که اینجا رو بی هیچ چشم داشتی برای ما واژینیسموسیا درست کرده تا همدیگرو کمک کنیم

پوزیشن زن زیر رفتم و ۴ پوزیشن عوض کردیم بی درد و خونریزی خیلی راحتتر از چیزی که فکر میکردیم 

آباندخت عزیزمممم ازت متشکرم بابت راهنمایی های اونروزت 

بچه ها این حس رو برا همتون  آرزومندمanim2-thanks

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۱۷ ۲۲:۴۴:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۵ ۰۳:۰۰:۲۳
(ویرایش)

بچه ها فقط و فقط میتونم بگم نا امیددددد نشید بخدا هیچی نیست هیچیییی

فقط یه غوله که ما براخودمون ساختیم .من این غولو شکستش دادم شماهم میتونیدanim2-smilies-azardl2

باقدرت به تمریناتون ادامه بدید موقع اقام میبینید که آلت به قول آباندخت جون چقدددد مهربونتر از دیلاهاسanim2-4d564ad6

خداجونم شکرتتتتتتت🤗😇

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۱۷ ۲۲:۵۷:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۲۹:۴۵
(ویرایش)

ووواااییی چقد خبرای خوب داریم این شباااا

مبارک باشه عزیزم .انشالله همیشه زندگیت پر از شادی باشه و به مشکل برنخوری

تا سایز چند با دیلا کار کرده بودی؟

۱۳۹۸/۲/۱۸ ۰۰:۵۰:۵۲
(ویرایش)

سلام خوشگلا تبریک میگم انگار تو ماه مبارک خدا داره پاداش همه مون رو یکی یکی میده...چقدر زود این تمرینات جواب داد خداروشکر واقعا ممنون از راهنمایی همه تون واحساس همدردیتون بامن  انگار میکنم تنها نیستم ودوستایی چون شما با اینکه ندیدمتون کنار خودم حس میکنم ازتون میخوام از صمیم قلب برای مشکلم دعا کنید...که واقعا محتاج دعاتون هستم

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۲/۱۸ ۰۰:۵۵:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۸ ۰۰:۰۱:۰۶
(ویرایش)

فاطیما جان تبریییییییک میگم عزیزم😘😘😘😘

میشه یکم درباره طول درمان و سایز و... بهم توضیح بدی؟

نسرین جان من برات دعا میکنم عزیزم ان شاءالله مشکلت حل میشه نگران نباش

خدابزرگه...
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران