تعداد بازدید : 21036
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۶/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۲/۱۲ ۰۳:۲۰:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲۸ ۲۲:۳۰:۰۰
(ویرایش)

نغس جون چطور برای شروع از سایز ۶ شروع کردی؟بزرگ نبود؟من خیلی میترسم.

سایز ۶ ینی دور گردی دیلاتور ۶ سانتی متر باشه؟

خدابزرگه...
۱۳۹۸/۲/۱۲ ۰۳:۵۷:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۱۱ ۲۲:۱۴:۳۵
(ویرایش)

سلام به همه

Nafas joon

من که اگر مادرشوهرم بفهمه میکشه منو الانم من بیشتر بخاطر همون واینکه پیگیره ما بچه دار شیم دنبال درمان هستم خیلی ازش میترسم وبرام مهمه که چیزی ندونه

Mona joon

چقد منم شبیه توام عزیزم وقتی به اونهایی نگاه میکنم که بعد من ازدواج کردن واز من بچه تر بودن والان بچه شون ۶.۷ ماه داره داغون میشم دلم نمیخواد هیچ جا برم بسکه میپرسن حامله نیستی؟

Zariiii joon

بله سایز ۶ همینه

تازه واردهای عزیز ان شاالله انرژی بدین ماهم به نیروی شما بتونیم به جایی برسیم بچه ها یچی بگم من اصلا چند روزه تمرین نمیکنم فقط میام اینجا سر میزنم ومیرم بهتون وابسته شدم بخاطرتون بسته اینترنتی خریدم خخخ

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۲/۱۲ ۰۴:۰۱:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۱۱ ۲۲:۱۴:۳۵
(ویرایش)

منم میخوام از فردا مثل نفس جون تمرینات قوی و با پشتکاری داشته باشم اابته اگر شیفتهای کاری اجازه بدن...به امید موفقیت همگی...

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۲/۱۲ ۰۹:۴۳:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۵ ۰۳:۰۰:۲۳
(ویرایش)

جمعه میرم برا اقدام ببینم چی میشه انشاله.

بچه ها من خودم زنداییم ۱۷ سالشه بچش ۱ سالشه.انقد که من حسرت اینارو خوردم که گفتن نداره.اما با حسرت خوردن چیزی درست نمیشه باید شکستش بدیم .

من  وقتی آرزو رو در سال ۹۷ دیدم که چجوری تونست با عزم و اراده بانو بشه روحیه گرفتم با اینکه چند روز تو گوش پاک کن گیر کردو ترسوتر از من بود اما اراده داشت.به این مسیر شک نکنید چون با ورود هر دیلا اعتماد بنفستون بالا میره و میبینید اصلا دردی نبوده.آب گرمم حتما بشینید خیلی موثره تو ورود دیلا

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۱۲ ۱۰:۰۴:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

سلام به همگی

منم چند روز پریود بودم و امروز تموم میشه و از فردا باز شروع میکنم

وقتی حرفای دوستان رو خوندم فهمیدم که ما چقدر شبیه همیم

خود من  اینقدر گاهی اوقات ناراحت میشم  نگاه عکسای عروسیمون میکنم گریه میکنم  گاهی اوقات خوشحالم و کلی انگیزه دارم گاهی اوقات کلافه ام گاهی اوقات از خودم بدم میاد و میگم اگه میتونستم اینقدر بی عرضه ام اصلا همیشه مجرد میموندم 

و.... 

ولی بعضی اوقات میگم  شاید اینم مثل خیلی چیزای دیگه حکمتی داره 

که ماها نمیدونیم ولی حتما میشه فهمید که هدف این ازدواج چی بوده شوهرمون چقدر دوستمون دارن و  واکنش اونو نسبت به گرفتاری ما چطوره 

بی شک  روش خوبیه برای شناخت طرف مقابلت 

خود من شوهرم یه روز خوبه یه روز دوتا تیکه بارم میکنه 

ولی واقعا همیشه میگن زنا پیچیده ان ولی به نظر من مردا پیچیده ترین موجودات زمینن چون اصلا خیلی سخته حرف زدن باهاشون خیلی سخته بهش بفهمونی که باید درکت کنه بهت ارامش بده 

مثل یه بچه میمونن که باهات لج میکنن و اصلا نمیتونی متقاعدش کنی خود من که واقعا گاهی اوقات هم چین حسی دارم حالا نمیدونم بقیه ام مثل منن یا نه ☺

در هر صورت ارزو دارم برای تک تکتون و هم چنین برای خودم که مشکلمون حل بشه و سربلند بشیم

آمین🙇 

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۸/۲/۱۲ ۱۱:۵۲:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۱۰ ۰۸:۳۷:۲۴
(ویرایش)

از صمیم قلب امیدوارم همتون موفق بشین

واقعا برام سواله چرا یه عده واژینیسموس دارن و یه عده اصلا حتی اسمشم نشنیدن و اصلا نمیدونن چی چی هست و اینقد طبیعی ادامه میدن

من همسرم مشکلی نداشت، اتفاقا خیلی هم حمایت کرد ، و زود درمان شدنم رو مدیونشم

قطعا شوهراتون حمایتتون میکنن

اونا با عشق باهاتون ازدواج کردن

این مساله بهشون فشار میاره ولی مطمعن باشین همیشه عشق به مشکلات غلبه میکنه

فقط باهاشون بیشتر حرف بزنین و بهشون واقعا بفهمونین واژینیسموس یعنی چی

آباندخت جون ، تو کگل منبسط نمیکنی؟ فقط منقبض و شل؟ اخه وقتی منبسط میکنم اول رابطه راحت ترم تا وقتی که فقط شل نگه میدارم

نشد نداره !
۱۳۹۸/۲/۱۲ ۱۲:۰۹:۰۰
(ویرایش)

آباندخت جون میشه منم راهنمایی کنی که چجوری برم برا اقدام .قبلش چکارایی کنم.چون من با اینکه میدونم دردی نداره و به سایز هدفم رسیدم ولی باز انگار تو دلم رخت میشورن anim2-21

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۱۲ ۱۲:۲۶:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۱۹:۴۹:۰۴
(ویرایش)

فاطیما

عزیزم قبل از اقدام یه تمرین کامل با دیلاتور انجام بدید. وقتی واژن کاملا با سایز هدف راحت شد اقدام کنید.

بستگی به خودتون داره که با زن زیر راحت‌ترین یا زن‌رو. از ژل زیاد استفاده کنید. اگه از حالت زن‌زیر استفاده میکنید زیر زانوهاتون بالشت بذارید.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۸/۲/۱۲ ۱۳:۳۵:۲۷
(ویرایش)

ممنونم sh.آبان

برام دعا کنید که نترسم بچه هاanim2-sad

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۱۲ ۱۴:۱۹:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۲۹:۴۵
(ویرایش)

دوستای عزیز سلام

امروز با سایز ۷.۵ انتها ۸ راحت کار کردم اما خواستم برم ۸ .۸.۵  دوسانت بیشتر نرفت اونم همراه با احساسی ک داره پاره میشه اما درد نداره انگار زورم نمیرسید از یه جا به بعد جاش کنم.چرا؟؟؟؟؟

۱۳۹۸/۲/۱۲ ۱۷:۲۸:۰۴
(ویرایش)

زهرا سایزای بالا که میری اینجوری میشه.منم اینجوری میشدم .کم کم وا میکنه میره تو فقط کگلای کوتاه بزن و وقتی کامل رفت تو نگش دار همونجور تا جا باز کنه چون برامن اینجوری بود که پس میزد بیرون اول ،یه دقیقه نگهش میداشتم داخل و کگل میزدم تا عادت کنه.نگران نباش سایزای بالا اینجوری میشن با کگل کوتاه میره تو بالاخره 

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۱۲ ۱۹:۱۸:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲۹ ۰۰:۵۶:۰۱
(ویرایش)

سلام بچه ها

منم این مشکل رو چند ساله دارم دیگه داشتم کم کم ناامید میشدم و اصلا نمیدونستم که میشه این بیماری رو با دیلاتور درمان کرد خیلی خوشحالم که با این سایت آشنا شدم. من امروز اولین روز تمرینم بود و با دیلاتور شماره 2 شروع کردم چون با شماره 1 دردی نداشتم. سوالی که دارم اینه که آیا باید همه شماره هارو در یک روز تمرین کرد یا نه؟ من امروز فقط با شماره 2 تمرین کردم

۱۳۹۸/۲/۱۲ ۲۰:۰۹:۴۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۲۹:۴۵
(ویرایش)

آره برا منم با هر سایز اولش پس میزنه

الانم با دو سایز خیلی کوفتگی دارم بعد از اینکه تمرینم تموم میشه.انشاءالله درست میشه

۱۳۹۸/۲/۱۲ ۲۰:۲۹:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲۴ ۰۲:۰۴:۱۰
(ویرایش)

عزیزم من از سایز ۶ شروع نکردم ، من اول یه دونه گوش پاک کن وارد کردم، باهاش راحت شدم ، دوتا گوش پاک کن گذاشتم تو انگشت کوچیک دستکش مخصوص جراحی ، باهاش راحت شدم سه تا گوش پاک کن گذاشتم این برا شب اول بود ، شب دوم دوباره با گوش ۳ شروع کردم به دور ۶ سانت رسیدم ، شب سوم شروع با گوش ۳ ، بعدش دور ۶ سانت ، بعد ۷ ، بعد ۸ ، بعد ۹ با هر کدوم که راحت میشدم میرفتم بعدی، آهنگ میذاشتم خودمو شل میگرفتم ، کگل تمرین میکردم ، وقتی دیلا اذیت میکرد وارد نمیشد کگل تمرین میکردم ، بعضی وقتا واژن دیلا رو پس میداد ولی کگل میزدم نفس عمیق و ریلکس دیلا وارد میشد وقتی وارد میشد دیگه درش نمیاوردم باهاش تمرین میکردم وقتی داخل بود پوزیشن عوض میکردم ، شب چهارم شروع با  ۶ ،  ۸ ،  بعد ۱۰ بعد ۱۱ ، بعد ۱۲ ، شب پنجم شروع با گوش ۸ ، ۱۰، ۱۲، بعد ۱۳ بعد ۱۴، روز ششم که روز اقدام بود قبلش واژن گشایی کردم با ۱۰ ، ۱۲ ، بعد ۱۴ ، بعد هم رفتیم اقدام، زن رو هم رفتیم اقدام...

دقت کنید من یک سانت به یک سانت اضافه میکردم،  ولی برای واژن گشایی چون از قبل به اون سایزها رسیده بودم،  دو سانت دو سانت پیش میرفتم تا به سایز جدید برسم

چیزی که خیلی خوب یادمه که به خودم مدام میگفتم من میتونم ، چطور بقیه تونستن پس منم میتونم ، آفرینش هممون یکیه ، هممون میتونیم طبیعی زایمان کنیم ، نا امیدی رو بذارید کنار ، غصه رو تعطیل کنید ، شاد باشید و پرانرژی و به روزهای خیلی قشنگ فکر کنید ، ما تا ماه اول هر روز رابطه داشتیم ، بعد هر دو روز یک بار

مادرشوهرم هر روز زنگ میزد میپرسید بنده خدا خیلی باهام حرف میزد ، راهنمایی میکرد ، دلداریم میداد ، مدام میگفت چیزی نیس خودتو باید شل بگیری و ازین حرفها (اینم بگم مادرشوهرم خیلی روشنفکره (البته از نظر من ) بهمون میگه یعنی به من و جاریم و دخترش ، که همیشه لاک داشته باشیم ، موهامون مرتب باشه ، صبحها که بیدار میشیم میکاپ ملایم داشته باشیم و لباسهای زیبا بپوشیم و...)

ولی خب برام سخت بود هر دفعه فرار میکردم که همسرم گوشی رو نده بهم ، چون جوابی نداشتم که بهش بدم

خلاصه من تو وضعیتی قرار گرفتم که همه فهمیدن ، خواهرام ، حتی برادرام، بعد من کمتر از یک ماه بعد از عروسیم پدرم رو از دست دادم ، به رحمت خدارفت ، حالا فکر کنید تو بدترین شرایط ، افتضاح ترین حالت روحی بودم ، یه سری مسائل بغیر از فوت بابام و فوبیای من ، برام پیش اومد ،  یعنی هرچی بگم کم گفتم ، هیچکس رو نداشتم براش حرف بزنم ، با خواهرام راحت نبودم ، مادرم هم ۷ سال قبل از پدرم از دست دادم و به رحمت خدا رفت ، فکر کنم حدود ۳ یا ۴ ماه بعد از عروسیم تونستم موفق بشم و واژینیسموس رو شکست بدم و اوضاعم روی غلطک افتاد ...

حالا شما هم توی هر شرایطی که هستید انگیزه داشته باشید ، تلاش کنید خدا هم کمک میکنه😘

من در عرض ۵ روز تمرین بانو شدم😊
۱۳۹۸/۲/۱۲ ۲۳:۱۱:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۲۲ ۲۳:۲۸:۱۷
(ویرایش)

من که دل و دماغ ندارم برا تمرین . 

امروز با یکی از دوستانم که ساکن اروپاست صحبت میکنم و فهمیدم اون هم واژینیسم داره . با وجود اینکه توی یک کشور بسیار آروم و زیبا و بدون تنش زندگی میکنه ولی متاسفانه آثار روانی ترس از رابطه و ترس از پارگی پرده و خونریزی و درد و کابوس های مشابه اونجا هم ول کنش نیست 

میگه بشدت خودم رو منقبض میکردم و سفت میگرفتم تا اینکه برای معاینه به پزشک زنان اونجا رفته و وقتی گفته توی این سن پرده دارم دکتر بشدت تعجب کرده و گفته چرا در اوج جوانی خودت رو از لذت هایی که حق تو بود محروم کردی.خلاصه با اسپری بی حس کرده تا معاینه کنه و گفته که پرده کاملا نرم و منعطف داره و دلیل این دردها منشا روانی داره نه جسمی در صورتی که در ایران بهش گفته بودن لگن بسیار کوچیک هست و حتی نمیتونی طبیعی زایمان کنی . نکته جالب اینکه وقتی پرسیده نوع پرده م چیه .گفته نوع پرده اصلا اهمیت نداره . باید به آرامش برسی و فقط به لذت فکر کنی نه پرده یا نوع پرده یا کلا درد . تو با شروع رابطه بجای لذت در انتظار دردی برای همین بدن گیرنده های دردش فعال میشن تا لذت 

واقعا من خودم وقتی به گذشته های خودم فکر میکنم مخصوصا تحصیل   یادم میاد که مامانم همیشه من رو ترسونده بود حتی از اینکه توی تاکسی بشینم و یه مرد خودش رو به من بچسبونه یا اینکه از احساسم سو استفاده بشه و یا فریب این مسائل رو بخورم و وارد یه رابطه بشم و کار دست خودم بدم .کاش خانواده ها بجای این همه ترسوندن یادمون میدادن که زن هم اندازه مرد نیاز به لذت بردن از رابطه داره صرفا ابزار سو استفاده نیست . واقعا زن بودن اینجا خیلی سخته .سوای بعضی تیپ های شخصیتی ماها واقعا مظلوم واقع شدیم 

کاشکی یبار هم‌که شده طعم آرامش و رابطه بی دغدغه و واقعی رو بچشیم تا دیر نشده

آدم ها یه روزی میرن که مهمن و یه روزی برمیگردن که دیگه مهم نیستن
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

شهریور 1398
ج ش ی د س چ پ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031