تعداد بازدید : 321436
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۲/۱۰ ۰۷:۰۴:۱۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

زری

خواهش میکنم عزیز.خب تو زمان پریودت کگل رو حتما انجام بده که دیگه بعد پریودی شروع کنی به تمرین.این چندروز هم به نظر من همه ی دیلاتورارو تا سایز هدفت بساز بذار جلو چشمت باشه و انگیزه بگیری.

من نمیدونستم انگشتتو وارد کردی.دور انگشتتو اندازه بزن هرسایزی هست از همون سایز شروع کن.

راستی همونجور که تو متن نوشته بودم بهتره از سایز ۸ به بالارو نیم سانت نیم سانت افزایش بدی راحت تر هست.

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۲/۱۰ ۰۷:۴۲:۰۰
(ویرایش)

مونا

میدونم چی میگی ولی عزیزم دوهفته آدم زنشو رها کنه بی هیچ خبری چیزی نیست که فقط بخاطر واژینیسم بودن تو پیش اومده باشه و با درمانت دیگه رفع بشه.تو زندگی هزارتا مشکل پیش میاد باید هردوتون روحیتون بقدری قوی باشه که کم نیارید و محکم پشت همدیگه باشید تا حلش کنید نه اینکه شونه خالی کنید.واسه همینه که میگم حتما تک نفره یا دونفری پیش مشاور خوب برید تا بهتون راهکارایی بده که زندگیتون گرمتر بشه بعضی وقتا ما خودمونو واسه همدیگه درست نمیتونیم بیان کنیم یا درک درست از تفاوتهای همدیگه نداریم و همین چیزای به ظاهر کوچیک اینقدر مهم اند که میتونن ریشه بدونن تو زندگی و همه ی جوانبو تحت تاثیر خودشون بذارند ولی با چندتا راهکار کوچیک و یسری تغییرات همه چی از این رو به اون رو میشه.

راستی حتما حتما بخش خاطرات سایت و توضیحات صفحه ی اول در مورد واژینیسموس و طرز درمانشو بده همسرت بخونه.

درضمن بعضی مواقع یسری عوامل هستند که مانع تمرین میشن و واژن بدقلقی میکنه.مثل درگیری فکر،سرما گرما،استرس، تایم فشرده و عجله و غیره.این جور مواقع اصلا نباید به واژن فشار بیاری همون نیم ساعت اول کار اگر دیدی نشد بذار کنار تا فرداش.

همیشه با شرایط روحی خوب شروع کن.همونجور که خودتم میدونی این مشکل روحی ذهنی هست و باید در کمتل ارامش حل بشه.تمرینات ریلکسیشن رو در طول روز چندبار انجام بده عالین.

راستی تو میتونی ورود انگشت شوهرتو تحمل کنی؟مشکلی باهاش نداری؟

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۲/۱۰ ۱۱:۳۸:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۸ ۰۰:۳۸:۳۰
(ویرایش)

سلام به همگی. من پارسال آخر سال عضو شدم و خداروشکر با انجام تمرینات بالاخره چندروز پیش ما هم تونستیم رابطه کامل داشته باشیم. valentineهمون روز یکم خونریزی داشتم اما فرداش که دوباره انجام دادیم من افتادم به خونریزی و الان سه روزه ادامه داره. اول فک کردم طبیعیه اما کم کم دارم نگران میشم. البته من فیبروم هم دارم اما پریودهام همیشه منظم بوده. حالا موندم علتش چیه؟ کسی تجربه داشته بعد از رابطه اول اینهمه خونریزی؟crycry

۱۳۹۸/۲/۱۰ ۱۲:۴۴:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۶ ۱۵:۲۹:۴۵
(ویرایش)

Nik

تبریک میگم عزیزم

سلام دوستان

تا سایز ۸رو تونستم وارد کنم.اما چون پرده ام ضخیمه و مدلشم شرابه دار یه قاچ هایی بود این قاچ با سایز ۷.۵ .  ۸ بیشتر شده و شوزش و کوفتگی داره .روی نقطه جی ک برجسته‌س هم ساییده شده کوفته‌گی دارم .وسط کار دیگه تحملش طاقت فرسا میشه اما بازم تحمل میکنم و تا آخر ادامه میدم

سایزای قبلی هم بخاطر همون کوفتگی به سختی میرن 

باید چیکار کنم ازین درد خلاص شم؟؟؟

۱۳۹۸/۲/۱۰ ۱۵:۵۲:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۴ ۰۸:۰۹:۱۴
(ویرایش)

مونا جان

عزیزم منم گاهی مثل تو برای خودم خسته میشم یه گوشه می افتم ودوباره پامیشم واقعا چقدر خوب همدیگه رو درک میکنیم منم مثل تو تا الان خیلی موفق بودم تو درسم  کارم... نمیدونم چرا نمیتونم این یه موضوع رو حل کنم واقعا اعصاب برام نذاشته چه ترسی شد اخه؟من اگه این مشکل زندگیم حل بشه مطمئنم خیلی زندگی خوبی خواهم داشت ...خدا خودش بهمون کمک میکنه ان شاالله از ما حرکت از خدا هم کمک ویاری...

آباندخت عزیز 

ممنون از حرفهای قشنگت درست میگی...خیلی حرفهای خوبی زدی ولی فعلا این موضوع برای ما شده بزرگترین چیز زندگی شوهرجونا هم که همین رو کردن موضوعی برای سایش روح ما  رفتم مشاور کلی پول دادم گفت اول این مشکلت رو حل کن بعد بیا پیش من...

کار نشد نداره
۱۳۹۸/۲/۱۰ ۱۸:۵۱:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۲ ۰۸:۳۴:۳۲
(ویرایش)

سلام

چند روزی نبودم و حالا اومدم

عزیزان به نظر من اونایی مشکل لذت بردن دارن به این موضوع توجه کنن که در جوامع شبیه ما ، این مشکل خیلی هاست

چون از ابتدا، گفته و نگفته بهمون تلقین شده اونی که رابطه ی جنسی میخواد نباید ما باشیم

چون زن نباید بخواد، بی حیاییه ، بی آبروییه، بکارت پس چی میشه؟

صرفا از جهت رشته ی تحصیلیم میگم

لطفا این رو در خودتون جا بندازید که اتفاقا این شما هستید که باید لذت ببرید !!!

اونی که خودشو در اختیار دیگری میزاره برای لذت بردن ، مردها هستن !!!

من اصلا پرده ی بکارت نداشتم طبق معاینات و ازین حهت ترسی نداشتم

و اگر داشتم هم بار ترسی نداشتم چون اصلا از نوجوانی برام مهم نبود ویرجین باشم یا نه

خب هرکسی یه جوریه دیگه

ولی یادتون باشه این افکار مزاحم و طرز فکرهای پوسیده رو بندازین دور و به زندگی سلامی دوباره کنید ❤

نشد نداره !
۱۳۹۸/۲/۱۰ ۱۹:۰۱:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۲ ۰۸:۳۴:۳۲
(ویرایش)

دوستان من

نسرین جان

آباندخت جان

و شادان عزیز

من موقعی که کگل انجام میدادم ، آینه میزاشتم جلوم و تمام حرکات و تغییرات رو نگاه میکردم،

متوجه شدم وقتی منقبض میکنم کاااملا سوراخ واژن بسته میشه

و وقتی شل میکنم یکم باز میشه

و وقتی منبسط میکنم و مثل ادرار کردن فشار وارد میکنم کاملا باز میشه و داخلش معلوم میشه

بعد از همین قضیه الهام گرفتم و موقع دخول خودمو منبسط کردم و دیدم اصلا درد نداره

شایدم به من جواب داده

به همه جواب نده

نشد نداره !
۱۳۹۸/۲/۱۱ ۰۰:۴۲:۳۶
(ویرایش)

آخه دقیقا این چاک رو پرده میسوزه

تومم انگار ساییده اس و له شده‌گی داره

نمیدونم باید چیکار کنم

۱۳۹۸/۲/۱۱ ۱۳:۱۱:۱۴
(ویرایش)

مونا جان یه دکتری بهم گفت دخترایی ک تو محیطی بزرگ شدن ک اطرافشون بیشتر پسر بوده تا دختر بیشتر در معرض این بیماری‌ان.و همینطور سطح سواد بالاتر موقعیت اجتماعی فرهنگی و....

منم همینطور بودم.اما بیشتر یادمه اول راهنمایی ک بودم یه دوست بیشعورم چندتا از دوستارو جمع کرد تو خونه‌شون ک فیلم نشون بده نگو فیلم مستهجن گذاشته بود و من تا اون موقع نمیدونستم زن و مردا اینکارو میکنن.انقد ترسیدم ک سریع فرار کردم جیغ زنان تو خیابون تا خونمون رفتم تا چند روز مریض شدم دوا و دکتر کردن اما نگفتم چمه ازون موقع همیشه خودمو سفت نگه میداشتم حتی تو مهمونی مدرسه  دانشگاه خیابون سفر و حتی دوران عقد

چون چیزی ک دیده بودم وحشیانه بود فک میکردم همه همینن

ازون موقع این ترس برام موند.میدونم تو زندگی خودم آرامش هست اما باز اون عضلات سفت میشن.حقم دارنا۱۵سال سفت بودن یهو ک شل نمیشن😂

هرکی بابت یه موضوعی این مشکل براش پیش میاد

ولی از روزی که فهمیدم آسون ترین بیماری زنان وازینیسموسه خیالم راحته ک میتونیم موفق شیم

انگار داریم برا کنکور آماده میشیم و باید تلاشمون بیوقفه و پیوسته باشه

بقیه دوستان تونستن ماهم میتونیم💪

البته چند جا یه موضوعی بهم گفتن باور نکردم سرچ ک کردم دیدم گفته ی اوناست.حالا یا خرافاته یا واقعیت نمیدونم

میخوام بگم میگن کسایی ک همزاد دارن ,همزاد اجازه نمیده زنو شوهر رابطه داشته باشن.از یه خانم جلسه ای پرسیدم گفت درسته باید دعای دفع همزاد گرفته شه.اما چون به این کار همزاد خنده‌م میگیره نمیتونم باور کنم.

اینو چون شنیدم گفتم مورد قضاوت قرارم ندین

۱۳۹۸/۲/۱۱ ۱۷:۰۶:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام سلامvalentine

اولین بانوی سال 98 بهت تبریک میگم.

cakeflowercakeanim2-thanksanim2-thanks

NIK  بانووو مبارکه.

شماره 574 رو بذار جلو اسمت.

از هر فرصتی برای رابطه استفاده کن تا دوره درمانت کامل بشه.

در مورد خونریزی که گفتی اگر خون روشن باشه مال پرده هست ولی به مرور باید کم بشه. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۲/۱۱ ۱۷:۱۱:۱۰
(ویرایش)

Zahraa

پرده که دردی نداره اما اگر داخل و دیواره  واژنت دچار کوفتگی شده یا بر اثر فشار زیادی که با دیلاتور وارد کردی آسیب دیده تمرین نداشته باش تا ترمیم بشه. 

هیچ وقت سعی نکن با فشار دیلاتور رو وارد کنی. با سفت و شل کردن خیلی راحت وارد میشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۲/۱۱ ۱۷:۱۴:۰۵
(ویرایش)

خانم خیابانی عزیز

لطفا لینک انجمن 98 رو هم تو صفحه اصلی ایجاد کنید تا راحت بشه داخل شد.

ممنون از شماflower

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۲/۱۱ ۱۹:۲۶:۳۵
(ویرایش)

مونا

عزیزم مطمئن باش فقط تو نیستی که حس میکنی ضعیف ترین زن عالمی بلکه همه ی واژینیسموسی ها این حس و حال رو تجربه کردند خود من تمام این حالتهایی که نوشتی رو داشتم یه روز انرژی زیاد بیشتر مواقع کسل و خوابالو و همش یه گوشه افتاده .من حتی حین رابطه هامون یهو ناخودآگاه اشکام سرازیر میشد از اینکه میدیدم شوهرمو نمیتونم به خواستش برسونم و همش باید مثل دوران عقد رابطه داشته باشیم من تا قبل از اینکه این سایتو پیدا کنم اصلا هیچکسو نداشتم باهاش حرف بزنم یکم سبک بشم خیلی افسرده شده بودم از طرفی پیش یه سکس تراپ میرفتم و یکساااال من فقط مونده بودم رو سایز ۳/۵ و این درجا زدنه بدترم میکرد میگفتم من هیچوقت خوب نمیشم من با بقیه فرق دارم و....اما خداروشکر درمان شدم.درسته راحت نبود از وقتی بادوستای اینجا آشنا شدم و دیدم تنها نیستم و همه تونستن امیدم رفت بالا و با وجود همکاری نکردنا و تمسخرای همسرم بخاطر روش درمان بازم ادامه دادم خیلی وقتا کم آوردم دیلاهارو پرت کردم تو دیوار خیلی وقتا بعد کلی پیشرفت یهو یروز هیچ دیلایی وارد نمیشد و منو بشدت بهم میریخت و به خودم فحش میدادم ولی بازم ادامه دادم.خداروشکر بعد حدود ۵ ماه درمان شدم که البته یکسال و نیم قبلش درمانو شروع کرده بودم.

ببین گلم همونجور که قبلا گفتم بازم میگم حتما کنار درمانت برو پیش سکس تراپ تا بهت راهکارایی بده واسه لذت بردن از رابطه و تحریک و ارضاشدن.از همسرت بخواه دوسه ماه کلا بیخیال تلاش واسه دخول بشه تا تو هم ترس از شروع یه رابطه رو نداشته باشی و راحت باشی.موقع رابطت به هیچ چیز و هیچجا فکر نکن فقط از خلوت باهمسرت لذت ببر یوقتایی فقط معاشقه ی ساده داشته باشید بدون هییییچ ارضا شدن فقط خلوت کنید باهم تو آغوش هم حرفای قشنگ بزنید همه جای بدن همدیگه رو به ِیر از اندام جنسی آروم و با لذت نوازش کنید و تو از هرکدوم قسمتها خوشت اومد به همسرت بگو .این یه راهکار سادست ولی خیلی کمک میکنه به احساس لذت از رابطه .این راهو سکس تراپی که پیشش میرفتم بهمون داد و واقعا تاثیر داشت.چندبار این کارو امتحان کنید.

فعلا من میرم دوباره میام.دستم بند شد.

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۲/۱۱ ۲۲:۵۵:۵۸
(ویرایش)

نیک

تبریییییک میگم بانووووووو . ان شالله زندگی شاد و عاشقانه ای در کمال آرامش داشته باشید.در مورد سوالت چون فیبروم داری و الانم خونریزیت زیاده حتما حتما برو دکتر معاینت کنه.

مونا

خواهش میکنم موناجان.

زهرا

عزیزم ممکنه دردت یا بخاطر فشار زیاد باشه یا اینکه دیلاتورارو بیش از حد سفت ساختی مث چوب خشک.دیلاهاتو چک کن یکی دو روزم تمرین نکن و یه ربع تو آب گرم بشین قبل تمرین.‌ژل هم زیاد بزن. دردش از بکارتت نیست از ماهیچه های ورودی و واژنته که دارن کم کم باز میشن.

الهی به امید تو
۱۳۹۸/۲/۱۱ ۲۳:۴۰:۳۷
(ویرایش)

آباندخت عزیزم

آره این سایزای بالاترو خیلی سفت درست کردم.دقیقا مثه چوب شده

مرسی ک راهنمایی میکنی مهربون

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567