تعداد بازدید : 321496
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۴/۱۷ ۱۲:۴۱:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۶ ۱۰:۳۵:۰۲
(ویرایش)

سلام مرسی از راهنماییهاتون دوستان

امروز هم من سایز ۱۴ رو تمرین کردم اولش با ۱۳ انجام دادم بعد ۱۴

۱۳۹۸/۴/۱۷ ۱۴:۱۶:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۶ ۱۳:۲۳:۰۶
(ویرایش)

راوینا عزیزم خیلی خوبه تا اینجا اومدی امیدوارم موفق باشی یه چیزی بگم اینکه آلت تناسبی شوهر خیلی اسون و نرمتر از دیلاتوره میره داخل انشالله زودی بانو بشی 🙏😘😘

خدا بامن است
۱۳۹۸/۴/۱۷ ۱۹:۱۴:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۵ ۰۳:۰۰:۲۳
(ویرایش)

سلام سلام 

خداقوت بچه ها 

راوینا جون من خودم موقع تمرین کلا فوبیای اینو داشتم که نکنه بعد رسیدن به سایز هدف و دخول باز از دیلا باید استفاده کنم

اماااا عزیز دل بعد اولین دخول میبینی عههههه آلت چقد گوگولیه و اصلا قابل قیاس با دیلا نیست و دیگه با دیلاهااات خدافظی میکنی 😊اصلا نگران نباش  .تازه من روز اقدامم از سایز اولم شروع کردم تا رسیدم به سایز هدف و  بعدشم دخول کردیم به راحتی آب خوردن و بعدش دیدم ای دل غافل آخه این چه دردی داشت که انقد کولی بازی درمیاوردم.😂😂هیچی نیست باور کنید بچه ها یه روز به این روزای تمرین میخندید .میدونم میون تمرین خسته میشید و یا گاهی نا امید اما بچه ها من خودم خیلیی ترسو بودم حتی اجازه دخول نداده بودم اما الان نتیجه تمرینای اونروزامو میبینم .لذت رابطه برای شماهم هست نه فقط همسرتون و بعد اقدام میبینید این فقط یه غول ذهنی بوده برامون .موفق باشید عزیزا با قدرت تمرین کنید

I can do it😊
۱۳۹۸/۴/۱۸ ۱۲:۲۱:۵۰
(ویرایش)

مرسی فاطیما جان از دلگرمیت👍امیدوارم اینطور باشه، من امروزم با ۱۴ تمرین کردم باهاش راحتم فقط همون اولش سخته که بره داخل انگار بسته بستس😁 فقط نگرانیم اینه روز اقدام چکار کنم اول از دیلاها استفاده کنم😶 چون همسرم بی حوصلس 😑 نمیخوام که طوری بشه بخوره تو ذوقش ، احتمالا اون هنوز منو باور نداره چون قبلا دخول نبوده و هربار با شکست مواجه شدیم😭 دیگه نمیخوام بعد کلی تمرین و امید باز چیزی پیش بیاد

۱۳۹۸/۴/۱۸ ۲۱:۱۱:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۵ ۰۳:۰۰:۲۳
(ویرایش)

راوینا جون من خودم همسرم خیلیی نا امید بود و فکر نمیکرد روز اقدام بتونم چون خیلی ادا داده بودم ک هر بار با شکست و گریه تمومش میکردیم‌اما لحظه ای ک مثل اب خوردن اقدام کردیم و دیدم هیچی نیست ترسم ریخت.فرداش باز میخواستم با دیلا تمرین کنم قبلش واژن گشایی کنم شوهرم عصبانی شد نذاشت و بی تمرین نشستم و خیلی راحتتتتت رفت داخل .خیلی راحتتر از دیلا مخصوصا زن رو .خیلی راحته اصلا نگران نباش و همونروز دیلاها رو به سطل آشغال سپردم 😉

I can do it😊
۱۳۹۸/۴/۱۹ ۱۱:۳۹:۲۲
(ویرایش)

مرسی فاطیما جون امیدوارم که همینطور باشه 👍 من الان دیگه با ۱۴ راحتم هرروز که تمرین میکنم فقط اولش سخته که داخل نمیشه اول با ۱۳ سعی میکنم بعد میرم ۱۴ اما نزدیکم به هدف👍

۱۳۹۸/۴/۱۹ ۱۲:۱۲:۲۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۲۲ ۱۷:۰۶:۵۷
(ویرایش)

سلام بچه ها راوینا خیلی خوب پیشرفت کردی منم تو سایز ۱۳ هستم دیکه چیزی نموندهvictoryanim2-thumbsupsmileyanim

دیدن رنگای قشنگ زندگی
۱۳۹۸/۴/۲۰ ۰۰:۳۳:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۰۹:۴۷:۱۷
(ویرایش)

سلام

من پریود بودم 

امشب اولین شب بعد پریود بود فکر میکردم دوباره مثل اول باشه  ولی خیلی بهتر بود

الان 9 سانت رو تمرین میکنم 

۱۳۹۸/۴/۲۰ ۰۲:۳۴:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۶ ۱۳:۲۳:۰۶
(ویرایش)

فاطمه جان افرین انشاالله موفق بشی و به زودی با خبر بانو شدن بیای 

منم اقدام کردم واسه بارداری به امید خدا 

خدا بامن است
۱۳۹۸/۴/۲۱ ۰۰:۴۰:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۹ ۱۹:۲۳:۰۴
(ویرایش)

سلام به همه... اسم من رضوان....دوسال و چهارماهه که ازدواج کردم. ما بعد کلی تلاش نتونستیم دخول داشته باشیم پس بیخیالش شدیم تا درس من تموم بشه و بعد حلش کنیم ولی نمیدونم چطوری تو این هاگیر واگیر زد و من باردار شدم. دوتامون مونده بودیم ولی خب خوشحال بودیم. من مصمم بودم که طبیعی زایمان کنم و امیدوار بودم که با زایمان طبیعی مشکلمم حل میشه ولی خب ضربان قلب بچه افت شدید کرد و مجبور به سزارین شدم. حالا دخترم 11 ماهشه و من تصمیم جدی گرفتم که زندگیمو سامون بدم. میخوام مشکلمو حل کنم و منم لذت ببرم. فعلا دارم با واژنم دوست میشم. باورتون میشه تا حالا نگاهش نکرده بودم؟ میدونید چطوری میشه این سیاهیارو ازبین برد؟ 

۱۳۹۸/۴/۲۱ ۱۳:۰۶:۰۶
(ویرایش)

سلام دوستان

هورااااااااااااا موفق شدم👍👍👍👍👍

بالاخره بعد از  ۱۵ روز تمرین موفق به دخول بدون درد شدم😊😉👍👍👍👍👍👍👍

۱۳۹۸/۴/۲۳ ۱۱:۴۶:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۲۲ ۱۷:۰۶:۵۷
(ویرایش)

راوینا جون مبارکت باشه 

دیدن رنگای قشنگ زندگی
۱۳۹۸/۴/۲۳ ۱۹:۰۹:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

هورااا هورااا بانووووووو داریم

anim2-thanksanim2-thanksanim2-thanks

راوینا  بانووو

بانو شدنت مبارک.cake

عزیزم شماره 584 رو بذار جلوی اسمت. 

تو یک ماه اول با فاصله کم رابطه داشته باشید. 

خاطره درمانت رو تو بخش خاطرات حتما بنویس.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۴/۲۳ ۱۹:۱۱:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

رضوان

عزیزم خوش اومدی.

آفرین مراحل درمان رو با صبر و حوصله پیش برو. حتما موفق میشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۴/۲۴ ۰۰:۵۵:۵۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۰۹:۴۷:۱۷
(ویرایش)

سلام

من سایز 10 هستم سایر هدف 12 و نیم هست

ولی الان  از توی آینه دیدم انگار که یک سوراخ کوچکتر پایین سوراخ اصلی هست خیلی کوچکه

خیلی ناراحتم میترسم بکارتم ازنوع دوتکهه باشه

از یک طرفم میگم وقتی 10 سانت شده دوسانت دیگه هم میشه

ولی خیلی استرس گرفتم

میشه لطفا اگر تو این مورد تجربه ای دارید کمکم کنید

ممنون 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021