تعداد بازدید : 322782
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۵/۲۰ ۱۵:۳۵:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ ۰۰:۵۲:۵۲
(ویرایش)

سلام عزیزم

من نوار بهداشتی رو  خیلی سفت لوله کردم و با نخ قرقره دورش محکم پیچوندم اینقدر محکم که نوار بهداشتی تو انگشت کوچک دستکش لاتکس جا شد

من سایز اولیم بود

ولی میتونی سایز بزرگ هم با دو نوار بهداشتی لوله شده درست کنی یه چند دور نخ بپیچ دورش که باز نشه یه کاندوم بزار روش.

و خدایی که در این نزدیکیست
۱۳۹۸/۵/۲۰ ۲۲:۱۶:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ ۱۲:۵۲:۵۸
(ویرایش)

سلام 

بچه ها من یکم احساس خارش دارم تو تشت آب نمکم نشستم ولی هنوز خارش دارم بنظرتون تمرینارو شروع کنم مشکلی پیش نمیاد؟میترسم برم دکتر معاینه کنه

۱۳۹۸/۵/۲۱ ۱۱:۱۸:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ ۲۱:۲۸:۲۲
(ویرایش)

سلام سلام
بچه ها منم تازه اقدام کردم برای درمان، یک سال و نیمه ازدواج کردم، الانم دیلاتور سماره 3 هستم.

امیدوارم خیلی زود به سایز هدف برسم.

من میتونم.
۱۳۹۸/۵/۲۱ ۱۲:۳۴:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۲۸ ۱۱:۵۵:۲۹
(ویرایش)

۱_سایز دور نوار چند شد وقتی اولی را ساختید؟

۲_نوار را به  بلندی تاکردید یا عرضشو ینی دراز شد یا لوله کوتاه؟؟

۳_ایابلندی دیلاتورهم مهم هست؟چون دیلاتورمن تاسرش داخ میره انگشتمم میره ینی دیلاتورم کوتاس و جابیشتر داره واژنم

۴_ممنون میشم تجربتونا موقع عوض کردن هر سایز بگید که چه موقع تغیرسایز میدید؟؟

بسیار گلید ممنونم پیشاپیش...عیدتونم سرشارازامید وخبرهای خووب

۱۳۹۸/۵/۲۲ ۰۱:۳۰:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۷ ۱۸:۳۲:۱۴
(ویرایش)

سلام.من یک سالو نیمه که ازدواج کردم ولی هنوز موفق به دخول کامل نشدیم فقط در حد سر الت بوده همیشه از قبل ازدواج هم نسبت به دخول یه ترس خییلی زیادی داشتم که هیچ کس متوجهش نمیشد تا با اینجا اشنا شدم ومتوجه مشکلم شدم و تصمیم گرفتم تمریناتمو شروع کنم خیلی میترسم ولی بخاطر زندگیم باید به ترسم غلبه کنم برام دعا کنین 

۱۳۹۸/۵/۲۲ ۰۲:۵۳:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۲۸ ۱۱:۵۵:۲۹
(ویرایش)

سایزی را که میخام تغییر بدم آیا شرطش این هست که دیگه وقتی داخله در نیاد اگر رها کنم داخل؟

چون برامن راحت وبیدرد جابجامیشه ولی ول کنم میاد بیرون

۱۳۹۸/۵/۲۲ ۱۵:۳۶:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۰ ۲۰:۲۹:۳۳
(ویرایش)

سلام . روزتون بخیر

سایزهای بزرگتر رو با چه ابزاری درست کنیم؟ آخه تو دستکش که میبرم دستکشه پاره میشه...angry

۱۳۹۸/۵/۲۲ ۱۵:۴۶:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۷ ۱۸:۳۲:۱۴
(ویرایش)

سلام.من با پوزیشن زن رو مشکل دارم درد دارم ولی با زن زیر راحت ترم میتونم تمریناتمو اونطوری که راحتم انجام بدم؟

۱۳۹۸/۵/۲۲ ۲۰:۲۱:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ ۲۱:۲۸:۲۲
(ویرایش)

عزیزم من از خانم خیابانی پرسیدم. گفتن بهتره پوزیشن های مختلف رو انجام بدی و در صورتی که تو تمام پوزیشن ها اوکی بودی بری مرحله بعد.

من میتونم.
۱۳۹۸/۵/۲۳ ۱۵:۳۵:۱۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ ۱۳:۱۹:۳۲
(ویرایش)

سلام عزیزم من زیاد کگل انجام ندادم الان سایز 10 ام که پریود شدم نمیدونم بقیه سایز هارو چظور درست کنم و اینکه دور دیلاتورو نمیدونم چه سایز هایی باشه

خسته ام از این الگوریتم زندگی
۱۳۹۸/۵/۲۳ ۱۵:۴۶:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ ۱۳:۱۹:۳۲
(ویرایش)

خانوما اشکال داره تو پریودی کگل انجام بدیم   بچها من کلا خخیلی عفونت دارم نکنه بدتر بشم و یه چیز دیگ یه گروه تل  گرامی همه این چیزاایی که میگن اینجا 200تومن میگیره و میگه خدا خیرتون بده بچها دعا کنید خوب بشم خودمو تجربیاتمو در اختیار همه قرار بدم valentineanim2-40خیلی دوستون دارم خواهریا ایشالا هممون خوب میشیم

خسته ام از این الگوریتم زندگی
۱۳۹۸/۵/۲۴ ۱۳:۲۶:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۳ ۰۹:۲۴:۵۷
(ویرایش)

سلام دوستان منم دچار واژینسموس اولیه هستم.

لطفا کمکم کنید .و تمریناتو از کجا باید شروع کرد؟

۱۳۹۸/۵/۲۴ ۱۳:۲۶:۲۶
(ویرایش)

سلام دوستان منم دچار واژینسموس اولیه هستم.

لطفا کمکم کنید .و تمریناتو از کجا باید شروع کرد؟

۱۳۹۸/۵/۲۴ ۱۳:۳۰:۵۵
(ویرایش)

سلام دوستان من مشکل واژینیسموس اولیه دارم

لطفا کمکم کنید . تمریناتو از کجا باید شروع کرد؟

۱۳۹۸/۵/۲۵ ۰۲:۳۷:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۲۰ ۲۳:۳۸:۲۸
(ویرایش)

سلام

من چهار روز است كه درمان شروع كردم. يك جلسه حضوري پيش خانم خياباني رفتم و بعد از ان تمرين كردم. روزي بك ساعت تمرين ميكنم.

تو اين چهار روز با انگشت كوچيكه دستكش تمرين كردم، اوايلش برام سخت بود كلي طول ميكشيد تا داخل بره ولي امروز شكر خدا خوب بود تو پوزبشن هاي مختلف راحت داخل ميرفت و در ميومد

از فردا ميخوام برم انگشت بعدي دستكش شروع كنم

يه سوال داشتم: من بعد از تمرين عضلات واژنم خيلي درد ميكنه يه درد همراه با سوزش ، اين طبيعه؟؟

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران