تعداد بازدید : 321448
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۵/۱۶ ۰۲:۱۶:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۵ ۲۲:۴۰:۱۹
(ویرایش)

سلام بچه ها من تازه عضو این سایت شدم

نزدیکدوماهه ازدواج کردم و همون هفته اول فهمیدم که واژینیسموس هستم 

از همین سایت ساخت دیلاتور هارو یاد گرفتم و تمرین کردم اما تمرینام خوب پیش نرفت تا سومین دیلا هم موفق شدم وارد کنم و باهاشون راحت بودم اما دوباره پسرفت کردم و همون دیلای اولم به سختی وارد میشد 😕

خلاصه فعلا که تمرین رو ول کردم چون  هم نا امید شدم هم ترسیدم تمرین هام اصولی نباشن و وضعم از این که هست بدتر

تصمیم دارم حضوری برم مطب خانم خیابانهی اما تلفن ثابت ندارم که باهاشون تماس بگیرم پیام هم که دادم هنوز جوابی نیومده ممنون میشم اگه کسی تونست کمکم کنه یا خود خانم خیابانی اگه پیامم رو خوندن بهم بگن که چطور میتونم یه نوبت بگیرم؟

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
۱۳۹۸/۵/۱۶ ۱۲:۳۹:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۱۸ ۲۰:۱۵:۴۸
(ویرایش)

سلام دوستان، بارون بهاری جان تا قبل از بارداری روزانه بجای چای سیاه از دم کرده ی رازیانه استفاده کن. میتونی توی اینترنت سرچ کنی دستورات اقای ضیایی برای تنظیم هورمون های زنانه. من امتحان کردم عالیه. هم موهای زائد رو کم میکنه و هم هورمون ها و احساساتت رو تنظیم میکنه، اما وقتی باردار میشی نباید استفاده کنی.kiss

۱۳۹۸/۵/۱۶ ۱۴:۰۴:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۲/۲۸ ۱۱:۵۵:۲۹
(ویرایش)

ممنونم تانیای عزیزم هر جواب شما یه دلخوشیه وتسم

۱۳۹۸/۵/۱۷ ۱۰:۱۲:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ ۱۲:۵۲:۵۸
(ویرایش)

سلام به همگی،خیلی خیلی ممنون از خانم خیابانی،خیلی خوشحالم که اینجارو پیدا کردم،من یک ماههکه عروسی کردم و تا قبل از اون اصلا نمیدونستم واژینیسموس چیه و چون میل جنسیم بالاس اصلا فکرشم نمیکردم یه روز تو این قضیه بخوام دچار مشکل بشم،چقدر سرخورده شدم چقدر گریه کردم،چقدر حس بد داشتم،هر بار تلاش و هربار شکست چقدر از همسرم خجالت میکشم،حتی درد جراحی از بین بردن پرده رو تحمل کردم ،ولی الان خوشحالم که راه نجاتمو پیدا کردم،من میخوام از امروز تمرینامو شروع کنم خواهش میکنم بهم کمک کنید ،تجربه هاتونو بهم بگید،از کجا شروع کنم بهتره؟

۱۳۹۸/۵/۱۷ ۱۰:۵۱:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ ۰۰:۲۰:۱۷
(ویرایش)

سلام راه ارتباطی هست ک بشه با خانم دکتر خیابانی از طریق اینترنت ارتباط برقرار کرد؟؟؟؟  من ازشون وقت گرفتم ک برم مطبشون ولی قبلش میخواستم ازشون یکی دوتا سوال بپرسم

امکانش هست؟؟ 

۱۳۹۸/۵/۱۷ ۱۹:۳۹:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ ۰۰:۵۲:۵۲
(ویرایش)

سلام‌دوستان من امروز تمریناتم رو شروع کردم

واسه پر کردن دستکش از نوار بهداشتی استفاده کردم

لوله مانندش کردم بعد با نخ یه دورپیچ کردم روشanim2-4d564ad6

بعد گذاشتم داخل دستکش

نمیدونم شاید به نظر دوستان و خانم دکتر خیابانی خوب نباشه

ولی من واسه شروع باهاش راحت بودم

حالا اگه موافق هستین با همین ادامه بدمanim2-a2d3

و خدایی که در این نزدیکیست
۱۳۹۸/۵/۱۷ ۲۱:۵۸:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۶ ۱۳:۲۳:۰۶
(ویرایش)

سلام نسرین جان با هرجور که راحتی تمرین کن مهم خودتی عزیزم انشالله که زود نتیجه بگیری 

خدا بامن است
۱۳۹۸/۵/۱۸ ۰۲:۵۷:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۸ ۰۳:۰۱:۱۳
(ویرایش)

سلام‌ من همین امروز با سایتتون آشنا شدم تورو خدا به منم کمک کنید سه سال ودوماه ازدواج کردم شوهرم خیلی دوسمداره ولی امشب برا اولین بار سر این مشکل لعنتی گفت اگه ی وقت خیانت کردم حق نداری ناراحت بشی 😔😔😔دارم دیونه میشم تورو خدا کمکم کنید رفتم دکتر گفتن پردت حلقوی ومشکلی نداری ولی موقعه معاینه جیغ کشیدم از بس درد داشتم 😔امروز ی پستونک شیر دیدم دلم خیلی غصه دار شد بچه میخوام ولی من هنوز رابطه سالمم ندارم یکی دیگ از مشکلاتم این که کیست دارم وپریودم نامنظم هرجه هم ک رفتم بهم قرص ال دی و سپرو دادن وقتی میخورم فقط میارم بالا ،نمیتونم مشکلم به هیچکدوم از خانوادم بگم آبرو خودم وشوهرم میره بعضی وقتا از تنهایی دوسدارم ی غریبه پیدا کنم ومشکلاتم بهش بگم شاید آروم بشم 

😔😔😔
۱۳۹۸/۵/۱۸ ۱۶:۴۰:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۹ ۱۹:۲۳:۰۴
(ویرایش)

سلام دوستان. من دیلاتور شماره 3 هستم ولی اصلا باورم نمیشه. سر اولین دیلاتور نمیتونستم باورکتم که وارد بشه فکرمیکردم هرلحظه یه اتفاقی واسم میفته خخخخخ. فقط میدونم من خیلی با بدنم به خصوص واژنم غریبه بودم. حالا احساس بهتری به همه چیز دارم. خداکنه زودتر مشکل هممون حل بشه

۱۳۹۸/۵/۱۸ ۱۹:۱۱:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ ۱۲:۵۲:۵۸
(ویرایش)

ممنونم سمای نازنین،لطف کردینflower

۱۳۹۸/۵/۱۹ ۰۰:۴۴:۴۰
(ویرایش)

سلام دوستی که با نوار بهداشتی دیلاتور ساختی.دورش چندسانته؟

معذرت میخام من به محض تمرین احساس دسشویی میگیرم.طبیعیه؟

ویک ماهه با یکه دیلا کارمیکنم نمدونم منطورتون از راحتی چیه؟الان باید عوض کنم؟ضمنا دسکش سایزش کوچیکه باچی سایز بزرگ میشازید؟

۱۳۹۸/۵/۱۹ ۱۸:۴۷:۴۷
(ویرایش)

سلام نفس باران

منم یکسال ازدواج کردم و از همون اول مشکل داشتم

ولی خدا رو شکر با این سایت آشنا شدم

و الان شروع به تمرین کردم

ما باید یاد بگیریم مشکلاتمون رو حل کنیم بجای اینکه خدا نکرده باهاشون بسازیم و بسوزیم

همسرت حق داره

بخاطر خودت و همسرت بسم الله بگو و تمرینات شروع کن

۱۳۹۸/۵/۱۹ ۱۸:۵۳:۱۱
(ویرایش)

بارون بهاری

من اولین دیلاتور رو با انگشت کوچک دستکش ساختم 

خیلی کوچیکه واسه همین سایز نگرفتم

فقط میخواستم امتحان کنم ببینم واقعا میتونم بدون درد واردش کنم

بعد در کمال ناباوری دیدم

اصلا درد نداره

واقعا واژینسموس همش ذهنی هست

و این ترس و سفت کردن و تنگ کردن واژن همش دست خودمونه

من سر تست پاپ اسمیرم خیلی درد کشیدم

دکترم بسیار با تجربه بود

فقط بهم یه جمله گفت

اینکه درد داری واسه اینه واژنت رو تنگ میکنی و ذهنی هستش

باید خودت بخوای که باز بشه

اون موقع نفهمیدم چی میگه

الان کاملا باور دارم مشکل ما ذهنی هست و این تمرینات بهترین و تنها راه حل درمان

تو سایت دیدم نوشته سایز های بزرگ با کاندوم باید بسازی

راجع به دستشویی گرفتن اطلاعی ندارم شاید دوستان دیگه بتونن کمکت کنن

۱۳۹۸/۵/۲۰ ۰۱:۵۰:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۰۱:۲۹:۲۵
(ویرایش)

نفس باران

دست از غصه خوردن بردار ، فقط دست به کار شو ، وقتو از دست نده ، ببین منم مثل خودت بودم ، ولی توی ۵ روز تمرین موفق به دخول شدم ، برو بخش خاطرات ، منم شوهرم این حرفو زد بهم ، منم شرایطم‌افتضاح بود ، ولی واقعا از دست خودم شاکی شدم ، یه جورایی خودمو بشدت دعوا کردم که بسه دیگه ، فقط توی این ۵ روز به هیچی جز موفقیت فکر نکردم، سریع تا با یه سایز راحت میشدم میرفتم بعدی ، نگران نباش مشکلت حل میشه زندگیت از عسل هم شیرینتر میشه ، ما منتظر گزاشاتت هستیم و همینطور منتظر گزارشات بقیه بچه ها ، موفق باااااااشید همتون میتونین فقط اراده کنین ...

من در عرض ۵ روز تمرین بانو شدم😊
۱۳۹۸/۵/۲۰ ۰۴:۰۵:۵۶
(ویرایش)

نسرین ب

دوست عزیزم با نوار چجوری ساختی گداشتی توی کاندوم؟سایزش چندشد؟

چون به نظرم منم باید سایز بزرگ امتحان کنم چون همش توساز۸و۹موندم و بنظرم بااینا واژنمدیگه بازتر نمیشه سایز ۱۰ به بعد را باچی بسازم کاندوم ....یا دستکش؟  دستکش فعلیم کوچکه

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران