تعداد بازدید : 192927
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۶/۸ ۱۹:۰۷:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۱ ۲۲:۰۶:۳۹
(ویرایش)

من هیچ وقت خونریزی یا سوزش نداشتم. وقتی چک کردم دیدم انگشتم راحت میره تو، دیلای چهار پنج سانتی درست کردم و دیدم خیلی کوچیکه. یعدش رفتم سراغ سایزهای بزرگتر. یادت باشه حتما ژل بزنی و موقع فرو کردن ریلکس کنی. کگل بزنی و وقتی باز شد باز نگهش داری و دیلا رو بذاری توش. بعد دیگه بدنت عادت میکنه. 

۱۳۹۹/۶/۸ ۱۹:۲۸:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۹ ۱۲:۱۰:۵۲
(ویرایش)

نه من منظورم تو سايزاي اخر بود سايزاي پايين تر نه

۱۳۹۹/۶/۸ ۲۱:۰۸:۲۷
(ویرایش)

نه من تو هیچ سایزی خونریزی و سوزش نداشتم. تو بزرگترین سایز که حدود دوازده اینطورا بود یه مقداری اذیت میشدم خصوصا که سفت بود، ولی خون نیومد اصلا. من فکر میکنم عضلات داخل رو منقبض میکنی وقتی دیلا رفت تو. سعی کن خودت رو رها کنی، به چیزای خوب فکر کنی.چشمات رو ببند تصور کن تو ساحل هستی و حواست رو ببر سمت سر و صورتت که دیگه اون پائین رو شل کنی. 

۱۳۹۹/۶/۹ ۱۵:۳۳:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱۰ ۰۰:۱۸:۲۵
(ویرایش)

سلام بچها من تازه با ماماسایت اشنا شدم 

منم واژینیسموس شدید دارم سه ساله ازدواج کردم و دخول انجام نشده 

لطفاااااا راهنماییی کنین چیکارکنم تمرینات  رو چطور شروع کنم

۱۳۹۹/۶/۹ ۱۵:۴۱:۵۹
(ویرایش)

سلام دوستان

اليراز جان بازم ممنون

مرضيه جان خوش اومدي، بهترين پيشنهادي كه ميتونم برات بكنم اينه كه هر چقدرم دور از تهران باشي شرايطو جور كن يه وقت از خانم خياباني بگيري بري پيششون اون جلسه حضوري و معاينه حل كننده اصلي اين مشكله خيلي تاثيرگذاره، بعد راحت مث ما تمرينات رو پيش ببري 

ميتوني بري تايپيك ها رو بخوني

اول بايد با انگشت كوچيك دستكش استريل جراحي شماره ٧ ديلاتور درست كني( توش رو با پنبه پر كني) همزمان كه كگل ميزني دستكش رو وارد واژنت كني

كه من خودم به شخصه چند سال تصور اين موضوع اذيتم ميكرد نميتونستم اصلا همچين كاري كنم. ولي حضوري كه رفتم پيش خانم خياباني زيرو رو شدم

اميدوارم تونسته باشم كمي راهنماييت بكنم 

ان شالله همگي بحق اين روزهاي عزيز زودي درمان شيم

۱۳۹۹/۶/۹ ۱۵:۴۷:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۶/۱۰ ۰۰:۱۸:۲۵
(ویرایش)

ممنون یسناخانوم انشالله... 

من اهواز زندگی میکنم شرایطم برای تهران اومدن جور نیست امروز کلی گشتم تا ی دکتر خوب تو شهرمون پیدا کنم بنظرتون پیش روانپزشک برم بهتره یا دکتر زنان

تمرینات رو هم یاد گرفتم امیدوارم زود بتونم عملیشون کنم

۱۳۹۹/۶/۹ ۱۶:۰۲:۴۳
(ویرایش)

نميدونم روانپزشك چقدر تاثير داره باز بچه ها بيان نظراتشونو بگن من نظري در اين مورد ندارم

اكثر بچه هاي اينجا مسيرشون دور هس ولي بالاخره مجبور شديم همسرمون رو راضي كنيم شرايط جور كنيم بريم

۱۳۹۹/۶/۹ ۲۱:۴۴:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

عزاداری هاتون قبول باشه 

چه خبر ؟تمرین میکنید؟

پری بال النا یسنا فرزی زرگل بیاین گزارش بدین

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۶/۹ ۲۳:۱۲:۰۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۴ ۱۶:۱۵:۱۱
(ویرایش)

سلام به همه.مرضیه جون روانپزشک به نظر من خوبه اگه مشکلی با هزینه ش نداری،چون من یه بار رفتم و جلسه اول ک رفتم فقط من حرف زدم از گذشته م و زندگیم،بهم گفت تو خیلی اسیب دیدی و تک تک این اسیبها باید ریشه یابی بشه و درمان بشه.خب یکم پروسه درمان ممکنه طولانی بشه،بازم بستگی به دکتر داره.

ولی برای واژینیسموس میتونی از یه پزشک سکس تراپیست کمک بگیری که مختص همین مشکلات بین زن و شوهره،یعنی مسائل مربوط به روابط زناشویی،بازم تحقیق کن و حساب کتاب کن ببین کدومش و صلاح میدونی انجام بدی

حواست باشد خدایت بازوهای بزرگ دارد و شانه های پهن به اندازه تمام غصه های جهان💜💛💚💙
۱۳۹۹/۶/۹ ۲۳:۱۷:۲۶
(ویرایش)

سلام زهره جون،من دیروز هم تمرین کردم ولی چون موفقیت امیز نبود گزارش ندادم،گفتم که با ورودی واژنم همچنان درگیرم،ولی دیشب خوابم نمیبرد پاشدم یه اینه گذاشتم جلوم و گوش پاک کن و بدون هیچ مشکلو ترسی وارد کردم،امیدوارم که درست تشخیص داده باشم.راستشو بخوای ته دلم امیدوار شدم و از هر فرصتی واسه کگل استفاده میکنم،با اینکه شوهرم مشکلی با تمریناتم نداره،ازونجایی که نمیخوام تحت تاثیر حرفای احتمالیش باشم ترجیح میدم وقتی خونه نیست تمرین کنم یکم پیشرفت کنم و اونوقت ازش بخوام اونم دیلاهارو وارد کنه،این چندروز تعطیلی سخت بود واسم،ولی الان میخوام زودتر بخوابم که فردا برای تمرین زود بیدار شم

دلم روشنه بچه ها،توکل به خدا

حواست باشد خدایت بازوهای بزرگ دارد و شانه های پهن به اندازه تمام غصه های جهان💜💛💚💙
۱۳۹۹/۶/۹ ۲۳:۳۱:۳۸
(ویرایش)

سلام بچه ها عزاداري هاتون قبول❤️

من ديروز تمرين نكردم 

فرزانه جان روانشناس در مورد خيلي چيزا عاليه من خودمم رفتم ولي من برا واژينيسموس گفتم نظري ندارم بقول پري بال يه سكس تراپ برا اين مشكل بايد بيابي 

پري بال جان شما رفتي پيش خانم خياباني؟ بعد رفتن با پيدا كردن ورودي واژن مشكل داري؟ منم روزاي اول تمرين اينجوري بودما ولي به مرور مسيرشو يابيدم يكم پايين تر از پرينه هس

الانم گاها نميابم ديلا رو ميذارم خودش راهو ميابه

زهره جان شما در چه مرحله اي هستي؟

۱۳۹۹/۶/۹ ۲۳:۵۳:۱۵
(ویرایش)

سلام یسناجون،نه من پیش خانوم خیابانی نرفتم عزیزم

حتی الانم امتحان کردم که دوتا گوش پاک کن وارد کنم ولی نرفت😑محاسباتمو بهم زد

۱۳۹۹/۶/۱۰ ۰۰:۳۵:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۴ ۱۰:۴۳:۵۰
(ویرایش)

سلام

پریبال شیب دیلارو درست میگیری؟ اول چند تا کگل بزن بعد و یه زور کوچولو بزن که واژنت باز بشه. بعد با یه شیب ملایم به سمت مقعد دیلارو نم نم هل بده. به دیلات قشنگ ژل بزن. 

۱۳۹۹/۶/۱۰ ۰۱:۰۰:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

یسنا جان منم تقریبا هرروز تمرین دارم و نهایت تلاشم رو دارم میکنم که این بار درست انجام بدم که مشکلم حل بشه .

پری بال عزیزم ما همش دوتا سوراخ داریم 

که یکیش واژنه یکیش مقعد .

مقعد خیلی پایین تره از واژن 

به نظرم برای اینکه اول راهی از اینه کمک بگیر.

کامل پاهاتو باز کن یه زور کوچولو بزن تا دهانه واژنت باز بشه بعد دیلا رو با یه شیب ملایم بده داخل .

وقتی سه چهار سانت دیلا رو وارد کردی دیگه شیب به دیلا نده و صافش کن( یعنی کاملا افقی بگیرش )و یکم بیشتر هل بده بدون اینکه حس کنی خودش تا ته میره .

ژل زباد بزن .

و به استفاده از اینه وابسته نشو .

خیلی خوشحالم که میای گزارش میدی .

حتی اگه تمریناتتون موفقیت امیز هم نیست بیاین بگین .

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۶/۱۰ ۰۱:۱۱:۳۷
(ویرایش)

مرضیه جان من بدون رفتن پیش خانم خیابانی و بدون کمک و همکاری همسرم درمان شدم. میخوام بگم فقط خودت مهمی و اینکه واقعا بخوای. اینکه بدونی علت انجام نشدن دخول چیه، مرحله ی مهمیه. ولی قبلش باید معاینه بشی که معلوم شه پرده ت عادیه و مشکل خاصی نداری. میتونی به متخصص زنان بگی با انگشتش برات راه رو باز کنه. این موضوع به من خیلی کمک کرد و این تصور که اون سوراخ بسته ست و راهی نداره رو از ذهنم پاک کرد. 

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران