تعداد بازدید : 192978
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۹/۶/۲۵ ۱۲:۵۹:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۲۰ ۱۱:۱۶:۵۸
(ویرایش)

سلامممم 

دلم براتون تنگ شد 💓

دیگران دل می دهند

من به تو جان داده ام❤️
۱۳۹۹/۶/۲۵ ۱۳:۰۰:۱۴
(ویرایش)

بچه ها 😔😔😔😔😔😔

من سایز یک و بعدش دیلای دو رو هم موفق شدم وارد کنم 

اما پریود شدم هنوزم تموم نشده 

خسته شدم کلی برای تمریناتم هیجان داشتم امیدوارم تا پریودیم تموم  بشه منم ناامید نشده باشم

بنظرتون بعد از پریودیم باید از اول شروع کنم؟!

ضمنا ممنون بابت پیام های امید دهندتون عاشقتونم❤️😍

دیگران دل می دهند

من به تو جان داده ام❤️
۱۳۹۹/۶/۲۵ ۱۳:۰۱:۳۹
(ویرایش)

روشا جانم چیکارا میکنی شما؟ ❤️

دیگران دل می دهند

من به تو جان داده ام❤️
۱۳۹۹/۶/۲۵ ۱۵:۰۰:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۱۵ ۰۰:۵۵:۱۶
(ویرایش)

سلام بر دوستان عسیس خوجملمanim2-ad54ad

هم اکنون به اخباری که به دستم رسید توجه بفرمایید..

ایهیم...ایهیممم..

بعد از حدود یکماه تلاش جانکاه بر سر ورود یا خروج دیلاتور، امروز جانِ جانا به مطب خانم خیابانی مراجعه نموده، و با لطف ایشان توانستند بر ترس "نمدونم مسیر واژن کجاس"  غلبه بنمایند..anim2-4d564ad6

💃💃💃💃💃💃💃💃

هم اکنون ایشان دیلا به دست در حال تایپ کردن میباشد..anim2-25r30wi

و خدایی که بشدت کافیست...
۱۳۹۹/۶/۲۵ ۱۵:۰۴:۰۹
(ویرایش)

سوگند جونیییییی سلااااام عسل مسل anim2-40

الحمدلله پدرم، سه هفته ای هست که مرخص شدن. دوهفته هم که خودمون بخاطر احتیاط قرنطینه خانگی شدیم. و الحمدلله خوبیم به لطف دعای شما دوستای مهربونمanim2-28

۱۳۹۹/۶/۲۵ ۱۵:۰۹:۳۲
(ویرایش)

نگین جونی، اشکال نداعه دخمل

قوی باش و یادت نره تو بودی که:      "ت.و.ن.س.ت.ی"

پس بعد از پریود هم، هیچ چیزی فرق نکرده، و میتونی.anim2-a2d3

نهایتش اینِ که یه دفعه دیلای اول رو ببر داخل، آوردی بیرون سایز ۲ رو بگیر دستت و شروع کنanim2-smilies-azardl2

۱۳۹۹/۶/۲۵ ۲۰:۲۶:۴۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱/۱۴ ۱۶:۱۵:۱۱
(ویرایش)

سلام بچه ها.سلام زهره جون

منم به جمع پریودیا پیوستمanim2-smilies-azardl2

حواست باشد خدایت بازوهای بزرگ دارد و شانه های پهن به اندازه تمام غصه های جهان💜💛💚💙
۱۳۹۹/۶/۲۶ ۰۱:۰۵:۳۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۱ ۱۲:۳۴:۲۱
(ویرایش)

الیراز جون چه قشنگ توضیح دادی امیدوارم همه بچه ها یه روز بیان اینجوری از راحت بودن اقدامشون تعریف کنن  anim2-40

منم دارم تمرین میکنم با اینکه امروز اومدم خونه پدرشوهرم اما دیلارو هم با خودم اوردم تو دسشویی هر سری که میرم یه چن دقیقه تمرین میکنم فردا هم میرم حمام یکم بیشتر تمرین کنم تا برم خونه البته پریودمم نزدیکه😐 فقط این حس جیش منو اذیت میکنهanim2-65d6a5d6s

یعنی میشه مامان بچه ای باشم که باباش تو باشی..خدایا نگاهی..
۱۳۹۹/۶/۲۶ ۱۳:۱۲:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ ۱۸:۰۴:۳۲
(ویرایش)

سلام بچه ها 

چه خبرا؟خوبین؟

منم از یکی دو روز دیگه تمریناتم رو شروع میکنمanim2-a2d3

دیگه من اسم نبرم خودتون بیاین گزارش بدین.

به تعویق انداختن تمرین ها درمان رو طولانی تر و سخت تر میکنه .این حرف من نیست حرف خانوم خیابانیه.

بهانه نیارین و از کوچکترین فرصت ها برای تمرین کردن استفاده کنین .

أنت لست وحيد؛
أنت محاط بالله من كل الجهات 🙏

تو تنها نیستی، تو از همه طرف با خدا احاطه شدی 🌱
۱۳۹۹/۶/۲۶ ۱۳:۴۳:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ ۰۱:۵۷:۵۵
(ویرایش)

سلام بچه ها

حالتون چطوره؟

بچه ها دستکش تا دیلای ۹ جواب میده با کاندومم که میسازم والا کاندوم هرچی پنبه بریری توش بازم جا داره موندم چجوری بزرگترشو بسازم؟چه کنم؟

البته من هنوز با ۹ اوکی نشدم😔البته خودم احتمال میدم میترسم..

ایرانا خداوکیلی من رو تخت تو سکوت بعد دوش گرفتن تو محیط کاملا ریلکس کلی جون میکنم این بی صاحاب بره تو بعد تو چطوری خونه پدر شوهرت تو دستشویی تمرین میکنی.خوش بحالتون بخدا😪

الیراز جان من فکر نمیکنم بتونم به خیار فکر کنم اصلا.پیامتو که میخوندم این سوال تو ذهنم پیش اومد شما خیلی خیلی تند پیش رفتی اصلا واژینیسموس نداشتی انگار.

در آخر میخوام یه دلگرمی بدم به خودمون اینکه انقدر خوش شانس بودیم که مردایی کنارمونن که تونستن باهامون کنار بیان و مجبورمون نکنن به کاری که واقعا نمیتونیم و قطعا خوش شانسیمو قطعا میتونیم این درد مشترک و کنار بذاریم از پسش بربیایم.😘

۱۳۹۹/۶/۲۶ ۱۸:۵۴:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۱ ۲۲:۰۶:۳۹
(ویرایش)

یلداجان احتمالا من واژینیسموس خفیف داشتم، ولی بالای ده سال درگیر این بودم. 

همسرم بعد این همه سال اومد گفت من رابطه ی جنسی درستی نداشتم تو این سالها، و شاکی بود و کار به حرف از جدایی و ... کشید. بعید نیست که این ترس و فشار کمکم کرده، چون باید حل میکردم این مشکل رو. 

اینا رو گفتم که بدونید سکوت همسراتون خیلی هم مثبت نیست و این حس سرکوب شده ممکنه دامنتون رو بگیره. بنابراین تلاش کنید و تمرین، تا حل شه و منتی سرتون نباشه بعدا. 

۱۳۹۹/۶/۲۷ ۰۰:۳۳:۲۸
(ویرایش)

الی جان واقعیت همسر من هر دفعه بش میگم و غصه میخورم میگه درست میشه بش فکر نکن فکر میکردم همه اینجورین البته خب من ۱ سالع ازدواج کردم شاید بی تاثیر نیست!😂

۱۳۹۹/۶/۲۷ ۰۰:۳۴:۰۹
(ویرایش)

الی جان واقعیت همسر من هر دفعه بش میگم و غصه میخورم میگه درست میشه بش فکر نکن فکر میکردم همه اینجورین البته خب من ۱ سالع ازدواج کردم شاید بی تاثیر نیست!😂

۱۳۹۹/۶/۲۷ ۰۲:۱۴:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۲۱ ۲۲:۰۶:۳۹
(ویرایش)

عزیزم همسر من هم ده سال اینا رو بهم گفت و همش میگفت اشکالی نداره و نگران نباش. اونقدر کلا بی اهمیت جلوه داده بود قضیه رو که من پیگیری نکردم. بعد ده سال اومد گفت من سرکوب شدم. 

۱۳۹۹/۶/۲۷ ۰۴:۱۷:۰۰
(ویرایش)

اما واقعیت اینه که اونا ایرادی نداشتن و مشکل تو ذهن ما بوده و ما باید ممنون باشیم از درکشون چ ۱ سال چ ۱۰ سال عزیزم.

به هر حال تو اون طرف گود رو دیدی ولی ما همچنان اندرخم یک کوچه ایم.برات خیلی خوشحالم.

دعا کنین مشکل ماهم حل بشه.

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران