تعداد بازدید : 33184
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۴/۳۱
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۵/۹/۲۸
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۵/۵/۵ ۰۹:۳۰:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ ۱۱:۳۸:۱۶
(ویرایش)

آره النا جون. شلوارم رو که یک بار هفته قبل دوطرفش رو گرفتم و تنگش کردم. از دیروز باز داره پاچه هاش میماله به زمین هی باید تندتند بکشمش بالا. یه دو سانتی هم باز باید بگیرمش.

اینارو که میبینم ذوق میکنم ..آخه من توی یه سال تپل شدم. واسه همین سریع آب شده

۱۳۹۵/۵/۵ ۰۹:۴۴:۵۷
(ویرایش)

ممنونم النا جونم anim2-thumbsupsmileyanim ایشالا توهم ازین فیت بودنی که هستی فیت تر بشی عزیزم anim2-a2d3

شیوا جونم ایشالا توام سریع برسی به وزنی که میخوای anim2-a2d3

۱۳۹۵/۵/۵ ۰۹:۴۶:۲۱
(ویرایش)

آب؟ برای من یعنی؟

برای من چربی شده . اما نرمه خیلیییی نرمه. دوربر شکم و باسنم هست. بازو اینا زیاد ندارم. 

۱۳۹۵/۵/۵ ۰۹:۵۳:۴۲
(ویرایش)

امیدوارم.. 

۱۳۹۵/۵/۶ ۰۸:۳۷:۴۰
(ویرایش)

دوستان بیاین گزارش بدین. ورزش میکنید؟ رژیم رو رعایت میکنید؟

اگر تغییر سایز یا وزن دادین بیاین بگین anim2-thumbsupsmileyanim

۱۳۹۵/۵/۶ ۰۹:۵۱:۱۵
(ویرایش)

مام دیروز رفتم سینما. بین فیلم حواسم نبود هله هوله خوردم. زیادم نه ها. اما خوردم. فک نکنم تاثیری بذاره shysmile

baby

۱۳۹۵/۵/۶ ۱۰:۰۶:۰۰
(ویرایش)

آخه هفته ای یبار رو میتونم بخورم. ولی برا این هفته م رو خورده بودم baby تاثیر نداره بابااا ولش اصلا بهش فک نمیکنم shysmilebaby

۱۳۹۵/۵/۷ ۰۸:۴۶:۳۵
(ویرایش)

بچه ها یکی دیگه از لباسایی که تنم نمیرفت رو تونستم بپوشم. دلم برا این سایز خودم تنگ شده بود baby هی فقط خودمو توی آینه نگاه میکردم 

۱۳۹۵/۵/۷ ۰۹:۱۶:۵۴
(ویرایش)

تو که چاق نیستی anim2-ot0837h0nn8zfqu8ult تو لاغری.... خوشبحالت دلارا valentine  

من دیشب شام نخوردم که البته کار درستی نبود. چون صب از گشنگی از خواب پامیشدم همش. و در نتیجه خواب موندم و دیر رسیدم.

۱۳۹۵/۵/۷ ۱۶:۰۴:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۶/۴ ۱۸:۴۶:۲۴
(ویرایش)

🌟کاهش وزنتان متوقف شده و نمیدانید چه کار کنید؟ مطلب زیر را بخوانید:
@karafsapp

اگر ایست وزنی دارید از اصول زیر برای غلبه بر ایست وزنی پیروی کنید:
🔼عاداتتان را دوباره ارزیابی کنید.
اگر دفتریادداشت غذایی دارید عادات غذایی و ورزشی روزهای اول برنامه خود را با حالایتان مقایسه کنید. مطمئن شوید که چیزی از قلم نیانداخته‌اید، قانونی را فراموش نکرده‌اید، چیزی را اشتباها بیشتر از مقدار توصیه‌شده‌تان نخورده‌اید و یا میزان فعالیت بدنی‌تان کمتر نشده است. 

🔼 میزان کالری دریافتی‌تان را کاهش دهید.
۲۰۰ کالری از کالری روزانه‌تان را کم کنید. اما مقدار کالری دریافتی روزانه‌تان را به زیر ۱۲۰۰ کالری نرسانید. کالری پایین‌تر از ۱۲۰۰ ممکن است با ایجاد احساس گرسنگی، ریسک پرخوری‌تان را افزایش دهد.
@karafsapp
🔼 میزان فعالیت بدنی‌تان را افزایش دهید.
زمان فعالیت بدنی‌ همیشگی‌تان را ۱۵ تا ۳۰ دقیقه بیشتر کنید. اگر هم امکانش هست، شدتش را افزایش دهید. فعالیت بدنی بیشتر کالری بیشتری می‌سوزاند.

🔼زندگی‌تان را فعال‌تر کنید.
ساعات نشستن و دراز کشیدن خود را به ساعات ایستادن، راه رفتن و فعالیت بدنی بیشتر تبدیل کنید. جایی که می‌توانید بنشینید بایستید، جایی که امکان ایستادن دارید راه بروید، اگر هم می‌توانید راه بروید بدوید. از ماشین خود کمتر استفاده کنید. به جای آسانسور از پله‌ها استفاده کنید. موقع صحبت با تلفن بایستید و یا راه بروید و…

🔼 به بدنتان حقه بزنید.
برنامه روزانه تان را کمی تغییر دهید در غیر این صورت بدن تان به راحتی فعالیت های شما را پیش بینی کرده و به آن عادت می کند. میتوانید دو سه روز به بدن خود -در اصطلاح- شوک بدهید و غذاهای معمولی بخورید و بعد دوباره رژیم را از سر بگیرید. یا مثلا اگر همیشه صبح ها ورزش می کردید، بهتر است از این به بعد، عصرها تمرین کنید. همچنین میتوانید نوع ورزش تان را تغییر دهید و 10 دقیقه تمرین کاردیو را نیز اضافه کنید. علاوه بر این بهتر است قبل از اینکه سراغ تمرینات کاردیو بروید، چند دقیقه تمرین مقاومتی کنید.
@karafsapp

🔼 مصرف پروتئین را در برنامه غذایی روزانه افزایش دهید.
مصرف پروتئین کمک می کند که حجم توده بدون چربی بدن بیشتر شده و متابولیسم افزایش پیدا کند. علاوه بر این پروتئین در مقایسه با منابع کربوهیدرات از جمله نان، بیسکوییت، میوه و... احساس سیری طولانی تر به شما می دهد و مانع از ناخنک زدن در طول روز می شود.

🔼اجازه ندهید که ایست وزنی منجر به یک فاجعه شود.
اگر تلاش‌هایتان برای غلبه بر ایست وزنی کارساز نبود، مشورتی با پزشک یا کارشناس تغذیه خود داشته باشید تا راه حل‌های بیشتری پیش روی پایتان بگذارند.
شاید هم لازم باشد که اهداف کاهش وزنتان را بازنگری کنید. چون ممکن است وزنی که اصرار دارید به آن برسید برایتان غیرواقعی و دست نیافتی باشد. در ضمن توجه کنید که کاهش وزن آهسته عوارض کمتری دارد. افرادی هستند که می خواهند در مثلا" دو ماه ۲۰ کیلو وزن کم کنند. بله این امکان وجود دارد، اما از حداقل عوارض آن که می توان به افتادگی پوست، ریزش موی سر و بازگشت سریع این مقدار وزن پس از ترک رژیم و فعالیت ورزشی اشاره کرد، اطلاعی ندارند. استاندارد کاهش وزن ۴۵۰ تا ۹۰۰ گرم در هفته است، یعنی هدف شما باید نهایتا" کم کردن ۱ کیلو در هر هفته باشد تا بدن زمان برای تنظیم خود داشته باشد.
💡فراموش نکنید که اگر عادات غذایی‌تان را بهبود بخشیده‌اید و یا سطح فعالیت بدنی‌تان را افزایش داده‌اید در حقیقت سلامت خود را تضمین کرده‌اید حتی اگر وزنی هم کم نکرده باشید. بنابراین اگر در غلبه بر ایست وزنی‌ موفق نشدید با برگشت به عادات غلط گذشته خود باعث برگشت وزن کم کرده‌تان نشوید.😊🙏
@karafsapp

زندگی قانون
باورو ها و لیاقتهاست!!!!
همیشه باور
داشته باش
لایق بهترین هایی!!!!❤💓💓❤:
بهترینها رو واستون ارزو دارم
۱۳۹۵/۵/۷ ۱۶:۱۷:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۴/۱۴ ۱۱:۲۳:۲۴
(ویرایش)

سلام

کسی هست؟

عشق مادر
۱۳۹۵/۵/۱۲ ۰۸:۱۹:۱۵
(ویرایش)

من در چند روز اخیر کمی بی احتیاطی نمودم و خیلی خوردم. زین بابت شرمنده ی حضار گرامی هستم serious

۱۳۹۵/۵/۱۲ ۱۲:۳۶:۴۹
(ویرایش)

آرااااااام چه کردی؟؟؟

۱۳۹۵/۵/۱۲ ۱۲:۵۳:۰۴
(ویرایش)

چند کیلو کم شدی دختر بیا بگو anim2-4d564ad6anim2-28

۱۳۹۵/۵/۱۲ ۱۳:۲۳:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۵/۲۴ ۲۲:۱۳:۳۱
(ویرایش)

راستشو بخای من چون دیدم تو بی احتیاطی میکنی پفک و چیبس میخوری منم خوردم پریشم گفتم فقط یه شب میتونم پفک بخورم پس خوب بخورم که نتیجه ش بیمارستانی شدم، البته تعریف از خود نباشه ولی دیروزم بستنی خوردم بستنی یا ولی هرروز میومدم میدیدم نیستی بی انگیزه میشدم از امروز تلاشو از سر میگیرم

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران