تعداد بازدید : 527449
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۷/۱ ۱۸:۱۶:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۳/۱۴ ۰۷:۵۴:۱۲
(ویرایش)

ماه پیشونی جان

ممنونم از حرفات عزیزم.  منم ب همه گفتم انجام دادیم. ولی واقعا دلم میخواست بایکی حرف بزنم درددل کنم و بگه که درکم میکنه که متاسفانه کسی تو اطرافم نیست. حتما کارهایی که گفتی رو انجام میدم. امیدوارم به حق این روزهای عزیز همه مشکلشون حل بشه

دارم با هر لحظه زندگیم میجنگم.
۱۳۹۶/۷/۱ ۲۰:۰۸:۵۰
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

مهسا

خوااااااهش میشه، اینجا همه همو درک میکنن، پر قدرت پیش برو، به حق این شبا رابطه ات کامل میشهvalentine

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۷/۱ ۲۰:۳۹:۲۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام بچه ها خداقوتanim2-ad54ad

سلام ماه پیشونی جون خداقوت anim2-28

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۱ ۲۰:۴۲:۳۶
(ویرایش)

Behiii 

خواهش میکنم عزیزم. ماه پیشونی جون جواب سوالت رو دادن. ان شاا... هفته دیگه موفق میشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۲ ۰۰:۳۵:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ ۲۱:۳۰:۱۴
(ویرایش)

سلام 

من چهار ماهه كه ازدواج كردم ولي هنوز نميتونم نزديكي داشته باشم ،البته سه چهاربار داخل شد اما نميدونم كه هنوز پرده م هست يا نه چون خون نديدم ،اما هر بار كه ميخايم نزديكي داشته باشيم من درد دارم خيلي،وبعداز اون دوسه بار كه داخل شد من دل درد و كمر درد عجيبي دارم،اون اول كه خيلي ميترسيدم ولي الان خيلي استرسم كمتر شده اما حسمو انگار از دست دادم،البته شوهرمم استرس داره ،خانواده همسرم ازم بچه ميخان و من نميدونم بايدجوابشونو چي بدم،تو رو خدا كمكم كنيد ،بنظرتون من هم بيماري واژينيسموس دارم؟ممنون ميشم 😔

پر از استرس
۱۳۹۶/۷/۲ ۱۲:۲۲:۱۶
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

سلام سودا جون ممنووووووونم .anim2-28

سیما۶۶

سلام، شما واژینیسموس نیستی، چون دخول و انجام ندادین، شما فقط حین رابطه درد داری، ورزش واژن که کگل انجام بده ، اگه میتونی قبل از رابطه هم دوش اب گرم بگیر و معاشقه طولانی داشته باش، بعد اگه برات سخت نیست با زن رو برو اقدام بعد که واژنت اماده تر شد برو پوزیشنای دیگه رو امتحان کن. خانواده همسر خیلیا اینجورین ، بذار اونا حرف خودشونو بزنن تو و همسرت لا برنامه ریزی خودتون پیش برو، به همسرت بگو با خانواده اش حرف بزنه که فعلا پیگیر بچه نشن ازتون تا هرکی که خودتون مایل بودین

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۷/۲ ۱۳:۱۶:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۴/۱۷ ۱۱:۱۳:۲۳
(ویرایش)

سودا جون سلام. من خیلی ناامید شدم گفتی سه سانت کمهcry

البته دکتری که رفتم همین قدر رو بهم گفته. ولی وقتی میام اینجا می بینم همه چقدر زیاد می تونن داخل کنن دپرس میشم.

تازه کلی خوشحال شده بودم که به جای 2 سانت 3 سانت تونستم داخل کنم.. الان سایزی که استفاده می کنم فکر کنم 4-5 سانت می شه.

البته دکترم بهم سرنگ رو پیشنهاد داده و میدونید که سرنگ خیلی زمخت و سفته! نمیدونم دیلاتور درست کنم یا همین روش رو پیش ببرم ببینم کی تموم میشه این لامصب mad

چه قدر زمان میبره که بتونم کامل داخل کنم؟

من می تونم
۱۳۹۶/۷/۲ ۱۴:۱۷:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۱۰ ۱۱:۱۹:۲۴
(ویرایش)

سلام خانم دکتر

پنجم مهر قراره پریود بشم دوروز پیش نزدیکی مشکوک داشتم قرص اورژانسی خوردم ۵دقیقه بعداز خوردن قرص متوجه شدم لکه بینی دارم و فهمیدم شروع پریودمه.ولی دیگه قرصو خورده بودم و نمیشد کاری کرد.حالا امروز کلا لکه بینی ندارم و فکر میکنم قرص پریودمو قطع کرد.قرصو دقیقا ۷۲ساعت بعد نزدیکی خوردم حالا پریودم قطع شده میترسم حامله باشم.ب نظرتون حامله ام؟اگر نیستم کی پریود میشم؟

ببخشید سوالمو در بخش واژینیسموس پرسیدم اخه نمیدونم ب جز اینجا چطوری میتونم باهاتون ارتباط داشته باشم

۱۳۹۶/۷/۲ ۱۵:۴۲:۴۸
(ویرایش)

ماه پیشونی جون

من تصمیم گرفتم چن بار اقدام کنم و ببینم واقعا انقباضم در چه حده. شاید این ترس عادی باشه. اللن که فکر میکنم تو این ۳ماه ک مستقل شدیم تلاش نکردیم. همش من ترسیدم و شوهرم کنار کشیده. ولی الان میخوام امتحانش کنم ببینم وضعیتم در چه حده. چند روزه کگل میکنم. وارسی هم من و همسرم باهم انجام دادیم. الان سوالم اینه پوزیشن زن رو. حالت دستشویی. یعنی باید فشار وزنم رو پاهام باشه؟ یعنی بالاتنم صاف باشه و مثل حالت دستشویی بشینم و زانوم جمع باشه و فشار رو پاهام؟ این پوزیشن بهترینشه؟احساس میکنم اینجوری مجراش تنگ تره. نمیدونم

ممنون از راهنماییتون. من هر روز ۲۰صفحه از این ساییتون میخونم و میبینم کسایی ک الان بانو شدن اولِ راه چجوری شروع کردن. و انگیزه میگیرم. خدا بهتون اجر بده

۱۳۹۶/۷/۲ ۱۸:۴۲:۱۳
(ویرایش)

سلام. من تمام کارهایی ک گفتید انجام دادم.  اما شوهرم با دیلاتور مخالفه و قراره با انگشت خودش تمرین کنیم. امروز انگشت قطر۶سانت و اندازه ۳سانت رفت توو. بنظرم خیلی کمه؟ نه؟ ۳سانت بودنش خیلی ناامیدم کرد ولی اینکه درد نداشتم فقط یه سوزش بود امیدوارم کرد. بهم قول دادیم حداقل یه روز درمیون تمرین کنیم هی افزایشش بدیم. 

۱۳۹۶/۷/۲ ۲۰:۵۹:۳۶
(ویرایش)

Missvernal

عزیزم دپرس چرا? ببین طول مهم نیست مخصوصا تو چند سایز اول. اتفاقا خیلی خوبه که تونستی تا این حد وارد کنی. فقط باید تلاش کنی که بیشتر وارد کنی. البته به مرور و با افزایش سایزت طول بیشتری هم وارد میکنی.

اصلا با سرنگ نمیخواد تمرین کنی همون دیلاتور که با پنبه و دستکش درست میکنی بهتره. نگران نباش با کگل به مرور بیشتر داخل میشه تو سایزهای بعدیت امتحان کن. 

mahsa

اره حتما با همسرت چند بار تمرین کن و سعی کن با کگل و شل کردن خودت آلت رو وارد کنی. حالت زن رو همینطوریه که گفتی جهت حرکت آلت هم به سمت مقعد باشه. موفق باشی

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۲ ۲۱:۰۲:۱۴
(ویرایش)

Mahsa

قطر 6 که نه دورش 6 سانت بوده دیگه. خیلی خوبه پس دیدی که ترس نداره حتما میتونی بیشتر از این وارد کنی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۲ ۲۱:۴۱:۱۳
(ویرایش)

بله منظورم محیطش بود. مشکلم با طولشه. هنوز باکره ام و سوزش فک کنم بخاطر همینه. اره دردی نبود سوزش بود فقط ک اواخرش بهش عادت کردم. امیدوارم بتونم با همسرم تمریناتمون پیش بریم. اگ باکره نبودم بدون اطلاعش تمرین میکردم. ولی حیف ک فعلا مخالفه. منطورتون از ب سمت مقعد چیه؟یعنی مستقیم نباشه؟ممنون.ایشالله همه نتیجه بگیرن و من هم

ممنون از پاسخگوییت عزیزدلم

۱۳۹۶/۷/۲ ۲۲:۱۵:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ ۲۰:۱۵:۰۰
(ویرایش)

سلام

ماه پیشونی عزیز و بهاره عزیز ممنونم از جوابتون

دیشب رفتیم اقدام ولی فقط یکم وارد شد خیلی احساس فشار و سوزش داشتم نتونستم تحمل کنم که کامل بشه. چیکار کنم؟ یعنی سایزای بزرگترو باید تمرین کنم؟ البته با سایز ۱۲ هنوز راحت نیستمsad

۱۳۹۶/۷/۳ ۰۰:۲۴:۲۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۳۱ ۱۶:۱۹:۴۷
(ویرایش)

سودا جون همون دستکش جراحی خریدم. توی جعبه هستن. درسته؟ سایز s  m   l داشت. که من  گرفتم. نمیدونم. الان تا سایز ۸/۵ با دستکش درست کردم. بقیشو میتونم کاندوم بکشم روش یا نه؟ 

فردا پریودم کامل تمومه میخام شروع کنم. قبل از پریود تا ۷/۵ رفتم. حالا میخام یه مرور بکنم و ادامه بدم. 

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران