تعداد بازدید : 527434
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۷/۶ ۱۹:۲۵:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۲۱:۳۵:۱۱
(ویرایش)

سلام به همگی. من مونا۲ هستم خیلی قبلترها اینجا بودم و دنبال درمانم. ۲ساله عروسی کردم و از ماه دوم عروسیم با اینجا آشنا شدم. و شروع کردم به تمرینات. اما چون شاغل بودم و هردفه مشکلات جدیدی واسم پیش میومد. تمرینام مداوم و روتین نبود. ولی این دوسال دق کردم همش به فکر تمرین و نکردن تمرین بودم ولی واقعا شرایط سختی داشتم. اونموقعها مریم و سلما عزیزم خیلی کمکم کردن. تا اینکه یروز تصمیم گرفتم برم پیش خانم خیابانی و شرایطمو توضیح دادم و ایشون تمرین بم دادن که پیش برم. بگذریم که من بازم مشکلاتی واسم پیش اومد و تمرینام وقفه میفتاد. ولی بهتر از قبل پیش رفتم. تا اینکه دوشب پیش که تا یایز ۱۲ رفته بودم خواستم به گفته خانم خیابانی بجای دیلاتور با آلت همسرم تمرین کنم. درواقع با این تصور که آلت همون دیالاتور هست. و باورم نمیشد که همون دفه اول آلت رفت داخل. به همسرم گفتم مطمئنی رفته داخل. اونم گفت آره دیووونه. و من خیلی خوشحال شدم و گریه کردم. ولی عقب جلو که آروم میکرد احساس سوزش داشتم. هرچقد باخانم خیابانی تماس گرفتم که یسری سوال بپرسم ازش متاسفانه جواب ندادن که حتما سرشون شلوغ بوده. اینجا خواستم به همتون انگیزه بدم که چقد مشکلات سر راه من بود که خدا میدونه. پس شماهم ادامه بدید. و اینکه از بچه هایی که این راه رو گذروندن چنتا سوال بپرسم: ۱ اینکه من تو این دوشب قبلش با دیالاتور تمرین کردم و بلافاصله بعدش با آلت بود میخوام ببینم تا کی باید قبلش با دیالاتور تمرین کنم؟ و اینکه تمرینامو ادامه بدم یانه با دیلاتور؟ ۲ و اینکه من الان بانو هستم یانه؟ و اینکه این سوزش موقع عقب جلو طبیعی هست یانه؟ تا کی سوزش باهام میمونه؟ ممنون میشم اگه جوابمو بدید دوستان خوب. من کلی دیگه حرف داشتم ولی ببخشید متنم طولانی شد.valentine

khodaaaa
۱۳۹۶/۷/۶ ۲۱:۲۱:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ ۱۴:۳۵:۴۹
(ویرایش)

دوباره سلام،

من جوابمو از کامنت قبل خودم گرفتم..

من 29 سالمه و الان چهار ماهه که ازدواج کردم، از دوران نامزدیمون متوجه شدم که دچار واژینیسموس هستم، البته قبلش رفته بودم دکتر و گفت که خیلییی دهانه واژنت تنگه و اگه نتونین باید یه جراحی انجام بدی که همین مساله باعث شد خیلی بترسم و کلن یه کم سرد بشم از لحاظ جنسی چون هردفعه که تلاش میکنیم و نمیشه فقط استرسم بیشتر میشه و افسردگی میگیرم. سوالم اینه که الان باید تمرینای کگل رو شروع کنم و همزمان از دیلاتور استفاده کنم یا بعد از مدت مشخصی از تمرینای کگل باید از دیلاتور استفاده کنم?? 

اهان اینم بگم ما موفقترین تلاشمون یه انگشت همسرم بود sadکه خیلی درد داشت.

ممنون میشم جوابمو بدین، من خیلی ناامید بودم اما امروز که دیدم اینهمه جواب گرفتن امیدوار شدم یه کم..

۱۳۹۶/۷/۶ ۲۱:۳۰:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام مونا جان

خوش اومدی به انجمن. عزیزم دکتر نگفتن نوع پرده ات چیه? 

نگران نباش ان شاا... تو هم بزودی نتیجه میگیری. اگر همسرت راضیه میتونی با کگل شروع کنی. وقتی تونستی انجامش بدی میتونی بری کار با دیلاتور. البته خیلی خوبه که با انگشت تونستی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۶ ۲۱:۳۷:۵۵
(ویرایش)

Mona2

عزیزم مبارکه. تو بانو شدی. ان شاا... همیشه شاد و خوشبخت باشید.

نیازی به دیلاتور نداری دیگه. سعی کن با کگل و نفس عمیق بری اقدام. خیلی راحت وارد میشه. فقط سعی کن زود به زود رابطه داشته باشید تا کاملا انقباضت درمان بشه.

سوزشت هم طبیعیه یه چندباری طول میکشه تا کامل عادی بشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۶ ۲۱:۴۴:۳۰
(ویرایش)

آذر 

کگل رو انجام بده حتما. تمرینات رو خیلی خوب پیش میری ادامه بده عزیزم.

Behi

ان شاا... میتونی. منتظر خبرهای خوبت هستیم. سعی کن ریلکس باشی و خودت رو شل کنی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۶ ۲۳:۲۵:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۳:۱۷:۳۰
(ویرایش)

من وقتی نفس عمیق میکشم احساس میکنم وازنم منقبض میشه این همون کگل هست؟

این هم بگذرد
۱۳۹۶/۷/۷ ۰۰:۱۷:۴۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲ ۰۷:۴۴:۵۹
(ویرایش)

سلااام سودا جووون 

من با اين تنبلى هام خراب كردم واقعا، با يه ديلاتورى كه سرش ٩ بود وسطش ٨ تهش ١٠ تمرين كردم 

باااازوووووور يعنى واقعا انگار با ٨ فقط با وسطش فقط كم مشكل داشتم 

سرش واقعا درد آور و ترسناك بود 

راجع به دستكش هم من استريل جراحى خريدم سايز ٨ پنج بسته خريدم 

ولى انگارى يه ذره پودر مانند توش هست، ضرر داره آيا؟؟؟؟

توو اين شبا هم خيلى خونه نيستم 

امن شاء الله بايد از سر بگيرم تمرينا رو از ٨ دوباره شروع كنم 😞😞

ممنووونم ازتوووون 🌸

۱۳۹۶/۷/۷ ۰۰:۲۰:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ ۱۴:۳۵:۴۹
(ویرایش)

مرسی سودا جان

نه نگفت اما گفت پرده مشکلی نداره دخول که انجام شه اون یه ثانیه س کارش

۱۳۹۶/۷/۷ ۰۲:۳۳:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۸ ۱۱:۴۸:۱۸
(ویرایش)

من این چند روزم با 9 تمرین کردم دیروز رفتم 10! اول نیم ساعت با همون 9 تمرین کردم بعد دادم شوهرم وارد کنه دیدم خیلی آسون تر از دفعه قبل بود که ازش خواسته بودم همین سایز رو وارد کنه! بخاطر همین اعتماد به نفسم یهو رفت بالا رفتم سایز 10 تمرین کردم یه نیم ساعت.. اولش سوزش داشت اما رفت تو و آخراش بهتر شد... اما حس میکنم چون قبلش با 9 تمرین کردم تونستم برم 10 نمیدونم کلا بعضی وقتا واژنم خیلی روونه فکر کنم دیروز از اون روزا بود حالا دوباره امتحان میکنم ببینم از اول 10 میره تو یا نه anim2-21 خدا کنه بره! دیگه خیلی با 9 تمرین کردم خسته شدم.. من هنوز مث سایز کوچیکترا روون نشدم با 9 ینی اولش هنوز باید با کگل و ذره ذره بفرستمش توworry ولی وقتی میره تو دیگه راحته تقزیبا

۱۳۹۶/۷/۷ ۰۳:۱۷:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۲۱:۳۵:۱۱
(ویرایش)

سودا جون ممنونم ازینکه جوابمو دادی. پس میشه اسم منم تو شمارش بانوان بزارید. من الان بانوی چندم هستم؟ آخه قبلا که شمارش داشتن. من خیلی وقته تو سایت نیومدم نمیدونم هنوزم هست یانه؟ مطمئنید به دیلاتور نیاز ندارم دیگه؟ الان سه شبه با آلت تمرین میکنم ولی سوزش دارم بیچاره میخواد تندتند عقب جلو کنه من خیلی سوزشم زیاد میشه و نمیزارم ادامه بده. توروخدا هرکی این تجربه رو داره (سوزش موقع عقب جلو) بم بگه تا انگیزه بگیرم. آخه کلی امشب دعا کردم که این سوزش هم مسالش حل بشه برام. تو این شبا خیلی همدیگرو دعا کنیم😍

khodaaaa
۱۳۹۶/۷/۷ ۱۱:۵۳:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ ۱۹:۲۰:۲۵
(ویرایش)

عزیزانم سلام به همه.خوبین؟ممنون از عزیزانی که جواب میدن.دوستان من به حدی میترسم که چند روزه هیچ کاری انجام ندادیم همسرم دیگه رغبتی نداره بس که من درد دارم.ایا این درد و سوزش موقع رابطه طبیعیه؟دکتر رفتم گفت عفونت شدید داری و دارو داد.میشه بخاطر عفونت باشه؟ببخشید الان تا نصف الت وارد میشه ولی خونریزی نداشتم غیر از دو قطره خون غیر شفاف.به نظرتون پرده پاره شده؟ببخشید طولانی شد ممنون میشم جواب بدین

خدایا بخاطر همه چی شکر
۱۳۹۶/۷/۷ ۱۴:۲۷:۴۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Tara tanha

میتونه اونم کگل باشه، اما برو دسشویی وقتی داری ادرار میکنی یهو جلوشو بگیر، مجددا رها کن به این حرکت میگن کگل .

هدی

دیلاتورت خیلی صحیح نیست، ترجیحا نباید بین سر دیلاتور و ته دیلاتور دو سانت اختلاف داشته باشه، یه دیلاتور دیگه درست کن که سرش هشت و انتهاش نهاااایت ۹ ، ۹/۵ باشه، تنبلی کردن فقط بانو شدنت و عقب میندازه و خسته ات میکنه ، تو این شرایط هیچ کاری مهمتر از بانو شدن نیست، سفت بچسب بهش .

الی

تو تنهایی اینجوری نیستی، مدل سایزای بالا اینجوریه که هم یکم ناسازگاری داره و بدقلقی میکنه همم اینکه یکم سخت ادم باهاش راحت میشه، افرین خیلی خوبه ، با همین فرمون برو جلو ، اونم پر قدرت.

Mona2 

بلههههه ،هنوزم شماره دادن داریم، من اعلام میکنم شمارتو ، اره دیگه نمیخواد با دیلاتور تمرین کنی، بعدم سعی کنین هم خوب معاشقه داشته باشین، هم اینکه قشنگ الت و اغشته با روان کننده ها کن که سوزشت کمتر بشه، تو هفته یبارم تو اب گرم و یکم نمک بشین ، تا بدنت ضدعفونی بشه.

Goli khanoom

اره میشه که درد و سوزشت بخاطر عفونت باشه، بعدم تا نصفه رفته خیلی خوبه، ممکنه پرده از بین رفته باشه، هرچقد خودت شل کنی دردت کمتر میشه، اما انقباض و سفت کردن کارتو سخت میکنه، داروهاتو مرتب استفاده کن، تو طول روزم کگل کن .

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۷/۷ ۱۴:۳۶:۱۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Mona2 بانووووووو anim2-thanks

آفرییییین مبارکههههه مباااارکه ، خوووووشحااااالم anim2-4d564ad6

شیرین ترین لحظه هارو ان شالله کنار همسرت داشته باشیanim2-thanks

شماره 488   بذار جلو اسمت، مباااااارکت باشه بانووووو.anim2-thumbsupsmileyanim

ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کن anim2-40  

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۷/۷ ۱۵:۱۹:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۷ ۱۶:۳۷:۵۸
(ویرایش)

سلام

دوستانی که درمان شدن یسوال دارم ازتون

الان که خداروشکر بانو شدید دیگه راحت میتونید رابطه داشته باشید

ینی درست مثل بقیه که مشکل واژینیسموس ندارن؟

میدونید چون هنوز راه درازی در پیش دارم و اولشم دلم میخواد انگیزه بگیرم

تو این ۴ سال خیییلیییی غصه خوردم..خییییلییییی زیااااد...

ینی میشه منم اینجا بگم بانو شدم؟

بزرگترین آروزم الان اینه

خدایااا کمکم کن 😢
۱۳۹۶/۷/۷ ۱۵:۵۲:۲۰
(ویرایش)

در تکمیل جوابای ماه پیشونی جون :

مونا

پس مشکلی نیست میتونی با اجازه همسرت شروع کنی به تمرین

الی

عزیزم هر دفعه شروع میکنی به تمرین اولش رو با سایزهای پایین تر شروع کن. هیچ اشکالی نداره. قرار نیست بار اول سایز 10 وارد بشه. چون تو تحریک نیستی سخت وارد میشه

برای تمرین با سایز 10 مثلا از 8 شروع کن بعد برو 9 بعدش 10 رو وارد کن و تمرین کن.

هدی

دستکشت پودری هست ممکنه حساسیت ایجاد کنه. اگر میشه برو بگو غیرپودریش رو بهت بده.

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران