تعداد بازدید : 527404
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۷/۱۳ ۲۲:۳۶:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۱۲ ۱۷:۰۵:۴۲
(ویرایش)

دوستان منم 9 ماهه ازدواج کردم اما متاسفانه نتونستیم دخول انجام بدیم همسرم بشدت عاشق منه خداروشکر که کنارمه و بهم سخت نمیگیره اما من خودم افسرده شدم به همین علت تحت نظر روانشناسم قبل از مشاوره با ایشون خودم با انگشتهام طبق نظر پزشک زنان اقدام کردم و تا دو تا انگشت باهم هم پیش رفتم این اواخر واقعا درد هم نداشت و راحت دستمو تکون میدادم اما هنوز دخول نداریم

۱۳۹۶/۷/۱۴ ۰۱:۴۷:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۴ ۱۹:۲۷:۰۹
(ویرایش)

سلام، منم فکر کنم مشکل واژینیموس دارم. 2 ساله ازدواج کردم و پرده ام  با زور و فشار (خیلی بد بود) زده شد. تا اینکه مطالب سایت رو خوندم و تمرینها را تقریبا انجام دادم. میگم تقریبا چون کگل ها رو خیلی انجام ندادم و همه تمرینهای دخول رو خودم تنها انجام دادم، ولی تقریبا راحت تونستم دیلاتورهای ساخته شده با همه انگشت های دستکش رو راحت وارد کنم. ولی بازهم تو دخول همسرم مشکل دارم و با همسرم تابحال دخول کامل نداشتم bad

چی کار کنم؟ چرا اینجوری میشه؟

آخه دیگه میخوام واسه باردار شدن اقدام کنم، یعنی دیواره واژن کسایی که واژینیموس دارن اینقدر منقبض میشه که مایع ریخته شده روی دهانه واژن هم رد نمیشه؟

از اینکه وقت میزارین و جواب میدین ممنونم.

۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۰:۳۳:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۷ ۱۱:۵۹:۰۴
(ویرایش)

سلام به همه

بچه ها من یه مشکلی دارم تقریبا یک سال پیش درمان شدم و مشکلی نداشتم دیگه معاینه هم رفتم همه چیز خوب بود بعد از ۲ ماه باردار شدم و در طول بارداری رابطه نداشتیم 

الان ۲ ماه از زایمان سزارینم میگذره وقتی برای چکاپ رفتم فهمیدم دوباره برگشته باید چیکار کنم تجربه ای دارید؟

من تونستمممممممممممم
۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۱:۳۷:۴۲
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Amour

سلام، خوش اومدی، بنظرم همسرتو در جریان بذار و تمرینای اینجارو شروع کن نزدیک ۴۰۰ نفر درمان شدن، توام میتونی .

نسترن گلی 

سلام، ببین اینجا باید تمرینا رو خوب و اصولی و مستمر انجام بدی تا به نتیجه برسی ، شکسته بسته و تقریبا و ... جواب دلخواهتو بهت نمیده، بعد اینکه الت هوسرتو باید ببینی سایزش چنده و تا اون سایز با دیلاتور ها کار کنی ، اینکه تا این مرحله ام پیش رفتی خوبه ، و اینکه خیلیا بدون کمک همسراشون تونستن تا مرحله اخر با دیلاتورا کار کنن. پس شروع کن اصولی دیلاتورارو درست کن و تا سایز همسرت پیش برو، کگل کن مرتبا تو طول روز ، میدونم که نتیجه میگیری.

پارمین

ماشالله بهت، مباااااارکه قدمش، پس مامان شدی🎁🌹🎂🎇🎉 ببینم تو دخولم ترست برگشته یا فقط تو معاینه دکتر اینطوری شدی؟ زنگ بزنی از خانم خیابانی بپرسی بنظرم خیلی بهتره.

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۴:۳۵:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۶ ۱۵:۱۳:۵۶
(ویرایش)

سلام دوستان 

یه سوال دارم با هر سايز دیلاتور حدودا چن روز باید تمرین کرد تا کاملا راحت بشه؟ 

من پریروز با سايز 9 حیلی راحت بودم اما دیروز اذیت شدم و تا آخر یک ساعت تمرین سوزشو داشتم :( 

به توکل نام اعظمت
۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۵:۵۹:۵۳
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۷ ۱۱:۵۹:۰۴
(ویرایش)

ا سلام ماه پیشونی اره مامان هم شدم 

امتحان نکردم راستشو بگم worry

یه بار امتحان میکنم اگه نشد میرم پیش خانوم خیابانی گفتم شاید تجربه ای داشته باشید anim2-40

من تونستمممممممممممم
۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۸:۵۰:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ ۱۴:۳۵:۴۹
(ویرایش)

سلام سودا جونم

من امروز برا اولین بار بعد از کل این هفته که سعی کردم مرتب کگل کنم از دیلاتور استفاده کردم، دیلاتورم سرش 5 سانت بود و تهش 6 سانت، اصن مشکلی نداشتم باهاش. فقط سوالم اینه که چقد تو روز باید تمرین کنم، چون من 6-7 دقیقه بیشتر باهاش کار نکردم چون دیدم اوکی بود، البته وقتی تو بود اوکی بود در میاوردم دوباره میخاستم بکنم تو یه کم، خیلی کم اذیت بودم، این عادیه? و اینکه چند سانت باید باشه طول دیلاتور?ماله من 8 سانت بود. 

۱۳۹۶/۷/۱۴ ۱۹:۵۵:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱/۴ ۱۹:۲۷:۰۹
(ویرایش)

مرسی ماه پیشونی (254)  جون، میخوام مستمر و اصولی تمرین ها رو شروع کنم.

بچه ها آیا دیواره واژن کسایی که واژینیموس دارن اینقدر منقبض میشه که مایع ریخته شده اول واژن هم رد نمیشه ازش؟

۱۳۹۶/۷/۱۴ ۲۰:۵۴:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۹/۱ ۰۸:۴۲:۳۸
(ویرایش)

سلام دوستان عزیزم، باورم نمیشه ولی بالاخره همین الان بانو شدم، به خدا اصلا درد نداره، ترس دروغی که خودمون بزرگش کردیم، خیلی راحته، اصلا باورم نمیشه بعد از یکسال و نیم امشب بانو شدم 

۱۳۹۶/۷/۱۴ ۲۳:۲۴:۵۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۲۷ ۱۳:۱۷:۳۰
(ویرایش)

سلام حمیده جان تبریک میگم منم یک سال و هورده ای از عروسیم میگذره ولی جرات اینکه دوباره درد اولیو تمل کنم دیگ اقدام نکردیم. تو تمرین با دلیلاتور داشتی؟ چه جوری رفتی اقدام؟

این هم بگذرد
۱۳۹۶/۷/۱۵ ۰۰:۲۸:۵۴
(ویرایش)

آره عزیزم، تا سایز 10 دیلاتور تمرین کردم و دل و زدم به دریا، با اینکه دو سایز مونده بود تا به سایز شوهرم برسم، شما هم حتماً می تونی، اصلاً درد نداره، خیلی خوب و لذت بخش، خودم ناراحت بودم که چقدر الکی می ترسیدم و این مدت زمان خودم و شوهرم اذیت کردم، اصلا نترس، هیچی نیست 

۱۳۹۶/۷/۱۵ ۰۰:۳۱:۴۰
(ویرایش)

البته از خانم خیابانی عزیز و دوستای عزیزم که جواب سوالامو می دادند مثل سودا جان خیلی خیلی تشکر می کنم 

۱۳۹۶/۷/۱۵ ۱۰:۵۳:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

هورااا هورااا بانووووو داریمممممanim2-thanks

دلمون تنگ شده بود واسه خبر بانو شدن

حمیده جون بهت خیلی خیلی تبریک میگم. ان شاا... در کنار همسرت شاد و خوشبخت باشی.anim2-painting

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۱۵ ۱۱:۱۱:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

آوا2314

عزیزم نمیشه گفت چندروز . تا زمانی که بدون سوزش بتونی تمرین کنی. امکان داره یک روز واژن انقباضش زیاد باشه و سایزهای پایین هم وارد نشه در این صورت سعی کن یه استراحت بدی دوباره بری سر تمرین. ولی اگه راحت بودی برو سایز بعدی.

پارمین

نگران نباش حتما میتونی. همه ریزه کاریهای قبل اقدام رو انجام بده ان شاا... میشه.

مونا

آفرین. خیلی خوبه. عزیزم 7_8 دقیقه خیلی کمه. حداقل یک ساعت و حداکثر 2 ساعت در روز. طول دیلاتور حدود 10 سانت درست کن. 8 سانتی که وارد کردی خیلی خوبه تو سایزهای اول. بعد کم کم بیشترش کن. 

اگه مشکل تو ورود اولیه است طبیعیه یکم طول بکشه. موقع تمرین سوزش نداشتی و راحت عقب و جلو میشد برو سایز بعدی.

نسترن گلی

عزیزم خیلی خوبه اصولی شروع کن به تمرین و بعد برو اقدام برای بارداری. اونطوری بعدا به مشکل برنمیخوری. امکان بارداری تو همین حالت هم وجود داره ولی درصدش کمتر.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۱۵ ۱۱:۳۲:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۸ ۱۰:۳۸:۲۴
(ویرایش)

سلام 

امروز 2 ساعت تمرین کردم با سایز10 راحت بودم و رفتم رو دیلاتور ابتدا 10/5و انتها 11/5 تمرین کردم که تقریبا تا 10/5 راحت رفت داخل ولی رو یازده گیر میکرد .یخرده هم زن رو تمرین کردم خیلی راحت جلو عقب نمیشد .فردا بازم تلاش میکنم .سودا جون تورو خدا خیلی راهنماییم کن .♡*♡*♡*واقعا ازت ممنونم خیلی راهنماییات کمکم کرده تا الان ایشالله هرچی بخوای از خدا بگیری *********

رویای شما تاریخ انقضا ندارد
نفسی عمیق بکش،
و دوباره تلاش کن
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031