تعداد بازدید : 527438
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۱۲
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۷/۱/۱۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۶/۷/۷ ۱۵:۵۶:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

مینهو

عزیزم حتما میتونی. نگران نباش اگر دوره درمان رو کامل انجام بدی و بعد بانو شدن هم رابطه هاتون با فاصله های کم باشه دیگه کامل برطرف میشه. مهم کنترل اون انقباضه هستش. 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۷ ۱۶:۴۲:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۲/۷ ۱۶:۳۷:۵۸
(ویرایش)

ممنون سودا جون

ان شاءالله که منم بتونم😍💜💜💜

خدایااا کمکم کن 😢
۱۳۹۶/۷/۷ ۱۷:۲۳:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ ۲۱:۳۵:۱۱
(ویرایش)

وای مرسی ماه پیشونی جون چقد آرزو داشتم عدد بانو شدن یروز بیاد جلو اسمم.valentine هم من و هم همسرم مث عقده ای ها از هر فرصتی برای اینکار استفاده میکنیم. شوهرم که امروز سرکار هست. زنگ زده میگه از فکرم درنمیاد. بازم میخوام. منم بش گفتم ای ندیدپدیدhappy ولی وقتی دیلاتور را داخل نمیکنم و همون اول آلت میخواد بره داخل یکم سخته و این سوزشه خیلی اذیتم میکنه و فقط امیدوارم این سوزشه خوب شه. ما نذر کرده بودیم اگه مشکلم حل شد بریم مشهد. 

khodaaaa
۱۳۹۶/۷/۷ ۲۰:۰۱:۱۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Mona2

خوااااهش میشه، مبارکت باشه، ان شالله به زودیه زود جور بشه مشهدتونم برید ، رفتی واسه بچه های اینجام دعا کن. اتفاقا خیلی خوبه هرچی رابطه تون بیشتر باشه، بدنتون بیشتر باهم منطبق میشه، رابطتون هی بهتر میشه ، همسرتم بالاخره بعد کلی انتظار به بهشتش رسیدهshysmile​  ان شالله خوب میشه flower

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۷/۸ ۰۱:۳۰:۱۱
(ویرایش)

مرسی عزیزم از مهربونیت. اگه برم حتما دعا میکنم برای همه کسایی که این مشکل رو دارن. فقط خدا باید به همشون صبر و پشتکار بده. بچه ها تلاش کنید درست میشه. راسی از مریم و سلما خبر ندارید؟ اینجا خیلی فعالیت داشتن. 

khodaaaa
۱۳۹۶/۷/۹ ۰۲:۰۱:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۳/۳۱ ۱۶:۱۹:۴۷
(ویرایش)

سلام سلام به همه

سودا جون اومدم بگم من فعلا تو سایز ۸ هستم یکم باهاش راحتتر شدم اما هنوز حس میکنم باید بمونم و باهاش تمرین کنم. دارم میرم مسافرت اما دو سه سایز از دیلاتورامو میبرم که یواشکی بعضی وقتا انجام بدم چون اون یه هفته که پریود بودم تمرین نداشتم خیلی انقباضم زیاد شده بود دوباره. ۸ و ۸/۵ و ۹ با خودم میبرم که توی مسافرت خیالم راحت باشه هر وقت تونستم انجام بدم. سعی میکنم حتما هر روز انجام بدم. 

۱۳۹۶/۷/۹ ۰۹:۵۴:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۱۳ ۱۰:۰۴:۴۸
(ویرایش)

سلام 

من فایزه ام نزدیک به 3 ساله تقریبن ازدواج کردم و ...bad

پیش پزشک زنان رفتم دو بار و پیش مشاور البته زندگی پر دغدغه و فشار و مشغله ای هم داشتم و هیچی به هیچی

خیلی ناامید و درمانده و ناراحت بودم تجربه های اینجا رو که خوندم فهمیدم تنها نیستم و کمی امیدوار شدم 

باید از کجا و چیکار شروع کنم sad

آن چیز که در جستن آنی ، آنی
مولانا
۱۳۹۶/۷/۹ ۱۱:۴۱:۲۴
(ویرایش)

سلام. ماه پیشونی و سودای عزیز من دیشب پریود شدم. حتی دقیقا وقتی که باهم رابطه داشتیم انگار تقریبا شده بودم. حالا الان نگرانم که پریودی داره وسطش وقفه میندازه. یعنی بعد پریودی دوباره میتونیم رابطه داشته باشیم؟ آخه من هنوز خیلی راحت نشده بودم و موقع عقب جلو سوزش داشتم. چون فعلا ۵روز بود شروع کرده بودیم. میگم نکنه بعد پریود دوباره کار خراب شه و نیاز به دیلاتور داشته باشم؟ 

khodaaaa
۱۳۹۶/۷/۹ ۱۳:۳۴:۲۸
(ویرایش)

سلام بچه ها

عزاداری هاتون قبول درگاه حق. التماس دعای فراوان دارم ازتون.

ان شاا... حاجات همه برآورده بشه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۹ ۱۳:۴۱:۵۹
(ویرایش)

آذر

آفرین . تمرین مداوم خیلی بهت کمک میکنه. 

Mona2

نگران نباش. تو این مدت کگل کن انقباضت برنمیگرده عزیزم. بعدش دوباره میتونی خیلی راحت رابطه داشته باشی.

Fozi

خوش اومدی به انجمن. صفحه اول انجمن رو کامل بخون. با رضایت همسرت شروع کن به تمرین. حتما اینجا با تمرین مستمر و هر روزه موفق میشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۹ ۲۲:۱۹:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۸/۲۷ ۲۲:۳۰:۵۲
(ویرایش)

سلام به همگی .من دلم نمیاد از اینجا دل بکنم میام و پیامای بچه های در حال تمرین رو میخونم .

سودا جان من موقع نزدیکی هیچ دردی ندارم فقط سوزش .این سوزش به مرور از بین میره؟ و اینکه چون هر دو شاغل هستیم نمیشه واقعا یک شب درمیون رابطه داشته باشیم یه جورایی باید حسش باشه. و یه نکته دیگه که برام جالبه من تا حالا در حالت دخول به حالت ارگاسم نرسیدم یعنی به مرور درست میشه؟

خدا اگر بخواهد غیر ممکن ، ممکن میشود
۱۳۹۶/۷/۹ ۲۳:۳۵:۴۲
(ویرایش)

آره عزیزم سوزشت به مرور برطرف میشه. خودتم سعی کن انقباضت رو کنترل کنی. هنوز زوده به مرحله لذت برسی. تا یکی دو ماه هنوز استرسه باهات هست. عزیزم صبر کنی اونم درست میشه. یک روز درمیون نشد هفته ای یکی دوبارم خوبه.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۶/۷/۱۰ ۱۰:۵۳:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ ۱۲:۴۹:۴۶
(ویرایش)

سلام به همگی

سودا جون این چند روز خیلی فرصت تمرین نداشتیم ولی تا جایی که شد تمرین کردیم و خودمو شل کردم یه پوزیشن خوب هم الحمدالله پیدا کردیم زن زیر با دوتا بالش کمکی که پاهامو میزارم روش مثل حالت معاینه میخوابم . فقط تا دو روز ماهیچه لگنم و دو طرف انتهایی رانم درد میکرد بسکه باز نگه داشتم..همسرم از ریلکس بودن و شل کردنم و نوع پوزیشنمون راضی بود خداروشکرو منم... خیلی هم به عضلاتم فشار اومده بود قشنگ گرفت وقتی تموم شد عضلاتم رانم میلرزید قشنگ مشخص بود... منکه ورزش هم نمیکنم احساس میکنم بدنم و پاهام خیلی ضعیفه .. راستش انگشت رو نشد رد کنه همسرم ولی فرداش که معاشقه خفن داشتیم خودم دستشو بردم اونجا و طی چند بار مالش و وقتی تو اوج بودم گفت انگشتم داخله وی من هنوزم باورم نمیشه گفت یه بندو نصفی داخله!!!!!!!!! ولی مطمعنم اون حس کرده چون من حس عبور به داخل نداشتم مطمعنم سره ورودی بوده و سر خورده فکر کرده تو رفته ..کاش واقعا می رفت .cry چرا رد نمیشه حتی یه میلیمترم تو نمیره آخه دلمون خوش شه فقط سرشه این دوروزم وقتی ادرار میکنم حس سوزش اون پایین دارم انگار طی فشار و مالش کشیده شده وقتی ادرار خارج میشه میریزه دورش میسوزه ...کگل هم کار نمیکنم زیاد شاید 5-10 بار در روز خیلی تنبلیم میاد نمیدونم چرا cry

تو این شبا خیلی برای همتون دعا کردم valentine من چیکار کنم وقتی سرشه هل میده حس میکنم جمع میشه یذره سره دهانه واژنم فک کنم به خاطره اینه رد نمیشه با اینکه تمام تلاشمو میکنم شل باشم بازم موقع ضربه یذره سفتم همسره بیچارمم فک کنم زیاد فشار نمیاره میگه چرا رد نمیشه یذره هم تو نمیره انگار بستستcrycry

به لطف الهی موفق شدم
خدایا ممنونم ازت
۱۳۹۶/۷/۱۰ ۲۱:۰۴:۲۳
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Behi

فکر میکنم نظر همسرت درست تر باشه تا تو، ماها فکر میکنیم وقتی الت میره تو واژن قراره خیلی بفهمیم و درد بکشیم و حسشکنیم، اما واقعیتیش اینجوری نست خیلی، دیلاتور تو واژن خیلی حس میشه اما الت نه، واسه همین ممکنه واقعا همسرت انگشتشو داخل کرده باشه و تو متوجه نشده باشی، خیلی بده تنبلی میکنی!!! کگل و یادت بره درمانت خیلی طول میکشه! کگل کگل کگل! حین تمرین نفس عمیق بکش، بعدم انگشت همسرت و یذره یذره خودت وارد کن،هرجا موندی چندتا نفس عمیق بکش تا انقباض بدنت رها شه.

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۶/۷/۱۰ ۲۲:۰۸:۵۱
آخرین حضور: ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ ۱۵:۳۶:۲۴
(ویرایش)

سلام بچه ها چه خبر 

من سه ماه پیش اینجا درمان شدم بچه ها 

اللن تو اقدام برای حاملگی ام  

بچه ها از هیچی نترسین دردا همه لذت بخشه زود درملن شین

ما میتونیم😉
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج