تعداد بازدید : 350979
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۰۹:۲۹:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

پریدخت

خوش اومدی عزیز.برو صفحه ی اول انجمن.یجا سبز نوشته اینجا کلیک کنید وارد شو و بخشهای مختلف درمان واژینیسموس رو مطالعه کن .بخش کار با دیلاتور ساخت دیلاتور و سایز و اینارو توضیح داده

از این لینک هم طرز ساخت تصویری دیلاتور رو دانلود کن:

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۰۹:۴۵:۴۸
(ویرایش)

سلام عزیزم خیلی خوشحالم که رسیدی به اقدام تمرینی.

والا من که هنوز خودم به اقدام نرسیدم تجربشو ندارم ولی اگر زن رو هم کار کردی واسه اقدام با زن رو امتحان کنید که همه چی دست خودت باشه.البته شاید زن زیر راحت باشه واست چون همه مثل هم نیستند ان شالله مشکلی پیش نمیاد.

حالا آبان جون و سوداجون بیشتر میتونن کمکت کنن

امیدوارم باخبرای خوب بیای

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۰:۰۹:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلامanim2-ad54adanim2-40

هورااا هورااا بانوووووووو داریممممممم

anim2-thanksanim2-thanksanim2-thanks

شکوفه 67 باااااااانووو

خیلییییی مبااااارکههههه ،  ان شالله زندگیتون پر از عشق و شادی باشه anim2-4d564ad6 anim2-thanks

شماره 568 رو بذار ، جلو اسمت ، مبااااارکت باشه بانووووووanim2-thumbsupsmileyanim

تو‌ ماه اول از هر فرصتی برای رابطه استفاده کنanim2-painting

تو بخش خاطراتم ، خاطرت و بنویس.anim2-smilies-azardl3

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۰:۴۷:۲۰
(ویرایش)

سپیدان

چه خوب که رسیدی به سایز نهائی.

عزیزم بهتر بود که با همسرت تمرین داشتی ولی بودن کسایی که همسرشون راضی نشدن و اقدام کردن و موفق شدن.

برای اقدام قبلش دوش آب گرم بگیر . ریلکس کن . میتونی برای بالا رفتن اعتماد بنفست با سایز آخر چند دقیقه تمرین کنی . 

ژل فراوان استفاده کنید. 

معمولا حالت زن رو پیشنهاد میکنم چون همه چیز تحت کنترل خودت هست اما هر پوزیشنی که باهاش راحتی برو اقدام.

موفق باشی.anim2-a2d3

پریدخت

خوش اومدی عزیزم.

اول صفحه اول انجمن رو خوب مطالعه کن مطالب آموزشی و روش تمرین رو.

معاینه پرده شدی؟ همسرت رو در جریان تمرین قرار بده چون پرده با تمرین کنار میره.

روش ساخت دیلاتور هم لینکش رو دوستان گذاشتن.

برای شروع می تونی دیلاتورت رو با دور 5 سانت شروع کنی. یعنی با متر اندازه بگیر دورش باید بشه حدود 5 سانت .

اگر با این سایز راحت شدی نهایت یک سانت بهش اضافه می کنی و تا سایز هدفت (که در واقع سایز همسرت در حالت نعوظ هست) پیش میری.

سحرناز64

عزیزم اگر خارش و سوزش داری نشانه عفونت هست. تو آب و نمک بشین تا ضدعفونی بشه. اگر خوب نشی برو دکتر تا دارو تجویز کنه. اما سعی کن هفته ای یکبار تو آب و نمک بشینی .

دافنه

عزیزم متاسفم بابت موضوعی که گفتی.

این مشکل قابل درمان هست و روش درمانش تو انجمن توضیح داده شده. خیلیها با این روش درمان شدن. ای کاش زودتر با اینجا آشنا میشدی. 

ولی به هر حال باید با همسرت صحبت کنی بگی روش درمان اینطوری هست نیاز به صبوری و آرامش داره. باید ایشونم باهات همکاری کنه تا به نتیجه برسی. اگر قبول کرد و خودت خواستی یه فرصت دوباره بهش بدی شروع کن.

خودت میتونی حضوری با همسرت بری پیش خانم خیابانی تا کمکت کنن یا اینکه همینجا در کنار بچه ها تمرین کنی و گزارش بدی.

kimi banoo

عزیزم خوش اومدی.

اصلا به پرده فکر نکن چون به مرور و ذره ذره کنار میره. تو با سایز 7 تمرین رو ادامه بده تا روان بشه و درد و سوزش نداشته باشی. خونریزی هم اگر روشنه مال پرده هست و مشکلی نداره.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۰:۵۱:۰۰
(ویرایش)

backstreet

عزیزم عجله نکن یکم زمان میبره تا بتونی پوزیشن تغییر بدی. الان یعنی تو حالت زن رو اقدام می کنی؟

با فاصله کم اقدام داشته باشید تا دوره درمانت کامل بشه. سعی کن ریلکس باشی و با کگل خودت رو شل نگه دار.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۰:۵۵:۴۲
(ویرایش)

بانوی فردا

خیلی خوبه داری به موفقیت نزدیک میشی.

عزیزم با سایز آخر چند دقیقه تمرین داشته باشی بهتره تا اعتماد به نفس پیدا کنی. بعدش میتونی معاشقه هم داشته باشید. در هر حالت از ژل روان کننده استفاده کن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۱:۱۳:۰۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

سلام به همه دوستان
خوش آمد به دوستان تازه وارد و امید موفقیت برای تک تک دوستان
با وجودیکه درمان شدم و زندگیم روال طبیعی خودش و پیش گرفته اما دوست دارم بیام اینجا و پیاما رو بخونم و پیگیر باشم.انگار یه جورایی عادت کردم بهتون
بچه ها سوالات مربوط به اقدام برای بارداری و باید کجا بپرسیم؟ یعنی مث اینجا که بصورت تخصصی راجع به مشکلات نزدیکی بود و واژینیسموس 
من یبار توی صفحه اصلی یه تاپیک " دور همی اقدامی ها" دیدم.رفتم سوالم پرسیدم اما هیچ کس جوابمو ندادanim2-21
همه همدیگرو میشناختن و یه حس غریبه ای بهم دست داد و باعث شد دیگه نرم اونجا
خوشحال میشم اگر کسی میدونه کجای این سایت میتونم سوالاتم (جز قسمت پرسش و پاسخ که بسته میخریم) و بپرسم کمکم کنیدflower

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۵:۵۶:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ ۱۹:۵۳:۱۶
(ویرایش)

بانوی فردا

ممنون عزیزم خیلی لطف کردی. 

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۲۳:۵۶:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

سلام به همگیanim2-ad54ad

این چند روز مهمون داشتم اصلا نشد تمرین کنم متاسفانهanim2-65d6a5d6s

ولی از امشب میخوام باز شروع کنم تمرین و ان شاء الله اگه بشه سایز رو عوض کنم این سایز عوض کردن خیلی به من استرس میده خدایی😖

ولی با توکل به خدا همه چی درست میشه 😍

به دوست عزیزمون که بانو شدن تبریک میگم 👏👏👏👏

و برای دوستانی که دارن تمرین میکنن و هم چنین خودم ارزوی موفقیت میکنمanim2-28

دوستون دارم 💙💙

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۰۲:۲۳:۳۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۱ ۰۲:۵۱:۴۹
(ویرایش)

سلام به همه ی دوستای گلم

بچه ها این حس ناب و برای همتون آرزو میکنم

امروز عصر در کمال ناامیدی (چون ۴ روز مونده بود تا پریود بشم) بی بی چک زدم و دو خط کمرنگ افتاد.رفتم آزمایش و مثبت بود

خدای من معجزه من بالاخره اتفاق افتاد

بچه ها تمرین کنید و به خدا توکل کنید که تنها و تنها روش همینه

از خانم خیابانی عزیز از تمام بچه هایی که کمک میکردن بی نهایت سپاسگزارم🌹

معجزه ها افسانه نیستن کافیست دستت را دراز کنی تا لمسش کنی
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۰۹:۳۷:۳۴
(ویرایش)

ژانت

عزیزززززم مباررررررک باشههههههه❤

خیلی خوشحال شدم 🤩

ان شالله بارداری خوبی رو تجربه کنی و نی نی صحیح و سالم بدنیا بیاد😍😍🤰

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۲۲:۱۶:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۳۱ ۲۳:۰۹:۵۶
(ویرایش)

سلام دوستای گلم خوبین همگیییی؟

ولنتاینتون مبارک عزیزای دل😉😉

تبریک میگم به خانوم عزیزی که بانو شدن و دوست گلمون که مامان شدن امیدوارم این روزا برای هممون برسه😍😍 چند روز بود نبودم اینجا چه اتفاقات خوبی افتاده

بچه ها یه سوال داشتم توی دوران پریود هم میشه تمرینات کگل رو انجام داد؟

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۲۲:۳۲:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۳۱ ۲۳:۰۹:۵۶
(ویرایش)

بچه ها راستش من یکم انگیزه و انرژی روزای اولمو از دست دادم افسردگی و نا امیدی گرفتم به خاطر این موضوع هر موقع که یه بحثی پیش میاد با همسرم فکر میکنم که بخاطر این مشکل منه چون ما رابطه هم خیلی نداریم اصن روحیمو از دست دادم 

در مورد تمرینات و آدابش هم من چون نامزد هستم و خونه ی خودم نیستم خیلی نمیتونم راحت باشم یعنی نمیتونم حتما قبل تمرین دوش آب گرم بگیرم یا توی تشت بشینم و اینکه تمرین رو یک ساعت مداوم انجام بدم گاهی وقفه بینش میوفته و مجبورم نیم ساعت ظهر و نیم ساعت شب انجام بدم، متاسفانه گاهی یک روزم فاصله میوفته بینش چون واقعا نمیتونم، راستش همسرم هم خیلی مایل نیست که این تمرین رو باهام انجام بده یکبار بهش گفتم قبول نکرد انگار از اون روز خورد توی ذوقم 

چکار کنم😭😭😭😭

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۲۳:۱۰:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۴ ۱۸:۱۴:۱۹
(ویرایش)

سلاااااااااااام عشقای من😍😍🙌

خوبیییین؟ خوشین؟ ولنتاینتون مبااااااارک

اومدم دیدم چه همه گل جوابمو دادن اصن روحیه گرفتم هزاربار

واقعا ممنونتونم. با اینکه تازه واردم ولی احساس میکنم صدساله میشناسمتون😙😇👋💋

دخدرا من باید واژینیسموسم رو درمون کنم و بعد آی وی اف بشم😕

بخاطر سنمم یکم عجله دارم . همین استرسم رو بیشتر کرده

من متولد آبان شصت و هفتم 😟

دیگهههههه هیچی دیگه .جونم براتون بگه به توصیه ی شما جیگرا که جوابای سوالامو انقد قشنگ داده بودین امروز یک ساعت با دیلاتور تمرین کردم

اهااا راستی با متر دورشو اندازه گرفتم دقیییق ۷ سانت و نیم بود😀

بعدش دیشب اومدم سایز بزگترو با کاندوم بسازم تمرین کنم انقدددد گنده شد و پنبه هاش یه جا قلمبه گرد شد که هررررررچی تقلا کردم یه سانت هم نرفت ک نرفت🙈👋

بچه ها جون من یک اشکالی که هست اینه که همون اول ک میخوام شروع کنم بدنم پس میزنه دیلاتور رو... قفل ام انگاری... هرچی کگل میزنمو اینا اصن فایده نداره👋

هی باخودم میگم خدایا واقعا همین بدن بود که سری پیش دیلاتور میرفت توش؟؟؟؟😔😔

بعد مثلا یه ساعت باید ور برم و برم تا اخر شانسی یهو باز شه 😃 باز که میشه ولی دیگه قشنگ دیلاتور رو میبلعه انگاری... و راحت عقب جلو میشه

اهنگ ارام بخشم میذارم همه نکته هارو رعایت میکنم... ولی واقعا اون یک ساعت که تقلا میکنم ورودیش بازبشه کلافم میکنه

you can
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۰۸:۲۷:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

شادان

اومدم بگم سعی زیاد رابطه داشته باشی با همسرت، دیدم میگی نامزدی... ولی بازم سعی کن هر بار همدیگه رو میبینید رابطه داشته باشید.

و اینکه تا جایی که من میدونم بهتره یه ساعت صبح و یه ساعت عصر تمرین کنی. و وقفه نندازی تا بهترین نتیجه رو بگیری. تمرین کمتر از یه ساعت و بیشتر از دو ساعت نتیجه دلخواه رو نمیده.

این حس ناامیدی هم عادیه توی طول تمرین. سعی کن نذاری روت اثر بذاره.

آناشید

با دیلاتور سایز پایین‌تر واژنگشایی میکنی؟؟

+ چطور متوجه شدید که نیاز به آی‌وی‌اف دارید؟؟ منم تفاوت سنی زیادی با شما ندارم ولی فعلا هم قصد بارداری ندارم... ولی دوست دارم بدونم چطور متوجه شدید؟ البته اگه اشکالی نداره

صبح میشه این شب 😊
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران