تعداد بازدید : 350975
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۱۰:۲۴:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۴ ۲۲:۲۰:۱۳
(ویرایش)

سلام به همه

شادان

بله توی پریودی هم باید کگل کار کنی.به جای دوش آب گرم و تشت اگر واقعا موقعیتش نبود میتونی قبل تمرین دستشویی بری و با آب گرم خودتو بشوری .حالا بهتر از هیچیه که😉

درمورد تمرین هم من پیش سکس تراپ میرفتم همین روش کارش بود ولی چون من اون موقع سرکار میرفتم و وقت زیاد نداشتم بهم میگفت ۳ یا ۴ تا نیم ساعت در طول روز تمرین کنم.یعنی همون ۲ ساعت در روز رو خرد کنم.شمام میتونی در طول روز دو تا نیم ساعت انجام بدی و یه ساعت هم اخرشب قبل از خواب.اگر کم کاری کنی زمانت طولانی میشه و خودت خسته میشی عزیزم اما اگر یکی دوماه سختیشو به جون بخری تموم میشه و یه عمر راحت میشی😊

بعدم اصلا ناامید نباش گلم هممون برامون این روزای ناامیدی پیش میاد طبیعیه ولی اصلا نذار ادامه دار بشه.همسرای خیلیامون ازاین روش درمان راضی نبودن و کمکی درطول درمان نکردند از جمله خود من که فقط یکبار اونم با کلی التماس اومد وارد کرد واسم.پس اگر میخوای درمان بشی به این اتفاقا توجه نکن مصمم و پر اراده باش و کم نیار تا انشالله زودی به موفقیت برسی.

راستی حالا چرا تو نامزدی تمرینارو انجام دادی چرا نذاشتی بعد از عروسی؟؟

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۱۰:۴۵:۵۸
(ویرایش)

آناشید

عزیزم ببین شما یجای کارت اشکال داره اونم چه اشکالی!!😯

عزیزم نباید که پنبه رو همینجوری بچپونی توی کاندوم یا دستکش که.اینجوری تا سایز ۲۰ سانت هم میتونی درست کنی و بعد از ۷/۵ معلومه که نمیتونی اون دیلارو وارد کنی.

بلکه باید ۱ سانت ۱ سانت یا نیم سانت نیم سانت افزایش سایز بدی.یعنی چی؟یعنی اینکه الان ۷/۵ رو کار کردی و روان شدی .الان میری سایز ۸ سانت درست میکنی و وارد میکنی و وقتی حسابی روان شد سایز ۸/۵ بعد ۹ بعد ۹/۵ و به این ترتیب پیش میری تا آخر.یعنی باید اندازه ی دیلاتورا دستت باشه و به ترتیب و اصولی پیش ببری.دور هر دیلاتور رو اندازه میزنی و یکدست و صاف درست میکنی که ابتدا و انتهاش مثل هم باشه یا نهایت نیم سانت اختلاف داشته باشه.ببین این بهترین ترتیب سایز دیلاتوراست:

۵ - ۶ - ۷ - ۸ - ۸/۵ - ۹ - ۹/۵ - ۱۰ - ۱۰/۵ - ۱۱ - ۱۱/۵ - ۱۲ 

این لینک ساخت دیلاتور هست واردش بشو یه قسمت هست نوشته دریافت لینک دانلود بزن روش یه pdf دانلود میشه طرز اصولی ساخت دیلاتور هست.برو ببین و اونجوری بساز و به ترتیب پیش برو👇

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

برای رفع مشکل ورودیت هم یهو با ۷/۵ شروع میکنی که سخت وارد میشه باید حتما واژنگشایی کنی. دوتا دیلای سایز کمتر بساز یکی سایز ۵ سانت یکی سایز ۶ سانت.موقع شروع تمرین حتما حتما اول ۵ رو وارد کن خیلی راحت میره بعد ۶ بعد ۷/۵.

کلا واسه تمرین همیشه از دو سه سایز قبل تر شروع کن تا برسی به سایز تمرینت.به این میگن واژنگشایی

شما این نکته هارو رعایت کنی مشکلاتت رفع میشه 😉

درضمن عجله هم موقوف.استرس و عجله اجازه نمیده شما تمرینارو اصولی پیش بری و نتیجش شکست میشه پس عجله نکن باهر سایز که راحت شدی یعنی تند تند تونستی عقب جلو کنی و روان بود اونوقت میری یه سایز بالاتر

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۱۱:۰۵:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۱۷:۵۷:۰۲
(ویرایش)

سایز 8 چقدر درد دارهههههههههه 😭😭

۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۱۴:۳۱:۳۴
(ویرایش)

کیمی بانو 

با 7 و 7/5 واژنگشایی کن حتما

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۱۵:۱۰:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلامlove

ژانت عزیز خییلیییی خییلیییی بهت تبریک میگمممم.

این حس خوب رو برای همه کسایی که منتظر نی نی هستن آرزو دارم.

love

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۱۵:۲۱:۲۳
(ویرایش)

لیلا1377

عزیزم اگر تمرینات رو مداوم انجام بدی خیلی زود نتیجه میگیری. اصل این روش به تمرین مداوم و هر روزه هست. پس برای این موضوع پر اهمیت وقت بیشتری بذار.

شادان

تمرین کگل حتما در دوران پریودی انجام بده که عقب گرد نداشته باشی.

همسرت پیشرفتت رو ببینه باهات همکاری میکنه و امیدوار میشه. 

اینجا ناامیدی نداریممممم. با انرژی برای شکست واژینیسموس پیش برو.

آناشید

روش ساخت دیلاتور رو دانلود کن و همونطور درستش کن. دیلاتور خیلی مهمه نباید خیلی سفت و خشک و نه شل و وارفته باشه. اول پنبه رو بپیچ با نخ محکمش کن بعد داخل دستکش بذار. 

موقع شروع با یکی دو سایز قبل تمرین کن . سعی کن خودت رو کاملا شل بگیری . 

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۱۵:۲۴:۴۸
(ویرایش)

بچه ها توجه کنید:

حتما پرسش هایی که تو انجمن پرسیده میشه رو بخونید و ببینید جوابا چی هست. شاید جواب سوال خودتون هم باشه. 

یا اگر احیانا جایی از تمرینتون اشکالی باشه متوجه بشید.

valentine

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۱۵:۳۲:۴۳
(ویرایش)

بچه ها 🙋‍♀️

من الان سایز ۱۱ رو افتتاح کردم هورااااااااااا💃🏾💃🏾anim2-4d564ad6💃🏾💃🏾

خیلی خوشحاااااااالم خداروشکر🤲😍😍😊

البته خیلی تنگ بودا ولی با تمرین روانش میکنم مثل بقیشون

فقط دو تا دیلاتور دیگه مونده یوهووووووووووووووو🤩🤩🤩

الهی به امید تو
۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۱۶:۱۲:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۳/۳۱ ۲۳:۰۹:۵۶
(ویرایش)

سلام به همه ی دوستای مهربون و دوست داشتنی👋👋😍😍مرسی از همتون که بهم کمک کردین

آبان جون و بانوی فردا و سودای عزیزم ممنون از کمک هاتون‌و روحیه دادنتون

خیلی دوستتون دارم که با جون و دل کمک‌میکنید به همه

چشم تا جایی که بتونم همه رو گوش میدم😌😌😌

بانوی فردای عزیزم من زمان عروسیم معلوم نیس و ذهنمم خیلی بهم ریخته بخاطر این مشکل زودتر حل بشه فکرم راحت میشه ما عقد هستیم 😘😘😘😘😘❤❤❤❤

۱۳۹۷/۱۱/۲۵ ۱۹:۰۸:۰۶
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۱۷:۵۷:۰۲
(ویرایش)

بانوی فردا

عزیزدلممممم اول خیلیییی خوشحالم که انقد پر انرژی داری پیش میری و امیدوارم همین روزا بیای و بگی بانووووو شدیییییی 😘😍

و اینکه متشکرم که راهنماییم میکنی عزیزمممممم 💙

۱۳۹۷/۱۱/۲۶ ۰۲:۰۹:۲۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۲ ۱۳:۴۱:۵۷
(ویرایش)

سلام anim2-ad54ad

من موفق شدم سایز 11ونیم رو وارد کنم 💪🙆

الهی چه عزیز است او که تو او را خواهی
۱۳۹۷/۱۱/۲۶ ۰۳:۱۲:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ ۱۲:۱۱:۱۳
(ویرایش)

من تازه واردم

بهم کمک کنید

امشب تصمیم گرفتم که با دیلاتور امتحان کنم

ولی اصن توضیحات نمیفهمم چجوری باید درست کنم!

یعنی این سایزایی که میگید سایز دستکش؟یا انگشت دستکش؟

۱۳۹۷/۱۱/۲۶ ۱۳:۲۲:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ ۱۵:۱۲:۰۸
(ویرایش)

دوستان من تا سایز هشت پیش رفتم ولی فقط تو پوزیشن زن زیر جور دیگه راه بسته ست انگار چیکار باید کنم؟؟

و این که تو این سایز موقع بیرون آوردن دیلا به شدت درد دارم .

۱۳۹۷/۱۱/۲۶ ۲۱:۰۶:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ ۱۰:۲۹:۰۲
(ویرایش)

سلام ژانت جان

تبریک میگم عزیزم❤❤❤خیلی برات خوشحالم که مادر شدی.

من هم مثل شما بعد 9 سال بانو شدم و تقریبا تو یه زمان با شما درمان شدم. خیلی دوست دارم باردار بشم ولی آزمایشات قبل بارداری ام مناسب باردار شدن نیست. برام دعا کن منم خبر بارداری مو بتونم بهتون بدم.😙😙

به زودی معجزه ای در زندگی من اتفاق می افتد
۱۳۹۷/۱۱/۲۶ ۲۱:۴۰:۳۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

ترسوی قوی

عزیزم یه دکمه قرمز بزرگ هست که روش نوشته انجمن واژینیسموس،  برو اونجا و مطالب آموزشی رو بخون. لینک آموزش ساخت دیلاتور هم اینه:

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

بارون

همونطور که دیلاتور داخله بچرخ  به حالت زن رو قرار بگیر.

کگل رو مرتب انجام میدی؟؟ ژل به اندازه کافی میزنی؟ قبلش واژنگشایی میکنی؟

صبح میشه این شب 😊
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران