تعداد بازدید : 351056
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۶/۹ ۱۳:۱۸:۳۸
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Sh.آبان بانووووو

مبااااااارکه باشه بازم، شماره دار شدن خیلی حس خوبیه😍😍😍😍

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۶/۹ ۱۵:۰۳:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

ممنون ماه پیشونی جون 💋💋

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۹ ۱۷:۰۰:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۲۷ ۰۰:۱۹:۱۷
(ویرایش)

وااااای sh,_عزیز بانو شدی؟؟؟تبریکککککک .انشاله همه لحظاتتپراز عشق وخوشبختی باشه.من یه‌چهارروز مسافرت یودم نشد ،امروز میررم برا اقدام.بچه ها تا سایز دوازدهونیم تمرین کردم برم اقدام؟وچیکار کنم تو‌اقدان وقبلش؟

۱۳۹۷/۶/۹ ۱۷:۰۸:۴۸
(ویرایش)

Sh ابان حان خیلبیییی برات خوشحالم چندبار پیاماتو خوندمvalentineفقط متوجه نشدم بالشو‌کجا میذاری دقیفا؟!واینکه بچه ها الت شوهرمن یکم انحراف داره مشکلی تو‌ اقدام پیش ننیاد؟؛اخه انحرافه به سمت مقعد نیس که درجهت تمرینای من باشه.این موضوع نکرانم کرده خواهش میکنم جپتب بدین زودی،چپن عصری میخام برم اقدام.واینکه ایا یکم انحزاف طبیعیه،؟وجسارتا کسی بوده که بااین انحراف هم موفق شده باشه؟

۱۳۹۷/۶/۹ ۱۷:۲۷:۳۳
(ویرایش)

شلالههههههه زودی بدو اقدام کنننن خییییلی راحته 😍😍😍

یعنی اصلا دیلاتور کجا آلت کجا!!! دیلاتورو یه ذره تغییر جهت بدی نمیره تو، ولی آلت اینطوری نیست. آلت همسر منم یه کوچولو انحراف داره ولی هیچ مشکلی نبود.

نگا، وقتی به حالت زن زیر میخوابی، پاها رو باز میکنی و زانوها رو خم میکنی و کف پا رو زمینه، تو این حالت چندتا عضله درگیر میشن که پاتو بالا نگه‌دارن. حالا اگه یه بالش بزرگ، یا یه بالشو از بغل (طوری که قسمت باریکش به زمین برخورد داشته باشه ) زیر پات بذاری، طوری که دوتا پاهات بازه، این بالش زیر زانو قرار بگیره که تکیه‌گاه زانو باشه، دیگه میتونی خودتو رها کنی. یه بالش باریک هم بذار زیر باسنت، جوری نباشه که کمرت درد بگیره‌ها، ولی اینم کمک میکنه.

بدوووو زود اقدام کن دوستم 💋💋💋💋

من همش میگفتم کوش این شلاله 😊

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۹ ۲۳:۴۰:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱/۱ ۰۵:۳۸:۳۰
(ویرایش)

خانما کمک

من بعد از تمرینا رابطه داشتمو خیلی ام خوب پیش رفت بدون هیچ دردو سوزشی ولی یه هفته نشد رابطه داشته باشم الان دوباره سوزشم شروع شده. خیلی شدیدم هست.

اینم بگم مرداد من نزدیک ۲ هفته ال دی خوردم که پریود نشم چون مسافرت بودم. چیکار کنم حالا؟ سوزش از چیه؟ 

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😔😔😔😔😔😔

۱۳۹۷/۶/۱۰ ۰۰:۱۵:۳۳
(ویرایش)

دوستان میشه طرز خوابیدن‌خودتون و‌موقعیت شوهذتونو بگین ،من رفتم اقدام‌تمرینی  ولی نمیشد دست من باشه!!!یعنی نمیتونستتم..ازم دور بود.تو روخدا کمکم کنید.الان ترسم ریخته مشکلم اینه.

۱۳۹۷/۶/۱۰ ۱۰:۳۵:۱۸
(ویرایش)

شلاله

چجوری خوابیدی که ازت دور بود؟

من اولین اقدامم زن زیر بود. با همون حالتای بالش که برات توضیح دادم. فقط یه کم آلتو با دست گرفتم و به ورودی واژن هدایت کردم. دیگه گذاشتم خود شوهرم یواش یواش واردش کنه. بعدم چند دقیقه بی حرکت موندیم تا واژن جا باز کنه. بعد حرکتای یواش. دیگه کم‌کم فشار واژن کم شد.

تو حالت زن رو هم، زانوی یکی از پاهام روی زمین بود، اون یکی پا کفش روی زمین بود تا یه کم متمایل باشم به یه سمت، آلتو با دست هدایت کردم به ورودی و بعد هر دو زانومو گذاشتم زمین.

لازم نیست کل رابطه رو خودت مدیریت کنی. فقط کلامی مدیریت کن.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱۰ ۱۰:۳۷:۵۸
(ویرایش)

هما۰۰۰

به نظرم واژنت دوباره جمع شده چون تمرینت کامل نشده بوده. چون به ما میگن تا یه ماه از هر فرصتی برای رابطه استفاده کنین و تمرین رو کامل کنید و... . چون دو هفته فاصله افتاده احتمالا واژن جمع شده.

من درمورد ال‌دی اطلاعاتی ندارم.

ولی اگه دلیلش همونی باشه که گفتم، نیازی نیست نگران باشی. دوباره تمریناتت رو با دیلاتور شروع کن.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱۰ ۱۱:۵۹:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

sh.آبان

عزییییزم خییییلی تبریییییییک میگم،،اول شمارتو دیدم کنار اسمت،خیلی خوشحال شدم،واست بهترینارو آرزو میکنم عزیزم😘😘خداروشکر

shalale

عزیزم به حالت زن رو،چون میتونی همه چیو تحت کنترل خودت بگیری راحت تره یه بالش بذار زیر زانوهات،با دست هدایتش کن داخل،به آلت همسرت ژل بزن،حین وارد کردن کگل بلند و کوتاه انجام بده،یکم صبوری کنی موفق میشی و میبینی چقد راحته

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۶/۱۰ ۲۳:۳۵:۲۳
(ویرایش)

ممنون سمی جانم ❤❤ هم به خاطر کمکایی که بهم کردی هم به خاطر مهربونیات 🌷🌷

شلاله

ببین من از کامنت سمی این نتیجه رو گرفتم که برای هر کسی فرق میکنه این ماجرا، مثلا من تو حالت زن زیر راحت‌ترم!! البته تو هر رابطه هر دو پوزیشن رو میریم، که با هر دوتاش راحت بشیم.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱۱ ۱۰:۱۸:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام به همگی خداقوتanim2-4d564ad6

ماه پیشونی جان خدابد نده نبینم حالت یجوری باشهanim2-40

puuneh

عزیزم بیشتر از دو ساعت تمرین کردن اشتباه. معلومه واژنت استپ میکنه. این تمرینات اصلش آهسته و پیوسته انجام شدنه. نباید عجله کنی و بگی من روزی 4 ساعت تمرین کنم زودتر به نتیجه میرسم.

همین جوری پیش برو بزودی موفق می شی.

sh.آبان

عزیزم هنوز دوره درمانت کامل نشده طبیعیه یکم کشیدگی داشته باشی. سعی کن تعداد رابطه هات تا یک ماه زیاد باشه تا کاملا انقباضت رفع بشه. و اینکه کگل رو فراموش نکن. همواره انجامش بده.

زهرا خانوم همسرم

بیشتر توضیح بده . منظورت انقباض عضلات و مانع دخول شدنه. اگر اینطوره باید تمرینات مربوط به واژینیسموس رو انجام بدی. معاینه پرده شدی؟

تارا تنها

آفرین. حتما موفق میشی.

shalale

کجایی؟ رفتی اقدام؟

بهترین حالت اقدام زن رو هست که همه چی تحت کنترل خودت باشه. انحراف آلت مشکلی ایجاد نمیکنه. نگران نباش.

هما

عزیزم نگران نباش . دوباره به دو سایز آخر تمرینت رو ادامه بده تا سوزشت برطرف بشه. اقدامهات رو با فاصله کم انجام بدین تا یک ماه اول. کگل رو روزانه انجام بده حتما.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۶/۱۱ ۱۰:۴۸:۳۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۶ ۱۴:۵۶:۲۹
(ویرایش)

سلام عزیزان.دوستان من الان روو سایز ۱۱ هستم.روو سایز ۹ و ۱۰ هم بودم ورودی دیلاتور اذیتم میکرد.یعنی بعده حدوده پنج دقیقه با کلنجار رفتن میرفت داخل.ولی وقتی میرفت داخل هیچ درد و سوزشی نداشتم.یعنی اینطوری بگم من از سایز ۹تا۱۱ ورودی واژنم خیلی تنگه و باید ی کم بگذره تا باز شه و وقتی ام باز میشه خیلی راحت نمیره داخل.ولی وقتی داخله تا نیارمش بیرون هیچ مشکلی نیس و راحتم.الان من مشکلم از چیه؟ من اگه بخوام برم اقدام ک اینطوری نمیشه.انگار ی سده جلو راه واژنم.چ کنمممممم🤔😣

۱۳۹۷/۶/۱۱ ۱۴:۱۱:۱۱
(ویرایش)

ناربن جون

موقع ورود دیلاتور خودتو منقبض نمیکنی؟

دو تا پیشنهاد بهت میکنم که هر دو رو انجام بده ببین چجوری میشه.

اولا که تو حالت زن زیر، دو تا بالش بزرگ بذار زیر زانوهات تو حالتی که پات بازه، طوری که زانوهات به اندازه کافی بالا بیاد و بتونی خودتو کاملا رها کنی و هیچ انقباضی نداشته باشی.

ثانیا، موقع ورود دیلاتور کگل انجام بده، یعنی دیلاتور با کگل بره داخل.

آها یه نکته مهم دیگه: قبل دیلاتور سایز یازده، از دیلاتورای سایزای پایین که باهاشون کاملا راحتی شروع کن به واژن گشایی، یه ربع اول با دیلاتورای پایین کار کن و بعد برو سراغ یازده

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱۲ ۰۱:۲۵:۰۵
(ویرایش)

سلام بچه ها،واقعیتش با زن رو‌راحت نیستم.چندبار خواستیم بریم اقدام بااینهمه تمرین و ریختن ترسم،الان مشکل جدیدی پیدا کردیم که قبل از اقدام‌اصلاااا نبود.همسرم‌ اصلا به نعوظ نمیرسه یا سریعا از دست میدهsadبا اعصاب خوزدی و‌بی نتیحه تموم‌میشه.برام‌حالبه که قبلش خیلی گرم بودیم‌جفتمون والان اینطوری شدیم و‌جفتمون سرد.هرکاری هم‌میکنیم نمیشه.قبلش میگیم‌به دخول فک‌‌‌‌نکنیم که‌ خوب تحریک‌بشیم واحرش انحام بدیم.ولی از اولش مثل یه‌ وظیفه میمونه که باید سریع انجام بشه.بچه ها سه بار رفتم اقدام این مشکل بود خیلییی اذیت میشیم .اعصابم داغونه.کمکم کنین لطفاا.

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران