تعداد بازدید : 351036
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۶/۱۳ ۱۸:۴۶:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۶ ۱۴:۵۶:۲۹
(ویرایش)

سلام دوستان.من خیلی امروز انرژیم افتاده.گفتم بیام ی سر اینجا.من پیش دکتر زنانم ک رفتم گفت واژنت خیلی سفته.ورزشکاری؟ گفتم نه بابا.گفت خیلی سفته.الان روو دیلای سایز ۱۱ هستم.حدودا ی هفته اس روو این سایزم اما اولا ب زور وارد میشه.دوما ی کم کشش هم داخلش حس میکنم.تا الانم کگل نکردم توو طول شروع درمانم.احساس میکردم تاثیری نداره.ولی امروز از بس ناامید بودم دیگه شروع کردم...خواستم بیام دردودل کنم

۱۳۹۷/۶/۱۳ ۱۹:۱۳:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۲ ۲۰:۰۲:۲۵
(ویرایش)

باشه ممنون من شروع ميكنم 

ولي با وارسي مشكلي ندارم اولا خيلي نگاه ميكردم فكر ميكردم شايد مشكلي هست.. ولي كگل زياد انجام ندادم 

باشه از امروز شروع ميكنم انشالله كه زود درست بشه 🙏🏼

۱۳۹۷/۶/۱۳ ۲۱:۳۹:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

Fateme

به نظرم میاد کاری نکردی متاسفانه. ببین اون دیواری که حس میکنی دقیقا ورودی واژنه. من همین الانم که اقدام میرم اولش که میخواد از اون ورودی بگذره درد داره.

اصلا ناامید نباش عزیزم. هیچی اندازه ناامیدی موفقیتو عقب نمیندازه. خودم تجربه‌شو داشتم که میگم.

ببین اصلا به خودت تلقین منفی نکن. کگل رو منظم انجام بده. و موقع تمرین زیر زانوهات بالش بذار و کاملا شل کن خودتو. یعنی هر لحظه‌ای که حس کردی منقبضی زودی شل کن. چون خیلی وقتا حواسمون که نیست عضلات خود به خود منقبض میشن.

به قول دوستان سخت‌ترین مرحله همین لحظه‌ایه که توشی! اینو رد کنی بعدش آسون میشه.

تا اون حد باید جلو بره که حس کنی از اون دیواره رد شده و جلوش دیگه خالیه. تو سایزای بالاتر مثلا ۷ و ۸ به بعد باید طولشو کم‌کم زیاد کنی مثلا ۱۰ سانت

ناربن جون

عزیزم کگل خیلی مهمه. یه خانوم واژینیسموسی بهم گفت که فقط با کگل درمان شده! حتی تا یه مدت بعد اقدام هم باید کگل رو ادامه بدی.

دیلاتورو به زور وارد نکن. حین ورود کگل کن، حین کگل یواش یواش میره تو. بعد زیر زانوهات بالش بذار تا تکیه‌گاه پاهات بشه و بتونی کاملا رها باشی

help_sm

خیلی زود به نتیجه میرسی عزیزم

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱۳ ۲۳:۵۳:۲۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۴ ۰۰:۳۲:۳۷
(ویرایش)

سلاااام بچه هااا

من نمیدونم چرا اینقدر وقفه میفته تو کارم خسته شدم واقعااا

یه وقفه یک ماهه داشتم به خاطر عروسیم و مهمان داری های بعدش

الان میخوواممم باز شروع کنم

تا سایز 8 رفته بودم

الان سایز 9 هستمممم

9  خیلی لعنتیههههه cry

چیکارش کنم ؟ به سختی وارد میشه اینقدر جاش تنگه که به زور یه ذره عقب جلو میره

استرس گرفتم که اگه 9 اینجوریه من چه جوری باید تا 15 پیش برممم

ای خدااااااcry

من خودمو تو دل ترس هام میندازم و از شرشون خلاص میشم.
۱۳۹۷/۶/۱۴ ۰۱:۳۶:۱۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۳ ۰۳:۲۸:۴۶
(ویرایش)

سلام بچه ها من تازه واردم

اومدم اینجا که کنار شما به نتیجه مورد نظرم برسم

من دوساله ازدواج کردم  از همون اول موقع دخول خودمو جمع میکردم اصلا اجازه انجام اینکارو نمیدادم به شوهرم اونم فوق العاده ترسوئه راجع به من.وقتی می دید من ترسیدم اصلا و ابدا نمیتونست هیچ کاری بکنه.تو این دوسال کلا جدی نگرفتیم قضیه دخول رو.رابطه مون رو جور دیگه پیش می بردیم چون لذت می بردیم دیگه خیلی اوقات بیخیال دخول می شدیم ولی چند وقته دارم اساسی بهش فکرمیکنم که دیگه بسه خسته شدم.

چون شوهرم با دیدن ترس من نمیتونست ادامه بده خودم چند روز پیش بهش گفتم با  انگشت امتحان کنه.تا نصف که انگشتشو داخل میکنه درد خیلی شدیدی دارم حس میکنم پرده پاره شده ولی وقتی دستشو بیرون میاره میگه فقط چند سانت داخل انداخته واقعا باورم نمیشه اینهمه درد بخاطر همین چند سانت بود.اول بهش میگم به دردمن توجه نکن ولی وفتی شروع میکنه التماس میکنم دستشو بیرون بیاره بعدم که میاره بیرون پشیمون میشم که التماس کردم.الان با روشایی که شما گفتید میخوام همینکارو امتحان کنم فقط 3 تا سوال دارم

1.پرده واقعا چند سانت از واژن فاصله داره و چند سانت انگشت داخل بشه پرده پاره میشه؟حس میکنم بیشتر ترسم از پاره شدنه بعنی اگه بدونم پاره شده خیلی ترسم می ریزه

2. می تونم جای دیلاتور با همین انگشت تمرین کنم؟انگشت خودم و همسر

3.من دکتر نرفتم برا معاینه.حتما باید برم؟حس میکنم شاید لازم نباشه

لطفا اگه کسی جواب 3تا سوالمو میدونه بگه

۱۳۹۷/۶/۱۴ ۰۶:۴۱:۲۳
(ویرایش)

پگاه بانو

عزیزم قبلش با سایزای پایین‌تر واژن‌گشایی میکنی؟

الان با سایز ۸ کاملا راحتی؟

اگه جوابت به هر دو تا سوال مثبته، سعی کن سایز ۹ رو با کگل وارد کنی، وقتی وارد شد چند دقیقه بدون حرکت دادنش فقط کگل کنی بعد حرکت بدی.

نگران نباش، سایز ۹ برای خیلیامون بد قلقی کرده. تو حتما میتونی شکستش بدی

ترانه سین

۱. به نظرم نمیشه دقیق گفت. میگن حدودا به اندازه ختنه‌گاه. اما تصورت در مورد نگرانیت از بابت پرده اشتباهه! منم همین تصورو داشتم و رفتم پرده رو با جراحی برداشتم. اما هیییچ تاثیر مثبتی نداشت و هیچی عوض نشد!

۲. روش اصولی اینجا رو دنبال کن تا به نتیجه برسی. من قبل از آشنا شدن با این سایت خیلی با انگشت تمرین کردم و بی‌نتیجه بود. چون ما نیاز داریم سایز دیلاتور رو مدیریت کنیم. پس اگه دنبال نتیجه هستی روش همینجا رو پیش بگیر.

۳. ببین پرده حین تمرینات کنار میره. اینو به همسرت بگو

+ صفحه اول انجمن رو بخون. کگل و وارسی رو شروع کن. در حین کگل و وارسی چند صفحه اول همین تاپیک رو هم مطالعه کن تا با روش درمان آشنا بشی. بینابین همین صفحه‌ها پی‌دی‌اف ساخت دیلاتور رو هم میبینی که دانلودش کن. و بعد یکی دو روز کار با دیلاتور رو هم شروع کن.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱۴ ۰۷:۴۳:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستانanim2-28

fateme1988

اول میخوام تو رو دعوا کنم که چرا اینقدر ناامیدی?!anim2-New-6

تو که تمرینت با دور پنج سانت خوب بوده. یعنی تونستی اولین دیلاتور رو تا 4 سانت وارد کنی. این عالیه.

تو سایزهای پایین تر طول خیلی مهم نیست. همون 4 و 5 سانت وارد بشه اوکیه. اگر راحت هستی باهاش برو سایز بعدی و این بار سعی کن طول بیشتری وارد کنی. کگل رو در حین ورود دیلاتور فراموش نکن. 

منتظرم با گزارش تمریناتت.

ناربن جون

عزیزم تو که داری تمرین میکنی اصولش رو رعایت کن. کگل خیلی مهم و تاثیرگذار هست. حتما انجامش بده و تمرینت رو ادامه بده که بزودی موفق میشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۶/۱۴ ۰۹:۰۷:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

پگاه بانو

عزیزم اصلا نگران نباش. سایز 8 و 9 بدقلقن. بعدش خیلی بهتر میشه. 

سعی کن وقفه رو حذف کنی و مداوم تمرین داشته باشی. کگل رو فراموش نکن.

وقتی دیلاتور داخله نیم ساعت ثابت کگل کن. اینطوری جا باز میکنه واژنت.

ترانه سین

عزیزم معاینه بری خیلی بهتره تا نوع پرده رو بدونی. هیچ دردی هم نداره و چیزی داخل واژنت نمیکنه. چون بعضی پرده ها جراحی لازم دارن.

تمرین با انگشت معمولا سخت تره بتونی با دیلاتور کار کنی و همسرت مشکلی نداشته باشه عالیه.

اصلا به پرده فکر نکن. بدون اینکه متوجه بشی کنار میره

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۶/۱۴ ۱۵:۰۷:۵۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۲۰:۲۲:۲۱
(ویرایش)

سلام به همه...

میخواستم بگم من بعدچند روز تمرین این دفعه دیگه خوب خوب خوب شدم دیگه نه دردی دارم برای رابطه نه میترسم.. امروز خیلی دعاتون کردم امیدوارم هرکی این مشکل داره مشکلش حل شه...فقط میخواستم بگم من دوماه پیش به فکر بوتاکس بودم ولی وقتی ایجا اومدم گفتم حالا تمرین میکنم نشد دیگه آذر میرم واسه بوتاکس واژن...خداروشکر خیلی ساده ترازون چیزی ک فکر میکردم تمرینا پیش رفت و تموم شد منم تونستم زندگی زناشویی تجربه کنم ... 

خدایا تو همیشه هوامو داری کمکم کن
۱۳۹۷/۶/۱۴ ۱۵:۲۴:۰۳
(ویرایش)

Zohre 74

وااااای تبرییییییک

خییییلی خوشحالم برات anim2-thanks

ایشالا همیشه شاد باشی.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱۴ ۱۵:۴۴:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۲ ۲۰:۰۲:۲۵
(ویرایش)

دوستان كسي ميتونه بگه كگل دقيقا چجوريه؟ 

من نميدونم درست ميرم يا نه! توضيحات سايت رو خوندم ولي بازم شك دارم كه همين باشه كه من انجام ميدم!

۱۳۹۷/۶/۱۴ ۱۶:۱۷:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۸ ۲۰:۲۲:۲۱
(ویرایش)

ممنون ابان جووووووونlove

خدایا تو همیشه هوامو داری کمکم کن
۱۳۹۷/۶/۱۴ ۱۸:۲۱:۴۲
(ویرایش)

help_sm

یه بار موقع ادرار سعی کن با منقبض کردن ماهیچه‌های واژنت ادرارو بند بیاری. ماهیچه رو که پیدا کردی، همونو منقبض و منبسط کن

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱۴ ۱۸:۲۵:۴۶
(ویرایش)

ممنون سودا جون.

زنگ زدم دکتر زنان نوبت گرفتم برا دوشنبه.چون نیستم قبلش.ژل لوبریکانتم گرفتم که دیگه بعدش تمرینو شروع کنم.من یه طرز فکر اشتباهی داشتم که اینجا متوجه شدم فکرمیکردم حتما باید تو حالت تحریک زیاد تمرین کنم.همین باعث شد کلی عقب بیفتم.چون ادم تو اون حالت خیلی اوقات میگه ولش کن لذتمو ببرم با دخول خرابش نکنم و کارو تموم می کردیم دیگه.الان که اینو متوجه شدم تمرینمو شروع میکنم بعد از دکتر رفتن.اومدن تو این گروه باعث شد بفهمم اگه دکتر پیشنهاد عمل و این چیزا داد قبول نکنم به راحتی چون میشه مشکل رو حل کرد.و اینکه همیشه وقتی از شوهرم میخواستم از انگشتش استفاده کنه فکرمیکردم همون دفعه باید کار تموم بشه.و اونقدر درد می کشیدم که التماس میکردم ادامه نده.الان فهمیدم میشه کم کم جلو رفت .

۱۳۹۷/۶/۱۴ ۱۸:۲۸:۴۴
(ویرایش)

فقط لطفا کسی لینک طرز درست کردن دیلاتور رو میذاره؟اونیکه اول انجمن بود یکم گنگ بود برام.دیلاتور ها قطرشو یکسانه ارتفاعشون فرق میکنه؟یا هم قطر و هم ارتفاع به ترتیب زیاد میشه؟بعد قطرو چطوری اندازه بگیرم؟با سانتی متر؟

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران