تعداد بازدید : 351545
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۶/۱۲ ۲۳:۵۵:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۲ ۲۰:۰۲:۲۵
(ویرایش)

سلام به همه 😔 نمي دونم اينجا ميتونم مشكلم و حل كنم يا نه!! خيلي افسرده و نا اميدم 

من بهمن ميشه ٢ سال كه عقد كردم و از همون روزه اول اين مشكل رو داشتم دكتر هم معاينه كرد نزاشتم كه گفت شما واژينيسم هستي ادرس مركز مشارره داد ولي من واقعا دوست ندارم همچين جايي برم روم نميشه 😔 

۱۳۹۷/۶/۱۳ ۰۱:۱۱:۳۹
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

Sevda

قربووووون محبتت یدنیاااااا، یه حال کرختی دارم،انگار غذام هضم نمیشه همش معدم سنگینه🙄

Sh,آبان بانوووو😍 و سمی بانووووو😍

ممنووووون که بعد بانو شدن موندین و کمک بچه ها شدین،خدا ازتون قبول کنه، من ممکنه بخاطر بله برون و عقد برادرم چند روزی و نتونم سر بزنم.❤️

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۶/۱۳ ۰۱:۲۳:۲۰
(ویرایش)

ناربن جون

مساله این نیست که واژن تو تنگه، اغلب بیشتریامون تو ورود دیلاتور مشکل داریم بخصوص دیلاتور هشت سانت و به بالاهرچی سایز میره بالا دیلاتور بدقلقیش بیشتر میشه.نگران نباش، آلت انقد بهتره و راحت تر،خودش سریع راهش و پیدا میکنه😉

Shalale

اول از همه خوب با زن رو نرو ، با زن زیر برو،بعدم ببین واژینیسموس ما تاثیر خودشو رو اقایونمون گذاشته،ماها انقد تو چهره هامون ترس بوده و اون بنده خدا هارو بد پس زدیم و گاهی هل دادیم و بد برخورد کردیم، خوب اونا هم بدنشون به این جریان پس زدگی واکنش نشون داده، من طی این مدته که اینجام چندیییین مورد مثل شما  دیدم که وقت اقدام که رسیده همسر نتونسته نعوظش و حفظ کنه.این همه مدت اونا صبر کردن،حالا نوبت توئه که با صبرت،آرامشت به اونم ارامش بدی تا بدنش به حالت طبیعی برگرده،بعدم با دارو درست میشه نگران نباش.☺️

۱۳۹۷/۶/۱۳ ۰۱:۲۷:۵۴
(ویرایش)

شکوفه۶۷

یروزایی هست واژن با دیلاتور جورش جور نمیشه،یه استراحت بده دوباره تمرین کن، قبل پریود و یکی دو روز بعدشم وضعیت همینجوره رو فاز بدقلقی🙄

۱۳۹۷/۶/۱۳ ۰۱:۳۶:۰۷
(ویرایش)

تارا.تنها

اره آفریییییین برای شروع خیلی خوبه، کگل بیشتر کن سوزشت کمتر میشه.love

Fateme

لیدوکایین حین تمرین غیر اصولیه و درست نیست، بعدم قشنگ بررسی کن ببین کجای تمرینارو درست انجام نمیدی، یا زمانت کمه،یا پوزیشنت درست نیست،یا ژل کم میزنی، یا حواستو پرت نمیکنی، کگل کم میکنی، تو اب گرم نمیشینیم، یکی از این موارد کم رعایت میکنی یا...بررسی کن.😎

Help_sm

سلام ، خوش اومدی، اول از همه مرکز مشاوره مگه چشه، این همه ادم بدلایل مختلف میرن، دکتره دیگه،خجالت نداره😇 بعدم برو صفحه اول این جارو بخون،با همسرت درمیون بذار و تمرین و شروع کن، فقط اینکه پرده داری یا نه؟ معاینه شدی؟ 

۱۳۹۷/۶/۱۳ ۰۶:۱۲:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

Fateme 1988

لیدوکایین راه حل نیست. مثل اینکه تو دستت زخم باشه و عوض اینکه بخیه بزنی بری هی مسکن بخوری!

یادمه قبلا هم گفتم، هر روز بیاین مو به مو گزارش تمرینتونو بدین! تا اگه اشکالی هست زودتر برطرف بشه.

روزی چند ساعت تمرین میکنی؟

قبل تمرین کگل رو کامل انجام میدی؟

حین تمرین حواست هست که خودتو خیلی شل کنی؟

افزایش سایزت رو درست انجام دادی؟

ژلی که استفاده میکنی به اندازه کافی دیلاتور رو لیز میکنه؟

سایز قبلی رو کاملا راحت شدی بعد رفتی این سایز؟

و خیلی سوالای دیگه که ما تا ندونیم نمیتونیم کمکت کنیم عزیزم! همین چند وقت پیش یکی از دوستان دیگه هم مشکل شما رو داشت. بعد دیدیم روزی ۴ ساعت تمرین میکرده و واژنش استپ کرده بوده!

پس گزارش روزانه مهمه.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱۳ ۰۶:۱۵:۱۴
(ویرایش)

ماه پیشونی

خواهش میکنم عزیزم. این همه خودمون اینجا کمک گرفتیم، به شکرانه درمانمون باید بمونیم و کمک کنیم 😊

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱۳ ۱۰:۲۸:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

sh.آبان

عزیزم بهتره وابستگیت به دیلاتور رو کم کنی،حالا که میتونی با همسرت رابطه داشته باشی،پس دیگه به دیلاتور نیازی نیست،بدون دیلا با پوزیشنی که راحتی شروع کن.و تمام نکات تمرینو اینجا هم رعایت کن،خیلی راحتتره،کم کم عادت میکنی و آسون میشه،موفق باشی🙏🙏❤️❤️

ماه پیشونی

عزیزم تبریک با آرزوی خوشبختی 

تا جایی که بتونم سعی میکنم کمک کنم☺️☺️

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۶/۱۳ ۱۰:۳۹:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۲ ۲۰:۰۲:۲۵
(ویرایش)

سلام ممنون نميدونم 😔 ٢ بار رفتم معاينه گفتن حلقوي هست و معمولي 

اصلا دخول نداشتيم شايد در حده خراش باشه 

همه اين كارا و تمرينات و بارها خوندم ولي نميدونم كسي نبود جواب بده بهم ترسيدم شرو كنم 

البته يك بار انجام دادم به همون روش شما ولي خيلي سايز كوچيك 

۱۳۹۷/۶/۱۳ ۱۱:۱۲:۲۳
(ویرایش)

help_sm

عزیزم ترس نداره.

خب اگه صفحه اولو خوندی کگل و وارسی رو شروع کن. دو سه روز فقط کگل و وارسی کن. در این حین از صفحه اول همین تاپیک شروع کن به خوندن تمام پیاما. حدود ۴۰ تا ۵۰ صفحه بخونی فک کنم خوب باشه. اینطوری خیلی از تجربیات خانمای دیگه رو میبینی و همینطور فایل پی‌دی‌اف آموزش ساخت دیلاتور هم لابه‌لای همین تاپیک هست که اونو هم وقتی دیدی دانلود کن.

همه این کارا رو که کردی تمرینتو شروع کن. بدون استرس، با امید خیلی زیااااد.

هر روز بیا و گزارش کارتو بده. به عینه دیدم که خانمایی که هر روز گزارش میدن خیلی زودتر موفق میشن. چون اشکالاتشون زود رفع میشه.

موفق باشی 🌷

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱۳ ۱۱:۱۴:۵۴
(ویرایش)

سمی

من خودم خیلی اصرار دارم زودتر دیلاتورا حذف شن از زندگیم کلا 😆😆

شوهرم اول دنبال دیلاتور میگرده موقع رابطه! دیگه دیروز دو بار رابطه داشتیم، بار دوم گفتم دیلاتور نمیخوام. آخه اصلا سایز ۹ چه آمادگی‌ای قراره ایجاد کنه؟! 🤔🤔

ولی خب این بار تو کل طول رابطه درد داشتم!!! شاید به خاطر این بود که فاصله‌ش با رابطه قبلی کم شده بود!

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱۳ ۱۵:۱۳:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۲۰ ۱۰:۴۳:۴۱
(ویرایش)

سلام

من الان با دیلاتور با محیط 5cm تمرین میکنم و طول 8cm ولی فقط ۴ سانتش بیشتر داخل نمیره،تا الان هرچی دیلاتور تمرین کردم همینطور بوده،هرچی فشار میدم دیگه جلو نمیره انگار ی چیزی مانع جلو رفتن دیلاتور میشه و دردم میاد

من مشکلی دارم یا این طبیعیه؟ واقعا نگران شدم

خدا همه جا هست.
۱۳۹۷/۶/۱۳ ۱۶:۵۰:۳۶
(ویرایش)

Fateme 1988

عزیزم اون ورودی واژنه! و قراره همونو باز کنیم! نباید تغییر سایز بدی وقتی وارد نمیشه.

یه گوش‌پاک‌کن هم وارد نشد؟

ببین اولین بار که میخواد وارد شه درد میگیره، میدونم. ولی یه کم باید تحمل کنی. البته نه اینکه یهو با دور ۵ سانت تحمل کنی. فعلا همون گوش‌پاک‌کن وارد کن تا دهانه واژنت شروع به باز شدن کنه.

معاینه پرده رفتی؟ از این پرده‌های نفوذناپذیر که نیست؟ البته اگه پریود میشی نمیتونه نفوذناپذیر باشه 🤔

+ تو هنوز خودتو منقبض میکنی.بیشتر کگل کن. و از بالش زیر زانوهات استفاده کن و هر وقت حس کردی منقبضی دوباره خودتو شل کن

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱۳ ۱۸:۲۲:۵۳
(ویرایش)

خدایا یعنی من هنوز هیچ کاری نکردم، مگه دیواره واژن بین هشت تا ده سانتی متر نیست؟ ببین عزیزم توروخدا بگو چند سانتی متر باید بره داخل تا تمرینم درست باشه؟

من اولین بار که گواهی گرفتم نوشت پردم حلقویه

بعداز ی سالم که جراحی کردم

وتا ی سال دیگه هیچ کاری نکردم،میخواستن دوباره جراحیم کنن که اینجارو پیدا کردم

خدا همه جا هست.
۱۳۹۷/۶/۱۳ ۱۸:۲۴:۳۳
(ویرایش)

توروخدا بگو باید چکار کنم

به خدا دارم دیوونه میشم دیگه

خدا همه جا هست.
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال