تعداد بازدید : 351033
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۶/۱۲ ۰۲:۲۵:۱۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۱۹ ۱۵:۱۰:۱۱
(ویرایش)

سلام دوستان .من خیلی زود به سایز9  سانت  رسیدم یعنی پیشرفتم خیلی خوب بود. تا اینکه دیلای سایز 10 و 11 سانت و وارد کردم.همزمان با این دیلا ژل لوبریکانتم تموم شد و یکی دیگه خریدم که دقیقا مثل اون قبلی نبود.(هر دو بر پایه اب ) .دو بار سایز 10 و 11را وارد کردم ولی بعد از اون دیگه نتونستم حتی سایز 5سانتو وارد کنم.یعنی خیلی درد دارم خیلی احساس کشیدگی میکنه واژنم.تو وان اب گرم و نمک نشستم و کگل هم میکنم.نمیدونم چرا اینقد عقبگرد داشتم.بنظرتون ممکنه به این ژل حساس باشم ؟ مشکل چیه

این جمله برای موفقیت کافیست ، بهانه ممنوع
۱۳۹۷/۶/۱۲ ۰۸:۳۴:۰۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

شلاله

عزیزم چرا آخه؟!!! نگا اولا که تمریناتت رو ادامه بده، بعد مثلا یه بار که نیم ساعت قشنگ تمرین کردی به همسرت بگو بیاد، مثلا خود من دفعه اول اینطوری شروع کردیم که تا من یکی دو تا دیلاتور زدم همسرم خودش با دست خودشو آماده نگه‌داشت. خب شاید یه ذره برای مرد سخت باشه که همچین کاری کنه، اما به هر حال نعوظ‌ش حفظ شد. چند لحظه که نعوظو حفظ کنه و تو با دستات آلت رو بذاری روی ورودی واژن و یه کوچولو فشار، دیگه خودش خیلی تحریک میشه.

شکوفه ۶۷

عزیزم بیشتر از روزی ۲ ساعت تمرین کردی؟

ژل جدیدت کمتر از ژل قبلی حالت لزج داره؟

اگه بیشتر از روزی ۲ ساعت تمرین کردی که واژنت استپ کرده. چند روز بهش استراحت بده و دوباره شروع کن. ولی فقط یه ساعت صبح و یه ساعت عصر.

اگه ژل جدیدت زیاد لزج نیست یه کم آب بهش بزن، یعنی ژل رو که دور دیلاتور مالیدی دیلاتور رو توی مثلا یه لیوان آب فرو کن و بعد تمرینو شروع کن. حتی میتونی هر بار که بازم احساس کشیدگی کردی دیلا رو در بیاری و بزنی تو آب، مصرف ژل هم کمتر میشه.

ولی اگه حساسیت باشه نمیدونم. برام پیش نیومده

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱۲ ۰۹:۱۵:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۳ ۰۱:۵۱:۳۷
(ویرایش)

در مورد پوزیشن کسی هست توضیح بده.من که حس میکنم یه دیواره ینگی کهآلت همسرم نمیتونه ورود کنه.با کمی فشار چنان درد میگیره که ناخودآگاه شوهرم و پس میزنم.چیکارکنم؟خیلی نگرانم،نتونم رابطهرو تجربه کنم...

۱۳۹۷/۶/۱۲ ۱۰:۱۶:۳۳
(ویرایش)

066somi

عزیزم شما تمرین با دیلاتور رو شروع کردی؟

اگه نه که صفحه اول انجمن رو بخون و کگل و وارسی رو شروع کن و بعدش برو سراغ ساخت و استفاده از دیلاتور.

ما همه همین مشکل رو داشتیم که یه عده درمان شدن و یه عده در حال درمانن

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱۲ ۱۱:۰۰:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۳۱ ۱۰:۴۱:۴۳
(ویرایش)

سلام به همه ی همدردهااا 

من دیلاتور هامو اینجوری درست کردم و خداروشکر دستکش 7 تموم شد و الان رفتم سراغ انگشت 1 دستکش 8   ولی متاسفانه هنوز باهاش اوکی نشدم برای تمریناتم اول میرم سایز قبلی و بعد باز سایز جدید رو امتحان میکنم الان بعد از یک هفته هم هنوز مشکلم حل نشده و تو این سایز درد دارم ...دارم کلی نا امید میشم خواهش میکنم کمکم کنید چون من 2 ماه هست دارم تمرین میکنم و چرا جواب نمیگیرم ... در ضمن سایز دیلاتور های من به شرح زیر می باشد.

محیط های دور دستکش شماره سایز ۷:
انگشت ۱ = ۵ سانت
انگشت ۲ = ۶ سانت
انگشت ۳ = ۷ سانت

محیط های دور دستکش شماره سایز ۸:
انگشت ۱ = ۹ سانت
انگشت ۲ = ۱۱ سانت
انگشت ۳ = ۱۳ سانت

خدا
۱۳۹۷/۶/۱۲ ۱۱:۴۸:۵۱
(ویرایش)

لادن ۱۲۳

عزیزم سایز دیلاتور باید یک سانت به یک سانت تغییر کنه. الان شما یهو از سایز ۷ پریدی ۹ ! تازه سایز ۹ خودش تو حالت عادی بد قلقه.

من از ۸/۵ میخواستم برم ۹ کلی اذیت شدم!

دیلاتوراتو یک سانت یک سانت تغییر سایز بده. و اگه بازم سخت بود حتی نیم سانت نیم سانت اضافه کن.

من خودم از سایز ۷ به بعد نیم سانت به نیم سانت اضافه کردم.

کلا سایزای بالا رو بهتره نیم سانتی برو جلو. که شما برعکس همونا رو دو سانتی درست کردی!

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱۲ ۱۲:۰۶:۴۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۳۱ ۱۰:۴۱:۴۳
(ویرایش)

آخه خانم خیابانی به من اصلا بابت سانت ها چیزی نگفتن و من الان اینجا خوندم بابت سانت ها... با شه عزیزم امروز میرم 8 سانتی درست میکنم ... البته اینم بگم که 9 سانتی میره البته با کلی تمرین قبلش و اینکه یکم سوزش دارم...

خدا
۱۳۹۷/۶/۱۲ ۱۲:۵۸:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۱۹ ۱۵:۱۰:۱۱
(ویرایش)

ممنون آبان جان،با آب و ژل تمرین کردم خوب بود

این جمله برای موفقیت کافیست ، بهانه ممنوع
۱۳۹۷/۶/۱۲ ۱۷:۴۱:۴۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۸/۲۲ ۲۳:۵۴:۳۰
(ویرایش)

واااای یه عالمه تایپ کرده بودم همش پرید😭😭😭😭😭😭😭

مهم نیست که زمستان چقدر طول می کشد، مهم این است که بهار آمدنی است.
۱۳۹۷/۶/۱۲ ۱۹:۳۳:۲۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

من تونستم دیلاتور دورش ۵سانت رو ۳سانت داخل کنم ولی بیشتر از اون نشد،به نظرتون برای شروع خوبه؟یکم هم سوزش گرفتم

۱۳۹۷/۶/۱۲ ۱۹:۳۹:۱۵
(ویرایش)

تارا تنها

آره. برای شروع خوبه عزیزم.

در حین وارد کردنش کگل کن، کمک میکنه. و اینکه تو پوزیشن زن زیر، زیر زانوهات بالش بذار و کلا خودتو رها کن. به کم شدن انقباض کمک میکنه.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱۲ ۲۱:۵۰:۲۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۲۰ ۱۰:۴۳:۴۱
(ویرایش)

سلام عزیزم

ببخش ی سوال دارم

شما مشکلت حل شد و بانو شدی،دیگه توی ارتباط مشکلی نداری؟یعنی با ی بار نزدیکی دفعات دیگه مشکلی نداره؟و راحت انجام میشه؟

خدا همه جا هست.
۱۳۹۷/۶/۱۲ ۲۲:۵۳:۳۲
(ویرایش)

Fateme 1988

دفعه اول حدودا ده دقیقه اولش درد داشتم، بعد کم‌کم واژنم جا باز کرد و خیلی راحت شدم. و بازم هر بار موقع شروع رابطه درد دارم ولی بعد خوب میشه. فقط مدت زمان درد کمتر شده. الان تقریبا دو سه دقیقه درد دارم، و مقدار دردش هم کمتره.

البته اصصصصلا با اون دردی که قبل درمان داشتم قابل مقایسه نیستا. حتی میتونم بگم از دردی که با ورود اولین دیلاتور تحمل کردم هم کمتره.

بانوان عزیز

من هنوز موقع شروع رابطه دیلاتور میزنم. دور ۹ . البته همسرم اصرار داره که اول دیلاتور بزنم، میگه ممکنه دردم بیاد اگه نزنم. کار درستیه؟ اصلا لازم قبل رابطه واژن‌گشایی بشه؟ اونم با چند سایز پایینتر؟

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱۲ ۲۳:۱۸:۱۶
(ویرایش)

و یه سوال دیگه اینکه اگه لیدوکایین استفاده کنم مشکلی داره؟

خدا همه جا هست.
۱۳۹۷/۶/۱۲ ۲۳:۲۱:۳۴
(ویرایش)

من یک ماه و نیم دارم تمرین میکنم و الان دو هفتس سایز پنجم اما اصلا باهاش راحت نمیشم،انقدر واژنم سفته که به سختی دو سه سانت میره داخل و میخواد منفجر بشه،خیلی ناراحتم،امروز کلی گریه کردم،یعنی درست میشه؟چرا انقدر سفته واژنم

خدا همه جا هست.
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران