تعداد بازدید : 351019
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۴:۱۷:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

ترانه سین

طول دیلاتور که تا 9 و 10 سانت باشه خوبه. البته تو سایزهای پایین حتما لازم نیست کامل وارد بشه اما به مرور با بالا رفتن سایز طولشم بیشتر میشه.

در مورد اندازه دورش هم. از دور 5 سانت شروع کن و وقتی باهاش راحت شدی و تونستی بدون درد و سوزش عقب و جلو کنی یک سانت بهش اضافه کن. همین طوری تا به سایز همسرت برسی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۴:۳۶:۰۳
(ویرایش)

تارا تنها

حتما کگل رو انجام بده تو دوران پریودی و همین طور تو طول دوره تمرینات و حتی بعد بانو شدن.

ترانه سین

بالای صفحه ماماسایت نوشته خاطره ها روش کلیک کنی وارد میشی.

shalale

چیزایی که سمی جان گفت درسته. همسرت رو تقویت کن و موقع اقدام بهش استرس وارد نکن. یک سری اقایون که همسرشون مشکل واژینیسم دارن و مدته طولانی مانع دخول شدن زود نعوظشون رو از دست میدن. البته قرص داره که کمک میکنه به درمانش ولی مهمتر از اون آرامش هر دوتون موقع رابطه هست. حتما میتونید موفق بشید. 

help_sm

عزیزم از چه علائمی میگی عفونت داری? نکات بهداشتی تمرین با دیلاتور رو رعایت کن. تو آب نمک هم بشین حتما تا ضدعفونی بشه واژنت.

abd

عزیزم اول اینکه تمرین با وسایلی غیر از دیلاتور اشتباهه و ممکنه باعث آسیب بشه. 

تو که مشکلت خفیفه شروع کن دیلاتور بساز با سایزی که فکر میکنی راحتی. همین طوری ادامه بده تا سایز همسرت البته اصولی پیش برو.

روزی حداقل یک ساعت تمرین داشته باش. 

این حس بد به دیلاتور هست ولی برای موفقیت تحمل کن. خیلی زود بانو میشی.

پگاه بانو

ادامه بده آفرین.

nafas joon

عزیزم اگر میتونی وقت حضوری از خانم خیابانی بگیر تا همسرت رو متقاعد کنه.

judy abbot

خوش اومدی عزیزم. خوب جایی اومدی. اینجا خیلی زود با تمرین اصولی و مستمر بانو میشی.

صفحه اول انجمن رو بخون و شروع کن. همسرت رو در جریان تمرینت بذار چون پرده کم کم کنار میره.

هر سوالی داری همینجا بپرس و گزارش روزانه تمرینت رو بده.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۴:۴۹:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳۰ ۰۱:۳۱:۳۴
(ویرایش)

وای خیلی خیلی ممنون که ج دادین.نمیدونم چجوری باید شروع کنم از کجا باید شروع کنم میشه لطف کنید راهنمایی کنید.

۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۸:۳۳:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۱۰ ۲۲:۰۱:۴۹
(ویرایش)

Nafas joon

عزیزم همسر من هم اوایل کار اصلا توجه نمیکرد به تمرینات من و میگفت این تمرینات هم مثل تمام دکتر رفتنامون و مشاوره گرفتنامون بی فایده است . من تمریناتم رو شروع کردم . شما هم شروع کن . به سایز نه که رسیدم و ترس خودم از بین رفت و با دیلاتور راحت کار کردم یه شب وقتی میخواستم برم برای خواب دیلاتوررو وارد واژنم کردم و همسرم رو صدا زدم و بهش نشون دادم که چطور با دیلاتور راحت کار میکنم کلی تعجب کرد و شوکه شد ازونجا به بعد کلی باهام همکاری کرد وقتی دیلاتور سایز ۱۰ هم برام راحت شد رفتیم برای اقدام و همه چیز تموم شد. البته که ما برامون پرده اصلا مهم نبود فقط دوست داشتیم که رابطه کامل رو تجربه کنیم.

شما هم تمریناتتو با اعتماد به نفس شروع کن اگه از بین رفتن پرده برای خودت و همسرت مهم نیست . مشاوره هم حتما میتونه برای قانع کردن همسرت کمک کنه.

شکست ترس برابر است با پیروزی
برای خودمون و همسرانمون❤
۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۹:۴۹:۱۵
(ویرایش)

judy_abbot

صفحه اول انجمن کامل نوشته حتما بخونش.

برای شروع از تمرینات کگل شروع کن. روزی سه مرتبه هربار 20 تا کوتاه و 20 تا بلند.

بعدش وارسی واژن و محل قرارگیریش. 

بعد از مراحل بالا دیلاتور رو میسازی با پنبه و دستکش جراحی . با دور پنج سانت شروع کن و با پرت کردن حواست (با گوش دادن به موزیک یا دیدن فیلم) سعی کن واردش کنی. 

البته با رضایت همسرت.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۶/۱۸ ۲۲:۰۳:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۸ ۱۳:۳۴:۰۴
(ویرایش)

سلام، ممنون از اینکه جواب دادید.

بچه ها دستکش جراحی رو تکی هم میفروشن یا اینکه باید بسته ای خرید؟ قیمتاشون چنده؟

و اینکه هر دیلاتوری که استفاده کردیم رو باید بندازیم دور و دوباره بسازیم؟ 

۱۳۹۷/۶/۱۹ ۰۱:۱۲:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۸/۲۰ ۱۰:۴۳:۴۱
(ویرایش)

سلام 

بچه ها اینجا کسی بوده که جراحی نکرده باشه و در واقع بدون جراحی واژینیسموسشو حل کرده باشه؟

لطفا اگه کسی هست برام توضیح بده.

میخوام بدونم اگه کسی مثلا پردش حلقوی باشه با دیلاتور میتونه پرده و مشکل واژینیسموسشو درمان کنه؟

خدا همه جا هست.
۱۳۹۷/۶/۱۹ ۰۱:۱۵:۰۳
(ویرایش)

من خودم جراحی کردم😢

ولی میخوام بدونم کسی بوده که بدون هیچ گونه نزدیکی و فقط با تمرینات دیلاتور مشکلش حل شده یا ن

خدا همه جا هست.
۱۳۹۷/۶/۱۹ ۰۱:۱۹:۴۲
(ویرایش)

البته من واژینیسموسم انقدر شدید بود که دچار مشکلات اعصابو روانم شدم و چند سالی قرص میخوردم،البته الانم کم میخورم،

ولی شدت  واژینیسموسم کمتر شده

البته ربطی به دارو نداره ولی من خیلی اذیت شدم...

انشالله مشکلمون حل بشه

لطفا برام دعا کنید

من به خاطر واژینیسموس واقعا هزارتا مشکلو بیماریه دیگه گرفتم...

خدا همه جا هست.
۱۳۹۷/۶/۱۹ ۰۱:۲۱:۰۲
(ویرایش)

قطعا مشکلات حل میشه چون خدا همه جا هست

خدا همه جا هست.
۱۳۹۷/۶/۱۹ ۰۷:۳۲:۵۶
(ویرایش)

abd

دستکش جراحی استریل شده و یک جفت تو یک بسته فروخته میشه. از اونایی که به تعداد در یک بسته هستن استفاده نکن. 

نه نیازی نیست هربار دستکش جدید بذاری. دیلاتورت رو قبل و بعد تمرین با آب ولرم شستشو بده و خشک کن و بذار داخل نایلون. 

fatemeh1988

عزیزم جراحی فقط مال زمانی هست که نوع پرده خیلی ضخیمه یا سپتوم دار هست که به تشخیص پزشک انجام میشه و راه حل درمان واژینیسموس نیست به هیچ وجه.

راه درمان واژینیسموس همین تمرینات و کار با دیلاتور هست.

تو هم که خوب پیشرفت کرده بودی برات کامنت گذاشتم چند صفحه قبل. با همون طولی که وارد کردی ادامه بده و کم کم سعی کن طول بیشتری رو وارد کنی.حتما موفق میشی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۶/۱۹ ۱۰:۰۴:۳۱
(ویرایش)

Faremeh 1988

فاطمه جون سلام. من بعد از ۴ که از ازدواجم گذشت با این انجمن آشنا شدم من هم تصمیم به جراحی داشتم اما اینجا متوجه شدم که نیازی نیست. با استفاده از دیلاتورها و تمرین کگل و دلگرمی دوستان این انجمن تونستم مشکلم رو حل کنم. هیچ نیازی به جراحی پرده نیست. فقط اینکه صبور باش و تمرینات کار با دیلاتور رو درست و پله به پله انجام بده حتما مشکل حل میشه. عجله نداشته باش کار با دیلاتورها واقعا حوصله میخواد البته من چون خودم خیلی تمایل به این داشتم که زودتر ازین ترس لعنتی خلاص بشم فقط ۱ ماه با دیلاتور کار کردم و بعد از یک ماه اقدام کردیم و بانو شدم. شما هم با دیلاتور ها تمرین کن کگل انجام بده حتما حتما مشکل حل میشه. فکر جراحی رو نکن چون دوستانی بودن که جراحی کردن و همچنان نتونستن رابطه برقرار کنن. 

موفق باشی عزیزم 

برای خودمون و همسرانمون❤
۱۳۹۷/۶/۱۹ ۱۰:۱۷:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۲۷ ۰۰:۱۹:۱۷
(ویرایش)

خیلی ممنون از بچه هایی که راهنمایی کزدن،سمی جون  من با پوزیشنای زیادی راحت نیستم!حق انتخاب نداریم یعنی....شوهرمن دوست داره بشینه روبرو ولای پای من وحتما یه پامو بلند بکنه تا اشراف داشته باشه!ومن هنوز راحت نیستم بااین مدل....واینکه ما هیچ‌وقت مشکل نعوظو نداشتیم که با تقویت کردن حل بشه وگرنه کازم راحت بود میدونستم اینکاروبکنم حل میشه.الانم وقتی هدفمون دخول نیس همون دودیقه‌اول به نعوظکامل میرسن...ولی موقع داخل کردن یا از ترس من،یا از دردم،یا از هرچیز دیگه ای هس نمیدونم،،،،،از دست میده.ویچیز دیگه بچه ها ممکنه داخل بشه و ادم متوحه نشه؟!!!!چون اخرین بار من همش احساس میکردم توعه....ولی اونقددد از ترس روغن ماساژ زده بودیم لیزز لیز بود...ممکنه بره تو وادم متوجه نشه؟!!یا به سختی  حتما باید باشه؟

۱۳۹۷/۶/۱۹ ۱۰:۲۷:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۱۴ ۱۴:۳۶:۴۰
(ویرایش)

سلام دوستان عزیز خیلی دیدن همچین جایی برام عجیب و در عین حال ناراحت کننده بود چون من دو ساله ازدواج کردم و هنوز نتونستیم رابطه کامل داشته باشیم و من از همچین جایی کاملا بی خبر بودم و حتی تا چند وقت پیش دقیق نمی دونستم مشکلم چیه و چرا موقع نزدیکی عضلاتم سفت میشن پاهام میلرزن و از ترس حتی گریه میکردم و فرار از تخت .....worry دیروز پیش دکتر متخصص زنان بودم و بهم خانم دکتر خیابانی رو معرفی کردند و گفتند حتما به ایشون مراجعه کنم تا مشکل واژینیسموسم حل بشه خواهشا لینک صفحه اول که میگید نحوه آموزش ها هست بزارید چون هر چی میرم صفحه اول نحوه اموزش نیست در ضمن من بخاطر از دست دادن پدر و مادرم بشدت افسرده ام و هیچ انگیزه ای برای تلاش و ادامه زندگی ندارم فقط بخاطر خوشحالی و ارامش شوهرم و نیز بچه دار شدن میخوام این تمریناتو انجام بدم چون شوهرمو خیلی دوست دارم و از صبوریاش واقعا ممنونم ...امیدوارم بتونم

پدر و مادرم عمیقترین زخمهای دلم.....
۱۳۹۷/۶/۱۹ ۱۱:۴۶:۱۹
(ویرایش)

Shalale

عزیزم وقتی شک داری از این مسئله از همسرت بخواه که بهت بگه آیا دخول انجام شده یا نه. چون من بعد از سومین بار که رابطه کامل داشتیم اصلا متوجه نشدم و از همسرم پرسیدم و کلی تعجب کردم وقتی گفت کامل داخل واژنم رفته. شاید برای شما هم همینطور باشه از همسرت سوال کن . من فکر میکنم اشکال نعوظ در مردانی که همسرانشون واژینیسموس دارن بیشتر به خاطر تاثیر استرس خانوماست. سعی کن خودت رو آروم و ریلکس نشون بدی انگار که میخوای بی نهایت لذت ببری این لذت و آرامش رو به همسرت انتقال بده شاید یه تاثیر مثبت کوچیکی تو اختلال نعوظش داشته باشه. مردها بر خلاف ظاهر محکمشون خیلی تحت تاثیر هستن . سعی کن بهش این اعتماد رو بدی که با کمال میل به برقراری رابطه علاقه داری . ترس رو کنار بزار چون این ترس فقط تو ذهن توء و واقعیت نداره . 

امیدوارم موفق باشی عزیزم

برای خودمون و همسرانمون❤
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031