تعداد بازدید : 351056
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۶/۱۹ ۱۲:۳۶:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

shalale

حرفای رامیلا جون کاملا درسته،اول بهمون بگو آیا تموم سایزهارو به راحتی انجام دادی؟موقع عقب جلو کردن سایزای آخر راحت بودی؟یا بازم درد و ترس زیادی داشتی؟بهتره با پوزیشنی که راحتی آلت رو وارد کنی بعد تغییر پوزیشن بدین همون حالتی که همسرت دوست داره،فقط کافیه آرامش خودتو حفظ کنی

samira20

خیلی خوبه که اینجارو پیدا کردی،متاسفم برای از دست دادن پدر و مادرتون،من هم پدرم فوت شدن،درکت میکنم.ولی زندگی در جریانه.مطمئن باش بعد درمان زندگیت رنگ تازه ای به خودش میگیره.خیلی خوبه که همسرت صبوره،پس ۱قدم جلویی،ببین تمرینات گکل و وارسی رو بخون و انجام بده.دکتر زنان که رفتی معاینه پرده شدی؟

اینم لینک توضیحات کگل و وارسی،انجام بده بعد بیا گزارش کار و تمریناتو بده

https://mamasite.ir/fa/article/10035/واژینیسموس-%28عدم-موفقیت-در-انجام-نزدیکی%29

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۶/۱۹ ۱۳:۲۱:۳۶
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۲۷ ۰۰:۱۹:۱۷
(ویرایش)

مرسی رامیلای عزیز.باورت میشه میکه نمیدونم!!نکنه به خاطر چرب کردن زیاد بود؟!سمی جون من تا سایز دواززده ونیم راحت راحتم .راحت دلخل میشه وخوب عقب وجلو میشه.بدون سوزش و کشیدگی.،کهذسرش دوازده و یکم پاینترش دوازده ونیمه.ولی تو هردوتا پوزیشن نه.فقط زن زیر.زن رو رو‌تا سایز نه راحتم.دیدم بااون تحت هیچ شرایطی نمیتونم گفتم تنرینامو با یه پوزیشن ادامه بدم.بعدا که خیالم زاحت شد اونمم تنرین‌کنم.

۱۳۹۷/۶/۱۹ ۱۳:۲۵:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۳ ۰۹:۴۳:۲۱
(ویرایش)

این سایز 12 و جلو عقب کردن خودارضایی نمیشه؟

عاشق اما دلسرد
۱۳۹۷/۶/۱۹ ۱۳:۲۹:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۱۴ ۱۴:۳۶:۴۰
(ویرایش)

مرسی از توضیحاتتون و دلگرمیتون خدا رحمت کنه پدرتونو ...بله معاینه شدم ولی چیزی راجب نوعش بهم نگفت و منم یادم رفت بپرسم ولی گفت هنوز باکره هستی و پیش خانم دکتر برو تا کمکت کنه این مشکلت حل بشه باش میرم این مطالبو میخونم تا ببینم باید چیکار کنم

پدر و مادرم عمیقترین زخمهای دلم.....
۱۳۹۷/۶/۱۹ ۱۳:۳۰:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۵:۳۸
(ویرایش)

shalale جان همسر منم اختلال نعوظ پیدا کردن 

با وجود اینکه تا قبل از اینکه بخوایم رابطه کامل رو امتحان کنیم هیچوقت حتی یک درصد این مشکلو نداشتن و خیلیم ماشالله حرف برای گفتن داشت😁

استرس و ترس ما بهشون منتقل شده 

یا خودت کمکش کن و بعش انرژی بده و باهاش صحبت کن یا ی وقت از سکسولوژیست بگیر 

همسر من فعلا خوب شده خودش افکارشو کنترل میکنه

هرگز تسلیم نشوید!معجزه ها هرروز رخ می دهند...شاید فردا،روزِ شما باشد👍
۱۳۹۷/۶/۱۹ ۱۴:۱۰:۳۴
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۸ ۱۳:۳۴:۰۴
(ویرایش)

سلام، بچه ها میتونید عکس دیلاتور رو بزارید ببینم چطوری درست میشه؟

۱۳۹۷/۶/۱۹ ۱۵:۲۶:۰۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۲۰:۵۱:۵۲
(ویرایش)

سلام به همه

تبریک به همه خانم هایی که تو این مدت بانو شدن. خدا قوت به همه خانم هایی که دارن با انگیزه و با اراده تمرین می کنن.راز موفقیت فقط و فقط تمرین اصولی و صحیح هست. البته در کنار صبر و حوصله

۱۳۹۷/۶/۱۹ ۱۵:۳۱:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

abd

عزیزم آموزش ساختشو از لینک زیر دانلود کن:

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

شلاله

وای شلاله من همش نگران تو هستم این چند روز!!! امیدوارم زودی مشکل همسرت حل بشه.

بعد اینکه اگه دوازده و نیم راحتی احتمالا بدون هیچ دردی وارد میشه. من تا ده و نیم رو راحت بودم، بقیه‌شونو فقط وارد کرده بودم و گاهی به زور تکون داده بودم!!!!

مریمگلی

من که یادم نمیاد موقع استفاده از هیچ دیلاتوری احساس لذت کرده باشم!!! همش حس بد و نفرت بود که سعی میکردم با فیلم حواس خودمو پرت کنم!

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱۹ ۱۷:۴۵:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۳ ۰۳:۲۸:۴۶
(ویرایش)

بچه ها کمک

من امروز برای اولین بار سعیمو کردم

از اینترنت ژل ایموشن رو سفارش  داده بودم امروز رسید دستم.هنوز فرصت نشده برم دستکش بخرم گفتم حالا یه امتحانی با انگشتم بکنم ببینم چی میشه.با انگشت اشاره شروع کردم ژل مالی کردم تونستم بعد چندبار تلاش تا دوتا بند انگشت داخل کنم .

یعنی حساب که کردم دیدم انگشتم قطرش 5 سانته و 5 سانت هم تونستم داخل کنم فقط.

ولی بعدش انگار میخوره به یه مانعی داخل نمیره انگار جا نداره بیشتر بره تو.دوست داشتم کل انگشتمو می تونستم بندازم داخل ولی نشد به نظرتون طبیعیه؟معمولا دفعه اول چند سانت میتونن داخل کنن بقیه؟5 سانت خوبه؟

یه سوالم دارم من تو اینه پردمو دیدم حس کردم حلقویه به نظرتون با انگشت پاره میشه؟اخه من اصلا پرده رو حسش نمیکنم ولی وقتی تو اینه نگاه می کنم هست

۱۳۹۷/۶/۱۹ ۱۸:۱۲:۵۹
(ویرایش)

یه سوالم دارم ژل ایموشن زرد کسی استفاده کرده ؟من تو عمرم از ژل استفاده نکرده بودم اولین باره میخرم.راضی بودن بقیه؟بوی خوبی هم داره

۱۳۹۷/۶/۱۹ ۲۲:۱۲:۵۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۹ ۱۵:۳۱:۳۵
(ویرایش)

ترانه سین

سلام عزیزم؛

ژل ایموشن زرد مناسب است و بهتر از تولید دارو هست و حالت روان تری نسبت به اون داره  بوی نامناسب هم ندارد و حالت چسبناک پیدا نمی کند با خیال راحت استفاده کنید.موفق باشید.

الهی به امید تو...
۱۳۹۷/۶/۱۹ ۲۳:۰۶:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۳۰ ۰۱:۳۱:۳۴
(ویرایش)

سلام عزیزم منم دقیقا همینجوری بودم همین فکرهاروداشتم ولی تا درد حس میکنم دیگه نمیخوام ادامه بدم...از فردا میخوام تمرینات کگل شروع کنم...موفق باشی

۱۳۹۷/۶/۲۰ ۰۱:۳۶:۳۲
(ویرایش)

judy abbot

عزیزم تو کدوم سایزی ؟من چک کردم دیدم انگشتم میشه سایز 1 دیلاتور.

چندتا پایه که میخوان شروع کنن پیام بدن شبا بیایم اینجا از پیشرفتامون بگیم روحیه بگیریم

۱۳۹۷/۶/۲۰ ۰۹:۴۸:۰۹
(ویرایش)

سلام من دیشب وارسی رو انجام دادم و تقریبا واژن رو شناسایی کردم تمرین کگل هم سعی کردم انجام بدم ولی همش دستشویی(ادرارم) میگیره و موقع انقباض هم شکمم ناخوادگاه جمع میشه حتی نفسمم حبس میشه بخاطر این نتونستم زیاد بزنم بدنم خسته میشه ... بعد توانم کم شد اخریاشو ضعیفتر تونستم منقبض کنم ...روش درستش چه جوریه ظاهرا من اشتباه انجام میدم

۱۳۹۷/۶/۲۰ ۰۹:۵۱:۴۶
(ویرایش)

راستی دیشب با شوهرمم راجب این تمرینا صحبت کردم و گفتم مطالب این سایتو میخونم دارم یاد میگیرم اونم گفت منم کمکت میکنم چون استرس و ترس داشتم و یه جورایی یه حس بدی نسبت به خودم داشتم و دارم که بدنم این مشکل رو داره و باید یه مدت یه کارایی بکنم تا بتونم ارتباط کامل داشته باشم ..بچه ها راستش اصلا حس خوبی به خودم ندارم از اینکه به خودم دست بزنم اصطلاحا ور برم اصلا خوشم نمیاد ولی دارم با خودم کار میکنم حسمو خوب کنم و دیدمو عوض کنم....

این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران