تعداد بازدید : 351064
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۶/۱۴ ۲۰:۱۶:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۳ ۰۳:۲۸:۴۶
(ویرایش)

بچه ها من یه چیزی فهمیدم.اینکه واقعا چقدر داشتن اطلاعات از بدنمون میتونه بهمون کمک کنه .

خیلی زیاد

من تا الان فکرمیکردم پرده بکارت داخل واژنمه و از اینکه پاره بشه می ترسیدم.وقتی شوهرم انگشتش رو چندسانت داخل میکرد و یه جایی درد می گرفت فکرمیکردم بخاطر پرده س. برا همین بیشتر می ترسیدم بعد اینکه کار تموم میشد بهش می گفتم وقتی انگشتت داخله محکم ضربه بزن که پرده پاره شه راحت شم. نمیدونستم درد بخاطر پرده نیست چون با یه معاینه ساده فهمیدم پرده همین جلوی واژن قرار داره و اصلا داخل نیست.خودتون کافیه امتحان کنید.یه اینه بردارید و نگاه کنید.پرده رو می بینید.واسه من طبق شکلایی که چک کردم حلقویه فکرکنم یعنی با دخول ممکنه پاره نشه و خون نیاد.حالا دوشنبه که دکتر رفتم بهم میگه ولی خیلی خوشحال شدم اینو فهمیدم چون بخش بزرگی از ترسم بخاطر پرده بود.اینکه هی میگفتم پاره بشه درد میگیره غافل ازینکه فقط با داخل کردن سرآلت هم درحد دو سانت هم پرده پاره میشه.و تازه اصلا درد هم نداره چون در حد یکی دوسانت الت همسرم داخل رفته و اصلا درد نداشت.به این نتیجه رسیدم دردم فقط بخاطر تنگی واژنه که کم کم باید باز بشه.اصلا نگران نباشید بچه ها.حالا بازم اگه تجربه ای کسب کردم میام میگم.چقدر من ساده بود همش فکرمیکردم پرده 5.6 سانت داخل قرار داره .حالا باز اگه اشتباه میکنم کاش بچه ها بیان بگن از گمراهی دربیام

۱۳۹۷/۶/۱۴ ۲۰:۱۷:۵۴
(ویرایش)

سودا جون ایمیلت رو میدی برات پیام بذارم شکل دیلاتور رو بفرستی برام؟چون نمیخوام به دلایلی ایمیلمو بذارم

۱۳۹۷/۶/۱۴ ۲۰:۴۲:۰۷
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

ترانه سین

چه خوب اطلاعاتی که کسب کردی گفتی. دقیقا همین طوره کنار رفتن پرده اصلا اونطوری که تصور میکنیم نیست اون چیزی که مانع میشه در واقع انقباض غیرارادی عضلات واژنه. 

پرده خیلی ضخیم و سپتوم دار نیاز به جراحی داره.

من لینک ساخت دیلاتور رو میذارم اینجا.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۶/۱۴ ۲۰:۴۷:۲۸
(ویرایش)

هورااا هوراا

zohre74 

بهت تبریک میگم بانوووو

برات ارزوی خوشبختی دارم

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۶/۱۴ ۲۰:۵۳:۵۲
(ویرایش)

لینک نحوه ساخت دیلاتور:

http://s8.picofile.com/file/8309208592/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86_%D9%88%D8%A7%DA%98%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%85%D9%88%D8%B3.pdf.html

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۶/۱۴ ۲۰:۵۷:۱۸
(ویرایش)

ماه پیشونی جون

ان شاا... که چیزی نیست و زود خوب میشی.

عزیزم همیشه به شادی 

مبارک باشه ان شاله خوشبخت بشن.anim2-40

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۷/۶/۱۴ ۲۱:۰۱:۱۲
(ویرایش)

مرسی سودا جان فقط بی زحمت میگی طول و قطر هر دیلاتور چقدر باید باشه؟

۱۳۹۷/۶/۱۵ ۱۱:۳۷:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۱۶ ۱۴:۵۶:۲۹
(ویرایش)

سلللللام.بلاخره من هم بانو شدم.بعد از یک ماه و نیم تلاش همراه ناامیدی😅.خیلی خوشحالم.خیلی خوشحالم.انشالله خدا دل همه تون رو شاد کنه.ممنونم از کسایی ک توو این گروه راهنماییم کردن و بهم امید دادن.من توو این یک ماه و نیم هرروز توو سایت میومدم و پیامهارو میخوندم.حتی گاهی ک با دیلا داشتم تمرین میکردم میومدم پیامها رو میخوندم.انشالله نگاه خدا به همه مون باشه‌.یادمه خونده بودم که بچه هایی ک موفق شده بودن گفته بودن آلت واقعی از دیلا آسونتره.و من همیشه میگفتم مال اینا استثناعا حتما اینطوری بوده.اما واقعا وقتی امتحان کردم یاد این حرفشون افتادمو گفتم راست میگفتنا.خیلی دوس دارم شماره بگیرم.همیشه میگفتم کی میشه منم بیام ی خبر خوب اینجا تایپ کنم.من خاطرات درمانمو توو قسمت خاطرات الان تایپ میکنم😊.

۱۳۹۷/۶/۱۵ ۱۲:۳۷:۲۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

واااااای مبارکه ناربن جوووووون

خیلی خوشحال شدم براااات

آفرین ❤❤

عزیزم تا یه ماه از هر فرصتی واسه رابطه استفاده کن وکگل کن 💋💋

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱۵ ۱۳:۰۳:۵۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۴/۲ ۰۹:۵۵:۵۵
(ویرایش)

من پریود شدم:(تو پریودی میشه کگل کرد؟نبریک میگم به کسایی که بانو دن ،یعنی میشه منم چنین روزی رو ببینم؟:(

۱۳۹۷/۶/۱۵ ۱۳:۵۹:۳۲
(ویرایش)

تارا تنها

آره عزیزم حتما باید کگل کنی.

ایشالا خیلی زود تو هم بانو میشی

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱۵ ۱۶:۴۰:۳۳
(ویرایش)

بچه ها یکی منو تو قسمت خاطرات اد کنه منم بخونم

۱۳۹۷/۶/۱۵ ۱۸:۰۰:۵۴
(ویرایش)

عزیزم انجمن درمان واژینیسموس اینجاست

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱۵ ۱۸:۵۱:۴۱
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۶/۲۷ ۰۰:۱۹:۱۷
(ویرایش)

بچهه ها،تمرینام تموم شده ،اوکی ام فک‌کنم.ولی تا میاییم انجام بدیم نمبشه،ترسم ریخته ولی هردفعه یه چیزی میشه شوهرم قاط میزنه....دعام کنین،امروز سالگرد ازدواجمونه گفتم حل میشه نشد...صبح رفتیم اقدام نشد...بچه ها احتیاج دارم به تحربیاتتون،من خابیدم شوهرم اومد روم و من با دستم بردم داخل!!!ولی نشد چون نعوظشو از دست داد...جفتمون دکترا داریم و‌راهنمای خیلیا هستیم.ولی سراین موضوع خیلی ناتوانیم!!!!!!!!!حتی نمیدونیم توعه یانهcryباورتون‌میشه؟؟؟شش هفت سال با وجود این مشکل گرم‌گرم بودیم الان جفتمون سردشدیم.

۱۳۹۷/۶/۱۵ ۲۰:۱۷:۱۶
(ویرایش)

شلاله

الهی!

عزیزم به نظرم تو کامنتای بچه‌ها دیدم که این مشکل نعوظ برای بعضی از آقایون پیش اومده و دارو داره.

شوهر من یکی دو بار اول تا من آماده بشم با دست خودش خودشو آماده نگه‌داشت. بعدم راحت وارد شد تقریبا. به خودتون تلقینای خوب بکنید عزیزم. امیدوارم خیلی زود بیای و خبرای خوب بدی بهمون ❤

صبح میشه این شب 😊
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران