تعداد بازدید : 351097
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱/۱۴
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۱/۲۷
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۷/۶/۱۶ ۰۱:۵۸:۵۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۲/۱۵ ۰۹:۴۶:۰۶
(ویرایش)

shalale

ازینجا به بعد واسه خودت وقت تعیین نکن سالگرد ازدواجتونم مبارک به قول خودت ۶ ۷ سال با هم گرم بودین،پس قرار نیست ۱شبه سرد بشین از هم،از الان به بعد به رابطتون نگاه تمرینی نداشته باشین،نمیدونم منظور منو متوجه میشی یا نه؟استرس اینکه اگه نشه چی و ... نداشته باش،این حالت واسه منم اوایل درمان پیش اومد ولی خیلی زود برطرف شد،از تجربه خودم بگم،چند روز به خودتون استراحت بدین مخصوصا برای همسرت،تو این مدت کگل یادت نره،حتی میتونی با دیلاتور تمرین کنی،از مواد مغذی مثل پنیر وگردو وموز،شیرموز و خرماو ... استفاده کنید،به هم که احتیاج پیدا کردین با پوزیشنی که جفتتون راحتین نزدیکی داشته باشین،قبلش معاشقه طولانی داشته باشین حتما،حالا نه در حدی که خسته بشین،مطمئن باش حل میشه.تو ۹۰ درصد راهو رفتیااااا،

اگر چیزی برای دیگران ممکن گشته است،برای تو نیز ممکن خواهد شد
۱۳۹۷/۶/۱۶ ۲۳:۱۲:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۲ ۲۰:۰۲:۲۵
(ویرایش)

دوستان من در اول راه عفونت گرفتم 🙃

۱۳۹۷/۶/۱۷ ۱۲:۲۹:۴۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۶/۹ ۰۸:۵۸:۰۳
(ویرایش)

help

عزیزم باید تو آب نمک بشینی و حتما دیلاتورات رو خوب بشوری و خشک کنی.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱۷ ۱۳:۰۸:۵۰
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۸ ۱۳:۳۴:۰۴
(ویرایش)

سلام

من حدود 2و نیم ساله که ازدواج کردم، دخول به سختی انجام شده و پرده پاره شده، اما هیچوقت نتونستیم رابطه کامل درست و حسابی داشته باشیم. اخیرا با راهنمایی کسی که خودش با این روش درمان شده با استفاده از خیار که روش کاندوم کشیدم تمرین کردم، حدود 4، 5 بار.

من با سایزهای کوچیک مشکل ندارم، ولی او سایزای بزرگتر درد دارم، اصلا حس خوبی ندارم و راحت نیستم به ویژه موقع عقب و جلو کردن. مدت تمرینا باید چقدر باشه؟ من هربار شاید حدود یک ربع تمرین میکنم، موقع تمرین به هم می ریزم و دیگه دلم نمیخواد تمرین کنم. لطفا کسایی که مثل من مشکلشون خفیف تره بهم کنن.

ممنون

۱۳۹۷/۶/۱۷ ۱۵:۴۳:۱۸
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۷/۲۲ ۲۰:۰۲:۲۵
(ویرایش)

قرص و شروع كردم 

فكر كنم تا چند روز ديگه بتونم شروع كنم 

قبل از استفاده هم فكر كنم بايد بشورم

جالبه كه اصلا هم داخل نرفت 🙊

۱۳۹۷/۶/۱۷ ۱۹:۰۵:۴۲
(ویرایش)

abd

سلام عزیزم.

خیلی خوبه که مشکلت خفیف‌تره. صفحه اول انجمن رو بخون. کگل رو شروع کن و دیگه از خیار استفاده نکن!! دیلاتور خیلی روش اصولی‌تر وقطعی‌تریه.

درک میکنم که موقع تمرین عصبی میشی. منم خیلی عصبی میشدم. موقع تمرین با فیلم، مزیک یا هر چیز دیگه‌ای خودتو سرگرم کن.

یک ساعت صبح و یک ساعت عصر تمرین کن و وقفه ننداز

help

از این به بعد حتما تو آب‌نمک بشین.

موفق باشی

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱۷ ۲۰:۳۹:۳۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۹/۲۴ ۰۰:۳۲:۳۷
(ویرایش)

سلاااام خانم های جنگنجوی عزیز پیج

خدا قوت 

یه سوال لکه روغن از رو موکت با چی پاک میشه؟happy شیشه روغن زیتونی که از عطاری خریده بودم رو چپ کردم رو موکت cry خخخخ

آبان جووون من سایزای قبلی رو نگه نمیدارم 

چون با توجه به شناختی که از خودم دارم

اگه نگه دارم و یه ذره سوزش داشته باشم با سایز جدید تنبل میشم فقط با سایز قبلی کار میکنم

دو نکته رو که رعایت کردم سایز 9 واسم رووون تر شد

یکی استفاده از همین روغن زیتونه که( که همزمان روده هارو هم کار میندازهanim2-25r30wi) یکی استفاده از کاندوم بخه جای دستکش 

چون کاندوم پلاستیکش لغزنده تره راحت تر وارد واژن میشه 

فک کنم یکی دو روز دیگه رو این سایز بمونم بهتر باشه

من خودمو تو دل ترس هام میندازم و از شرشون خلاص میشم.
۱۳۹۷/۶/۱۷ ۲۲:۵۴:۰۴
(ویرایش)

پگاه بانو

خب در مورد لکه روغن که من اصلا هیچی نمیدونم 😆😆😆

ولی سایزای پایینو نگه‌دار. بدون واژن‌گشایی اذیت میشی.

خوبه که با کاندوم راحت‌تری. من از اول با کاندوم راحت نبودم. الانم بعد اقدام با کاندوم مشکل دارم باز!!!

بالش زیر زانو رو هم امتحان کن. این کشف خودمه 😆😆 ولی به هر کی گفتم براش خوب بوده. تو پوزیشن زن زیر بالش بذار زیر زانوهات و خودتو کامل رها کن.

و نکته آخر اینکه سایز ۹ برا اکثر خانوما بد قلقه! من یه بار به جای ۹ اشتباهی یازده و نیم وارد کردم ولی اصلا شک نکردم که اشتباه کردم! از بس ۹ برام سخت بود!! ولی سایزای بالاتر راحت‌تره.

اگه روون شده نیازی نیست توش بمونی. تو تمرین بعدی یه ربع اول ۹ رو بزن، بعدش برو سایز بعد.

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱۷ ۲۳:۵۸:۵۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ ۰۱:۲۹:۲۵
(ویرایش)

بچه ها منم خسته شدم دیگه، واقعا سیر شدم از همه چی، شوهرم راضی به تمرین با دیلاتور نیس میگه فقط با خودم تمرین کن با خودشم سه چهار بار تمرین کردم فقط درد خیلی زیاد رو متحمل میشم با اینکه کاملا وارد نمیشه فقط یه سانت یا دوسانت وارد میشه، توی این سه بار هم بعد یک ساعت اینا در حد دو قطره خون دیدم

من چیکااااااااار کنمcry

من در عرض ۵ روز تمرین بانو شدم😊
۱۳۹۷/۶/۱۸ ۰۰:۲۱:۳۹
(ویرایش)

nafas joon

عزیزم با همسرت صحبت کن،بهش بگو آیا راضی میشه که تو درد بکشی آخرش هم موفق به یه رابطه خوب نشین؟تمرینا خیلی راحتتره و آسیب بهت نمیزنه.بهش بگو بعد تمرین میتونه همیشه یه رابطه خوب و شیک باهات داشته باشه و فقط تو نیستی و خیلیا این مشکلو دارن و خیلیا هم با کمک همسرانشون موفق شدن،انشاله که منطقی هستن و کمکت میکنن🙏🙏🙏حداقل تمرینات کگل رو انجام بده هرروز

۱۳۹۷/۶/۱۸ ۰۷:۰۸:۲۰
(ویرایش)

nafas joon

عزیزم برو بخش خاطرات واژینیسمی، قدیمی‌ترین خاطرات رو بیار، اونجا یه خانمی هست که نوشته بعد ۱۵ سال درمان شده!!! اینو بده شوهرت بخونه! و بگو تا درمان نشم هیچ راهی نیست!

چند تا خاطره دیگه هم دیدم که قبل دیلاتور خیلی راه‌ها رو امتحان کرده بودن. بذار بخونه.

حتی میتونید مشاوره برید.

و اینکه بهش بگو خیلی از خانما، از جمله خود من، با جراحی پرده‌مونو برداشتیم، ولی بعد جراحی هم هیچی عوض نشد. اگه مشکلش زدن پرده‌س یه انگشت بزنه و خلاص!! یا همین خونی که اومده پرده آسیب دیده دیگه!

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۰:۲۵:۱۷
آخرین حضور: ۱۳۹۷/۸/۲۸ ۱۶:۳۳:۵۳
(ویرایش)

بچه ها سلام

من تازه جوین شدم. دو ساله ازدواج کردم اما اصلا نمیتونم رابطه داشته باشم. قبلا با دیلاتورهای خارجی تمرین کردم که 6 تا سایز داره و تا سایز آخر هم رفتم اما وقتی به رابطه میرسه من هیچ کاری نمیتونم بکنم و اصلا نمیذارم دخول کامل انجام بشه. راهنماییم کنید لطفا

باید راهی باشه....
۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۰:۳۵:۱۲
(ویرایش)

Malunette

چه اسم سختی! 😊😊

یعنی به سایز همسرت میرسی کاملا، بعد نمیتونی دخول انجام بدی؟

کگل هم انجام میدادی؟

موقع دخول دوباره منقبض میکنی؟

روزی چند ساعت تمرین میکردی؟

اطلاعات کامل‌تری درمورد نحوه تمرینت، پوزیشن اقدام به دخول و ... بهمون بده عزیزم

صبح میشه این شب 😊
۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۰:۳۶:۳۹
(ویرایش)

خوش اومدی عزیزم

ماها اکثرمون دیلاتورهارو خودمون ساختیم از نمونه خارجی اطلاعی ندارم فقط بگو آیا آخرین سایز دیلا با سایز همسرت یکیه؟تمرینات کگل انجام دادی؟و مطمئن شو عفونت نداشته باشی.

۱۳۹۷/۶/۱۸ ۱۴:۱۳:۴۴
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

سلامanim2-ad54ad

اول از همه 

تبریک به ناربن جون

عزیزم بانووو شدنت مبارکههه.

flower

" من خدا ❤را دارم."
این گفتگو بسته شده است.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال