تعداد بازدید : 321421
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۲/۲۸ ۱۶:۳۳:۳۰
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۲۲:۱۳:۴۵
(ویرایش)

هورااا هورااا هورااا

lovelovelove

بانووووو داریممممم

neg24

بهت تبریک میگم. بانو شدنت مبارک.

عزیزم شماره 578 رو بذار جلوی اسمت. 

تو یک ماه اول با فاصله کم رابطه داشته باشید.

خاطره درمانت رو تو بخش خاطرات حتما بنویس.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۲/۲۸ ۱۶:۳۶:۲۷
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۸/۶ ۱۳:۲۳:۰۶
(ویرایش)

سلام من یه واژینیسموس هستم تا سایز ۹ رسیدم واسه سایز بعدی نمیتونم وارد کنم انگار یه سدی مانع کار میشه باید چیکار کنم

خدا بامن است
۱۳۹۸/۲/۲۸ ۱۶:۳۶:۵۱
(ویرایش)

zah.raaa

عزیزم نگران نباش. بعضی وقتها اینجوری میشه . حالا یا شرایط فکری یا جسمی باعث میشه هیچ جوره دیلاتوری که قبلا تونسته بودی واردش کنی الان نشه

این جور مواقع یکم به خودت استراحت بده یه چرخی بزن موسیقی آرامبخش گوش کن و بعد دوباره تلاش کن.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۲/۲۸ ۱۶:۴۰:۰۵
(ویرایش)

Ani...f

عزیزم خوش اومدی. سایز 9 و 10 یکم بدقلق هستن و صبوری بیشتری میخوان. اون سدی که میگی همون انقباض عضلاتت هست باید تا میتونی خودت رو شل بگیری و با کگل وارد کنی.

سعی کن اختلاف سایزت رو نیم سانت بگیری. یعنی 9 رو تمرین کردی و روان شدی برو سراغ 9.5. بعد اون 10

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۲/۲۸ ۱۶:۴۳:۱۹
(ویرایش)

ممنون گلم بابت جواب دادنت من حالا چهارساله ازدواج کردم انشالله که بعد چهارسال بتونم یه رابطه موق داشته باشم و یه روزی  بیام و خبر بانو شدنمو رو به شما بگم مثله بقیه دوستان به امید یه موفقیت 

خدا بامن است
۱۳۹۸/۲/۲۸ ۱۶:۴۳:۵۲
(ویرایش)

Mnak

عزیزم خوش اومدی. صفحه اول انجمن یه سری مطالب آموزشی هست اونا رو کامل بخون . همه چیز رو در مورد واژینیسموس و روش تمرین و کگل و ساخت دیلاتور توضیح داده.

کگل در واقع جمع و شل کردن عضلات اطراف واژن هست. این کار رو در هر حالتی میتونی انجام بدی. ایستاده نشسته یا در حالت درازکش.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۲/۲۸ ۱۶:۴۶:۳۰
(ویرایش)

Ani...f

خواهش میکنم . حتما موفق میشی . شک نکن. اینجا بالای 500 نفر درمان شدن.

فقط باید تمریناتت مستمر باشه. هر روز یک ساعت تمرین رو داشته باش. تمرینات کگل هم که روزی سه مرتبه هربار 20 تا کوتاه و 20 تا بلند.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۲/۲۸ ۱۶:۴۸:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۷/۹ ۱۰:۴۱:۱۹
(ویرایش)

ممنونم ازتون امیدوارم منم بتونم یه روزی مشکلمو حل کنم

من دیلاتور با پهنای ۴ و طول ۸/۵ رو درست کردم میخوام از امشب شروع کنم امیدوارم موفق بشم خیلی استرس دارم

۱۳۹۸/۲/۲۸ ۲۳:۰۲:۱۴
(ویرایش)

سلام من خیلی امیدوار بودم ولی انجام دادم نشد که نشد اصلا انگار جلوش راهی نیست که بره داخل خیلی ناامید شدم هرکاری کردم نرفت داخل😔 توروخدا کمکم کنید

۱۳۹۸/۲/۲۸ ۲۳:۰۶:۱۵
(ویرایش)

سلام مریم جان ناامید نشو عزیزم تمرین کن حتما میتونی 

خدا بامن است
۱۳۹۸/۲/۲۸ ۲۳:۰۷:۲۴
(ویرایش)

خودتو در حین تمرین شل کن و کگل انجام بده 

خدا بامن است
۱۳۹۸/۲/۲۹ ۰۰:۰۵:۰۷
(ویرایش)

دقیقا گکل انجام میدادم نفس عمیق هم میکشیدم ولی انگار جلوش سفت بود احساس سوزش هم داشتم یه ساعت داشتم تلاش میکردم

شوهرم اومده میگه منکه امیدی ندارم فکرنکنم بشه اشکم دراومد دیگه

۱۳۹۸/۲/۲۹ ۰۱:۰۰:۰۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۵/۱۵ ۰۳:۰۰:۲۳
(ویرایش)

Maryam77

سلام خوش اومدی 

ناامید نشو که منم اولش همینجوربودم.میدونی مشکل از راه نیست مشکل ازاینه که تا قلقش بیاد دستت که چه زاویه ای بره تو دوسه جلسه طول میکشه فقط مستقیم وارد نکن و حتما شیب ۳۰ درجه به مقعد بده.منم دفعه اول بعد ۱ساعت رفت ولی باز دفعه های دوم و سومم نیم ساعت طول میکشید تابره اما یواش یواش دستت میاد استرس نگیر و باحوصله و انرژی انجامش بده نه با اجبار اونوقت میبینی واژنتم راه میاد آهنگ مورد علاقتو بزارو حسابی هم لوبریکانت بزن .بالاخره میره نگران نباش هممون اول مثل توبودیم نا امید نشو فقط و با انرژی .راهش همینه شک نکن

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۲۹ ۰۱:۱۰:۰۴
(ویرایش)

بچه ها میخوام بگم سختترین مرحله ازنظر من شروعشه.واقعا اگر با اراده و امید و تلاش برای حفظ زندگیتون و لذت بردن از زندگیتون تمرین کنید مطمعن باشید موفق میشید.منم اولش و شروعش برام سخت بودو باخودم میگفتم خاک بر سرم که مجبورم اینارو فروکنم توخودم و مثل بقیه عادی نیستمو و دوس داشتم بخوابم و بیدارشم ببینم درمان شدم.از حسرت به بقیه ام که بچه ام داشتنو میدیدم با سن کم تونستن اما من نمیتونم که نگم براتون

اما واقعا اگر بی وقفه و با انرژی تمریناتتون روشروع کنید و بگید که من میتونمو ایمان داشته باشید میبینید که میتونید و همه چیز دست خودتونه.شعار نمیدم چون منم مثل شما چه شبها که گریه نکردم و کنایه نشنیدم اما جنگیدم .اینو بدونید لطف خداست که اینجایید و اگر موفق نشید از کم کاری خودتونه چون راه درمان همینجاست...ایمان داشته باشید و تلاش کنید 

زیاد پرحرفی کردم اما دوس دارم بدونید هممون مثل همیم و دوس ندارم ناامید ببینمتون.من نوع حاد بودم اما الان میدونم این بیماری نه جسمی هست نه بخاطر درد.فقط ذهنمونه 

پرقدرت و با ایمان به این راه ادامه بدید..

I can do it😊
۱۳۹۸/۲/۲۹ ۰۱:۱۳:۴۴
(ویرایش)

Maryam77

عزیزم به حرفای همسرت اهمیت نده

من حتی شب اقدامم شوهرم بهم امید نداشتو میگفت مسخره بازیه

اما من موفق شدمو و اونوقت شرمنده شد😊وقیافش دیدنی بود 

I can do it😊
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403