تعداد بازدید : 32728
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۸/۷/۲۳
کاربران آنلاین : 1
۱۳۹۸/۷/۱۷ ۱۶:۵۰:۰۴
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۱۷ ۱۶:۵۱:۱۱
(ویرایش)

غزل عزیزم شرمنده فراموش کردم. شماره شما رو هم ویرایش و اعلام کردم. فقط حتما حتما با فاصله کم رابطه داشته باشید تا کامل وارد بشه و پروسه درمانت کامل بشه.

زهره2

عزیزم اشکالی نداره در کنار دخول با دیلاتور تمرین کن تا به سایز همسرت برسی. تا یه مدت قبلش میتونی با دیلاتور تمرین کنی بعد با همسرت مشکلی نداره. کم کم میتونی انقباضاتت رو کنترل کنی.

" من خدا ❤را دارم."
۱۳۹۸/۷/۱۸ ۰۱:۵۹:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۲ ۰۲:۰۲:۵۲
(ویرایش)

سلام بچه ها امیدوارم با پشتکار و انگیزه و امید به هدفتون برسین، من پارسال درمان شدم هر از گاهی میام سر میزنم به اینجا و بعضی وقتا هم کامنت میذارم امشب رفتم خاطرمو خوندم گفتم برا شما هم اینجا بذارم بخونید ، بچه ها من تو بدترین شرایط روحی دستمو به زانوم زدم بلند شدم ، بیست و چهار روز بعد از عروسیمون بابامو از دست دادم ، ۸ سال پیش مادرمو ، با خواهرهام راحت نبودم که مشکلمو بهشون بگم ، یعنی روم نمیشد اما فهمیدن همه فهمیدن بماند که چه ها شد فهمیدن ولی الآن یک سال  میگذره و ما انقدر لحظات قشنگ و لذت بخشی رو با هم داشتیم که من همه تلخی ها رو فراموش کردم ولی این خودم بودم که به خودم کمک کردم تا خودتون نخواین نمیشه ، اول خودتون آخر هم خودتون ولی انسانهای شریفی مثل خانم خیابانی و بچه هایی که اینجا مشاوره میدن صد در صد بی تاثیر نیستن و دمشونم گرم.. خاطرمو پایین گذاشتم من تو ۵ روز خودمو زندگیمو نجات دادم شما هم میتونین پس بخواین..❤

سلام به همه

اول از همه از خانم خیابانی مهربون تشکر میکنم که اینجا رو برا ما فراهم کردن تا خوشی و آرامش رو به زندگیمون بدون هیچ منتی هدیه بدن ، دعا میکنم هیچوقت تو زندگیشون دچار یاس و نا امیدی نشن و دلشون شاد و تنشون سلامت باشه..

من هم مثل همه دچار واژینیسموس بودم ، زمستون ۹۳ عقد کردم و تابستون ۹۷ عروسی کردم ، دوران عقد به هیچ عنوان موفق نشدم ، خودم میدونستم مشکل از منه ولی عروسی رو بهانه میکردم  ، بعد از عروسی هرشب مادرشوهرم میپرسید چی شد ، کلی باهام حرف میزد که  نترسمو خودمو شل بگیرم و اگه موفق نشم فلان میشه بسان میشه ...

من از اولین صفحه این تاپیک در سال ۹۷ خواننده بودم حتی کامنت هم میذاشتم یکی از آرزوهام این بود تمرین کنم  بیام گزارش بدم ولی اینکه سراغ تمرین نمیرفتم از نخواستن نبود ، همسرم اجازه نمیداد ، و اِلا با تمام وجود حاضر بودم پا روی ترسم بذارم ، همسرم معتقد بود خودم باید پرده تو کنار بزنم  ، میگفت با خودم تمرین کن‌، یه شب که داشتم مثلا باهاش تمرین میکردم یه دفعه یه ضربه زد که خون اومد ، پرده م پاره شد تا دو روز خون میومد ، خلاصه دیگه راحت شدم گفتم به خواسته ت رسیدی ولی فکر نکن کار تموم شده من پاهام قفل میشه باید اساسی درمان بشم راهش هم‌ همینه ببین همه اونایی که تمرین کردن الان باردارن خلاصه مخشو زدم و تمرینها رو با کلی ذوق شروع کردم به سایز ۱۰ رسیدم دوباره خون اومد انگار پرده کامل نرفته بود ولی کاملا راضی و خوشحال بودم به تمرینم ادامه دادم و اصلا توجه به خون نکردم ، سایز ۱۲ هم خون اومد گفتم بهتررررررر ، دیگه تموم شد تا سایز ۱۴/۵ پیش رفتم ، در عرض ۵ روز تمرین موفق به اولین دخول شدیم ازون شب دقیقا یک هفته میگذره و ما هرشب رابطه داریم رابطه ای که هر دفعه راحت تر از قبله ،  دعا میکنم کسانیکه به زندگیم آرامش دادن همیشه تو زندگیشون آرامش داشته باشن ...

توصیه من به کسانیکه این خاطره رو میخونن درحالیکه این مشکلو دارن اینه که ؛ فقط شروع کنین براتون مهم نباشه چند روز طول میکشه فقط به این فکر کنین که یه کاری رو هر روز باید انجام بدین مثل یه پروژه که یه روزی تموم میشه، اصولی پیش برین تا به مشکل نخورین ...

ما تونستیم پس شما هم میتونین ...🤗❤

من در عرض ۵ روز تمرین بانو شدم😊
۱۳۹۸/۷/۱۸ ۰۸:۰۹:۴۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۵ ۰۸:۴۷:۴۱
(ویرایش)

بالاخره منم شماره دار شدم مررررسی سودا جوووون😍 برات از خدا بهترین ها رو می‌خوام💗

۱۳۹۸/۷/۱۸ ۱۱:۵۶:۳۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۳ ۱۳:۴۶:۱۳
(ویرایش)

سودا جون من این سه روزه قبلش با دیلاتور سایز و یازده و نیم پنح دیقه تمرین میکنم بعد باهمسرم،با همسرم راحت تر از دیلاتوره،سوزشم کمتره،فقط مشکلم اینه منی که تا الان سه بار تجربه دخولو داشتم چرا هربار که میخام شروع کنم دیلاتور روانو راحت نمیره و باید یهرچند دیقه ای مشغول شم تا بره،البته نزدیک پریودیمم هست،شایدم واژنم حساس شده،

۱۳۹۸/۷/۱۸ ۱۳:۳۵:۰۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۵ ۰۱:۱۵:۵۱
(ویرایش)

سودا جان ممنون از جوابتlove

نفس جون چقد خوبه که بعد یک سال بقیه واژینیسموسیارو فراموش نکردی بهمون روحیه دادیanim2-40

واییی من از همین پرده و خون اومدنش میترسم بیشتر احساس میکنم خیلی درد داشته باشه anim2-wacsmiley

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
۱۳۹۸/۷/۱۸ ۱۴:۲۶:۳۲
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۵ ۰۸:۴۷:۴۱
(ویرایش)

گلی جون این فقط تصور ماست.... یادمه خاطره دوستم ک گفته بود چ خونریزی داشته باعث شده بود ترس من بیشتر بشه تا جایی که فکر میکردم دریای خون راه میفته😅😅😅😅 حتی چند بار یادمه که زیر خودم پلاستیک پهن میکردم از ترس اینه همه جا رو کثیف کنه.... میدونم شاید حالتون بد شه اما مجبورم اینارو بگم ک بدونی تو تنها نیستی ک اینجوری فکر میکنی .. شاید باورت نشه اما وقتی آمادگی روحی و جسمی داشته باشی حتی ی قطره هم خونریزی نداری و بعدن این تصوراتت میخندی . اصول رو رعایت کنین خیلی زود نتیجه میگیرین 🌹

۱۳۹۸/۷/۱۹ ۰۱:۰۳:۰۰
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۳ ۱۴:۴۲:۱۱
(ویرایش)

گلی جون 

عزیزم باور کن دوستانی که از دیلا تور استفاده کردن و پردشون کنار رفته اصلا متوجه این قضیه نشدن .دوستان بیاین شهادت بدین 😁😁😁چون که عضلاتشون شل بوده و دیلاتور راحت عبور کرده درصورتی که آلت نرم تراز دیلاتور هم هستش ولی ما به خاطر ذهنیتی که داریم ومتاسفانه جامعه بهمون داده خودمون رو سفت میگیریم و ......ادامه ی ماجرا.😊

۱۳۹۸/۷/۱۹ ۰۱:۰۶:۰۴
(ویرایش)

نفس جان

عزیزم تبریک به این اراده وپشتکارت.مبارکت باش عزیزم😍

۱۳۹۸/۷/۱۹ ۰۱:۲۶:۲۲
(ویرایش)

سوگلم 

سلام عزیزم .اصلا وقتایی که پیش دکتر زنان میری لازم نیست از این مسئله صحبتی کنی چون شما راه درمانو پیدا کردی .انشاءالله  خارشتم برطرف میش.خدا میدونه سوگل جان ضخیم باش ضخیم نباش تنه درختم باش🤣چون توی پرده بکارت عصبی وجود نداره ضربه بهش درد نداره ماچون خودمونو جمع میکنیم موقع دخول عضلاتمون سفت میشن میگیم دیوار داره😁 گفتم که بهت وقتی روی عضلاتم وذهنم کار کردم و دخول انجام شد من اصلا متوجه کنار رفتنش نشدم درصورتی که خونریزی هم داشتم .یک آن انجام میش درصورتی که بدن آروم وشل باش.فقط منتظر روزیم که پیام بدی بخندی بگی وای از چه چیز مسخره ای میترسیدم 😋بعدم میتونی واس اینکه دهانه واژنتو پیدا کنی دیلا کوچیک درست کنی سرشو یکم وارد کنی ببینی چجوریه.چقدر راحته.یکم آسببی بهش نمیزنه

۱۳۹۸/۷/۱۹ ۰۱:۴۳:۵۲
(ویرایش)

اینقدر ناراحتم .کاش یاد میگرفتیم اینقدر خاطرات بدمون رو که ممکنه روی بقیه تاثیر منفی بذاره رو تعریف نمیکردیم.ازبس اطرافمون شنیدیم وای چقدر درد داشت و..... ذهنیتمون نسبت به این فضیه منفی شده خب قبلیاهم میترسیدن که اذیت میشدن وگرنه نعوذبالله مگه خداد وست داره بنده هاش اذیت بشن که ابن مسیر رو مشخص کرده ؟مامان من هیچ وقت از مسائل جنسی حرف نمیزد ولی واس عروسیم اومد بهم گفت اگه نصف شب حالت بد شد به من زنگ بزن مگه چه خبره که تو بهترین شب زندگیم  حالم بد بش؟خب این حرفا خیلی روی آدم تاثیر منفی میذاره.دوستان ازتون خواهش میکنم هیچ وقت هیچ جایی به دخترا خاطرات تلختونو نگین فقط امیدواری و خاطرات مثبتتون .که انشاءالله به لطف خدا هیچ دختری دچار این مشکلات نش😑😑😑

۱۳۹۸/۷/۱۹ ۱۲:۴۵:۳۱
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۳ ۱۳:۴۶:۱۳
(ویرایش)

خانمای عزیز،من چهار پنج روز پیش بعد چهارسال تونستم دخول داشته باسم،دوسه بار اول بد نبود،اما الان دو روزه وحشتناک سوزش دارم،اصلا نمیتونم دخول رو تحمل کنم،وارد میشه اما سوزشم خیلی شدیده کسی میدونه چرا؟؟؟؟؟

۱۳۹۸/۷/۱۹ ۱۶:۴۸:۲۸
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۳ ۱۳:۳۳:۴۹
(ویرایش)

مرسی نازک جون😘چقدر انرژی میدی بهم. ممنونم ازت

میگم که توی پریودی کگل میشه زد؟؟ یا عفونت ایجاد میشه؟ 

۱۳۹۸/۷/۱۹ ۲۳:۵۷:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۵ ۰۸:۲۸:۴۶
(ویرایش)

سلام به دوستای عزیزم

خیلی خوشحال شدم برای کسایی که شماره دار شدنanim2-4d564ad6

و البته از اینکه خودمم شماره دار شدمanim2-a2d3

دوستای عزیزی که هنوز موفق به دخول نشدن لازمه که بگم روحیه خیلی مهمه همش با خودتون تکرار کنین که میتونین و واقعا چیز خاصی نیست

من ۴سال شب و روز نداشتم و زجر کشیدم همه جور حرف شنیدم ،اما از وقتی فهمیدم مشکلم چیه تا حل شدنش حدود یک هفته طول کشید و واقعا  تونستم و نمیدونید اون لحظه چقدرررر خوشحال شدم 

واقعا خدا خانم خیابانی رو خیر بده که با گذاشتن این مطالب باعث شد خیلیا از این مشکل نجات پیدا کننanim2-40anim2-thanks

**زهره جان شاید سوزشت بخاطر اینه که واژنت خشکه چون برامنم اتفاق افتاده حتی اگه ژل هم استفاده کنی بخاطر اینکه داخل واژنت خشکه میسوزه و سخت داخل میشه 

ایندفعه توجه کن مطمعنن بخاطر همینه امیدوارم مشکلت حل بشه 

دوستان عزیزم سوالی داشتین در خدمتم 

و اینکه از ته قلبم ازتون میخوام برام دعا کنین cryanim2-40

امیدوارممم مشکل همتون حل بشه و تک تکتون بیاین از تجربه های دوست داشتنیتون بگینanim2-28anim2-a2d3

من می توانم😊
۱۳۹۸/۷/۲۰ ۰۰:۱۰:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۳ ۱۳:۳۳:۴۹
(ویرایش)

سلام روسا جان. میشه بهم بگی توی پریودی میشه کگل زد؟ یا عفونت میاره؟ 

۱۳۹۸/۷/۲۰ ۰۰:۴۶:۰۵
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۷/۲۵ ۰۱:۱۵:۵۱
(ویرایش)

نازک جان ،آرامش ابدی عزیز مرسی که بهم روحیه دادید 

واقعا من با این حرف نازک جان موافقم همش به خاطر ذهنیتیه که بقیه واسمون ساختن من یادمه حتی تا چند روز قبل عروسی اصلا استرس اون شب رو نداشتم حتی بهش فکر هم نمیکردم کلا یه چیز پیش پا افتاده و راحت بود توی ذهنم تا این که یکی از دوستام ازم پرسید استرس نداری گفتم نه گفت پس حتما قبل عروسی کارو تموم کردید که استرس نداری مگه میشه استرس نداشت و اینا خلاصه استرسم از همونجا کم کم شروع شد 

شب عروسیم که مامان و مادر شوهر و خاله هام با همین حرفایی که حالت بد میشه یه موقع و فلان واسم به یه غول تبدیلش کردن البته اونام تقصیری ندارن و ناخواسته باعث این مشکلم شدن

حالا منم چون تجربه کردم هرجا تو جمع دخترا هستم و از این بحثا میشه با این که خودم هنوز دخول رو تجربه نکردم  اما از خوبیا و راحتیش میگمanim2-25r30wi

و خلاصه سعی میکنم اگه کسی هم ذهنیتشونو خراب کرده من خیالشونو راحت کنم چون خودم کشیدم و میدونم وقتی بهترین شب زندگیت به بدترین شب تبدیل میشه چه حالیه 😔

ایشالا که هیچوقت کسی به این مشکل دچار نشه اگر هم شد زود راهشو پیدا کنه 😊

ما واژینیسموسیام زودتر عروس خانوم بشیم 😄

تو کلمه غیر ممکن هم یه (ممکن) هست 😊
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

مهر 1398
د س چ پ ج ش ی
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930