تعداد بازدید : 321952
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱/۲۷
تاریخ آخرین پست : ۱۳۹۹/۶/۳
کاربران آنلاین : 0
۱۳۹۸/۸/۶ ۰۶:۳۷:۱۹
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۲۳ ۱۹:۴۷:۲۲
(ویرایش)

اسکای بلو جان 

چرا عزیزم خودتو سفت میگیری؟سعی کن علتشو واسه خودت پیدا کنی تابتونی رفعش کنی،بعدم حینش که دیلا داخل هست چندتا نفس عمیق بکش میبینی چقدر شل میشن عضلاتت.

۱۳۹۸/۸/۶ ۰۶:۴۵:۰۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ ۱۱:۰۸:۴۰
(ویرایش)

ممنون نازک جان​

در ناامیدی بسی امید است...
پایان شب سیه سپید است...
۱۳۹۸/۸/۷ ۰۰:۱۷:۱۲
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۱۸ ۲۳:۳۳:۰۱
(ویرایش)

آره عزیزم اول اینکه چه جوری راه واژن پیدا کنیم یاد دادن بعدم اول خودشون یه بار دیلارو فرستادن بهم‌ یاد دادن بعدم گفتن حالا خودت خودمم بعد چقد زحمت و اینا تونستم

من تونستم تو هم میتونی😊
۱۳۹۸/۸/۷ ۱۹:۵۹:۲۲
(ویرایش)

خوب ترس ک داشتم خودمو سفت کرده بودم ک خانوم دکتر هعی گفت شل کن یکم آره ولی بخاطر این بود ک سفت کرده بودم

من تونستم تو هم میتونی😊
۱۳۹۸/۸/۸ ۰۰:۰۲:۰۷
(ویرایش)

اسکای بلو جان 

ببخشید من سوال دارم ازت:ویزیتشون چقدر بود؟واینکه راه پیدا کردن دهانه واژنو چجوری گفتن؟

۱۳۹۸/۸/۸ ۰۰:۳۳:۰۰
(ویرایش)

خواهش میکنم

واللا نمیدونم چه جوری توضیح بدم

۲۵۰

من تونستم تو هم میتونی😊
۱۳۹۸/۸/۸ ۱۰:۰۷:۴۶
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ ۱۱:۰۸:۴۰
(ویرایش)

نازک جان آینه که بذاری جلوت کگل انجام بدی  ورودی واژن مشخص میشه دیگه از سمت مقعد که بیای بالا میرسی ب واژن.

در ناامیدی بسی امید است...
پایان شب سیه سپید است...
۱۳۹۸/۸/۸ ۱۰:۱۴:۰۷
(ویرایش)

دراز بکش از سمت مقعد به بالا ک بیای اولین چالی ک برسی 🙄🙄

من تونستم تو هم میتونی😊
۱۳۹۸/۸/۸ ۲۳:۵۷:۳۹
(ویرایش)

ممنون عزیرانم.من مشکلی با پیدا کردنش ندارم چون خداروشکر بازه بازه🤣 از من .دوست داشتم بدونم چجوری توضیح دادن

۱۳۹۸/۸/۱۰ ۱۳:۰۲:۴۳
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۴/۵ ۲۰:۰۵:۴۷
(ویرایش)

سلام دختراااا خبری ازتون نیس🤔‌

من دوروز داشتم با سایز دور ۱۳سانت تمرین میکردم روز اول که اصلا موفق نشدم وارد کنم ولی روز بعد با کلی تمرین و وقت گذاشتن و کگل زیاد زدن حدود ۲_۳سانت تونستم وارد کنم.در صورتیکه ن استرس داشتم ن عضلاتمو سفت میکنم واقعا نمیدونم مشکل از چیه چرا این سایز سختمه و نمیتونم داخل واژنم بکنم😔

نا امید نیستم خداروشکر میکنم تونستم تو مدت کم حدود ۳هفته به این سایز برسم ولی یکم این سایز برام سخت شده..فعلا که امروز پریود شدم و تمرین تعطیل شد تا بعد ببینم میتونم این ماه تمریناتم تموم بشه منم شماره بگیرم یا ن‌...کساییکه تو این سایز بودن اگه راه حلی دارن بهم بگن ممنون میشم😘

۱۳۹۸/۸/۱۱ ۱۸:۵۸:۴۶
(ویرایش)

دخترشجاع 

سلام عزیزم تبریک میگم بهت که به لطف خدا به این مرحله رسیدی وچنین پیشرفتی داشتی.عزیزم ببین باهمون تمرین کم کم بدنت عادت میکنه و به راحتی دیلاهای قبلی روان میش .فقط سایزای بزرگتر ممکنه بیشتر زمان ببره تمرینش .چیز خاصی نیست نگرانش نباش .وقتی دیلای بزرگ داخله نفس عمیق خیلیییی موثره وکمک میکنه به راحت تر جلورفتنش .منم همینطور بودم

موفق باشی😘

۱۳۹۸/۸/۱۲ ۱۲:۵۸:۱۳
آخرین حضور: ۱۳۹۸/۹/۹ ۱۹:۳۷:۰۰
(ویرایش)

سلام من امروز عضو سایت شدم. 33 سالمه .1 سال و 2 ماه از ازدواجم گذشته و مشکل واژینسموس رو دارم. تحت درمان دکتر و مشاور بودم اما از کارشون راضی نبودم و نتیجه نداشت. با راهنمایی دوستم دیلاتور تهیه کردم و تمرین کردم و بعد هم با ماماسایت آشنا شدم . ولی خیلی تنبلم تو تمرینات آخرین بار به 9 سانت رسیده بودم اما بیشتر از دوماهه قطع کردم از امروز دوباره میخوام شروع کنم.

در جستجوی سلامتی و آرامش
۱۳۹۸/۸/۱۲ ۱۴:۳۲:۳۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۱۲:۳۳:۰۷
(ویرایش)

سلام بچه ها چ جوری با خانم خیابانی پیام بدم..؟؟لطفا راهنمایی کنید

خدایا شکرت.
۱۳۹۸/۸/۱۲ ۱۴:۳۳:۵۸
آخرین حضور: ۱۳۹۹/۵/۱۰ ۱۲:۳۳:۰۷
(ویرایش)

سلام بچه ها چ جوری با خانم خیابانی پیام بدم..؟؟لطفا راهنمایی کنید

خدایا شکرت.
۱۳۹۸/۸/۱۳ ۰۲:۴۰:۵۱
(ویرایش)

خورشید جان 

سلام عزیزم صفحه ی اول انجمن شماره ی مطب ویه شماره پیامک واس تعیین وقت از ایشون هست.😍

شهربانو جان 

سلام عزیزم.خوش اومدی به گروه ما.چقدر خوب که تونستی تاسایز ۹پیش بری .پس عزیزم با انگیزه شروع کن وادامه بده تا به نتیجه ی مطلوبت برسی .منتظر خبرای خوبت هستیم 😍

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران