تعداد بازدید : 193040
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۳/۷ ۱۲:۴۷:۰۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۸ ۲۰:۳۷:۴۴
(ویرایش)

خانما سلام 

من دیروز رفتم دکترزنان برای معاینه اما خیلی درد داشتsad واقعا اینقد سرصدا کردم خجالت کشیدم اونم دیگ ادامه نداد هی میگفت شل کن منم نتوتستم

شماهام همینطوری هستین برای معاینه؟

۱۴۰۰/۳/۷ ۱۳:۳۳:۲۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۷ ۱۶:۰۵:۵۹
(ویرایش)

آستیاک جان سلام

ممنونم بخاطر راهنماییتون بله پزشکمم گفتن بخاطر عفونته ولی دوستانی که من کنارشون درمان شده بودم برای واژینیسموسم هم گفتن که بعد یه مدت عادی میشه اوایل اینجوریه به هرحال ممنون از راهنمایی خوب شما❣

💖
۱۴۰۰/۳/۷ ۱۳:۳۵:۲۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۷ ۱۶:۰۵:۵۹
(ویرایش)

آستیاک جان سلام

ممنونم بخاطر راهنماییتون بله پزشکمم گفتن بخاطر عفونته ولی دوستانی که من کنارشون درمان شده بودم برای واژینیسموسم هم گفتن که بعد یه مدت عادی میشه اوایل اینجوریه به هرحال ممنون از راهنمایی خوب شما❣

💖
۱۴۰۰/۳/۷ ۱۶:۲۳:۴۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۰۲:۰۴:۳۴
(ویرایش)

سلااااام به دوستان عزیز.

به به ببین اینجا چه خبره....حسابی همه  اکتیوsmile👌👌👌👏👏👏👏👏خیلی عالیه.بچه ها تا میتونین اینجا گزارش بدین خیلی اثر بخشه با هم تمرین کردن و روحیه گرفتن و با  هم رفع اشکال کردنvalentineمن مطمئنم به زودی زود اینجا بانوباران میشهanim2-4d564ad6

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۷ ۱۶:۳۸:۲۷
(ویرایش)

آستیاک جان.در مورد سوالی که پرسیده بودی باید بگم کاملا طبیعیه و واسه من هم پیش میومد که دوباره دیلا رو در میاوردم و بعد دوباره وارد میکردم و عقب جلو میکردم.راستش تعداد عقب جلو کردن ها رو نمیشمردم ولی این اتفاق واسه من هم میوفتاد .پس نگران نباش .این به دلیل جنس دیلاست مخصوصا توی سایزهای بالا به دلیل اینکه دیلا جنسش بر خلاف آلت، خشن و خشک و غیرقابل انعطافه پس این مشکل پیش میاد که شاید یکم اذیت کننده باشه دیلا.ولی باور کن آلت خیلی خیلی خیلی متفاوته و اصلا قابل مقایسه با این دیلاهای بی ریخت نیست.anim2-a2d3

راستش من وقتی میدیدم همون چندباری که عقب جلو میکنم بدون کشیدگی و اذیت روون شدم، دیگه میرفتم سایز بعد و نمیشمردم.پس نگران نباش اگه  توی همون تعدادی که جلو عقب میکنی روون هستی، میتونی بری سایز بالاتر.

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۷ ۱۶:۵۰:۱۰
(ویرایش)

اردیبعشق جان.اول از همه بانو شدنت مباااارک.anim2-thanksanim2-smilies-azardl2anim2-40هوررراااvictoryا

من خیلی اطلاعی راجع به سوالت ندارم بیشتر باید از دکترت کمک بگیری ولی تا این حدی که اطلاع دارم میدونم میتونه هم به خاطر عفونتت باشه این احساس.یا شاید هم چون اول رابطه برقرار کردنی این حس هست که انشاالله کم کم با ارتباطات بیشتر این هم درست میشه .به نظرم تا زمانی که عفونتت کامل خوب نشده اقدام نکن تا زودتر خوب بشی و داروهات رو به موقع مصرف کن.

(من موقعی که قبل درمان ،اوایل تمرین با دیلاتور بودم این حس ادرار پیش میومد که چندبار باید حین تمرین میرفتم تخلیه میکردم ولی با درست گرفتن شیب دیلاتور و تمرین بیشتر خودبه خود این مسئله برطرف شد)

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۷ ۱۶:۵۳:۵۷
(ویرایش)

Fatemeh جان کجاییی خانووم؟نگرانت شدیم.

خوب دختر خوب مگه دکتر چیزی  میخواست داخل کنه که اذیت  شدی؟ازش پرسیدی نوع پرده رو؟مشخص شد؟

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۷ ۱۷:۳۱:۵۵
(ویرایش)

وااای که یه فاطمه خانم دیگه هم ،اشتباه توی کامنت قبلم ، منشن کردم😖👆oops

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۷ ۱۸:۴۹:۴۰
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

سلام امیدوارم عالی باشید .

اردیبعشق جان خواهش میکنم امیدوارم برات مفید بوده باشه و مشکلت خیلی زود برطرف شه عزیزم.

مرسی Z99  بخاطر توضیح کاملت.

پس وقتی با دیلا راحت و روون جلو عقب چند بار تونستم میرم برا تمرین با سایز بالاتر.

۱۴۰۰/۳/۸ ۱۱:۴۹:۲۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۸ ۰۱:۴۰:۴۵
(ویرایش)

سلام دوستای خوب 

دیشب بهترین شب زندگیم بود ، من درمان شدم و این و مدیون شما و این سایت خوبم 

از همتون ممنونم بابت تمام کمکایی که کردین و راهنمایی های مفیدتون . 

همسرمم گفت که از طرف خودشم ازتون تشکر کنم ، واقعا بهترین حس و دیشب داشتم انقد خوشحال که گریم گرفت .

مشکلی که فکر نمیکردم هیچ وقتحل بشه کمتر از یک ماه حل شد با تمرین و کمک ها و بودن شما .

ازتون واقعا ممنونم ، حیف که قسمت نشد ببینمتون و فقط میتونم تصورتون کنم که چقدر زنان قوی و با پشتکاری هستین و انقدر مهربون که میاین و جواب سوال های ما رو میدین .

من واقعا نمیدونم باید چی بنویسم اما از صمیم قلب ازتون ممنونم از شماهایی که توانجمن امسال حضور دارید تا اون قدیمیا .

برای همتون سلامتی و دل خوش آرزو میکنم و آرزوی دیگم برای کساییه که هنوز درمان نشدن که امیدوارم خیلی زود خوب شن و این روز های سخت و زودتر بگذرونن و اصلا ناامید نشن حتی اگه ناامید شدن باز هم ادامه بدن . من بهم ثابت شد که چقدر اشتباه میکردم و چقدر خوب که جلو اشتباهاتم و گرفتم هرچند بعد از دو سال و نیم اما باز هم لذت بخش بود . دیشب واقعا به گذشتم و کارام میخندیدم یگفتم یادته نمیزاشتم خودم و سفت میکردم و میکشیدم عقب ؟ و میخندیدم ، باورش همین الانم سخته اما حس زیباییداره که برای تک تکتون آرزو میکنم 

دوستون دارم . باز هم ممنونم از صمیم قلبمvalentine

۱۴۰۰/۳/۸ ۱۳:۴۳:۴۹
(ویرایش)

Saramirzae سلاااااااااام بااااااانووووووووvalentineanim2-smilies-azardl2anim2-thanksanim2-thumbsupsmileyanimanim2-smiliess8ای جااااااااانمanim2-thanksهورااااااااااا هوراااااااا بانوووووو داریم بانوووووو anim2-4d564ad6anim2-4d564ad6anim2-40عزیزم رسما بانو شدنت مبارک الان شدی عروس خانوووووم هوراااااااloveنمیدونی چقدر خوشحالم کردی با این خبرت. سارا جان از چند روز پیش تو فکرت بودم وقتی که داشتم اسامی بعضی از عزیزان رو که فقط یه سر اینجا زدن و دیگه خبری ازشون نبود رو مینوشتم اومدم اسم تو هم بنویسم ببینم تو که خوب داشتی تمرین میکردی و تمریناتت اصولی بود چرا چند وقته خبری ازت نیست پس،ولی پیش خودم گفتم احتمالا توی ایام پریودی هستی که دیگه گزارش نمیدی و خبری ازت نیست.تا امروز که پیامت رو دیدم خدا رو شکر کردم که یه نفر دیگه به لطف خدا و تلاش خودش تونست این زجر و رنج رو شکست بده و روی تمام باورهای غلط ذهنش خط بکشه و روحش رو به پرواز در بیاره .از صمیم قلبم خوشحالم و دقیقا حست رو درک میکنم الان چون خودم هم  بعد دو سال تونستم این غول مسخره به زمین بزنم.خدا رو هزار هزار مرتبه شکر که شیرینی این لحظه رو با پشتکارت و لطف خدا که این مسیر رو جلو پات قرار داد،چشیدی.

بی نهایت ممنونم که خبر بانو شدنت رو بهمون دادی چون با اینکارت میشی یه روحیه و جرقه امید توی دل تمام تازه واردان عزیز که بتونن خودشون و این روش درمان رو باور داشته باشن و بفمن که تمام کسانی که اینجا درمان شدن از جنس خودشون حتی چه بسا ترسوتر از خودشون بودن و از صفر شروع کردن و تنها راز موفقیتشون ایمان به این روش و اراده و تلاششون بوده بعد از لطف خداوند مهربان.

سارا جان انشاالله که همه زندگیت سرشار از شادی و سلامتی باشه و در کنار همسرت خوشبخت باشی.میبوسمت از راه دور.

اگه تونستی هر از گاهی اینجا بیا و نور امیدی باش واسه تازه واردهای آینده حتی با یه جمله کوتاه.

موفق باشی عزیزم.lovecakegiftflower

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۸ ۱۳:۵۷:۵۱
(ویرایش)

دوستای گلم ،تازه واردهای عزیز که اومدین یه سر اینجا زدین و رفتین در برابر تصورات غلط ذهنتون فقط یکبار محکم بایستید و یکبار این راه رو امتحان کنین باور کنین اگه بخواین شما هم میتونین مثل تمام کسانی که با این روش درمان شدن به راحتی درمان بشین فقط اراده میخواد.سخت ترین مرحله درمان دقیقا همین جایی هست که شما الان هستید این ترس رو و نا امیدی رو کنار بزارین و یکبار محکم بایستید و با این روش شروع کنین. جای بیخود کلاس مشاوره رفتن و قرص اعصاب  و بوتاکس و اینا و بدون بیخود هزینه ویزیت برخی دکترهایی که خیلیاشون از این بیماری و روش درمان سر در نمیارن ،یکبار با اراده عزمت رو واسه درمان با این روش جزم کنین.

داشتیم کسانی که حتی بعد از ۱۴سال زندگی مشترک تنها با این روش تونستن اینجا درمان بشن در صورتی که راههای زیادی رفتن و جز ناامیدی نتیجه ای واسشون نداشته.ترس رو یکبار بزارین کنار و اینجا شروع به درمان کنین.یه واژینیسموسی فقط میتونه دردها و زجرهای یه واژینیسموسی رو درک کنه و بهش نخنده.پس ما هم میدونیم چه حالی شاید الان داشته باشین ولی ببینین ما هم از صفر شروع کردیم و بالاخره درمان شدیم.به همین راحتی.دوست گلم فقط باور داشته باش که تو هم میتونی به همین راحتیsmileپس بیشتر از این روزهای زندگیت رو خراب نکن و معطل نکن.anim2-a2d3

تو که این روش درمان به نظرم لطف خداوند بوده که سر راهت قرار گرفته پس ازش به خوبی استفاده کن.باور کن به جرعت میگم اگه این روش درمان بعد از دوسال زندگی مشترکم سر راه من  هم قرار نگرفته بود دو سال من میشد شاید تا ابد دختر بودن.

پس از این لطف خداوند به درستی استفاده کن .

بازم اینجا جا داره از خانم دکتر خیابانی مدیر عزیز این سایت و انجمن بی نهااااااایت تشکر کنیم و از خداوند برایشان سلامتی و شادی و عمر با عزت طلب نماییم که باعث و بانی درمان خیلیهاااا اینجا شدن.love

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۸ ۱۴:۳۹:۰۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۸/۱۰ ۲۱:۱۸:۵۱
(ویرایش)

سلام دوستای گلم.

تبریک سارا جان بانو شدنت مبارک flowerflowerflower

خیلی برات خوشحال شدم آفرین به پشتکار و همتت smile

عزیزم همیشه و هر جا وتوی هر مرحله از زندگیت همین قد قوی باش و شاد.

امیدوارم با همسرت روزای خوب و شیرینی و تا آخر عمر باهم  تجربه کنید .

و اون دوسال گذشته و هیچ وقت یاد نکنید مگر برای قدر دانی و یادآوری عشق پاکتون.valentine

۱۴۰۰/۳/۸ ۱۵:۱۰:۲۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۱۸ ۰۱:۴۰:۴۵
(ویرایش)

مرسی از تو Z99 جان که انقد بهم لطف داشتی و کمکم کردی 

منم دیگه تمرینام خوب پبیش میرفت و وقت نمیکردم گزارش بنویسم ، بازم ممنونم به فکرم بودی 

مرسی بابت همه چیvalentineanim2-40 

مرسی آستیاک عزیز 

۱۴۰۰/۳/۸ ۱۶:۰۹:۵۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۱ ۱۹:۰۱:۰۸
(ویرایش)

pokeسلام دوستان من تازه با این انجمن آشنا شدم و تا حالا مخاطب خاموش بودم و تمرین ها رو هم شروع کردم تا سایز ۱۱ پیش رفتم‌.

برام‌ دعا کنید تا بتونم موفق بشم.anim2-40

من می توانم
برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران