تعداد بازدید : 193034
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۴/۹ ۰۰:۴۷:۴۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۴/۱۵ ۱۹:۰۱:۵۷
(ویرایش)

سلااااام بچه هااااا، چطورییییین؟ دلم براتون خیییلی تنگ شدددد، اوایل سایت بسته شده بود هرروز چک میکردم تا اینکه دیگ ناامید شدم و یادم رفت، الان اومدم یه سر بزنم دیدم سایت بازه کلی خوشحال شدم. راستی من روزی که سایت قطع شد اومدم خبر موفق شدنمو بدم که سایت بسته بود، الان خیلی وقته که رابطه دارم و عالیه، برای همتون ارزو میکنم این حال خوب و لذت فراون و. از همتون بخاطر کمکا و امید دادنتون ممنونم مخصوصا زیباجونم

۱۴۰۰/۴/۹ ۰۰:۵۵:۵۷
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۴/۱۵ ۱۹:۰۱:۵۷
(ویرایش)

دوستایی که درحال تمرین هستین ادامه بدین که یه لذت عالی منتظرتونه، تموم حسرتا و غصه هاتون تموم میشه. فقط ماها میفهمیم که یه واژینیسموسی چقد غصه داره چقد احساس ضعف میکنه، رابطه هاتون به مرور عالی و عالی تر میشه، آلت از دیلا خیییییلی بهتره جوری که اصلا حس نمیکنین داخلتونه مث دیلا که یه جسم سفت و سخته و اذیت میکنه، آلت فقط بهتون حس لذت میده، شما لایق یه رابطه ی عالی هستین پس براش تلاش کنین مطمئنم که موفق میشین، منم تموم سعیمو میکنم وقتایی که وقتم ازاده تا جایی که درتوانم هست کمکتون کنم

۱۴۰۰/۴/۹ ۰۷:۵۲:۰۵
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۰۲:۰۴:۳۴
(ویرایش)

Taaraanee جان سلام.

ای جااااانم بازم بانو داریمanim2-4d564ad6anim2-thanksanim2-smiliess8cakeanim2-smilies-azardl2anim2-thumbsupsmileyanimanim2-thanksanim2-a2d3عزیزم عروس خانم رسما بانو شدنت مبااااااااارک باشه.از خداوند بهترین و شیرینترین روزهای زندگی رو در کنار همسرت خواستارم.انشاالله که در تمام مراحل زندگیت همینجوری موفق و سربلند باشی و همیشه به شادی و سلامتی در کنار همسرت به خوشبختی زندگی کنیloveflowerچه خوب کردی که دوباره به اینجا سر زدی و خبر بانو شدنت رو بهمون دادی.الهی هزاران بار شکر به خاطر خبر خوبتsmile

الان فقط دیگه از دوست عزیزمون (آستیاک01) بی خبریم.اونم قرار بود همون روزا بره واسه اقدام که سایت خراب شد و ازش بی خبر موندیم.انشاالله که اونم خبر بانو شدنش رو اینجا بهمون بگه.

تمام عزیزانی که اینجا با هم گزارش میدادین  و هم دوره ای بودین به لطف خدا و کمک خانم دکتر خیابانی و تلاش و اراده خودتون بانو شدینanim2-4d564ad6anim2-thumbsupsmileyanim مبارک همتون باشهflower

Taaraaneeجان مطمئنا افراد تازه وارد خیلی خوشحال میشن هر موقع واست امکانش بود به اینجا سر بزنی و همراهیشون کنی و از تجربه هات واسشون بگی.anim2-28

میبوسمت بانو .پیروز و موفق باشیanim2-bunnyearsmiley

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۴/۱۱ ۱۶:۲۷:۰۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۳۰ ۰۸:۵۴:۴۶
(ویرایش)

سلام عزیزای دلم. ان شاءالله ک حال دلتون خوب باشه valentineچقدر خوشحاااال شدم از شنیدن خبر بانو شدن هم دوره ایهام تبریک میگم Ava جان و ترانه جان عزیز و بانوان خاموش ولی موفق ❤ همگی مون مدیون z99 جان پرتلاش و مهربون هستیم 😍

من ک دقیقا یک ماهه از اولین رابطه کاملم میگذره  همچنان اول با دیلای سایز آخرم تمریم میکنم بعد میرم دخول میترسم ک بدون تمرین نتونم، حین رابطه هم هیچ لذت یا حس خاصی ندارم فقط منتظرم تموم بشه🥴

زندگی نسبت به کسی که رویای خود را دنبال کند بخشنده است!
۱۴۰۰/۴/۱۱ ۱۸:۲۹:۴۶
(ویرایش)

سلام ترمه جان.خوبی عزیزم؟ خواهش میکنم گلم من که کاری نکردمflower این که شما و من بانو شدیم اول قطعا لطف خدا بوده و خدا خیر بده به خانم خیابانی که این انجمن رو ساختن و بعدش هم یقینا تلاش و اراده خودتون بوده دوست خوبم.valentine

ترمه جان به نظرم دیگه وقتشه که دیلا رو بزاری کنار عزیزم.باور کن دیگه بهش هیچ نیازی نداری .فقط کافیه که قبلش عشق بازی داشته باشی با همسرت و به فانتزیهات فکر کنی.و از لوبریکانت استفاده کن تا حسابی مرطوب بشه واژنت.پس  گلم دیگه بهتره دیلا رو کنار بزاری قبل از دخول.نزار به دیلا از نظر ذهنی شرطی بشی دوست عزیزم.فقط کافیه آرامش خودت رو اون لحظه حفظ کنی و به جاش نفس های عمیق شکمی بکشی.باور کن یکبار که بدون دیلا دخول داشته باشی دیگه دیلاهات رو میندازی تو سطل آشغال.

یا اینکه اینبار بدون استفاده از دیلا هر وقت خواستی دخول کنی و از نظر معاشقه در سطح خوبی بودی از همسرت بخواه که با یک انگشت دستش که به لوبریکانت آغشته کرده(البته با رعایت بهداشت و اینکه ناخن کوتاه باشه کاملا و دست هم شسته شده باشه)داخل واژن کنه در حین عشقبازی تا دهانه واژنت واسه دخول آماده تر بشه و این انگشت بشه جای دیلایی که قبلا ازش استفاده میکردی و بعدش دخول انجام بدین البته بازم با آرامش و ملایمت و اینکه کنترل همه چیز به دست خودت باشه تا انشاالله دیگه این دیلاهات رو بندازی دور گلم.الان فقط از نظر ذهنی بهش وابسته ای عزیزم پس بهتره زودتر بزاریشون کنار .تا اینکه خدایی نکرده این دیلاها از نظر بهداشتی  هم مشکل واست به وجود نیاره دیگه.anim2-smilies-azardl2anim2-a2d3

ترمه جان طبیعی هست که الان حسی نداشته باشی چون بیشتر فکرت درگیر اینه که دخول بشه و خود استفاده از دیلاتور قبل دخول نشون دهنده اینه که یه جورایی فکرت درگیرشه که میشه یا نه و باعث میشه که اون لحظه از اون فاز لذت و رهایی بیرون بیای.و بهت هم کاملا حق میدم عزیزم.خود من هم  بعضی  وقتها موقع دخول، دقیقا موقع سوزش ناچیز ابتدای ورود آلت ،ممکنه گذشته یادم بیاد که منقبض میشدم ولی همون لحظه با تنفس عمیق شکمی و اینکه یادآوری فانتزیهای جنسی، فورا توی فاز رهایی و شل شدن عضلاتم قرار میگیرم و واقعا لذتش رو حس میکنم.ترمه جان نگران نباش یکم زمان میبره که از دخول به ارگاسم برسی فقط آرامشت رو بیشتر کن و فقط و فقط به لذت فکر کن.ببخش که خیلی راحت یه چیزایی رو میگم چون  تو و تمام عزیزان اینجا،توی این زمینه از خواهر هم بهم نزدیکترین و شادی شما یقینا شادی زندگی منه.ترمه جان واسه اینکه حست بیدار بشه میتونی از همسرت بخواهی وقتی که آلت داخل هست با نوازش نواحی حساست تو رو به اوج برسونه و بعدش با حرکت آلت تورو به ارگاسم برسونه.

انشاالله دفعه بعد بگی دیگه  دیلاهات رو انداختی توی زباله و این اصل کاریه(آلت) که عشق استanim2-25r30wianim2-smilies-azardl2anim2-thumbsupsmileyanimlove

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۴/۱۲ ۰۹:۲۷:۵۳
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۹/۳۰ ۰۸:۵۴:۴۶
(ویرایش)

ممنون از راهنماییت عزیز دلم. واقعا روحیه گرفتم و امیدوار شدم مرسی خواهری🤩😘

حق هم با شماست باید رو خودم کار‌کنم.وقتی غول واژینیسموس ک سه سال درگیرش بودم با یک ماه تمرین موفق شدم ازش بگذرم دیگه حذف دیلا هم مرحله آخرشه. بااااااید بتونم بگذرم ازش. امیدوارم همه دوستانی ک در حال تمرین هستن هم با انگیزه و شااااد بتونن به مرحله آخر برسن 🤲❤💞

زندگی نسبت به کسی که رویای خود را دنبال کند بخشنده است!
۱۴۰۰/۴/۱۳ ۰۹:۲۱:۵۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۴/۱۳ ۲۰:۳۳:۳۴
(ویرایش)

سلام دوستان

من یه تازه واردم که حدس میزنم واژنیسموس دارم هر چند دکتر بهم گفت نداری موقع معاینه

۳ ماهه که اومدیم سر خونه و زندگیمون و فقط تونستیم پرده رو بزنیم و دخول کامل نداشتیمanim2-sadانگار چیزی سد راهه

البته به دلیل مشغله همسرم دفعات تلاشامون کم بوده

من تا دیلای ۹ رو راحت وارد کردم ولی ۱۰ رو فقط تونستم وارد کنم و بالا و پایین نکردم

امیدوارم زودتر بتونم به سایز هدفم که ۱۴ هست برسم

۱۴۰۰/۴/۱۳ ۱۲:۰۶:۲۳
(ویرایش)

Leiliii جان سلام.به این انجمن خوش آمدی.

احتمالا واژینیسموس خفیف ممکنه داشته باشی،ولی به هر حال آفرررررین با دیلاتور خیلی خوب پیش رفتی.حتما تمریناتت رو روزانه(به جز ایام پریودی)انجام بده و اینکه اگه اصولی و پیوسته پیش بری( توی افزایش سایز عجله نکنی و تا زمانی که با یه سایز راحت نشدی تغییر سایز ندی)خیلی زود با خبر بانو شدنت خوشحالمون میکنی عزیزم.smilevictoryanim2-smilies-azardl2

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۴/۱۳ ۱۲:۱۲:۰۸
(ویرایش)

دوستانی که در حال تمرین با دیلاتور هستین یا اینکه خواننده خاموش هستین سعی کنین اینجا گزارش تمریناتتون رو بدین تا با هم پیش برین و این کار خودش باعث یه انگیزه مضاعف واسه انجام تمرینات میتونه باشهanim2-bunnyearsmileyanim2-bunnyearsmileyanim2-bunnyearsmileyanim2-bunnyearsmileyanim2-bunnyearsmileyanim2-bunnyearsmileyanim2-bunnyearsmileyanim2-bunnyearsmileyanim2-bunnyearsmileyanim2-bunnyearsmileyanim2-bunnyearsmiley

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۴/۱۳ ۲۰:۳۳:۳۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۴/۱۳ ۲۰:۳۳:۳۴
(ویرایش)

ممنونم z99 جاااان

سعی میکنم گزارش پیشرفتمو اینجا بدمanim2-ad54ad

۱۴۰۰/۴/۱۷ ۰۱:۱۷:۱۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۶/۳۱ ۰۸:۲۵:۴۲
(ویرایش)

سلام دوستای گلم امیدوارم همگی شاد و سلامت باشید. 
من امروز اومدم برای گزارش اولین روز تمرین با دیلاتور ها. anim2-smilies-azardl3
راستش بعد از چند وقت تمرینات کگل و به نتیجه نرسیدن دخول، امروز شروع کردم تمریناتم با دیلاتور رو انجام بدم.
فقط تونستم ۴ سایز رو تست کنم. سایزهای ۴/۵ ، ۵/۵ ، ۶ و ۷.
در سایز ۴/۵ مشکلی نداشتم و تونستم دیلا رو بدون استفاده از ژل لوبریکانت و با کمک ترشحات طبیعی واژن، داخل کنم. بعد چند دقیقه ثابت نگه داشتن دیلا در واژن، چندتا کگل زدم و شروع کردم به عقب و جلو کردن دیلا. اول آروم بعدش سریعتر انجام دادم.
به جز حس ادرار کاذب مشکلی نبود کا البته همون حس کاذب باعث شد مثانه خالی رو تخلیه کنم.
در سایز ۵/۵ ولی نتونستم بدون ژل تست کنم، یا واژنم خشک شده بود یا واژینیسموس اجازه نمی داد که خلاصه با کمک ژل لوبریکانت تونستم این سایز رو هم طبق روند قبلی تست کنم. یه مقدار سوزش داشتم که نمیدونم به ژل حساسیت دادم یا نه چون بعد یک دقیقه یا کمتر سوزش برطرف شد.
در سایز ۶ دوباره از ژل استفاده کردم و دوباره اولش یه مقدار سوزش داشتم ولی این بار داخل کردن دیلا راحت نبود و مجبور بودم یه کم به شکمم زور بدم تا راه واژنم بازتر بشه. کگل برام سخت تر شد و جلو عقب یه کوچولو اذیت میکرد.
(داخل پرانتز بگم که یه حالت کلی در این تمرینات وجود داشت. اونم این بود که واقعا خوشایند نبود دخولشون برام. یه حالت آزاردهنده وجود داشت و یه حس خیلی عجیبی میداد بهم. یه حس لامسه عجیب که تا حالا تجربه نکرده بودم. انگار یه جسم اضافه بود و روحاً بدنم میخواست اون رو پس بزنه بیرون و تحملش رو نداشت. در جلو عقب کردن هم اون حس چندین برابر میشد و اصلا خوشایند نبود‌. واژنم میخواست خیلی زود اون رو دفع کنه و راحت بشم.anim2-ot0837h0nn8zfqu8ult البته ربطی به مصنوعی بودن دیلا نداره چون ذهنیت بدی نسبت به دیلا ندارم.) 
بعدش در سایز ۶ دخول سخت شد و تا زور شکمی نمیدادم راه واژن باز نمیشد. سوزش بیشتر شد ولی بعد یک دقیقه از بین رفت. ولی فقط همون اولش یه کوچولو سخت بود بعدش راحت و روان داخل واژن میشد. جلو و عقب کردنش و کگل برام سخت تر شد و باعث میشد مدت زیادی بی حرکت در واژنم نگه دارم.
سایز ۷ هم نسبت به ۶ سخت تر بود.
ولی دیگه بعد ۷ نتونستم ادامه بدم. انگار دیگه بدنم دلش نمیخواست جلوتر بره، با اینکه نه دردی داشتم و نه سوزش شدیدی! anim2-21
در کل بخوام بگم یه مقدار سرد شدم نسبت به رابطه با همسرم. چون این تست ها زیاد تجربه جالبی برام نیستن. میترسم موقع انجام دخول با همسرم هم این حس عجیب دخول ادامه پیدا کنه. البته هدف اولم امکان پذیر شدن دخوله برام ولی از بعدش میترسم. 
میترسم نتونم مثل همه خانم های دیگه از رابطه جنسی لذت ببرم. من ۲۳ سالمه و چند ماهه که ازدواج کردم. همش تو این فکرم که نکنه باقی عمرمو بدون لذت از رابطه جنسی بگذرونم و هم خودم و هم همسرم از اینکار سرد بشیم.anim2-sad
چرا نباید بتونم مثل این همه خانم دیگه خیلی راحت و بدون سختی رابطه برقرار کنم؟ چرا باید این همه تمرین و فشار روحی و جسمی رو تحمل کنم؟ anim2-65d6a5d6s

۱۴۰۰/۴/۱۷ ۰۴:۲۰:۵۵
(ویرایش)

Sally جان سلام.

عزیزم اول از همه اینکه اینجا ناامیدی معنایی نداره دختر خوب،قرار شد از این به بعد حین تمرینات  اول یه لبخندپهن رو صورت خوشکلت بندازیsmile و جز چیزهای خوب به هیچی فکر نکنی. عزیزدلم واژینیسموس که مشکل دور از جون لاینحلی نیست .خدارو هزار مرتبه شکر که چهارستون بدنت سالمه و راه درمان رو خیلی زود پیدا کردی.چه بسیار افرادی که حتی ۱۲ سال از زندگی مشترکشون گذشته بود و راه درمان رو نمیدونستن و هنوز دختر بودن...خود من ۲ سال بعد از ازدواج اینجا رو پیدا کردم و خیلی راحت با تمرینات اینجا بانو شدم و الان هم واسم لذت بخشه....

پس ناامیدی مطلقا ممنوووووووووع !!!!

دوم اینکه عزیزم توی یک روز همزمان چندین سایز رو امتحان کردن اشتباهه.قرار شد اگه دنبال به موقع نتیجه گرفتن هستی طبق اصولی که گفته شده به صورت آهسته و پیوسته پیش بری نه اینکه توی افزایش سایز از سر هیجان و بی صبری عجله کنی.اینجوری تمرین کردن نه تنها موثر نیست بلکه ممکنه دلسردت کنه و حس بد بهت بده و خدایی نکرده نتیجه دلخواهت رو از تمرینات نگیری.

پس از کمترین سایزی که واقعا روون هستی و توی واژن حس کشیدگی نداری و راحت میتونه حداقل توی دو پوزیشن عقب جلو کنی و توی ورودش هم مشکل نداری شروع کن.حداقل یک ساعت در روز و حداکثر به مدت دوساعت(دوتا یک ساعت در روز)....مدت زمان تمرین نه بیشتر و نه کمتر.

روز بعد همون سایز که دیگه فکر میکنی روون شدی رو اول امتحان کن اگه واقعا اینجوری بود حالا برو سراغ افزایش سایز(بهتره افزایش سایزات نیم سانت به نیم سانت باشه تا واژن بیشتر باهات همکاری کنه و زودتر رام بشه_توجه:به هیچ وجه افزایش سایز بیشتر از یک سانت نباشه)

با سایز جدید اینقدر تمرین میکنی تا مثل سایز قبلی واست روون بشه،ممکنه یه نفر تو دو روز روون بشه و یه نفر دیگه توی یک هفته یا بیشتر.اصلا خودت رو با کسی مقایسه نکن چون بدن با بدن فرق میکنه.اما اگه طبق اصول پیش بری در نهایت آخر این تمرینات همون لحظه شیرینی که دنبالش هستی رو با لذت جشن میگیری عزیزم.این رو از صمیم قلب مطمئن باش و بهش ایمان داشته باش.anim2-smilies-azardl2

پس پیش به سوی موفقیتanim2-bunnyearsmiley

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۴/۱۷ ۱۰:۳۲:۰۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۶/۳۱ ۰۸:۲۵:۴۲
(ویرایش)

سلام عزیزم خیلی ممنون از راهنمایی هایی که برای هممون میکنی 😍😍 واقعا حرفات امیدبخشه و آرزوم اینه همه دوستانی که این مشکل رو دارن بتونن به دلخواه خوشون برسن 🌹🌹🌹

چشم حتما این نکات رو رعایت میکنم و آروم آروم جلو میرم ☺☺

۱۴۰۰/۴/۱۷ ۱۱:۴۲:۲۷
(ویرایش)

توجه توجه:

اختلاف دور ابتدا و انتهای یک دیلاتور و هم چنین اختلاف این سایز دیلاتور با سایز قبلی نباید بیشتر از یک سانت باشه.(جهت اندازه گیری از متر خیاطی استفاده کنید)

به طور مثال:

مثلا سایز ۳ :ابتدا ۸            وسط ۸/۵         انتها۹

"حال سایز۴:ابتدا ۸/۵             وسط ۹          انتها ۹/۵

یا              ابتدا ۹                وسط ۹/۵        انتها ۱۰ "

عزیزان اگه اینجوری سایزا پیش بره خیلی نامحسوس واژن باز میشه و انقباض ها شکسته میشه و تمرینات اصولی و سریعتر پیش میره.در ضمن توی ساخت دیلاتورهاتون خیلی دقت کنین که سطح دیلاتورهاتون کاملا صاف و یکدست باشه یعنی جایی از سطحش دارای برآمدگی و فرورفتگی نباشه.بعضی مواقع ساخت دیلاتورهای ناهمسطح باعث سختی تمرین و عدم پیشرفت میشه.

با آرزوی موفقیت تک تک اعضای جدیدvictory

با دیلاتورهاتون دوست باشین و در هیچ حالی حین تمرین لبخننننننننند فراموش نشه.همیشه نیمه پر لیوان رو ببینید و همیشه از کوچکترین پیشرفتتون در تمرین لذت ببرین.از اینکه تونستین به ترستون غلبه کنین و حتی دیلاتور سایز یک رو وارد کنید به خودتون افتخار کنید چون خیلی ها حتی آرزوی رسیدن به این لحظه ای که شما درونش هستین رو دارن.فقط ایمان داشته باشین که با تمرینات اصولی "آهسته اما پیوسته" به زودی شما هم  بانو شدنتون رو جشن میگیرین و به اون آرامش و لذتی که اول از همه حق طبیعی خودتون و بعد همسرتون هست میرسینanim2-40anim2-a2d3

پس با توکل برخدای مهربان و لبخند و امید و اراده و تلاش خودتون : پیش به سوی موفقیت و آرامش و لذتanim2-smilies-azardl2

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۴/۲۵ ۰۱:۰۹:۳۶
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ ۱۱:۵۵:۰۹
(ویرایش)

سلام دوستای خوبم 

من چند مدته هرکاری میکردم نمیتونستم وارد سایت بشم 

بلاخره امروز اومدم وارد شد ولی مجبور شدم اکانت جدید بسازم😑

میبینم که تو این مدت بانووو زیاد داشتیمanim2-thanks

واسه همتون خوشحال شدم عزیزان 

دعا کنید که ماهم بتونیم مثل شما یه روز بانو بشیمanim2-a2d3

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال