تعداد بازدید : 193034
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۴/۳
تاریخ آخرین پست : ۱۴۰۲/۱۲/۱
کاربران آنلاین : 0
۱۴۰۰/۳/۳۱ ۰۲:۱۳:۴۷
آخرین حضور: ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۰۲:۰۴:۳۴
(ویرایش)

Sargoli95 سلام.

اول اینکه بهت تبریک میگم خانوووووووم ،هوراااااااا بانو شدنت مباااارک باشه عزیزمanim2-4d564ad6anim2-4d564ad6anim2-40anim2-smiliess8cakeflowerfloweranim2-smilies-azardl2anim2-thumbsupsmileyanimanim2-thanks

ای جااااانم ،نمیدونی چقدر از صمیم قلبم خوشحال شدم واست ....عزیزم ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه هست ،مهم اینه که تو الان تونستی و الان وارد یه زندگی جدید شدی مهم لحظات الانت هست که تونستی ،گذشته که دیگه گذشته مهم الان هست که موفق شدی.خدارو هزار هزار مرتبه شکر که از رنج دوران گذشته خلاص شدی و این واژینیسم به ظاهر غول رو بالاخره شکست دادی.عزیزم امیدوارم که روزهای زندگی روز به روز واست شیرینتر بشه و همیشه در کنار همسرت به سلامتی و شادی و خوشبختی روزگار رو سپری کنی.

دوم اینکه یک دنیاااااااااا ممنون که اینجا ثبت نام کردی و خبر بانو شدنت رو به ما هم دادی و شادیت رو با اعضای این انجمن هم قسمت کردی.این خبر تو مطمئنا میشه نور امیدی واسه افراد تازه وارد تا واقعا باور کنن اگه اراده کنن با کمی تلاش به راحتی موفق میشن

بی نهایت از حضورت ممنونم.

انشاالله همیشه موفق و پیروز باشی.love

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۳۱ ۰۸:۲۰:۳۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۵/۲۴ ۰۸:۳۲:۰۰
(ویرایش)

سلام بچه ها خوبین؟تبریک میگم به اونایی که موفق شدن دخول داشته باشن anim2-thanks

جه خوب که مشکل سایت حل شد دوباره میتونم باهاتون صحبت کنم.من بالاخره کولپوسکوپی رو انجام دادم ولی هزار بار مردم و زنده شدم.خیلی درد داشتم وحشتناک بود.چقدر طول کشید تا اجازه دادم اسپکولوم داخل بشه اونم با جیغ و گریه 😢😢😢

حدود یک ربع طول کشید.تمام مدت از شدت درد گریه میکردم.دکتر میگفت الان اسپکولوم میشکنه داخل واژنت نفس عمیق بکش شل کن خودتو ولی اصلا نمیتونستم.از درد نفسم بند اومده بود.الانم ترسم بیشتر شده.اگه قبلا میترسیدم الان وحشت دارم از دخول 😔

خیلی نا امید شدم نمیدونم چیکار کنم.الان حتی خودمم نمیتونم به واژنم دست بزنم میترسم.

۱۴۰۰/۳/۳۱ ۱۰:۰۹:۱۴
(ویرایش)

مامان یه پسر گل ؛سلام.خوبی عزیزم؟anim2-bunnyearsmiley

خداروشکر که با هر سختی که بوده ولی انجامش دادی و درست ترین کار رو کردی گلم.victory

اتفاقا توی فکرت بودم عزیزجان. پس نتیجه این آزمایشت مشخص شده؟

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۳۱ ۱۰:۳۰:۱۰
(ویرایش)

آره عزیزم.دیشب فرستادم برای دکترم گفت هیچ مشکلی نداری

قرار شد یک ماه صبر کنم اگه مشکلم حل نشد برم برای معاینه 😔

۱۴۰۰/۳/۳۱ ۱۰:۴۹:۵۲
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۳/۳۱ ۱۰:۴۹:۵۴
(ویرایش)

ممنون گلم

...
۱۴۰۰/۳/۳۱ ۱۱:۲۱:۱۶
(ویرایش)

مامان یه پسر گل؛

خدارو هزاربار شکر که مشکل خاصی نداری الهی شکرsmileپس الان خوشحال و امیدوار باش.این یک ماه هم به گفته دکترت به خودت مهلت بده و کاری که گفته رو انجام بده و بعد برو معاینه.

نگران نباش گلم درنهایت بعد معاینه اگه هیچ مشکلی نداشته باشی و واقعا واژینیسموس ثانویه داشته باشی به راحتی میتونی درمانش کنی و جای هیچگونه ناراحتی و ناامیدی ندارهsmileanim2-smilies-azardl2

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۳۱ ۱۲:۴۹:۱۶
(ویرایش)

Z99 عزیزم

ممنونم ازت.امیدوارم بتونم از پسش بربیام anim2-ad54ad

۱۴۰۰/۳/۳۱ ۱۴:۲۶:۵۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۱ ۱۹:۰۱:۰۸
(ویرایش)

سلام دوستان .

چه خوب که مشکل سایت حل شد.

می خواستم اینجا اعلام کنم که منم بلاخره بانو شدم anim2-4d564ad6

وخیلی خیلی خیلی خوشحالم که خدا منو با این سایت آشنا کرد.

خیلی خوشحالم که تونستم غول واژینیسمون رو بشکنم.

من تنها سه روز و با سه سایز تمرین کردم سایز ۷ و ۹ و ۱۱ به همراه نشستن در آب گرم و ورزش کیگل و خواندن تمام خاطرات و نظرات دوستان تونستم موفق بشم و آرزو میکنم همه عزیزانی که این تمرین رو شروع کردند به زودی خبر بانو شدنشون رو بدن.

و از همه دوستانی که بهم امید دادند صمیمانه تشکر میکنم از خانم خیابانی عزیز و سایر دوستان، مخصوصا زیبا جان عزیزم که واقعا دلسوزانه دوستان را راهنمایی میکنن.

و همچنین از همسر عزیزم که در تمام این مدت صبورانه منتظر موند. و حمایتم کرد.

راستی به منم یه شماره بدهید .anim2-ad54ad

من می توانم
۱۴۰۰/۳/۳۱ ۱۴:۴۹:۲۹
(ویرایش)

Golrokh جان 

ای جاااانم بازم بانووووووو داریم هووووووراااااvalentinelovecakeanim2-smilies-azardl2anim2-thumbsupsmileyanimanim2-thanksanim2-smiliess8anim2-28flowervictoryمبارکت باشه گلم عروس خانومanim2-thanksخدارو هزاربار شکر که این همه خبر خوب و شنیدن بانو شدن عزیزان اینجا رو داریم بعد از این مدتی که سایت دچار مشکل بوده.خیلی خیلی خوشحالم که یک نفر دیگه از شر این رنج خلاص شد و با لطف خدا و همچنین با ابتکار خانم خیابانی عزیز در ایجاد این انجمن، و همچنین با تلاش و اراده خودش تونست به آرامش برسه و از حق طبیعی خودش بهرمند بشه.خدایا هرچی بگم شکر بازم کمهlove

انشاالله که از این به بعد تمام لحظاتت پر از شادی و سلامتی و موفقیت باشه عزیزم و در کنار همسرت به خوشبختی زندگی کنی.

راستی گلم شماره بانو شدن دیگه از وقتی که سودا جان و ماه پیشونی جان توی انجمن حضور نداشتن،کسی شماره دار نشد ،خود من هم شماره ندارم shysmileولی مهم اینه که شما خود نمره بیستی که از پس این مشکل هم بر اومدی،تو خود نمره بیستی تو مث هیچ کسی نیستیblinkanim2-thumbsupsmileyanim

پیروز و موفق باشیanim2-28

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۳/۳۱ ۱۷:۰۰:۰۱
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۷/۱ ۱۹:۰۱:۰۸
(ویرایش)

زیبا جان عزیزم از دعا های قشنگت ممنونم.

امیدوارم هر چی از خدا میخواهید بهتون بده من که واقعا یک عمر دعایتان می کنم خیلی خوبه که بقیه را راهنمایی می کنید و بهشون امید می دهید.

اینجا تنها جایی است که من تونستم با شما دوستان درد و دل کنم و شما تنها کسایی بودید که عمیقا درکم می کردید.

به امید موفقیت دوستان و خبر های خوش حال کننده دیگر 

من می توانم
۱۴۰۰/۴/۵ ۱۵:۳۳:۴۴
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۴/۵ ۱۸:۱۶:۴۷
(ویرایش)

سلام و وقت بخیر. من تازه با این سایت آشنا شدم و خیلی خوشحالم که بلاخره کسی هست بهم کمک کنه تو این مشکلات جنسی. 

من تقریبا سه ساله که ازدواج کردم و من هم به واژینیسموس مبتلا بودم البته هیچ پزشکی این مطلب رو به من نگفت. من بدون اینکه بدونم چی هست و چطور درمان میشه همینجور خودم تو رابطه ها درمانش کردم  و الان خداروشکر خیلی بهترم ولی مثلا نمیتونم هر پوزیشنی رو تحمل کنم یا اینکه دخول کامل کامل برام کمی دردناک هست. ضمنا اگر ارضا بشم دیگه نمیتونم ادامه بدم. حتما باید کاملا تحریک شده باشم تا ادامه بدم. 

دلم میخواد که این نازک نارنجی بازی هامم تموم بشه. این ها تموم میشه یا همیشه هست؟؟ 

ضمنا در هنگام استفاده از دیلاتور باید تحریک شده باشیم و یا نه همینطور در حالت عادی امکانش هست؟

ممنون از راهنماییتون. 

۱۴۰۰/۴/۵ ۱۶:۴۸:۲۱
(ویرایش)

Ziba56 سلام.به این انجمن خوش آمدی.

فکر کنم شما به احتمال زیاد واژینیسموس خفیف داشتی که خودت توی رابطه هات تونستی و موفق به دخول شدی عزیزم.اول از همه این موفقیت رو بهت تبریک میگم و واست آرزوی خوشبختی و یک زندگی شیرین و سرشار از شادی و سلامتی رو دارم.

دوم اینکه فکر میکنم شما چون دخول داری دیگه ترست نسبت به  اوایل باید خیلی ریخته باشه.نمیدونم چقدر از اولین دخولت میگذره.ولی فقط اینو میدونم همه کسانی که تازه بانو میشن حتی کسانی که به واژینیسم هم مبتلا نباشن ممکنه اوایل ارتباطاتشون حتی تا یکی دو ماه یکم دخولاشون  با یه ذره  سوزش و یه درد کوچولو قابل تحمل به همراه باشه که رفته رفته با گذشت زمان و دخولهای بیشتر این مسئله خود به خود بهتر میشه چون واژن هم چیزی جز عضله نیست که با شروع دخول یک زن،وارد دوران جدیدی از زندگیش میشه و تا این عضله منعطف بشه و با شرایط جدیدش وفق پیدا کنه بنا به شرایط بدنی هر شخصی ممکنه یکم زمان ببره.ولی چیزی که آشکار هست اینه که دخولها به مرور بهتر و راحتتر میشه و حتی لذت جنسی هم در شخص ایجاد میشه.نکته مهم اینه که الان که دیگه ترست ریخته و دخول هم انجام میشه ،کاملا حین رابطه در آرامش باشی و سعی کنی موقع دخول از نفسهای عمیق شکمی استفاده کنی و دیگه اصلا خودت رو سفت نگیری یا پاتو حین دخول جمع نکنی و فقط به لذتش فکر کنی.و اینکه هرچی بیشتر با عشق بازی واژنت مرطوب بشه به همان نسبت دخول فوق العاده راحت تری خواهی داشت.میتونی واسه لیز شدن بیشتر تا زمانی که واژنت به دخول عادت کنه از ژل لوبریکانت ساده بر پایه آب هم استفاده کنی.

سوم اینکه اگه منظورت اینه که دخول کامل رو نمیتونی اصلا انجام بدی و مدت زمان زیادی از تلاشت واسه دخول کامل گذشته میتونی در کنار تمرین با آلت از دیلاتور هم استفاده کنی.واسه تمرین با دیلاتور افرادی که واژینیسموس دارن باید روزانه تمرین با دیلاتور رو انجام بدن.بنابراین فرد با اینکه در حین درمان با دیلاتور شاید هر روز تحریک نباشه ولی با حرکت کگل و تنفس های عمیق شکمی، خیلی با ملایمت ،به همراه ژل لوبریکانت فراوان باید اینکارو انجام بده.ولی مسلما روزهایی که فرد از نظر جنسی تحریک باشه اینکار راحتتر پیش میره.

چهارم اینکه واسه پوزیشنهای جنسی مختلف هم زمان میبره.وقتی دخولات راحتتر بشه خود به خود پوزیشنهای بیشتری هم میشه انجام داد.یا اینکه میتونی اول با پوزیشنی که راحتی بری واسه دخول.بعد از اینکه واژنت یکم عادت کرد آلت رو دوباره بیرون بیاری و یه پوزیشن دیگه رو  با ملایمت و در حین آرامش امتحان کنی.

پنجم اینکه خود من بعد از ارگاسم دیگه اقدامی واسه دخول مجدد نداشتم و واقعا تجربش رو ندارم که راحت میشه دوباره دخول داشت یا نه.آخه همسرم به محض ارگاسم شدن من ،واسه ارضا شدن خودش روش دیگه ای رو پیش میگیره و میگه نمیخوام  اینجوری شاید با دخول مجدد اذیت بشی.

ششم اینکه صفحه اول همین انجمن کامنت خانم دکتر خیابانی(مدیر سایت) رو مطالعه کن .اطلاعت کاملی رو در مورد واژینیسموس و نحوه درمانش ذکر کردن که خوندنش خالی از لطف نیست.

و اما هفتم اینکه امیداوارم که تونسته باشم به درستی کمکت کنم دوست عزیزم.

موفق و پیروز باشیflower

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۴/۶ ۰۱:۲۲:۰۵
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۶/۳۱ ۰۸:۲۵:۴۲
(ویرایش)

سلام دوستان عزیز وقت همگی بخیر flower

من ۵ ماهه که عقد کردم تو این فاصله منو همسرم سعی کردیم با بدن های همدیگه آشنا بشیم و نیازهامونو بشناسیم که موفق هم شدیم،ولیییییی.. وقتی کار به دخول رسید همه چی عوض شد و من دخول بسیار دردناک و غیر ممکنی رو پشت سر گذاشتم..

جهت معاینه به پزشک مراجعه کردم و ایشون گفتن همه چیز در طبیعی ترین حالت خودش قرار داره پرده نرماله و هیچ مشکلی وجود نداره به جز انقباض عضله حین رابطه جنسی منو همسرم هم چند بار سعی کردیم در در پوزیشن های مختلف مجددا تست کنیم و تقریبا ۲ یا ۳ سانت از آلتشون وارد واژن میشه ولی متاسفانه در ادامه‌اش درد بی‌نهایت وحشتناکی متحمل میشم و نمیتونیم بیشتر پیش بریم، درد واقعا غیر قابل تحمله به طوریکه از ته دلم جیغ میکشم اما بازم نمیتونم تحمل کنم و چون میترسیم آسیب وارد بشه متوقف میکنیم الان طوری شده که دیگه هر دوتامون از نظر جنسی سرد شدیم چون میدونیم نمیتونیم رابطه داشته باشیم و انواع ارگاسم های بدون دخول هم قبلا جذاب بود برامون ولی الان دیگه اونا هم جذابیتشونو از دست دادن تمرینات کگل رو هم انجام میدم نزدیک ۳ ماهه البته نه به طور مداوم ولی انگار نه انگار! میشه لطفا راهنمایی کنید واقعا دیگه نمیدونم چکار کنم cry

۱۴۰۰/۴/۶ ۰۳:۰۵:۲۳
(ویرایش)

Sally جان سلام.خوش آمدی به این انجمن.نگران نباش عزیزم انشاالله که با این روش حتما درمان میشی.بودن افرادی که حتی بعد از ۱۴ سال با این روش کاملا درمان شدنsmileعزیزم صفحه اول این انجمن کامنت خانم دکتر خیابانی( مدیر سایت)  رو کاملا بخون .اونجا که نوشته واسه آموزش روش درمان اینجا را کلیک کنید برو.پایین صفحه ای که باز میشه چندتا کادر هست که مطالب آموزشی و روش کار با دیلا و تمرین وارسی و ورزش کگل رو توضیح داده.اونا رو با دقت مطالعه کن تا روش کار با دیلا بدستت بیاد.

خوشبختانه طبق گفته خودت معاینه پرده هم شدی و دکتر گفته که نرماله و مشکلی نیست خداروشکر.پس میتونی تمرینات رو با اجازه همسرت شروع کنی.

همسرت هم در جریان  این تمرینات حتما قرار بده چون با این روش بدون اینکه متوجه بشی  بدون درد و خونریزی پرده کنار میره. که بعد واست مشکل ساز نشه.

حتما بخش خاطره ها خاطرات واژینیسموسی ها رو مطالعه کن چون فوق العاده باعث افزایش روحیه و اعتماد به نفس میشه عزیزم.صفحه ۹۸ همین انجمن هم خاطره درمان خودم رو نوشتم اگه دوست داشتی میتونی بخونیش تا بفهمی همه کسانی که اینجا درمان شدن تمام حالات تورو داشتن.پس کار نشد نداره عزیزم و اینجا ناامیدی بی معناست.

حتی اگه وقت کردی خیلی خوبه که صفحاتی از انجمن های سال های قبل مثلا انجمن سال ۹۵ رو مطالعه کنی وببینی بچه ها چه جور درمان شدن.

اگه سوالی داشتی اینجا بپرس انشاالله که باشیم و بتونیم جوابگو باشیم.

راستی صفحه ۱۰۲ همین انجمن هم یه سری مطلب به طور خلاصه راجب درمان گذاشتم اونم در کنارش بخون.عزیزم اگه اصولی و آهسته و پیوسته تمرینات با دیلاتور رو انجام بدی مطمئن باش به زودی اینجا خبر بانو شدنت رو میدی.فقط شرطش روزانه تمرین کردن(به جز ایام پریودی)هست و اینکه طبق اصولی که  گفته شده پیش بری.

موفق باشی.anim2-bunnyearsmiley

هیچ وقت ناامید نشو...
۱۴۰۰/۴/۶ ۱۶:۳۰:۵۹
آخرین حضور: ۱۴۰۰/۶/۳۱ ۰۸:۲۵:۴۲
(ویرایش)

سلام خیلی ممنونم flowerlove

چشم حتما این مطالبی که فرمودید مطالعه میکنم و شروع میکنم به انجام تمرینات به امید اینکه بتونم خبرهای خوب رو با همه دوستان به اشتراک بذارم.

بی نهایت ممنون از راهنماییتون anim2-40

برای شرکت در گفتگو باید وارد سایت شوید.×

پاسخ سوالات بر اساس تاریخ پرسش سوال

اردیبهشت 1403
ش ی د س چ پ ج
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
یک زن وبسایت تخصصی بهداشت و سلامت زنان و مادران